Web Analytics Made Easy - Statcounter

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه جایزه داستان مازندران اعلام کرد که با پایان یافتن داوری مرحله دوم در بخش تک داستان منتشر نشده، ۴۰ نویسنده به مرحله نهایی این رقابت راه یافته‌اند. گفتنی است با انتشار فراخوان جایزه، در این بخش قریب به ۵۰۰ داستان از همین تعداد نویسنده، به دبیرخانه ارسال شده بود. پس از بررسی داستان‌ها توسط ۲۰ نفر از داوران، ۱۲۱ داستان جهت راه یابی به مرحله دوم معرفی شدند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

با توجه به فشردگی رقابت در این مرحله و نزدیک بودن داستان‌ها به یکدیگر، دبیرخانه اقدام به تشکیل کارگروه‌های ۵ گانه کرد. با در نظر گرفتن آیتم‌هایی نظیر زبان، تعلیق، شخصیت پردازی، خلاقیت و نوع آوری، اجرای ایده و اندیشه داستانی، باورپذیری و فضا سازی مناسب، بررسی داستان‌ها با دقت بالایی صورت گرفته است. در بخش مجموعه داستان، قریب به ۷۰ کتاب از نویسندگان به دبیرخانه ارسال شد که توسط ۲۰ داور (ترکیبی از داوران استانی و کشوری) در حال بررسی است.

لازم به ذکر است برگزیدگان نهایی در هر دو بخش (تک داستان منتشر نشده و مجموعه داستان سال ۹۸) آبان ماه ۹۹ اعلام می‌شوند. اسامی ۴۰ نویسنده نهایی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

کاظم آقایی – بازگشت با قطار نیمه شب (مشهد)
مهدی احمدیان – خودنگاره ای برای ساچو پانزا (ارومیه)
بهدین اروند – کیو (تهران)
آرزو اسلامی – سه انگشت و نیم (تبریز)
شهناز اشرفی – استکان چای را دادم دستش (فریدونکنار)
اعظم ایزدیار – جادوی برف (اندیمشک)
میلاد باختری – مانیفست مرطوب مرگ (تهران)
عاطفه باستانی – رحِم به شرط چاقو (تهران)
یوسف برارنیا ادبی – ناعادلانگی (تهران)
سینا برازجانی – اطلس جامع بادها (بوشهر)
سعید پرسا – مجلس نان و قهوه (بابل)
ابوالفضل پروین – اثبات فرضیه شبیه سازی نیک بوستوم (فیروز آباد، فارس)
حبیب پیریاری – آساره در شب دیجور (اشتهارد، البرز)
زهره تهامی پور – سیب پژمرده (کرمان)
گلرخ جلالوند – معبد کلاغ سپید (اراک)
الهام جلدی – گرگ ومیش (تهران)
افروز جهاندیده – توشمعی، من پروانه (جهرم)
محمداسماعیل حاجی علیان – غبار مردنگی (اصفهان)
آزاده حسینی تنکابنی – اتاق جادو (تهران)
فرزاد خدنگ – سیاهو (گرگان)
اکرم رجبی – خشاب خالی (خرم آباد)
علیرضا رضاپور – دشت کمونیست نشین (رشت)
گل نسیم ریاحی – گوشواره (مونترال، کانادا)
نازیلا زارع – گِل (ساری)
اسماعیل سالاری – جاده ادویه (شهر ری)
نجمه سجادی – جاده (تهران)
مهدی شاطر – منشات شیخ (تهران)
مصطفی شمس – کشیش معدن (کرمان)
بهروز شیدا - اولین برف سال که آب می شود (تهران)
بهزاد صادقیان – دنیای کریستینا (تهران)
مهدی عباسی زهان – دال دویدن (تهران)
جواد عسگری – دشت های آن بالا (لنگرود)
مالک قنبری اشرفی – آسیه (بهشهر)
معصومه قدردان – دولاخ (اسفراین)
مجتبی مقدم – چغخثغگلپپ (باغملک، خوزستان)
مانیا میرزایی – اسرافیل در رادیو (خرم آباد)
فاطمه نصیری – درفک (رشت)
تارا نوری –همه عادی بودند (کلگری کانادا)
شیرین ورچه – جعبه های سفارشی (تهران)
محسن یاوری – دکل سراب (کرمانشاه)

کد خبر 4961240 محمد آسیابانی صرافی ارز دیجیتال

منبع: مهر

کلیدواژه: داستان نویسی ادبیات داستانی ادبیات ایران رایزنی فرهنگی ادبیات جهان ویروس کرونا تازه های نشر کتاب و کتابخوانی ترجمه خبرگزاری مهر مرکز فرهنگی شهر کتاب گردشگری معرفی کتاب ادبیات داستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حوزه هنری سازمان اسناد و کتابخانه ملی

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۸۴۵۶۹۴۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

معرفی داوران مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی + برنامه مسابقات

مرحله نهایی بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، جام یادگار امام (ره) روز جمعه ۱۸ آذر ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود که اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:

برنامه دیدارها:

دیدار اول نیمه نهایی: فولاد مبارکه سپاهان اصفهان _ مقاومت البرز (ساعت ۹:۳۰)

دیدار دوم نیمه نهایی: فولاد خوزستان _ دانشگاه آزاد اسلامی قم (ساعت ۱۱:۳۰)

دیدار فینال: برندگان دیدار نیمه نهایی (ساعت ۱۵:۴۵)

دیدار رده بندی: بازندگان دیدار نیمه نهایی (ساعت ۱۷:۳۰)

محل، تاریخ و ساعت وزن کشی: سالن توفیق جهانبخت ۱۸ آذر ماه – ساعت ۷:۰۰ الی ۷:۳۰

سرپرست مسابقات: سید روح اله حسینی (تهران)

نماینده سازمان لیگ: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)

نماینده کمیته انضباطی: ناصر فیروزی (البرز)

سرپرست فنی: نیما صادقی (مازندران)

ژوری: اکبر نصیری (زنجان)، رضا علی اصغری (گیلان)

داوران درجه یک بین المللی: غلامرضا طاهرخانی (قزوین)، غلامرضا بهارلو (چهار محال و بختیاری)، ابراهیم رادمرد (گیلان)، مهدی آقاولی (تهران)، مسعود رستمی پور (تهران)، علی پور کریم (تهران)، احمد تاجیک (تهران)، داوود خوش منظر (تهران)، حسام امامی (خراسان رضوی)

مسئول دبیرخانه فنی: مصطفی آقا یاری (زنجان)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری

جدول نویس: میلاد فرزانه (مرکزی)

گوینده: مهدی رضوانی

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

دیگر خبرها

  • جام جهانی قطر| راهیابی مراکش به جمع ۸ تیم برتر؛ اسپانیا حذف شد
  • کشف بيش از 22 هزار قلم کالاي قاچاق در مهدي آباد
  • کشف بیش از ۲۲ هزار قلم کالای قاچاق در مهدی آباد
  • بعد از راهیابی به یک چهارم نهایی؛ نیمار: خدا را شکر می‌کنم
  • برنامه روز پایانی مرحله یک هشتم نهایی/ کدام دو تیم صعود می‌کنند؟
  • معرفی داوران مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی + برنامه مسابقات
  • معرفی منتخبان شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم درآمل
  • پایان رقابت دومین دوره مسابقات فوتسال ایمپاسکو به میزبانی مجتمع سرب و روی مهدی آباد
  • پنجاه و دومین جشنواره فیلم رشد در خط پایان
  • تداعی خاطره تلخ مهدی طارمی در جام جهانی!+ سند