برنامه سه هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایران
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۰۱۷۳۶۳۸
به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفتههای چهارم تا ششم لیگ یک فوتبال به شرح زیر است:
هفته چهارم:
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
بادران تهران – شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
ملوان انزلی- آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
قشقایی شیراز- رایکا بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه- هوادار تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان – فجرسپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
چوکا تالش - گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه – شاهین بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه
پارس جنوبی جم –خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز
هفته پنجم
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹
مس کرمان- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
گل ریحان البرز – خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
شهرداری آستارا- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
هوادار تهران – بادران تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – چوکا تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجرسپاسی شیراز – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس شیراز
خیبر خرم آباد- ملوان انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
شاهین بوشهر- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان- آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز
هفته ششم
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
خوشه طلایی ساوه- مس کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران ساوه
آرمان گهر سیرجان- رایکا بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
قشقایی شیراز- خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان انزلی - استقلال خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انزلی
چوکا تالش – هوادار تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران – فجرسپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
نود ارومیه - شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه
پارس جنوبی جم – شاهین بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی - گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اهواز
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: تابناک
کلیدواژه: محدودیت های کرونایی محسن فخری زاده سید محمد علی شهیدی پروتکل الحاقی لیگ دسته اول لیگ یک برنامه لیگ محدودیت های کرونایی محسن فخری زاده سید محمد علی شهیدی پروتکل الحاقی ورزشگاه سردار ورزشگاه تختی ساعت ۱۴ ۳۰
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tabnak.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تابناک» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۰۱۷۳۶۳۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
زمان تقابل پرسپولیس با گربه سیاه مشخص شد
آفتابنیوز :
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه - ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
مس رفسنجان - پیکان تهران، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه - ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
مس کرمان - چادرملو اردکان، ساعت ۱۷:۴۵، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز - گلگهر سیرجان، ساعت ۱۸، ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران - مس سونگون ورزقان، ساعت ۱۸:۱۵، ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - پرسپولیس، ساعت ۱۸:۱۵، ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز - ذوبآهن اصفهان، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
ملوان بندر انزلی - سایپا تهران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبیپوشان جنوب - سپاهان اصفهان، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه غدیر اهواز
منبع: خبر ورزشی