رویداد۲۴ انتشار فیلم شهاب حسینی در آمریکا برای تزریق واکسن کرونا در ساعت‌های اخیر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و حالا در فضای مجازی به شدت از او انتقاد می‌شود و این نقد به او دیگر سلبریتی‌ها وارد شده که آنها با پول‌های بادآورده و دستمزدهای نجومی که بخش عمده آن از شرکت‌های ارزش افزوده یا توسط سرمایه‌گذارانی همچون محمد امامی تامین شده، سفر آمریکا می‌روند و با خیال راحت واکسنشان را می‌زنند و بعد در ایران مقابل دوربین قرار می‌گیرند و از زمین و زمان انتقاد می‌کنند و گلایه دارند که چرا وضع مملکت اینگونه است! اتفاقی بسیار عجیب و متناقض؛ چه آنکه اگر وضع مملکت اینگونه نبود، ثروت‌های نجومی اینطور به جیب سلبریتی‌هایی نمی‌رفت که تقریبا ارزش افزوده و بهره‌وری برای کشور ندارند.

شهاب حسینی که شهروند آمریکاست ظاهرا در روز‌ها یا هفته‌های اخیر به این کشور سفر کرده و واکسن کرونا زده است. در ویدئویی کوتاه که از این ماجرا منتشر شده، او در یکی از شهرهای آمریکا واکسن زده است.

فیلم واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

پس از انتشار فیلم واکسن زدن شهاب حسینی، تصاویر دیگری با ماسک طرح ماری جوانا از او منتشر شد که آن هم نیز حاشیه‌های زیادی را به دنبال داشت.

ماسک شهاب حسینی در آمریکا

شهاب حسینی یکی از مشهورترین ستاره‌های امروز سینما و تلویزیون ایران است. او با مجری‌گری برنامه‌های گروه کودک و نوجوان صدا و سیما مشهور شد و خیلی زود در سریال پلیس جوان به عنوان بازیگر نقش اول حضور یافت. بعد از آن در چند فیلم و سریال جریان ارزشی بازی کرد. سریال شوق پرواز در نقش شهید بابایی و فیلم دلشکسته مهمترین این آثار بودند. همچنین فیلم سوپراستار شهاب حسینی یکی دیگر از فیلم‌هایی بود که مورد توجه قرار گرفت. شهاب حسینی در این فیلم در نقش یک بازیگر لاابالی را بازی می‌کرد. منتقدان همان زمان گفته بودند این فیلم سفارشی علیه سلبریتی‌ها ساخته شده است؛ به خصوص اینکه در جشنواره هم مورد استقبال مدیران دولت احمدی نژاد قرار گرفت.

بعد از آن شهاب حسینی دوره سوم سینمای خود را با بازی در فیلم‌ها و سریال‌های روشنفکری آغاز کرد. فیلم‌های اصغر فرهادی و سریال‌های سه گانه شهرزاد. در این زمان او سعی می‌کرد تفاوت خود را با جریان ارزشی به رخ بکشد از جمله با مطلبی که در نقد نشریه یالثارات نوشت: «آقایان نه چندان محترم و مجهول‌الحال که با وقاحت تمام اقدام به چاپ مطلبی در شرم‌نامهٔ خود کردید، پاسخ سوال‌تان ساده است. دستان شما شایستهٔ حرمت قلم نیست. آن را زمین بگذارید و به هم‌کیشان داعشی خود بپیوندید. برای آوردن نام هنر و هنرمندان این مرز و بوم دهان خود را آب بکشید که به هیچ عنوان صلاحیت اظهار نظر در مورد محبوب دل این مردم را ندارید.»

بیشتر بخوانید: ریاکاری یا همراهی با مردم؟/ رفتار سلبریتی‌ها چقدر واقعی است؟

به گزارش رویداد۲۴ شهاب حسینی در فیلم فروشنده تصویری کاملا متفاوت نسبت به فیلم سوپراستار از یک هنرمند ارائه می‌کند. این بار با بازیگر متعهد و با مطالعه‌ای روبرو هستیم که هم از نظر مالی و هم خانوادگی، آسیب‌پذیر است. پس از آنکه حسینی برنده جایزه جشنواره کن شد در رسانه‌های خبری منتشر شد که او به همراه خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرده است. ظاهرا پس از توافق هسته‌ای شهاب حسینی توانست از موقعیت پیش آمده در رورابط ایران و آمریکا استفاده کند و گرین کارت این کشور را دریافت کند. پس از آن گفته شد که او می‌خواهد در ایالات متحده کمپانی فیلمسازی خودش را راه‌اندازی کند. البته جزییات زیادی از کمپانی فیلمسازی شهاب حسینی در آمریکا در دست نیست.

فقط سال گذشته او در این باره توضیح داد: «در پى فعالیتی که از دو سال پیش آغاز کردم به لطف الهی موفق به تاسیس شرکت فیلمسازی با نام ندای هفت آسمان شدم که هدفی جز کشف آثار و استعداد‌های جوان در حیطه‌های مختلف نمایشی اعم از تئاتر، سینما، فیلم‌های کوتاه، مستند، انیمیشن، دنبال نمی‌کند و در راستای هدفی است که همواره در جهت اهمیت به وجود منابع انسانی برای خود تعریف کردم و امیدوارم به یاری یگانه یار، موفق به این مهم شوم.»

سال گذشته نیز نام شهاب حسینی بسیار خبرساز بود؛ وقتی در جشنواره فیلم فجر خطاب به مسعود کیمیایی اظهارات تندی مطرح کرد و از انصراف او از جشنواره بسیار ایراد گرفت. سال گذشته به خاطر موضوع برخور نیروهای امنیتی ب اعتراضات افزایش قیمت بنزین و همچنین موضوع شلیک به هواپیمای اوکراینی، برخی هنرمندان انصراف دادند و برخی دیگر همچون غنی زاده انصراف ندادند اما اعتراضشان را همانجا بیان کردند.

شهاب حسینی در واکنش به این موضوع، واکنشی حاکمیتی گرفته بود و گفت: «من نمی‌توانم ساکت بنشینم که استاد پیشکسوت سینما، که سال‌هاست روند کاریش پیش چشم تماشاگر مشخص است، و هر ساله تماشاگر برخورد ناراحت‌کننده‌ای با فیلم‌های ایشان دارد، می‌آید و امسال هم فیلمی را می‌سازد که مطمئن است برخورد بدی با فیلمش اتفاق می‌افتد و بنابراین می‌آید و آن روغن ریخته را اصطلاحا نذر امامزاده می‌کند و سنگ‌بنایی را می‌گذارد که نتیجه‌اش جز نفاق و تفرقه و نفرت‌پراکنی چیز دیگری نیست.»

جمله دیگر او که «با نبودن تو چه اتفاقی می‌افتد؟» باعث واکنش‌های زیادی شد. دو روز بعد کانون کارگردانان سینمای ایران با صدور بیانیه‌ای نسبت به اتنقاد‌های شهاب حسینی، بازیگر از مسعود کیمیایی واکنش نشان داد. در بیانیه کانون کارگردانان سینمای ایران آمده بود که «شورای مرکزی کانون کارگردانان، هرگونه بی‌احترامی، اتهام و اظهارات ناشایست نسبت به تنها یک ابراز عقیده و نظر شخصی آن هم از سوی مسعود کیمیایی، فیلمساز برجسته موج نوی سینمای ایران را شدیدا محکوم می‌کند.»

واکنش‌ها به واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا

منصور اینانلو در توییتی نوشت: کسی که به مسعود کیمیایی گفت اعتراضت به سیستم و بیرون کشیدن فیلمت از جشنواره در اعتراض به کشته شدگان ابان و هواپیمای اوکراینی روغن ریخته خرج، امامزاده است، رفت آمریکا واکسن کرونا زد!»

رزاق نوشت« شهاب حسینی پارسال از آمریکا دوید اینجا که به تحریم‌کنندگان جشنواره بتازد، امسال دوید آمریکا که واکسن بزند! خودش گفته بود سرباز عرصه فرهنگ است، فرهنگ ریا و تزویر!»

وحید هروآبادی روحانی توییتری نوشت: «ما با واکسن زدن مخالف نیستیم، ما با وسط‌بازی مخالفیم» همچنین کیاشا نوشت: «شهاب حسینی رفته آمریکا واکسن زده و بعدش بر می‌گرده ایران واسه کاسبی ...! سلبریتی‌های دو رویی که وطن وطن می‌کنند، ولی حتی حاضر نیستن مثل هموطناشان زندگی کنند. مردم ایران را فقط یک لقمه چرب برای سیر کردن شکمشان می‌دانند.»

پرونه حسینی که ظاهرا در آمریکا زندگی می‌کند، در توییتی نوشت: «ما سیتی‌زن آمریکا هستیم. خودم که هیچ. همسرم مشکل ریه داره و بالای ۵۰ سال سن. دکتر بهش گفته با وجود اینکه در گروه پرخطر هستی، ولی هنوز حتی در نوبت هم قرار نگرفتی تا واکسن بزنی و باید حالا حالا‌ها صبر کنی. نمی‌دانم شهاب حسینى چند سالش است و چه بیماری داره که واکسن خارج از نوبت زده؟»

ویدا نوشت: « هنرمندان تربیت شده مانند شهاب حسینی، انسان‌های ریاکار و فرصت‌طلبی هستند که هم از توبره میخورند هم از آخور. با اجرای برنامه‌های مسخره در صدا و سیما پول میلیاردی می‌گیرند، می‌روند آمریکا، واکسن تحریم شده از سوی جمهوری اسلامی را می‌زنند و به ریش مردم می‌خندند.»

شهاب حسینی حالا وارد دوره چهارم زندگی خود شده است. بار دیگر در قالب مجری، اما این بار در برنامه همرفیق. گفته می‌شود شهاب حسینی حضور در این برنامه، برای هر قسمت ۱۵۰ میلیون دستمزد می‌گیرد. مسئله دستمزد بالا، فقط مختص به این برنامه نیست. سال قبل هم و بعد از حمله به هواپیمای اوکراینی، تعداد زیادی از هنرمندان جشنواره را تحریم کردند، اما شهاب حسینی که حالا تهیه کننده یک فیلم بود، از هم‌قطارانش گله کرد و در جشنواره حضور یافت. او حالا خودش را در راس می‌بیند. کافی است برنامه‌های همرفیق را نگاه کنید که سوالاتش از مهمانان، صرفا درباره خاطرات مشترک است. او حالا بیشتر از هر زمانی به کاراکتری که در سوپراستار نمایش داده بود، تبدیل شده است؛ مردی ثروتمند که دغدغه‌اش، صفر‌های قراردادهایش هستند.

لینک کوتاه: کپی در کلیپ بورد کپی لینک خبر های مرتبط

منبع: رویداد24

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.rouydad24.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «رویداد24» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه در مورد انتشار این خبر انتقاد یا پیشنهادی دارید لطفاٌ کد ۳۱۰۶۹۱۳۸ را به همراه موضوع به آدرس ایمیل [KHABARBAN] ارسال فرمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

علی مطهری: اگر رابطه با آمریکا به نفع انقلاب است، باید اینکار را بکنیم

همدستی و توطئه پوتین و نتانیاهو علیه ایران؛ در سوریه چه می‌گذرد؟

عکس| آگهی استخدام قبل از انقلاب با شرایط فوق‌العاده

انتقاد تند اصولگرایان از نامه خاتمی به رهبری

همایش احزاب در انتخابات ۱۴۰۰ ظهر امروز برگزار شد

خبر بعدی:

شناسایی ۲۷ محله آسیب پذیر در قزوین

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، مریم بیدخام معاون امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: در شهر قزوین ۲۷ محله پر خطر که در آن آسیب هایی، چون اعتیاد، تکدی گری و فقر اقتصادی زیاد است شناسایی شده و برای اجرای طرح و نوسازی محل و نیز آموزش ساکنان اقدام خواهد شد.

بیدخام افزود:حاشیه نشینی یک دغدغه جدی است و در استان متاسفانه اطلاعات دقیق و شفافی از مناطق حاشیه نشین نداریم که برنامه ریزی درستی در خصوص آن‌ها صورت گیرد.

بیدخام افزود: در سراسر کشور ۲۴۵ محله آسیب پذیر با تهدید باتلا شناسایی شده که هیچ محله‌ای از قزوین در آن نیست به همین دلیل هیچ اعتباری در این زمینه به استان تخصیص داده نخواهد شد و باید نیاز‌های اعتباری را در استان تامین کنیم تا طرح‌های مقابله با آسیب‌ها عملیاتی شود.

وی گفت: در سال‌های گذشته بیش از ۸ میلیارد تومان برای مناطق آسیب پذیر و امسال هم ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای مدارس مناطق حاشیه شهر‌ها هزینه شد، اما اعتبارات برای پاسخگویی به مشکلات کافی نیست.

دیگر خبرها

 • رای مجمع به رئیس فدراسیون فوتبال اهدا شد
 • رای مجمع انتخاباتی به رییس فدراسیون فوتبال اهدا شد
 • تامین فضای آموزشی یکی از درخواست های بحق مردم مناطق حاشیه ای کرمان است
 • خطر بزرگ ویروس آفریقایی برای بشر / کرونا با گروه خونی A راحت تر است
 • پایان «داد»ستانی به سبک ده‌نمکی/ وقتی مسعود فراستی «مات» می‌شود!
 • پارکینگ آزادی کاملاً هوشمند است/ مبارزه با حاشیه‌نشینی سرعت می‌گیرد
 • تأمین فضای آموزشی خواسته به حق مردم مناطق حاشیه‌ای شهر کرمان
 • شرکت های دانش بنیان پس از رفع تحریم ها نباید به حاشیه بروند/ کیفی سازی آموزش عالی لازمه توسعه فناوری در کشور
 • رنگ و بوی خوش نیکوکاری
 • دانلود قسمت 13 برنامه همرفیق پیمان قاسم خانی
 • خداحافظی شهاب حسینی بیشتر حاشیه سازی بود تا خداحافظی/ مهران مدیری در صدر جدول محبوب های 1399/ مهراب قاسم خانی ماجرای پژمان و سام را فاش کرد
 • تاثیر واکسن کرونا روی افراد چاق کمتر است؟
 • دیدار جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری با رئیس جدید فدراسیون فوتبال
 • بیش از 100 قربانی واکسیناسیون کرونا در نروژ
 • صعود زوریا به نیمه نهایی جام حذفی در غیبت صیادمنش و حضور زاهدی
 • صعود زوریا لوهانسک با یک بازیکن ایرانی
 • زوریا 2-1 ورس / صعود به نیمه نهایی در حضور شهاب زاهدی
 • ۲۷ محله حاشیه نشین و کم برخوردار در استان قزوین شناسایی شده است
 • کمک های خیرین به سمت بهداشت و سلامت هدایت شود