آلومینیوم اراک - مس رفسنجان / گزارش زنده
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۰۱۰۴۰۵۲
دو تیم از ساعت 16:20 در شهر اراک به مصاف هم می روند.
در چارچوب هفته سوم لیگ برتر، تیم های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک به مصاف هم می روند.
اطلاعات بازیهفته سوم لیگ برتر؛ جام خلیج فارس
آلومینیوم اراک - مس رفسنجان
سه شنبه 4 آذر 1399 ساعت 16:20 / ورزشگاه امام خمینی اراک
گل ها:
کارت زرد:
کارت قرمز:
ترکیب آلومینیوم اراک: حسین پور حمیدی، محمد ایرانپوریان، رامتین سلیمانزاده، سید مهدی حسینی، امید سینگ، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، محسن ربیعخواه، میثم مجیدی، امیر محمد هوشمند، مرتضی آقاخان
سرمربی آلومینیوم اراک: رسول خطیبی
ترکیب مس رفسنجان: ناصر سالاری، عقیل کعبی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور، امید خالدی، میثم نقیزاده، قائم اسلامیخواه، محسن آذرباد، سجاد آشوری، فراز امامعلی و محمد قاضی
سرمربی مس رفسنجان: محمد ربیعی
گزارش لحظه به لحظهبه زودی تکمیل می شود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
آلومینیوم اراک:
حسین پور حمیدی، محمد ایرانپوریان، رامتین سلیمانزاده، سید مهدی حسینی، امید سینگ، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، محسن ربیعخواه، میثم مجیدی، امیر محمد هوشمند، مرتضی آقاخانمس رفسنجان:
ناصر سالاری، عقیل کعبی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور، امید خالدی، میثم نقیزاده، قائم اسلامیخواه، محسن آذرباد، سجاد آشوری، فراز امامعلی و محمد قاضیمنبع: طرفداری
کلیدواژه: آلومینیوم اراک مس رفسنجان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tarafdari.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «طرفداری» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۰۱۰۴۰۵۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز