سریال حارص القدس «نگهبان قدس» به کارگردانی باسل الخطیب و تهیه کنندگی زیاد علی، اولین اثر بسته فیلم سامانه «عماریار» برای روز جهانی قدس است.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق، در آستانه روز جهانی قدس سامانه «عماریار»، مجموعه فیلم‌هایی را برای تماشای خانگی و خرید در این مناسبت، ارائه کرد.به گزارش «عمار فیلم»، در آستانه روز جهانی قدس سامانه «عماریار»، مجموعه فیلم‌هایی را برای تماشای خانگی و خرید در این مناسبت، ارائه کرد.

سریال حارص القدس «نگهبان قدس» به کارگردانی باسل الخطیب و تهیه کنندگی زیاد علی، اولین اثر بسته فیلم سامانه «عماریار» برای روز جهانی قدس است. این سریال روایت یکی از چهره‌های برجسته جهان مسیحیت به اسم ایلاریون کبوجی؛ روایت مردی زاده حلب که در سال 1965 رهبر کلیسای کاتولیک بیت‌المقدس شد و از آن زمان به جریان‌های مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس کمک می‌کرد.هر قسمت از سریال حارص القدس «نگهبان قدس» 34 دقیقه بوده و زبان آن عربی و برای مخاطبان فارسی زبان دارای زیرنویس فارسی است.

بیشتر بخوانید:

محمود درویش با شعر سیلی بر اشغالگران قدس می‌زد

فیلم سینمایی «ابوزینب» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی، دیگر اثر این مجموعه فیلم است. فیلم «ابوزینب» در زمان 88 دقیقه به ماجرای مقاومت یک خانواده لبنانی در سال‌های اشغال این کشور به دست نیروهای رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

فیلم سینمایی «عیون الحرامیه» به کارگردانی نجوی نجار، اثر بعدی بسته فیلم سامانه «عماریار» است. فیلم «عیون الحرامیه» در زمان 85 دقیقه برگرفته از داستان واقعی عملیات مسلحانه‌ای است که در سال 2002 در منطقه‌ای به نام «عیون الحرامیه» صورت گرفت و در جریان آن 11 سرباز اسرائیلی و 2 شهرک‌نشین توسط یک مجاهد قناصه‌ به دست فلسطینی کشته شدند.

«قصه های قدس» تهیه شده در مرکز مستند حقیقت دیگر اثر بسته فیلم سامانه «عماریار» است. این مجموعه مستند روایتی از تفاوت‌های تفکر صهیونیسم با یهودیت و تاثیر رسانه‌های صهیونیستی در جهان است. در این مستند نحوه شکل گیری تفکر صهیونیسم و تأثیر رسانه‌های صهیونیستی در جهان را از زبان یهودیان می‌شنویم.

این مجموعه ۶ قسمتی در داخل فسطین اشغالی تهیه شده و در آن محدودیت‌های شهروندان فسلطینی از زبان خود یهودیان ساکن سرزمین‌های اشغالی بیان می‌شود.

مستند «در جستجوی وطن شرقی» به کارگردانی علیرضا خوش نویس و تهیه کنندگی مهدی مطهر، یکی دیگر از آثار بسته فیلم سامانه «عماریار» است. این مستند 54 دقیقه ای به بررسی زندگی و اندیشه‌های «ادوارد سعید» متفکر فلسطینی الاصل مسیحی می‌پردازد که در طول زندگی خود تلاش داشته نگاه محافل غربی را به مسائل خاورمیانه و منطقه فلسطین اصلاح و از حقوق مردم این سرزمین دفاع کند.

«آسیایی ها به غزه می روند» به کارگردانی سعید فرجی، دیگر اثر این بسته فیلم است. داستان این مستند 83 دقیقه ای روایتگر گروهی متشکل از 15 کشور آسیایی است با هدف شکست محاصره نوار غزه از کشور هندوستان به راه افتادند و با گذر از پاکستان، ایران، سوریه، ترکیه و مصر، خود را به نوار غزه رساندند. این سفر 8000 کیلومتری که 35 روز به طول انجامید، اولین سفر متحد کشورهای آسیایی به سوی غزه بود. این مستند روایتگر این سفر است.

مستند «سواحل اشک و زیتون» به کارگردانی رضا برجی، اثر بعدی این مجموعه فیلم است. این مستند روایتی چهار اپیزودی از 33 روز جنایات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی از آغازین روزهای جنگ تا پایان آن، مقاومت و حضور مردم در بیروت و سایر شهرهای لبنان، آوارگان جنگی و کشتار مردم بیگناه روستای قانا است.

«پوریم» به کارگردانی مریم فرهنگ، اثر بعدی بسته فیلم سامانه «عماریار» برای روز جهانی قدس است. این مستند 51 دقیقه ای در مورد چشن پوریم است که یهودیان هر ساله برگزار می‌کنند و زمینه این جشن به ایران باستان بر می‌گردد و جلوگیری موردخای و استر از کشتار یهودیان توسط هامان سردار ایرانی و این جشن در روز کشته شدن هامان برگزار می شود.

مستند «کاروان آزادی» به کارگردانی سعید فرجی و تهیه کنندگی سید سلیم غفوری، دیگر اثر این بسته فیلم است. این مستند روایت شکل‌گیری کاروان آزادی، حادثه حمله و تبعات آن است. در تاریخ 28 می سال 2010 میلادی 6 کشتی از ترکیه، قبرس و ایرلند به سمت غزه حرکت کردند. این کشتی‌ها حامل کمک‌های انسان دوستانه و ضروری برای مردم نوار غزه بود ولی نیروهای ارتش اسرائیل در دل شب و در فاصله 75 مایلی از خط ساحلی در آب‌های بین المللی به این کاروان حمله کردند.

«غزه 85 مایل» به کارگردانی سعید صادقی و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی، اثر بعدی بسته فیلم سامانه «عماریار» است. این مستند 62 دقیقه ای روایت سفر کشتی “ماوی مرمره” به غزه است. کشتی ای که در 25 می 2010 همراه با یک ناوگان دریایی از ترکیه حرکت کرد تا ضمن همدردی با مردم غزه، محموله ای از کمک های انسان دوستانه را در اختیارشان بگذارد و در آستانه آب های غزه با ممانعت نظامیان و گشت دریایی اسرائیل مواجه شد.

مستند «دیوار گتو» به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن نقی زاده، دیگر اثر بعدی بسته فیلم سامانه «عماریار» برای روز جهانی قدس است. این مستند 42 دقیقه ای روایت پرداختن به تاریخ و سرگذشت یهودیان، چگونگی تشکیل و تاسیس کشور جعلی اسراییل در فلسطین اشغالی را بررسی می کند. در ادامه با محور قرار دادن قوم یهود بحث صهیونیسم را از دین یهود جدا می‌کند و نگاهی کارشناسانه به این حوزه دارد. این مستند به آوارگی قوم یهود از قرن‌ها پیش اشاره داشته و تا تشکیل اولین حکومت یهودی ادامه می‌یابد.

«سهی» به کارگردانی سمیه احمدی و تهیه کنندگی مهدی مطهر، اثر بعدی بسته فیلم سامانه «عماریار» است. این مستند 25 دقیقه ای در مورد دختری فلسطینی است که با وجود معلولیت و مشکلات مالی، به ورزش خود ادامه داده و با بیماری خود می‌جنگد.

در این بسته فیلم که به مناسبت روز قدس تدارک دیده شده است آثار دیگری چون مستند «18 تحت تعقیب» به تهیه کنندگی ساد الدونی، مستند «جمیله قصی» به کارگردانی مجید کلهر و تهیه کنندگی سید سلیم غفوری، مستند «دیوار شکسته» به کارگردانی سید احسان اصغرزاده، پویانمایی «روبان» به کارگردانی مشترک رسول زرین و هادی طبسی و تهیه کنندگی محمدامین همدانی، پویانمایی «تا هواپیما» به کارگردانی مشترک زهره مروج‌زاده و کوروش آریا، پویانمایی «روزی سگی بود» به کارگردانی محمد افشار نژاد و تهیه کنندگی محمد امین همدانی و نماهنگ سه زبانه «سلام بر قدس» به کارگردانی ایمان ایزی و تهیه شده در مرکز هنرهای رقومی بسیج در نظر گرفته شده است.

«عماریار» مرجع عرضه تولیدات صوتی و تصویری جبهه فرهنگی انقلاب است که با شعار «با خانواده فیلم ببینید» درصدد انتشار و عرضه محتوای سالم از فیلم‌های مستند در وهله اول و فیلم‌های سینمایی و پویانمایی و فیلم‌های کوتاه، نماهنگ از تولیدات داخل و خارج کشور در وهله دوم است و مخاطبان می توانند برای تماشای این فیلمها به سایت «عماریار» به نشانی www.ammaryar.ir مراجعه کنند.

منبع: مشرق

کلیدواژه: کرونا اخبار بورس خاورمیانه ابوزینب سوریه رژیم صهیونیستی مرکز هنرهای رقومی بسیج سامانه عماریار سایت عماریار مرتضی شعبانی سایت عماریار ارتش اسرائیل برای روز جهانی قدس تهیه کنندگی مستند روایت مجموعه فیلم دقیقه ای دیگر اثر

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mashreghnews.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۸۰۳۹۵۷۰ را به همراه موضوع به آدرس info@khabarban.com ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

جزئیات جدید از قتل ناموسی دختر نوجوان در گیلان توسط پدر

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟

آسوشیتدپرس: نفتکش ایرانی تحریم‌های آمریکا را شکست

واکنش‌ها به قتل دختر نوجوان تالشی توسط پدر بخاطر ارتباط با یک پسر

مناسب ترین وعده غذایی برای لاغری کدام است؟

خبر بعدی:

داستان همراه مکانیک از کجا آغاز شد؟

اما داستان همراه مکانیک از کجا آغاز شد؟

مهندس سجاد باقری، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار همراه مکانیک، این‌گونه از جرقه‌ای که 7 سال پیش در ذهنش زده شد صحبت می‌کند:

" 7 سال پیش در یکی از همین روزهای بهاری، دوستی با من تماس گرفت تا در مورد خرید خودرو جدیدش با من صحبت کند. او می‌خواست خودرو را کارشناسی کند تا بتواند با خیال راحت آن را بخرد اما فروشنده اجازه‌ی بردن خودرو به محل کارشناس را نمی‌داد. راه حل این مشکل، همان جرقه‌ای بود که توانست همراه مکانیک را به بزرگ‌ترین استارتاپ خودرویی کشور با 250 نفر پرسنل تبدیل کند. "

اما چطور این جرقه تا به امروز مشکل بیش از 100هزار نفر را حل کرده است؟ ادامه صحبت‌های مهندس باقری را در ویدئو زیر ببینید:

https://aparat.com/v/R65hZ

 

همراه مکانیک، اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده

شرکت همراه مکانیک با پایه‌گذاری روشی نوین در خرید و فروش خودرو در سال 1392 و با شعار "مطمئن بخرید، آسان بفروشید" فعالیت خود را آغاز کرد. ابهامات فراوان در فرایند سنتی خرید و فروش خودرو، حجم بالای خودروهای کارکرده و آسیب‌دیده در بازار، انواع روش‌های کلاهبرداری، شفاف نبودن هزینه‌های پرداختی و زمانبر بودن روش‌های سنتی باعث شد تا ایده ایجاد یک نمایشگاه آنلاین برای فروش خودروهای کارشناسی‌شده شکل بگیرد؛ نمایشگاهی که در آن خودروهای دست‌دوم به صورت کارشناسی‌شده و با گارانتی 7 روزه جبران خسارت به فروش می‌رسند. جالب است بدانید که در طرح کارتیک، فروشنده می‌تواند تمام فرآیند فروش خودرو خود را به صورت رایگان به همراه مکانیک بسپارد.

بیش از 150هزار کاربر روزانه در سایت، نیم میلیون نصب فعال اپلیکیشن اندروید و بیش از 320هزار دنبال‌کننده اینستاگرامی تنها بخشی از دستاوردهای همراه مکانیک در طی این سال‌ها بوده است. این شرکت 250 نفره توانسته 18 شهر بزرگ را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و در بیش از 100هزار معامله خودرویی مشارکت داشته باشد.

شروع پرانرژی سال ۹۹ با جذب سرمایه از حرکت اول

خبر سرمایه‌گذاری حرکت اول به عنوان چهارمین راند سرمایه‌گذاری در همراه مکانیک در همین روزهای اخیر رسانه‌ای شد. مهندس باقری درباره این جذب سرمایه می‌گوید:

" سرمایه جذب‌شده صرف برندینگ، توسعه شبکه خدمات و راه‌اندازی پلتفرم جامع خودرو در آینده نزدیک خواهد شد. حضور حرکت اول سرعت رشد همراه مکانیک را دوچندان خواهد کرد تا در سال جاری بتوانیم مخاطبان خود را شگفت‌زده کنیم. به زودی از نرم‌افزار تعیین هزینه‌های تعمیر و نگهداری خودرو و اپلیکیشن ios همراه مکانیک نیز رونمایی خواهیم کرد. "

همراه مکانیک چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌کند؟ کارشناسی خودرو در محل: کارشناسان همراه مکانیک در زمان مقرر به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند و گزارش کامل کارشناسی خودرو را به او ارائه می‌دهند. ابزار قیمت‌گذاری خودرو با ۳ میلیون نفر کاربر ماهانه: کارشناسان همراه مکانیک با استفاده از گزارش کارشناسی، نرخ روز خودروها و تجربه شرکت در معاملات مختلف، منصفانه‌ترین قیمت را برای خودرو مشخص می‌کنند. ضمنا افراد می‌توانند با چند کلیک در اپلیکیشن همراه مکانیک، قیمت روز خودرو موردنظرشان را ببینند. فروش سفارشی خودرو به بهترین قیمت: فروشندگان خودرو می‌توانند صفر تا صد فروش خودرو خود را به همراه مکانیک بسپارند. پس از درخواست مشتری، کارشناسان شرکت به محل خودرو اعزام شده و پس از تهیه گزارش کامل و عکاسی از خودرو، آن را در نمایشگاه خودرو همراه مکانیک و دیگر سایت‌ها آگهی می‌کنند. به تمام تماس‌های خریداران پاسخ می‌دهند و در نهایت با ارائه خدمات حقوقی به خریدار و فروشنده، تجربه شیرینی از معامله خودرو را برای آن‌ها می‌سازند. خرید سفارشی خودرو تنها با یک تماس: خریداران مشخصات خودرو خود را در فرم ثبت سفارش سایت پر می‌کنند و بقیه کار را به کارشناسان همراه مکانیک می‌سپارند. کارشناس مربوطه بهترین خودروهای موجود را از نمایشگاه همراه مکانیک پیدا کرده و خریدار می‌تواند خودروی خود را با ضمانت کارشناسی همراه مکانیک و کاملا مطمئن خریداری کند.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم تا از سایت همراه مکانیک به آدرس hamrah-mechanic.com و نمایشگاه خودرو همراه مکانیک بازدید کنید و با انتقادات سازنده خود، در پرواز همراه مکانیک همراه آن باشید.

دیگر خبرها

 • روی موج جنون
 • عصبانیت «مژده لواسانی» از ماجرای قتل «رومینا»/ عکس
 • ساخت واکسن کرونا به کجا رسید؟
 • ملخ های تهران از کجا آمدند؟
 • نام‌گذاری خیابانی به نام حاج قاسم در بندرعباس به کجا رسید؟
 • قصه کسب و کارتان را در دسترنج روایت کنید/ تلاش برای خودباوری تولیدکنندگان ایرانی
 • گرگدن؛ گامی رو به جلو در تولید آثار نمایش خانگی
 • «گالين» به «شفيلد» رفت
 • کشف یکی از اجساد غرق شده سد سنگر+ عکس
 • «قصه‌های من و ننه آغا» به چاپ پنجم رسید
 • یک کارگردان تئاتر سریال می سازد/ «نجلا» سریالی در آبادان و تهران
 • بهاره رهنما «آفرود مزه‌ها» را کارگردانی می‌کند
 • سایت صنف تهیه‌کنندگان سینمای مستند هفته‌ای یکبار به‌روز می‌شود
 • تولید «آهوی من مارال» در شبکه نمایش خانگی/ قصه ای که در دل تاریخ می گذرد
 • روایتی نو از زاویه جدیدی از رزمایش مواسات و همدلی/هدایای مردم در رزمایش به کجا می‌رود؟
 • حضور فیلم ایرانی در مهمترین جشنواره مستند بریتانیا
 • کرونا تئاتر استان را نیز مختل کرد/این قصه سر دراز دارد
 • حقی که هنگام انتشار فایل های صوتی قصه گویی ضایع می شود
 • همه چیز آنجاست!