مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس قرعه کشی شد
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۹ | کد خبر: ۲۸۴۵۱۱۴۶
به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس بین ۲ نیمه دیدار نیوکاسل و منچستر سیتی برگزار شد و تیمهای راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند.
نتیجه قرعه کشی به شرح زیر است:
منچستر یونایتد - چلسی
آرسنال - برنده دیدار نیوکاسل و منچستر سیتی
در حالی که سه تیم منچستریونایتد، آرسنال و چلسی با پیروزی بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند، تکلیف تیم چهارم با بازی نیوکاسل و منچسترسیتی مشخص خواهد شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
دیدارهای مرحله نیمه نهایی روزهای ۱۸ و ۱۹ جولای در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد.
دیدار فینال نیز اول آگوست در همین ورزشگاه انجام خواهد شد.
بیشتر بخوانید:
جام حذفی انگلیس/ صعود دشوار منچستریونایتد به نیمه نهاییانتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: دنیای ورزش منچستر یونایتد آرسنال جام حذفی ا مرحله نیمه نهایی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۸۴۵۱۱۴۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
به گزارش فرارو و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز