سرمربی استقلال می‌گوید تلاش بازیکنانش بعد از دریافت گل ستودنی بود.

به گزارش ایسنا، "محمود فکری" سرمربی استقلال پس از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: خسته نباشید به هر دو تیم می‌گویم. بازی خوبی در دو نیمه بود و موقعیت‌های خوبی ایجاد شد. بازی چهار گل داشت و در مجموع مساوی شدیم. فکر می‌کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند.

بازی‌ای که خوب بود و موقعیت‌های زیادی داشت. جا دارد از همه بازیکنان‌مان تشکر کنم. در نیمه دوم گل خوردیم ولی تلاش‌شان ستودنی بود که بازی را به تساوی کشیدند.

او درباره تعویض‌های تیمش گفت: تعویض ما براساس این بود که باتوجه به جلو بودن‌مان در بازی، نتیجه را حفظ کنیم. ما می‌خواستیم برنده بازی باشیم. اشتباهات ما فرصت زیادی به تیم حریف داد. ما از گل زود هنگامی که خوردیم باید بهتر استفاده می‌کردیم ولی بازیکنان‌مان استرس گرفتند. ما می‌توانستیم همان یک گل را حفظ کنیم و برنده بازی باشیم. ما امسال تیم خوبی را آماده کردیم. در داربی نتیجه برعکس جایگاه دو تیم در جدول رده‌بندی است و وقتی تیم بالانشین جلو می‌افتد، فکر می‌کند که بازی را برده است.

سرمربی استقلال درباره عملکرد داوری بازی گفت: آقای کرمانشاهی در نیمه اول استرس داشت. در نیمه اول به بازیکن ما کارت داد که همان صحنه را می‌توانست به سید جلال کارت زرد بزند. جا دارد به تیم داوری خسته نباشید بگویم و امیدوارم که توجه بیشتری به داوران‌مان شود. امیدوارم داوران ایرانی بیش تری ببینیم که در بازی‌های بین‌المللی سوت بزنند.

محمود فکری در نشست خبری نیز حاضر شد و اظهار کرد: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازیکنان استقلال با تمام وجود و توان تلاش کردند و زحمت کشیدند. می‌توانستیم بازی را ببریم. گل زود هنگام باعث شد یک مقدار استرس بگیریم اما در همان نیمه اول روند خوبی را داشتیم و شاید متاسفانه پنالتی‌ای که اتفاق افتاد و گرفته نشد، می‌توانست روند بازی را عوض کند. استرس آقای کرمانشاهی و قضاوت در اولین داربی خود، باعث عصبی شدن ما و تیم‌مان شد.

او ادامه داد: موقعیت‌های زیادی روی هر دو دروازه ایجاد شد. از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا آخرین لحظه تلاش کردند. یک گل آفساید زدیم و بعد از آن هم به گل دوم رسیدیم. این شخصیت تیم ما را نشان می‌دهد. ان شاء الله این شخصیت خود را حفظ کنند و ببینیم در آینده چه پیش می آید.

وی درباره تعویض احمد موسوی و افت استقلال در این بخش از زمین گفت: ما با وارد کردن دیاباته دنبال تهاجمی بودن تیم‌مان بودیم. پرسپولیس هم دنبال گل بود. در نهایت کم تجربگی و یا اعتماد به نفس بالا تیم ما را بهم ریخت. در داربی در اکثر مواقع تیمی که در صدر جدول شرایط بهتری دارد، در بازی بهتر نیست. نگرفتن آن پنالتی هم وضعیت را بهم ریخت. در بازی فولاد نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاد که پنالتی نگرفتند. بازی با ماشین سازی پنالتی نگرفتند و به بازیکن ما پنالتی ندادند. در این بازی هم گفتند توپ به دست ما خورده است. این‌جا هم اعتراض می‌کنند عارف غلامی باید اخراج شود. مگر هر خطایی اخراج دارد؟ سید جلال حسینی باید در نیمه اول و دوم کارت می‌گرفت. چندین بار به آقای کرمانشاهی در لیگ یک و دوم گفتم تو را به خدا با ما مهربان باشد. نمی‌دانم چرا داوران به این شکل علیه ما سوت می‌زنند. یک کارشناسی وابسته به جایی است و می‌گوید خطایی نبوده است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: کارشناسان برای این که نظارت بازی‌ها را بگیرند، به نفع داورها قضاوت می‌کنند. در این ۱۰ بازی اکثر بازی‌ها بر ضرر ما بوده است. ما برای تیم داوری آرزوی موفقتی داریم. باز هم از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم که شخصیت لازم را دارند و بازنده نبودند. ما می‌توانستیم با همان یک گل هم پیروز این مسابقه شویم.

فکری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که گل‌محمدی سروصدای زیاد روی سکوها و نیمکت استقلال را در شان این باشگاه نمی‌داند گفت: این که بازیکنان آن‌ها بازیکن ما را مسخره می‌کردند در شان باشگاه پرسپولیس است؟ سروصدای ما به خاطر اشتباهات داوری بود. داوری به ضرر ما بود و برایمان پنالتی گرفته نشد. باید به سیدجلال کارت زرد داده می‌شد. داور بالای ۱۰، ۱۵ خطا به ضرر ما گرفت. اگر ما سروصدا کردیم به حق بود. پرسپولیسی‌ها دیدند با شلوغ کاری، سروصدا و جنجال به نتیجه می‌رسند. حتی بازیکن‌شان ما را مسخره کرد. آن موقع نمی‌توانستند بازیکن خودشان را کنترل کنند؟ این رفتار در شان این باشگاه بود؟ اگر ما حرف بزنیم ایراد دارد؟ بله باشگاه استقلال شخصیت بالایی دارد و به هر حال انتظار می‌رود یک جاهایی توقع چیز دیگری باشد.

او درباره این که عبدی، عضو هیات مدیره گفته از عملکرد فنی تیم رضایت ندارد اظهار کرد: این سوال برای بعد باشد و جواب‌شان را می‌دهیم.

سرمربی استقلال درباره این که چرا به جای نادری که به تازگی از مصدومیت برگشته بود، به میلیچ بازی نداده است؟ گفت: شرایطی و انگیزه‌ آقای نادری ما را متقاعد کرد تا از او استفاده کنیم. من در مجموع از ایشان راضی هستم و با توجه به آسیب دیدگی بازی کرد. آقای میلیچ هم تمرین می‌کند و هر وقت نیاز باشد و تشخیص بدهیم از او استفاده می‌کنیم.

او در واکنش به سوال خبرنگای که گفته بود عقب کشیدن وریا غفوری به نفع پرسپولیس شد گفت: بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند. اگر در حین بازی تشخیص دهید و تاکتیک مناسب را اتخاذ کنید مهم است. این که همه بعد از بازی از داخل و خارج کارشناس شدند و انتقاد می‌کنند جالب است. فکر می کنم هر کس به وظیفه خود عمل کند بهتر است.

***

گل‌محمدی: حق ما برد بود/ رسول‌پناه هنوز مانده و به ریش ما می‌خندد

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر استقلال اظهار کرد: یک گل زودهنگام خوردیم. کنترل بازی بعد از گل دست ما بود و موقعیت هم داشتیم. نیمه دوم هم جبران کردیم و جلو افتادیم و بعد از آن می‌توانستیم ببریم. از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. در شش قدم می‌توانستیم به گل برسیم. از لحاظ فوتبالی و ایجاد موقعیت حق ما برد بود. می‌توانستیم برنده شویم، حتی با اختلاف بیشتر از یک گل. در وقت اضافه تمرکز لازم را نداشتیم. قایدی یک بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده در اینطور بازی‌هاست. از غافلگیری ما استفاده کرد و به گل رسید.

او ادامه داد: متاسفانه اتفاقاتی که افتاد قبل از فینال آسیا برنامه‌ریزی شده بود تا پرسپولیس را ضعیف کنند. بازیکنانی را خیلی راحت از دست دادیم. هیج اراده‌ای برای نگه داشتن این بازیکنان وجود نداشت. منظورم افرادی است که بودند؛ رسول پناه و هیات مدیره. توجیه آن‌ها این بود رفتن یک بازیکن مشکلی ایجاد نمی‌کند. هنوز که هنوز است ایشان به عنوان رییس هیات مدیره کار می‌کند و به ریش ما می‌خند. هیچکس‌ هم جواب نمی‌دهد. اینکه این همه بلای سر این تیم آمد جای تاسف دارد.

او درباره داروی مسابقه هم گفت: داور در مجموع خوب سوت زد. بازی سنگینی بود. داوری این بازی سخت است. در مجموع خیلی خوب مدیریت کرد. آن صحنه‌ای که غلامی بازیکن ما را گرفت فکر می‌کنم اخراج داشت. حداقل به نظرم من کارت قرمز داشت. به غیر از آن صحنه فکر نمی‌کنم مشکل خاصی داشت.

گل محمدی همچنین در نشست خبری بعد از داربی ۹۴ گفت: بازی خیلی جذاب و دیدنی بود به خصوص از طرف تیم ما. روی یک اشتباه عجیب و غریب و غافلگیری گل خوردیم. در زمین حریف بازی را کنترل کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم و نتوانستیم در نیمه اول گل بزنیم اما در نیمه دوم خودمان را به حریف دیکته کردیم. از فضای موجود استفاده کردیم و گل برتری را هم زدیم. می‌توانستیم گل سوم و چهارم را بزنیم. متاسفانه از موقعیت های خیلی خوبمان استفاده نکردیم و در نهایت حرکت فردی قایدی و عدم تمرکز خط دفاعی یک گل خیلی راحت دریافت کردیم.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه می توانستیم حریف را با تعداد گل بالا شکست دهیم، این اتفاق رخ نداد. واقعا حیف شد. با این بازی، حقمان سه امتیاز بود اما خیلی راحت دو امتیاز از دست دادیم.

او درباره اعتراض به نیمکت استقلال و سروصدای زیاد آن‌ها گفت: نیمه اول متاسفانه این اتفاق افتاد و کسانی که بالا نشسته بود داد و بیداد می‌کردند. این اتفاق در شان و کلاس باشگاه استقلال نیست که نیمکت شلوغ باشد. منظورم کسانی است که روی سکوها بودند. در نیمه دوم اوضاع بهتر شد.

گل محمدی درباره تعویض های تیمش و انتقاد از این عملکرد او اظهار کرد: خیلی خوب پاس می دادیم. دلیلی ندارد که حتما تعویض کنیم. تعویضی هم که شد به خاطر مصدومیت مهدی عبدی بود. همه بازیکنان خوب بودند و وقتی عملکردشان خوب است دلیلی برای تعویض نداریم.

سرمربی پرسپولیس درباره ناکامی تیمش در دو داربی متوالی در اواخر مسابقه یادآور شد: تیمی که عقب است فشار می‌آورد. چیزی که مهم است باید در وقت اضافه بازیکنان تمرکز بالایی داشته باشند و خیلی عقب نشینند. در هر صورت حساسیت بازی به حدی زیاد است که ناخودآگاه تیم عقب می نشیند و فرصت هایی به حریف داده می شود. در آن صحنه هم خلاقیت قایدی تاثیرگذار بود که گل دوم را خوردیم. در کل بازی همین دو توپ روی دروازه ما آمد و خیلی ساده گل خوردیم. در هر صورت شرایط روحی و روانی بازیکنان را هم باید در نظر گرفت. در چند ماه اخیر فشار خیلی زیادی به بازیکنان آمده است.

او ادامه داد: فشار بیش از اندازه‌ای آمده است که مربوط به بحث مدیریت و ... است و مشکلاتی هم برای ما به وجود آوردند که باعث شد کادر فنی هم تمرکز لازم را نداشته باشد. هواداران تا آخرین لحظه منتظر پیروزی بودند. دوست داشتیم بازی را ببریم. من از هواداران عذرخواهی می کنم و می‌خواهم این مساوی و نبردن را به پای من بگذارند. بازیکنان تلاش خود را کردند و موقعیت های زیادی داشتیم. در این چند ماه مشکلات عجیب و غریبی داشتیم که نباید برای تیم به وجود می‌آمد. ببینید هیات مدیره استقلال چقدر خوب این تیم را حفظ کرد و چهارٰ پنج بازیکن درجه یک گرفت و الان هم کار خود را می کنند. هیات مدیره یعنی همین اما از آن سمت هیات مدیره ما را ببینید. یکی یکی بازیکان را فرستادند و آخر هم بیانیه می‌دهند که رفتن بازیکن مشکلی برای تیم ایجاد نمی کند.

گل‌محمدی همچنین گفت: ما یک بازیکن را از دست ندادیم. ما ۱۰ بازیکن را از دست دادیم. متاسفانه فکر می‌کنم اراده‌ای برای این که تیم قوی باشد و موفقیت هایش ادامه داشته باشد هیچ وقت دیده نشده است. کسی که این همه مشکلات برای ما ایجاد کرده، الان هم به عنوان رئیس هیات مدیره به کارش ادامه می دهد و یک پوزخند هم می‌زند که من هستم. کسی هم یک فرد قوی را نمی‌گذارد. این مشکلات ما را اذیت کرده و کسی هم نیست جواب دهد. آقای وزیر هم باید دخالت کند و آدم قوی بگذارد اما عین خیالشان نیست. این وضعیت ادامه کار را سخت می‌کند. اگر من با این تیم ادامه دادم، فقط به خاطر هواداران بود چون فینال آسیا را داشتیم. مشکلات زیادی برای ما ایجاد کردند. الان هم به خاطر بازی امروز ادامه دادیم.

وی افزود: اگر آدم های قوی نیایند، این باشگاه زمین می‌خورد. مشکلات زیادی در آینده داریم. ۵۰۰ هزار یورو باید به بودیمیر و ۶۰۰ هزار یورو به کالدرون و دستیارانش بدهیم. کسی نیست این مسائل را مدیریت کند. آینده خوبی برای باشگاه نمی‌بینم و تا این افراد بالای سر کار باشند، این مشکلات وجود دارد. نمی‌خواهم نبردن امروز را توجیه کنم. تمام مقصر نتیجه امروز خود من هستم. کار کردن در باشگاهی که هیات مدیره قوی ندارد و کار خود را با عدم مدیریت خوب توجیه می‌کنند، سخت است. من تا یکی، دو روز آینده به آقای وزیر می‌گویم که اگر آقای رسول پناه در سر کار باشد، دیگر تبعات همه چیز را باید خودشان به گردن بگیرند. بحث استعفا نیست. باید تبعات این اتفاق را قبول کنند. وقتی آدم های کوچک و ضعیف باشند، ادامه دادن به این وضعیت برای باشگاه سخت است. از آقای سمیعی هم که در این چند وقت اخیر تلاش کردند می‌خواهم با آقای وزیر صحبت کنند. آدمی که این همه برای ما مشکل ایجاد کرده نباید باشد. ما از او توهین و فحاشی شنیدیم. ما بی احترامی‌ها به بازیکن و مربی را به خاطر هواداران و بازی امروز تحمل کردیم. از الان خودشان تصمیم بگیرند که می خواهند این باشگاه را به صورت خوب مدیریت کنند یا می خواهند باشگاه وارد مشکلات دیگر شود.

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «بیتوته» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاٌ کد ۳۰۶۵۲۱۴۵ را به همراه موضوع به آدرس ایمیل [KHABARBAN] ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

عنابستانی: سرباز گفت هر خری هستی برای خودت هستی/ با باتوم به شکم من کوبید/ شیشه عقب ماشین روی سرم خرد شد/باید از حیثیت من دفاع شود

از داستان چرچیل تا سیلی نماینده اصولگرا؛ چرا نماینده مجلس از خط ویژه می‌رفت؟ آیا ما هم جنگ را می‌بریم؟

پاسخ تند قالیباف به روحانی: تهمت ناروا به مجلس نزنید؛ آنقدر نادان و ناشی نیستیم

ترامپ، دشمن سرسخت برجام رفت؛ ترامپیست‌های ایرانی نگران شدند

صرفه جویی ارزی ۸ میلیارد دلاری با خودکفایی کشور در تولید بنزین

خبر بعدی:

گل محمدی: رسول پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد/ حاضر نیستم روی محمد انصاری ریسک کنم+فیلم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست برابر آلومینیوم اراک در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس در خانه آلومینیوم اراک به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. این اولین شکست تیم پرسپولیس در فصل جاری بود.

یحیی گل محمدی، مربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: ما خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم حتی می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم و حریف روی دو ایستگاهی کل نود دقیقه استفاده کرد و روی دروازه ما آمد. متاسفانه هر دو بار هم روی ایستگاهی گل خوردیم. هر چه هم در این زمینی که فوتبال کردن سخت است و ضربات ایستگاهی تعیین کننده است، تلاش کردیم جبران کنیم اما اینطور نشد. به تیم حریف تبریک می‌گوییم. باید بیشتر کار کنیم و بیشتر حواسمان باشد. مشکلات زیادی وجود دارد اما باید روی کار و تمرینات تمرکز کنیم و در ادامه بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

با توجه به اینکه محمد انصاری آماده بود شما به شیری و احسان حسینی بازی دادید. گل محمدی در این خصوص گفت: محمد هنوز شرایط بازی ندارد و باید چند بازی تدارکاتی انجام بدهد. اگر در این بازی‌های سخت برای ما بازی کند ریسک بالایی دارد. با خودش هم صحبت کردم و حاضر نیستم چنین ریسکی کنم و دوباره مصدوم شود. ما دو دفاع وسط اصلی را نداشتیم و به دلیل بازی قبلی که مصدوم شدند. هر چه داشتیم در خط دفاعی و خط حمله استفاده کردیم اما در هر صورت اتفاقاتی که از گذشته برای ما افتاده یک سری تبعاتی دارد و ما این تبعات را می‌گذرانیم. متاسفانه شرایط طوری است که تا می‌توانیم باید تحمل کنیم. باید سرسختانه دنبال این باشیم که تمرکز را از دست ندهیم و راه را ادامه بدهیم. مشکلات وجود دارد اما باید با این مشکلات و کمبود ها در اتفاقات مالی و گذشته بجنگیم. باید شرایط را طوری رقم بزنیم که از این مشکلات بگذریم.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

با رفتن رسول پناه مشکلات حل می شود؟ سرمربی پرسپولیس در این خصوص گفت: رفتن ایشان دردی را از ما دوا نمی‌کند. ایشان چند ماه اینجا بودند و اینقدر مشکل به وجود آوردند و این تیم را انگار با بولدوزر از رویش رد شد! کارش تمام شد و رفت و کسی از او نمی‌پرسد که چرا این اتفاقات افتاد. متاسفانه امسال شرایطی را برای پرسپولیس رقم زدند که قبلا هم گفتم. امسال نمی‌خواستند تیم ما نتیجه بگیرد و پنجمین قهرمانی را به دست بیاورد. هیچ دلیل ندارد تیمی که برای فوتبال ما آبرو و حیثیت ایجاد کرده و بعد این همه مشکل داشته باشد طبیعی نیست و دست‌های زیادی در کار است که این تیم به راهش ادامه ندهد.

گل محمدی اضافه کرد: هیچ کس هم نیست که جواب دهد و درباره این مسائل صحبت کند. تبعات این تصمیم گیری‌ها را می گذرانیم و بازیکنانمان یکی یکی از دست رفتند و بعد بیانیه می دادند که رفتن آنها در روند باشگاه تاثیری ندارد. فقط بیانیه چیپ و مسخره می‌نوشتند و برای خودشان کارهایشان را توجیه می‌کردند. در هر صورت این مشکلات وجود داشته و دارد و این تبعات هنوز در تیم وجود دارد. باید روی کارمان تمرکز کنیم و چاره‌ای نداریم و با این وضعیت باید ادامه بدهیم. حق نداریم با احساسات هواداران خوبمان بی تفاوت باشیم و باید ازاین مشکلات عبور کنیم که اتفاقات خوبی را برای آینده این باشگاه رقم بزنیم. 

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: بین باشگاه‌ها نباید تبعیض قائل شوند. برای یک تیم آدم‌های قوی و پولدار اقتصادی گذاشتند و برای تیمی مثل ما هم آدم‌های ضعیف گذاشتند که آمدند باشگاه را شخم زدند و رفتند که کسی درباره آنها صحبت نکرد. به هر حال باید این مشکلات را پشت سر بگذاریم.

دیگر خبرها

 • رسول‌پناه: گل‌محمدی ناکام مانده و فرار رو به جلو می‌کند/ در مناظره می‌گویم که چه کسی با بولدوزر از پرسپولیس رد شد!
 • رجز خوانی مهدی رسول پناه علیه گل محمدی ؛ راست می گویی ، مناظره بگذار !
 • پاسخ تند رسول‌پناه به حمله‌های گل‌محمدی
 • بیانیه تند رسول پناه علیه گل محمدی:مناظره می کنم تا همه بفهمند چه کسی با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد
 • واکنش تند رسول‌پناه به گل‌محمدی: بیا مناظره
 • سکوت رسول پناه شکست؛ آقای گل محمدی، مظلوم نمایی نکن!
 • پاسخ رسول پناه به گل محمدی: مناظره بگذار تا بگویم چه کسی با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد
 • صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد
 • حمله بولدوزري يحيي گل محمدي به رسول پناه
 • گل محمدی: رسول پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد/ مشکلات زیادی وجود دارد اما باید بجنگیم
 • گل‌محمدی بیخیال رسول پناه نمی‌شود
 • گل‌محمدی:رسول پناه مثل بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد
 • زخمی که کهنه نمی شود؛ رفتن رسول پناه دیگر دردی از پرسپولیس دوا نمی کند
 • گل‌محمدی:رسول‌پناه مثل بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد/ با بیانیه‌های چیپ خودشان را توجیه کردند
 • گل محمدی: رسول پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد
 • گل‌محمدی: رسول‌پناه با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد
 • رفتن رسول پناه دردی از ما دوا نمی‌کند
 • ادامه اعتراضات گل‌محمدی به رسول پناه بعد از باخت مقابل آلومینیوم: تیم ما را با بولدوزر شخم زدند / نمی‌گذارند برخی تیم‌ها آب در دلشان تکان بخورد!
 • گل‌محمدی: رفتن رسول پناه دیگر دردی از ما دوا نمی‌کند