استقلال به پیکان خورد، پرسپولیس به مس نوین
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۱۱۳۸۱۱۰
قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار شد.
به گزارش ورزش سه؛ مراسم قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ روز جمعه ۸ اسفند ۹۹ ساعت 13:30 در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.
نتیجه این قرعه کشی به شرح زیر بود:
آلومینیوم اراک - هوادار تهران
ذوب آهن - شهرخودرو
صنعت نفت - داماش پارسه تهران
نساجی - سایپا
ملوان انزلی - هوادار تهران
سپاهان - مس رفسنجان
استقلال ملاثانی - شاهین بندرعامری
پیکان - استقلال
نفت مسجدسلیمان - خیبر خرم آباد
گل گهر - مس کرمان
تراکتور - شهرداری ماهشهر
شهرداری بردسکن خراسان رضوی- خوشه طلایی
پرسپولیس - مس نوین کرمان
پارس جنوبی - پاس همدان
اتحاد کامیاران - قشقایی شیراز
ماشین سازی - فولاد
مسابقات این مرحله 21 و 22 اسفند ماه برگزار می شود و مراحل بعدی هم بعد از عید نوروز خواهد بود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
لازم به ذکر است که اسم تیم های میزبان در اول آمده است.
جام حذفیمنبع: ورزش 3
کلیدواژه: جام حذفی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۱۳۸۱۱۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز