چهار تیم نهایی لیگ بوکس معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۱۱۴۰۷۱۴
در پایان مسابقات دور گروهی لیگ برتر بوکس، چهار تیم راه یافته به مرحله نیمهنهایی این رقابتها معرفی شدند.
به گزارش ایسنا، از صبح امروز (جمعه) ۸ اسفند ۱۳۹۹ پنجمین روز از مسابقات لیگ برتر بوکس به میزبانی اراک پیگیری شد که در پایان، پلیمر خلجفارس لرستان، هیات بوکس خوزستان، باران پل اراک و هیات بوکس کرمانشاه به عنوان چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات معرفی شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در جریان مسابقات گروه الف، ابتدا تیم باران پل اراک ۵ - ۳ تیم بیمه حکمت را شکست داد تا با کسب ۲۱ امتیاز، به عنوان صدرنشین این گروهی راهی مرحله نیمهنهایی شود. در دیگر مسابقه همین گروه هم تیم هیات بوکس کرمانشاه با حساب ۶ - ۲ از سد هیات بوکس تهران گذشت تا با ۱۹ امتیاز، به عنوان تیم دوم گروه الف راهی دور بعد شود.
اما از گروه ب رقابتها، تیم هیات بوکس خوزستان موفق شد با نتیجه ۸ - صفر تیم واریان جهرم فارس را شکست دهد تا با ۲۱ امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه راهی مرحله بعد شود. پیش از این تیم پلیمر خلیج فارس (لرستان) با ۲۶ امتیاز به عنوان تیم نخست از گروه ب به نیمهنهایی راه یافته بود.
تیم صبانور گروس برای صعود به عنوان تیم دوم گروه ب، به پیروزی ۸ - صفر مقابل تیم پیشتازان اکو نیاز داشت تا به جای هیات خوزستان راهی دور بعد شود، اما به دلیل برد ۵ - ۳ مقابل پیشتازان، نتوانست به نیمهنهایی برسد.
به این ترتیب برنامه مسابقههای مرحله نیمهنهایی لیگ برتر بوکس به شرح زیر خواهد بود:
باران پل اراک (تیم اول گروه الف) - هیات خوزستان (تیم دوم گروه ب)
پلیمر خلیجفارس (تیم اول گروه ب) - هیات بوکس کرمانشاه (تیم دوم گروه الف)
طبق جدول و برنامه مسابقات، رقابتهای مرحله نیمهنهایی فردا (شنبه) ۹ اسفند و دیدارهای ردهبندی و فینال روز یکشنبه ۱۰ اسفند برگزار میشوند تا تیمهای اول، دوم و سوم مشخص شوند.
جدول مسابقات در پایان دور گروهی:
گروه الف:
۱- باران پل اراک، ۲۱ امتیاز
۲- هیات بوکس کرمانشاه، ۱۹ امتیاز
۳- بیمه حکمت، ۱۸ امتیاز
۴- خدمات خودرویی قبادی، ۱۲ امتیاز
۵- هیات بوکس تهران، ۱۱ امتیاز
گروه دوم:
۱- پلیمر خلیج فارس، ۲۶ امتیاز
۲- هیات بوکس خوزستان، ۲۱ امتیاز
۳- صبانور، ۱۸ امتیاز
۴-پیشتازان اکو، ۱۱ امتیاز
۵- واریان جهرم، ۵ امتیاز
انتهای پیام
منبع: ایسنا
کلیدواژه: بوكس لیگ برتر بوکس ایران هیات بوکس کرمانشاه مرحله نیمه نهایی عنوان تیم ۲۱ امتیاز گروه الف تیم دوم گروه ب
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۱۴۰۷۱۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
صعود چهار تیم قطعی شد/ شگفتی تیم ملی تاجیکستان برابر عربستان
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در منطقه آسیا امروز با برگزاری دیدارهایی در گروههای مختلف برگزار شد و تیمهای ایران، ازبکستان، استرالیا و عراق موفق شدند صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنند.
گروه A
* هند یک - افغانستان ۲
در گروه A تیم ملی افغانستان موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد هند عبور کند. افغانستان با این پیروزی ۴ امتیازی شد و امتیازات خود را به هند رساند. در دیگر دیدار این گروه هم از ساعت ۲۲:۳۰ قطر ۹ امتیازی به مصاف کویت ۳ امتیازی خواهد رفت.
قطر در صورتی که بتواند ۳ امتیاز این دیدار را از آن خود کند صعود خود را به دور بعدی این مسابقات قطعی خواهد کرد. اما هند، افغانستان و کویت رقابت سختی برای کسب عنوان دوم خواهند داشت.
گروه C
* تایلند صفر - کره جنوبی ۳
* چین ۴ - سنگاپور یک
در گروه C کره جنوبی با نتیجه ۳ بر صفر تایلند را شکست داد و چین با نتیجه ۴ بر یک از سد سنگاپور عبور کرد.
در جدول این گروه کره جنوبی با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. چین با ۷، تایلند با ۴ و سنگاپور با یک امتیاز در ردههای بعدی قرار دارند. در این گروه کره جنوبی برای صعود به تنها یک امتیاز نیاز دارد و چین و تایلند رقابت حساسی برای کسب عنوان دوم خواهند داشت.
گروه D
* قرقیزستان ۵ - چین تایپه یک
* مالزی صفر - عمان ۲
در گروه D قرقیزستان با نتیجه پرگل ۵ بر یک از سد چین تایپه عبور کرد و عمان با نتیجه ۲ بر صفر مالزی را شکست داد.
در این گروه، قرقیزستان و عمان ۹ امتیازی هستند. مالزی با ۶ امتیاز سوم است و چین تایپه بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد.
گروه E
* ترکمنستان صفر - ایران یک
* ازبکستان ۳ - هنگ کنگ صفر
در گروه E تیم ملی ایران موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد ترکمنستان عبور کند و ازبکستان هم با ۳ گل هنگ کنگ را از پیش رو برداشت تا به این ترتیب، ایران و ازبکستان صعودشان به مرحله بعدی قطعی شود و ۲ دیدار باقی مانده آنها برای کسب صدرنشینی باشد.
گروه F
* فیلیپین صفر - عراق ۵
* ویتنام صفر - اندونزی ۳
در گروه F عراق با نتیجه پر گل ۵ بر صفر فیلیپین را در هم کوبید و اندونزی هم ۳ بر صفر از صد ویتنام عبور کرد.
در این گروه هم عراق با ۱۲ امتیاز صعودش را به مرحله بعد قطعی کرد. اندونزی ۷ امتیازی است و ویتنام با ۴ و فیلیپین با یک امتیاز در ردههای بعدی قرار دارند.
گروه G
* تاجیکستان یک - عربستان یک
در گروه G تاجیکستان دست به کار بزرگی زد و موفق شد عربستان سعودی را با نتیجه تساوی یک به یک متوقف کند تا عربستان با ۱۰ و تاجیکستان با ۵ امتیاز در ردههای اول و دوم قرار بگیرند.
در دیگر دیدار این گروه هم اردن ۴ امتیازی از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف پاکستان بدون امتیاز میرود.
گروه I
* لبنان صفر - استرالیا ۵
* بنگلادش صفر - فلسطین یک
در گروه I هم استرالیا با نتیجه ۵ بر صفر لبنان را در هم کوبید و فلسطین هم یک بر صفر بنگلادش را شکست داد.
در این گروه استرالیا با ۱۲ امتیاز صعودش به مرحله بعد قطعی شده است. فلسطین با ۷ امتیاز دوم است و کار سختی برای صعود به مرحله بعد ندارد و برای صعود باید با لبنان ۲ امتیازی و بنگلادش یک امتیازی رقابت کند.
دیگر دیدارهای این مرحله از ساعت ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد که این دیدارها به شرح زیر است:
* کویت - قطر
* سوریه - میانمار
* اردن - پاکستان
* بحرین - نپال
* یمن - امارات
کد خبر 6063162