با گذشت بیش از یک هفته از خبر درگذشت ناگهانی متین قوسی، پسرک با استعداد ستاره ساز، همچنان بحث در مورد این نوجوان داغ است. خانم رحیم لو، مادر متین قوسی، با حضور در طرفداری، درباره درگذشت پسرش حرف های تازه ای زد.

اختصاصی طرفداری- زنده یاد متین قوسی، کرونا داشت... متین قوسی کرونا نداشت... کرونا 1 فوتبال 0.

.. درگذشت پسرک با استعداد ستاره ساز ربطی به فوتبال و کرونا نداشت...

حتما تک تک این تیترها به گوشتان خورده و به چشمتان آشناست. از لحظه ای که خداداد عزیزی در صفحه شخصی خود خبر داد متین قوسی پسرک با استعداد ستاره ساز، دار فانی را وداع گفته تا همین امروز بحث و جدل درباره این اتفاق ادامه دارد. از یک طرف عده ای درگذشت این نوجوان را به کرونا ربط دادند و خواهان تعطیلی لیگ شدند و از طرفی دیگر، گروهی مدعی شدند این ماجرا هیچ ارتباطی به فوتبال ندارد. البته همان شب، پدر متین قوسی هم با یک گفتگوی کوتاه از اهالی فوتبال خواست پای پسرش را به دعواهای خود نکشند. این بار مادر متین قوسی با حضور در طرفداری، همین خواسته را تکرار کرد با این تفاوت که مادر متین مدعی بود پسرش کرونا نداشت و این برچسب باید از روی زنده یاد متین قوسی برداشته شود.

گفتگوی طرفداری با سرکار خانم رحیم لو، مادر زنده یاد متین قوسی را می بینید و می خوانید:

طی روزهای گذشته اتفاق تلخی را شاهد بودیم. درگذشت متین قوسی، پسر با استعداد برنامه ستاره ساز، که متاسفانه باعث جنجال هایی در فوتبال ایران شد. به خانواده محترم متین قوسی تسلیت می گویم. درخدمت خانم رحیم لو، مادر مرحوم متین قوسی هستیم. خانم رحیم لو خوش آمدید.

خیلی ممنون، مرسی

خانم رحیم لو، سوال اول اینکه چه شد متین قوسی سر از برنامه ستاره ساز درآورد؟

متین خیلی علاقه به فوتبال داشت. از بچگی فوتبال را دوست داشت. باشگاه می رفت، تمرین می کرد تا انتخاب شد برای برنامه ستاره ساز.

حضور متین در برنامه ستاره ساز چقدر نگاهش را به فوتبال تغییر داد؟ 

خیلی مشتاق ترش کرد. برای خودش برنامه های خیلی قشنگی داشت. دوست داشت ادامه بدهد و به جاهای خوبی برسد.

چقدر متین دوست داشت وارد فوتبال حرفه ای شود، چه از طریق این برنامه و چه از طریق ورزش؟

صددرصد، خیلی مشتاق بود که پله های ترقی را طی کند.

ما خبری از متین قوسی نداشتیم بعد حضورش در برنامه ستاره ساز، تا اینکه خداداد عزیزی، در هفته گذشته این خبر تلخ را اعلام کرد. چه رخ داد در این روزهای بعد از فوت متین؟

متین، سه ماهی که کرونا را اعلام کردند باشگاه نمی رفت چرا که باشگاه ها همه تعطیل بودند. پیش مادرم زندگی می کرد. باشگاه بدنسازی می رفت و کارهایش را انجام می داد تا این حادثه تلخ اتفاق افتاد.

 اصل ماجرا چه بود؟ برخی گفتن متین در سوپرمارکت کار می کرده، برخی می گفتن متین فوتبال بازی می کرده، اما بهتر است که اصل ماجرا را از زبان شما بشنویم.

متین سه ماه آخر را در سوپرمارکت کار نمی کرد. پیش مادرم بود. پسر من سالم بود، باشگاه بدنسازی می کرد. در کنار کارش ورزش را ادامه می داد.

شما بهتر می دانید، بعد از این اتفاق تلخ، جنجال هایی به پا شد، ابتدا استقلالی ها درگذشت متین به علت کرونا را بهانه کردند تا فوتبال ادامه پیدا نکند، آن سوی ماجرا پرسپولیسی ها اعلام کردند درگذشت متین اصلا ارتباطی با کرونا نداشته است، واکنش شما به این صحبت ها چیست؟

صددرصد کرونا را تکذیب می کنم. و خواهش می کنم، واقعا خواهش می کنم، برچسب کرونا را از پسر من بردارند. با این کار داغ من مادر را تازه می کنند. من خیلی گله گی دارم.

برای یک مادر داغدار حس بسیار تلخی است تا نام فرزند مرحومش وسیله ای برای رسیدن به اهداف برخی شود. چه شد که این اتفاق افتاد؟ و حالا شما کاملا تکذیب می کنید که متین کرونا نداشته است.

صددرصد تکذیب می کنم، پسرم کرونا نداشته است. این برچسب را از روی پسر من بردارید. با بازگو کردن این مسائل داغ من تازه می شود. خواهش می کنم با نام فرزند من بازی نکنید.

متین قوسی چطور در گذشت؟

دوست ندارم وارد جزئیات شوم. مایل نیستم پاسخ ندم.

خانم رحیم لو این مسئله معما می شود. اینکه دلیل فوت را اعلام نمی کنید، ممکن است جنجال های دیگری به پا کند.

در این مورد دوست ندارم توضیح دهم چون یک مسئله خانوادگی است و دوست ندارم بیش از این پای پسر من را به این مسائل باز کنند. پسر من ربطی به این مسائل نداشت. من نه پرسپولیسی هستم و نه استقلالی هستم، طرفداری هیچ تیمی نیستم، آمده ام از حق پسرم دفاع کنم. تنها خواهشم این است که برچسب کرونا را از روی پسرم بردارید. این عکس پسر من است، سه چهار روز قبل از فوتش گرفته شده. موقع فوت پسرم، او را در آغوش گرفتم و از او خداحافظی کردم. اگر پسر من کرونا داشته الان من و تمام اعضای خانواده ام باید کرونا داشته باشیم. به عنوان یک مادر داغدار خواهش می کنم این برچسب را بردارید.

خانم رحیم لو پس چرا عده ای ادعا می کنند که متین قدوسی کرونا داشته است؟

اطلاع ندارم، نمی دانم چرا این ها را بازگو می کنند. واقعا نمی دانم، اما من با مدرک می گویم پسرم کرونا نداشت.

مادر زنده یاد متین قوسی

شما آخرین بار متین را چه زمانی دیدید؟

دو روز قبل از فوتش.

حالش آن موقع چطور بود؟

خیلی سرحال، از باشگاه بدنسازی آمده بود. ورزش می کرد، خوشحال، سرحال، هیچ مشکلی نداشت.

کاملا سالم بدون مریضی؟ در کل متین سابقه بیماری نداشت؟

اصلا، کاملا سالم بود. پسر من ورزش می کرد، هیچ مشکلی نداشت.

خانم رحیم لو، حتی صدا و سیما اعلام کرد درگذشت متین قوسی به خاطر کرونا بوده است، رسانه ملی دیگر چرا این را اعلام کرد؟

از رسانه ملی خیلی گله گی دارم. بعد از اینکه فوت متین را در شبکه سه اعلام کردند و تسلیت گفتند، تماس گرفتم و گفتم کرونا نبوده است. گفتند که باشد اعلام می کنیم، اما متاسفانه تکذیبش نکردند. تنها خواهش که دارم، بدون تحقیق برچسبی نزنید. لطفا با من همدردی کنید.

پیام شما به عنوان یک مادر، برای جوان هایی که همسن و سال متین قوسی هستند و به فوتبال علاقه دارند چیست؟

ورزش بسیار خوبی است. به عنوان مادر... متین... ادامه بدهند، همین...

خیلی ممنون از شما خانم رحیم لو. می دانیم شرایط بسیار سختی است و می دانیم مقابل دوربین ما قرار گرفتید تا حقیقت مشخص شود، اینکه درگذشت متین به علت کرونا نبوده، اینکه نیایند و نام زنده یاد متین قوسی را ابزاری برای رسیدن به هدف خود نکنند. ممنون که اینجا حضور داشتید، می دانیم برای روشنگری بود و به مخاطبان طرفداری اعلام می کنیم که مادر متین قوسی درگذشت متین به خاطر کرونا را تکذیب کردند، متین کرونا نداشت. فوتبالی های کشورمان برای رسیدن به اهدافشان لطفا لطفا از این نام استفاده نکنند. صحبت دیگری نیست، برای رسیدن به اهدافمان هرکاری را انجام ندهیم، ممنون از بینندگان رسانه طرفداری.

مادر زنده یاد متین قوسی

 

منبع: طرفداری

کلیدواژه: برنامه ستاره ساز برای رسیدن خواهش می کنم درگذشت متین کرونا نداشت مادر متین پسر من

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.tarafdari.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۸۰۵۴۲۱۳ را به همراه موضوع به آدرس info@khabarban.com ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

عملکرد مسئولان ایران و آمریکا در مواجهه با اعتراضات مردمی چگونه بود؟

تصاویر| ویلاهای لوکس زمین‌خواران در دل جنگل‌های هیرکانی

رییس سازمان محیط زیست: ۹۹۰ هکتار جنگل سوخت، طبیعی است، نباید نگران باشیم که انگار کشور می‌سوزد

فیلم| اظهارات جنجالی مدیرعامل صندوق بازنشستگی: سطح زندگی ما و بازنشستگان متفاوت است!

ممنوعیت سوختگیری خودرو‌های گازسوز غیرمجاز

خبر بعدی:

مرحوم آخوند احمدی از عناصر مهم وحدت در کلاله بود

بیانی با اشاره به درگذشت مرحوم آخوند «حماد احمدی»، امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان کلاله، گفت: این عالم بزرگ حافظ قرآن و از عناصر مهم وحدت در کلاله بود.

«علی اصغر بیانی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: مرحوم «آخوند حماد احمدی» از علمای بزرگ اهل سنت شهرستان کلاله بودند که به دلیل بیماری که برای وی عارض شده بود با وجود تلاش های زیاد برای بهبود و درمان، به دیار حق شتافت.

 

فرماندار کلاله ادامه داد: حاج آخوند احمدی به عنوان امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان کلاله در جامعه نقش آفرین بود و از اساتید خوب حوزه علمیه شهرستان کلاله به شمار می رفت.

 

بیانی با بیان اینکه مرحوم آخوند احمدی حافظ کل قرآن کریم بودند، افزود: این عالم اهل سنت یکی از عناصر وحدت در منطقه به شمار می رفت.

 

وی گفت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در منطقه وجود دارد و شرایط ما به صورت عادی نیست هر گونه تجمعی در سطح شهرستان و روستاها ممنوع است به همین علت طی تماس هایی که با بستگان مرحوم آخوند احمدی صورت گرفت مقرر شد پس از خواندن نماز میت که با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود برگزار شد مراسمی برگزار نشود.

 

فرماندار کلاله تأکید کرد: از خانواده مرحوم احمدی درخواست کردیم که به عنوان یک الگو عمل کنند و همانطور که تاکنون برای ریشه کنی ویروس کرونا عمل کردند مراسم های بزرگداشت به صورت بسیار محدود برگزار شود.

 

پایان پیام/695

دیگر خبرها

 • آتش در اطراف دریاچه خلیج‌فارس تهران مهار شد
 • آخرین جزییات از آتش سوزی مهیب دریاچه خلیج‌فارس تهران
 • جزییات آتش سوزی در نزدیکی چیتگر
 • حریق یک زمین در نزدیکی چیتگر
 • سعید مراغه چیان: ناصر حجازی را من به استقلال آوردم؛ بزرگ ترین اشتباهم ترک استقلال بود
 • طبیعت گردی متین ستوده و استایل‌های جنجالی او+عکس
 • فرشید اسماعیلی در بازی درون تیمی آبی‌ها شرکت نداشت
 • نخستین اهدا عضو بدن در استان قم در سال ۹۹ رقم خورد
 • خانواده مرحوم مشکاتیان با اطلاع از نیت ما خانه را فروختند/ تخریب منزل با مجوز شهرداری نیشابور بوده است
 • استان اصفهان در مقابله با کرونا، کمبودی نداشت
 • درگذشت یک امام جمعه اهل سنت گلستان
 • درگذشت ونوس زرین ‌خاک، رکابزن ایرانی بر اثر تصادف در حین تمرین
 • پرونده ویژه طرفداری؛ نخست وزیر عضو هیات مدیره تاج بود
 • حمله ملخ صحرایی به ۴۵ هزار هکتار از اراضی خراسان جنوبی
 • کریمی: اشتباهات قرارداد کی روش در قرارداد ویلموتس تکرار شد / اختصاصی طرفداری
 • ۴۵ هزار هکتار از اراضی خراسان جنوبی، آلوده به ملخ صحرایی
 • علی کریمی: آقای ترابیان، باید در مورد ناپدید شدن پول حق پخش تیم ملی توضیح دهید
 • رحیمیان: امام راحل از غیر خداوند هراسی نداشت
 • چرا قیام توابین تأثیر قیام عاشورا را نداشت؟/ شهدای 15 خرداد به‌موقع عمل کردند