اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تصویب شد+ اسامی
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | کد خبر: ۲۸۱۲۶۴۵۱
اعتبارنامه تعدادی از منتخبان مجلس یازدهم امروز در جلسه علنی تصویب شد.
به گزارش ایسنا، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگوهای هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند.
پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه ها، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و بدین ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اسامی منتخبانی که اعتبارنامه آنها در شعب ۱۵ گانه تصویب شده به شرح زیر است:
شعبه ۱
۱- سیدمحمد مولوی از حوزه انتخابیه آبادان
2- سید مجتبی محفوظی از حوزه انتخابیه آبادان
3- جلیل مختار از حوزه انتخابیه آبادان
4- رحیم زارع از حوزه انتخابیه آباده
5- غلامرضا مرحبا از حوزه انتخابیه آستارا
6- رضا حاجی پور از حوزه انتخابیه آمل
7- حسن شجاعی علی آبادی از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه
8- محمدحسن آصفری از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب
9- علی اکبر کریمی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب
10- علی نیکزاد از حوزه انتخابیه اردبیل
11- سیدکاظم موسوی از حوزه انتخابیه اردبیل
12- صدیف بدری از حوزه انتخابیه اردبیل
13- سید صادق طباطبایی نژاد از حوزه انتخابیه اردستان
14- محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان
15- قدرت الله حمزه از حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ
16- روح الله حضرت پور طلاتپه از حوزه انتخابیه ارومیه
17- سید سلمان ذاکر از حوزه انتخابیه ارومیه
18- وحید جلال زاده از حوزه انتخابیه ارومیه
شعبه ۲
۱-کیومرث سرمدی از حوزه انتخابیه اسدآباد
2- امان الله حسین پور از حوزه انتخابیه اسفراین
3- امیرحسین بانکی پورفر از حوزه انتخابیه اصفهان
4 - زهرا شیخی مبارکه از حوزه انتخابیه اصفهان
5- عباس مقتدایی از حوزه انتخابیه اصفهان
6- مهدی طغیانی از حوزه انتخابیه اصفهان،
7- حسین میرزایی از حوزه انتخابیه اصفهان،
8- مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید،
9- محمد خدابخشی از حوزه انتخابیه الیگودرز،
10- فریدون حسنوند از حوزه انتخابیه اندیمشک،
11- احمد محرم زاده یخ فروزان از حوزه انتخابیه اهر و هریس،
12- سید کریم حسینی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،
13- مجتبی یوسفی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،
14- عبدالله ایزدپناه از حوزه انتخابیه باغملک،
15- عبدالناصر درخشان از حوزه انتخابیه ایرانشهر،
16- سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام،
17- علی اکبر بسطامی از حوزه انتخابیه ایلام
شعبه 3
1- مهدی سعادتی بیشه سری از حوزه انتخابیه بابل
2- علی کریمی فیروزجایی از حوزه انتخابیه بابل
3- علی اصغر باقرزاده از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار
4- صمدالله محمدی از حوزه انتخابیه بافق و رامهرمز
5- سیدمحمد پاکمهر از حوزه انتخابیه بجنورد
6- محمد وحیدی از حوزه انخابیه بجنورد
7- عباس گودرزی از حوزه انتخابیه بروجرد
8- فاطمه مقصودی از حوزه انتخابیه بروجرد
9- امیرقلی جعفری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن
10- غلامرضا نوری از حوزه انتخابیه بستان آباد
11- موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم
12- محمد باقری از حوزه انتخابیه بناب
13- احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندر انزلی
14- منصور آرامی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم
15- محمد آشوری تازیانی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم،
16- احمد مرادی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم
17- احمد جباری از حوزه انتخابیه بندر لنگه
18- حبیب آقاجری از حوزه انتخابیه بندرماهشهر و امیدیه
19- روح الله عباسپور از حوزه انتخابیه بوئین زهرا
شعبه 4
1- عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر
2- انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان
3- محمد روشن فکر از حوزه انتخابیه بویراحمد
4- عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ
5- محمدطلا مظلومی از حوزه انتخابیه بهبهان
6- غلامرضا شریعتی از حوزه انتخابیه بهشهر
7- حسین خسروی از حوزه انتخابیه بیرجند
8- عباس جهانگیرزاده از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار
9- فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت
10- آرش زره تن از حوزه انتخابیه پاوه
11- سیدحمیدرضا کاظمی از حوزه انتخابیه پلدختر
12- کمال حسین پور از حوزه انتخابیه پیرانشهر
13- رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان
14- جلیل رحیمی جهان آبادی از حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز
15- محسن زنگنه از حوزه انتخابیه تربت حیدریه
16- سید جلیل میرمحمدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد
17- سید شمس الدین حسینی از حوزه انتخابیه تنکابن
شعبه 5
1- محمدحسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
2- روح الله متفکر آزاد از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
3- محمدرضا میرتاج الدینی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
4- علیرضا منادی سپیدان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
5- مسعود پزشکیان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
6- احمد علیرضا بیگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،
7- محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان،
8-- ذبیح الله اعظمی ساردویی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد،
9- معین الدین سعیدی از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قندشهر،
10- حسین عباس زاده از حوزه انتخابیه چناران و بینالود،
11-- اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین،
12- سید البرز حسینی از حوزه انتخابیه خدابنده،
13- مهرداد ویس کرمی از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،
14- مرتضی محمودوند از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،
15- سید لفته احمد نژاد از حوزه انتخابیه خرمشهر،
16- سید علی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر،
17- علیرضا نظری از حوزه انتخابیه خمین
شعبه 6: حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
1- سمیه رفیعی
2- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد
3- مجتبی توانگر
4- غلامحسین رضوانی
5- عزت الله اکبری تالارپشتی
6- سیداحسان خاندوزی
7- بیژن نوباوه وطن
8- محمدباقر قالیباف
9- سیدعلی یزدی خواه
10- زهره سادات لاجوردی
11- فاطمه قاسم پور
12- ابوالفضل عمویی
13- سیدنظام الدین موسوی
14- زهره الهیان
15- احمد نادری
16- روح الله ایزدخواه
17- علی خضریان
18- مالک شریعتی نیاسر
19- سیدمحسن دهنوی
20- رضا تقی پور انوری
21- سیدرضا تقوی
22- مهدی شریفیان
23- الیاس نادران
24- سیدمصطفی آقامیرسلیم
25- مرتضی آقاتهرانی
26- اقبال شاکری
27- مجتبی رضاخواه
28- محسن پیرهادی
29- سیدمحمود نبویان
شعبه 7
1 محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر،
2- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار،
3- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره،
4- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت،
5- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان،
6- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز،
7- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول،
8- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه،
9- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان،
10- غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان،
11- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه،
12- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا،
13- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر،
14- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر،
15- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم،
16- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن
شعبه 8
1- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت
2- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت
3- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت
4- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار
5- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار
6- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر
7- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند
8- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند
9- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان
10- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان
11- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان
12- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود
13- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری
14- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان
15- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه
16- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار
17- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار
ادامه دارد...
لینک کوتاه: asriran.com/0034BHمنبع: عصر ایران
کلیدواژه: اعتبارنامه حوزه انتخابیه اصفهان حوزه انتخابیه تبریز زاده از حوزه انتخابیه نژاد از حوزه انتخابیه پور از حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه آباد روح الله
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.asriran.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «عصر ایران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۸۱۲۶۴۵۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
منتخبین مجلس دوازدهم دعواهای سیاسی را وارد مجلس نکنند
فعال سیاسی اصولگرا گفت: توصیه ما به جریان اصولگرایی این است که رقابتها را کنار گذاشته و رفاقتها را در مجلس آغاز کنند چرا که همدلی، انسجام و وحدت یکی از خواستههای ما از منتخبان ملت است؛ همچنین نمایندگان نباید دعواهای سیاسی را وارد مجلس کنند.
حسین کنعانی مقدم در گفتوگو با خبرنگار ایمنا، به تشریح اولویتهای مجلس دوازدهم پرداخت و اظهار کرد: در بدو ورود نمایندگان منتخب مردم به مجلس سوگندی قرائت میشود که بیانگر تعهد آنها به این مسئولیت خطیر خواهد بود؛ از این رو به نظر میرسد اولویت اول منتخبان مردم باید حفظ این سوگند باشد و مجلس تلاش کند هر روز این سوگند را به نمایندگان یادآوری کند که بر چه اساسی روی کرسیهای سبز مجلس تکیه زدهاند.
وی افزود: مهمترین کار ابتدایی نمایندگان منتخب برای برنامه ۵ ساله هفتم این است که دولت را ملزم به ارائه برنامههای عملیاتی و اجرایی در بحث اقتصاد و معیشت به عنوان مطالبه جدی مردم کنند؛ شاید شعار بسیاری از نمایندگان منتخب معیشت مردم باشد اما قاعدتاً نظارت بر عملکرد دولت در این برنامه باید توسط نمایندگان پیگیری شود.
این فعال سیاسی اصولگرا عنوان کرد: توصیه ما به جریان اصولگرایی این است که رقابتها را کنار گذاشته و رفاقتها را در مجلس آغاز کنند چرا که همدلی، انسجام و وحدت یکی از خواستههای ما از منتخبان ملت است؛ نمایندگان مردم نباید دعواها و بداخلاقیهای سیاسی را به مجلس وارد کرده و از تریبون مجلس برای عقدهگشایی استفاده کنند.
وی در خصوص پیش بینی تشکیل فراکسیونهای مجلس جدید گفت: پیشبینی میشود چهار فراکسیون در مجلس شکل بگیرد؛ فراکسیون پایداری، یک فراکسیون با حضور آقای قالیباف، یک فراکسیون با حضور طیفی از نمایندگان که سایر فراکسیونها را قبول ندارند و چهارمین فراکسیون که اصلاح طلبان در آن حضور خواهند داشت.
کنعانی مقدم ادامه داد: اعتقاد دارم فراکسیون اکثریت در مجلس دوازدهم نخواهیم داشت و آرا بین این چهار فراکسیون تقسیم خواهد شد.
کد خبر 735522