Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «مهر»
2022-10-03@07:40:43 GMT

نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ؛ ناب پلاستیک

تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۱۲۶۵۹۸۹

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت ناب پلاستیک با بهره گیری و کاربرد پیشرفته‌ترین تجهیزات و همچنین مرغوب ترین مواد اولیه همواره سعی نموده تا محصولات با کیفیتی از جملخ نایلون شیرینگ و فیلم استرچ را تولید و بفروش برساند و نیاز صنایع را برای محصولات بسته بندی نایلونی با کیفیت مرتفع سازد.

بسته بندی محصولاتی که در یک کارخانه و یا واحد صنعتی تولید می‌شود اهمیت بسیار زیادی دارد و باید این بسته بندی به صورت کاملاً اصولی انجام شود.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

عدم آسیب پذیری محصول در حین حمل و همچنین زیبایی بسته بندی اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل باید از محصولاتی مناسب برای بسته بندی استفاده شود. از جمله محصولاتی که این روزها برای بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربرد فراوانی نیز پیدا کرده است باید به نایلون شیرینگ و همچنین فیلم استرچ اشاره نمود. نایلون شیرینگ و فیلم استرچ دو محصول نایلونی هستند که البته تفاوت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. در این مطلب نیز قصد داریم تا به این موضوع یعنی نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ بپردازیم. اما قبل از آنکه در مورد نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ مطالبی را ارائه دهیم ابتدا بهتر است در مورد این دو نایلون اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و سپس تفاوت‌های هر یک را توضیح دهیم. نایلون شیرینگ از نایلون‌های واکنش پذیر در برابر حرارت می‌باشد که بعد از اعمال حرارت به خوبی کل محصول را در بر می‌گیرد و در بسته بندی محصولات زیادی از جمله لوازم خانگی و غذایی و همچنین دارویی به کار می‌رود. نایلون استرچ از نایلون‌های با عرض زیاد است که توسط دستگاه‌های مخصوص و یا به صورت دستی دور تا دور محصول را به خوبی در بر می‌گیرد و حتی از آن در بسته بندی پالت نیز استفاده می‌شود.

ابعاد بسته بندی از اولین تفاوت‌های میان نایلون شیرینگ و فیلم استرچ

برای اینکه در مورد نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ بیشتر بدانید باید به اولین تفاوت میان این دو اشاره کنیم که مربوط به ابعاد بسته بندی می‌شود. نایلون شیرینگ ها با توجه به اینکه با عرض کمتری تولید و در دسترس قرار می‌گیرند و به همین دلیل برای بسته بندی محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که ابعاد کمتری دارند. نایلون شیرینگ از نایلون‌های شفاف و همچنین با ضخامت کمتر از نایلون‌های استرچ است که از همین رو نمی‌توان آنها را برای بسته بندی محصولاتی که ابعاد بزرگی دارند مورد استفاده قرار داد. هر چند در مواردی ممکن است از این نایلون برای بسته بندی محصولات با ابعاد بزرگ نیز استفاده شود اما اغلب در بسته بندی محصولاتی که ابعاد کوچکی دارند به کار می‌رود. در مقابل نایلون استرچ ها کاملاً متفاوت از نایلون شیرینگ عمل می‌کنند و در بسته بندی با ابعاد بزرگ نیز مورد استفاده فراوانی دارند.

با خرید نایلون شیرینگ و کاربرد آن بسته بندی زیباتری ایجاد خواهد شد

درمطلب نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ باید به یک تفاوت دیگر از این دو نایلون اشاره کنیم که زیبایی ظاهری آنها می‌باشد. خرید نایلون شیرینگ توسط صنایع و تولید کنندگانی انجام می‌شود که علاوه بر بسته بندی محصول و حفظ آن در برابر ضربه‌های کوچک به زیبایی آن نیز اهمیت زیادی می‌دهند. نایلون شیرینگ از نایلون‌های شفاف است و ضخامت کمی نیز دارد که بعد از شیرینگ شدن زیبایی آن نیز چندین برابر خواهد شد که همین موضوع از عمده تفاوت‌های میان نایلون شیرینگ و نایلون استرچ می‌باشد. نایلون شیرینگ ها بعد از اینکه حرارت ببیند کاملاً صاف و بدون چروک می‌شود که زیبایی و جلوه بسیار خوبی را برای محصول بوجود خواهد آورد. در واقع صنایع با خرید نایلون شیرینگ علاوه بر اینکه محصول را در براب خط و خش و آلودگی حفاظت می‌کنند، بسته بندی زیبایی را نیز برای آن بوجود می‌آورند. اما خرید فیلم استرچ توسط صنایع وتولید کنندگانی بیشتر رواج پیدا کرده که به زیبایی بسته بندی محصولات اهمیتی نمی‌دهند و تنها به دنبال حفاظت از محصول تا زمان عرضه به مشتری هستند. فیلم استرچ ها به خوبی دور تا دور محصول را در بر می‌گیرند اما به گونه‌ای نیستند که بتوانند بسته بندی زیبایی را بر ای محصول بوجود آورند.

فیلم استرچ و نایلون شیرینگ در مراحل مختلفی از بسته بندی بکار می‌روند

نایلون شیرینگ ها از جمله نایلون‌های بسته بندی هستند که در مراحل ابتدایی بسته بندی کاربرد دارند. در واقع نایلون شیرینگ ها قبل از آنکه محصول برای بسته بندی نهایی آماده شود بکار برده می‌شوند و می‌توانند ظاهر زیبا و جذابی را برای محصول بوجود آورند. این نایلون‌ها از مقاومت چندانی برخوردار نیستند و به همین دلیل باید درون بسته بندی دیگری قرار بگیرند. به طور مثال زمانی که محصولی با نایلون شیرینگ بسته بندی شد باید درون جعبه و کارتن قرار داده شود و نمی‌توان بدون بسته بندی نهایی آنرا به مکانی دیگر حمل نمود زیرا ممکن است به هر دلیلی آسیب ببیند. اما فیلم استرچ بر خلاف نایلون شیرینگ در بسته بندی نهایی مورد استفاده فراوانی دارد زیرا از ضخامت بالا، قدرت کشسانی بالا و همچنین عرض بیشتری نسبت به نایلون شیرینگ بهره می‌برد که در نتیجه به راحتی برای مرحله نهایی بسته بندی می‌توان از آن استفاده نمود. در صورتی که قصد خرید نایلون شیرینگ و همچنین فیلم استرچ را دارید پیشنهاد می‌کنیم تا شرکت ناب پلاستیک را انتخاب و خرید خود را آن هم از هر نقطه از کشور انجام دهید.

فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت غیر حضوری

امروزه فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ دیگر مانند روش‌های قدیمی انجام نمی‌شود و با توجه به گسترش سیستم‌های ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت برخی از شرکت‌ها روش‌های جدیدی را برای فروش این نایلون‌های مناسب برای بسته بندی در نظر گرفته اند که مزیت‌های زیادی را نیز برای مشتری بوجود آورده است. فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت تلفنی از روش‌های رایج این روزها می‌باشد که شرکت‌ها با توجه به نیاز مشتری اطلاعاتی کامل را در اختیار او قرار داده و سپس محصول مورد نیاز او را آن هم بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی ارسال می‌کنند. همچنین برخی از شرکت‌ها نیز برای اینکه بتوانند امکان فروش نایلون استرچ را بیش از بیش برای مشتریان خود تسهیل کنند فروش اینترنتی را در نظر گرفته اند که از روش‌های محبوب در کنار روش تلفنی می‌باشد.

تفاوت قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ

در آخر نیز در مطلب نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ باید به تفاوت قیمتی این دو اشاره داشته باشیم. قیمت نایلون شیرینگ با قیمت فیلم استرچ یکسان نیست و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ با یکدیگر متفاوت است اما در این بین این کیفیت هر دو نوع نایلون می‌باشد که در قیمت آنها تاثیر گذار است. نایلون شیرینگ ها و فیلم استرچ ها با کیفیت متفاوتی تولید می‌شوند که اگر کیفیت بالایی داشته باشند در نتیجه از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهند بود.

قیمت نایلون شیرینگ و قیمت فیلم استرچ در شرکت ناب پلاستیک با توجه به این که این شرکت از تولیدکنندگان محصولات بسته بندی نایلونی می‌باشد بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و در صورت انتخاب این مجموعه هزینه‌های خود برای خرید محصولات بسته بندی نایلونی را کاهش خواهید داد.

https://naabplastic.com

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5165880 صرافی ارز دیجیتال

منبع: مهر

کلیدواژه: پلاستیک کسب و کار واحد صنعتی کسب و کار تولید داخلی تبلیغات واحد صنعتی صنعت خودروسازی گروه صنعتی ایران خودرو کسب و کارهای اینترنتی گردشگری تصفیه آب هتل داری جشنواره هنر زنده است مدیران خودرو لوازم خانگی گروه خودروسازی سایپا بسته بندی محصولات نایلون شیرینگ ها بسته بندی محصول برای بسته بندی نایلون استرچ مورد استفاده بسته بندی فروش نایلون

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۲۶۵۹۸۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

فرد ولایی انقلابی با فرد ولایی غیرانقلابی تفاوت دارد

علم‌الهدی امام جمعه مشهد با بیان اینکه برخی افراد متحجر به این نقطه توجه داشته باشند که فرد ولایی انقلابی با فرد ولایی غیرانقلابی تفاوت دارد گفت: ولایی غیرانقلابی کسی است که در حرم امام رضا (ع) و یا کربلای معلی زیر باد کولر می‌نشیند و فقط زیارت‌نامه می‌خواند، اما ولایی انقلابی کسی است که در خط مقدم بحران‌ها با مشکلات روبرو می‌شود، گره از کار مردم باز می‌کند و در همان حال، ذکر یاحسین (ع) بر لب دارد. ناطقان: حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد که در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی(ع) برگزار شد، با اشاره به دلاوری‌های ارتش در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: خوشبختانه این جریان افتخارآفرینی در قامت رزمنده و دفاع مقدس همچنان ادامه دارد و نمونه صلابت و اقتدارش را هم در موشک‌های نقطه‌زنی که به سمت دشمن پرتاب شد و آنان را نابود و متلاشی کرد، مشاهده می‌کنیم.

وی با تشکر از مردم دلداده اهل بیت که در دو ماه محرم و صفر مراسم باشکوهی را برگزار کردند، افزود: نمونه بارز این مراسم، مواکب پذیرایی از زائران بود. مواکبی که به همت هیئات مذهبی و شما عزاداران برپا می‌شود، به‌مثابه حسینیه‌هایی است که گاهی شمار متعددی از آنان در یک خیابان یافت می‌شود. این‌ها همان ایستگاه‌های صلواتی دوران دفاع مقدس است که مبتنی بر فرهنگ جبهه و دفاع مقدس برپا می‌شد و امروزه به موکب حسینی تبدیل شده و ثابت می‌کند که نقطه تبدل و اوج دلدادگی مردم به انقلاب و مجاهدت‌ها و پایمردی‌هایشان در عشق به قیام کربلا و نهضت حسینی بنا شده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: برخی افراد متحجر به این نقطه توجه داشته باشند که فرد ولایی انقلابی با فرد ولایی غیرانقلابی تفاوت دارد. ولایی غیرانقلابی کسی است که در حرم امام رضا (ع) و یا کربلای معلی زیر باد کولر می‌نشیند و فقط زیارت‌نامه می‌خواند، اما ولایی انقلابی کسی است که در خط مقدم بحران‌ها با مشکلات روبرو می‌شود، گره از کار مردم باز می‌کند و در همان حال، ذکر یاحسین (ع) بر لب دارد.

امام جمعه مشهد ضمن قدردانی از همه تلاشگران عرصه پذیرایی و استقبال از زائران امام رضا(ع) در ایام عزاداری دهه آخر صفر تصریح کرد: تشکر بعدی من از همه بزرگوارانی است که برای امام رضا (ع) در دهه آخر صفر مهمانداری کردند. وجود مقدس امام هشتم به مهمانانشان بسیار اهمیت می‌دهند و همه عزیزانی که در این عرصه مباشر حضرت در تکریم مهمانان و زائران بودند، مشمول عنایات خاصه حضرت هستند.

علم‌الهدی با اشاره به تلاش‌های آستان قدس رضوی برای پذیرایی شایسته از زائران، تأکید کرد: خوشبختانه ابتکارات ارزشمندی در آستان قدس رضوی صورت گرفت تا زائران به شایستگی اسکان یابند و پذیرایی شوند که همه آن‌ها شایسته تقدیر و تجلیل است. علاوه بر این، سپاه امام رضا(ع) و بسیجیان استان هم از حمل و نقل گرفته تا سایر عرصه‌های رسیدگی، خدمات بسیار ارزشمندی ارائه دادند.
این کتاب رو با 9900 تومان بخر و کسب و کارت رو متحول کن!

این کتاب رو با 9900 تومان بخر و کسب و کارت رو متحول کن!
پیشنهاد امروز
yektanet-logo-sign

 وی خاطرنشان کرد: ارتش مقتدر و دلاور جمهوری اسلامی ایران و همچنین استاندار خراسان رضوی و معاونانشان خصوصاً معاونت زیارت استانداری هم همه ظرفیتشان را در خدمت زوار به کار گرفتند. شهردار و اعضای شورای شهر هم خصوصاً در عرصه اسکان، ده‎‌ها هزار زائر را سازمان‌دهی کردند. آخرین تشکر هم از هلال‌احمر است که دهه آخر صفر با همه توان پای‌کار بودند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه در دهه آخر صفر ۴۵۰ هزار خانه توسط مجاوران برای پذیرایی از زائران اختصاص یافته بود، اضافه کرد: به علاوه، جمعیت استقبال از زائران پیاده نیز حدود ۳۰۰۰ نفر را به میدان آوردند تا به زائران خدمت کنند و فرهنگی را نهادینه کردند که تا همیشه برکات آن ماندگار خواهد بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر ضرورت تمرکز امکانات ملی به مشهدالرضا(ع) در مناسبت‌های مهم و زائرپذیر اظهار کرد: باید از خدمات دولت خدمتگزار مردمی تقدیر کرد، زیرا تا پیش از این، پیک‌های زیارتی به‌عنوان یک مناسبت محلی تلقی می‌شد و امکانات استانی هم پاسخگوی پذیرایی از این حجم از زائران نبود. با این حال، به کمک ارتباطاتی که به برکت حضور معاون اول و معاون اجرایی رئیس‌جمهور در مشهد صورت گرفت، امکاناتی در شهر امام رضا(ع) ایجاد شد که جریان خدمتگزاری به زائران به بهترین نحو انجام شود.

علم‌الهدی مسئله پیک زیارتی مشهد را نه یک مناسبت استانی بلکه یک مسئله ملی دانست و افزود: همه خدمات با اخلاص ارائه شد و من با هرکدام از مسئولان امر که صحبت می‌کردم، وقتی آنان را آگاه می‌کردم که میزبان زائران امام رضا (ع) هستند، قطرات اشک از دیدگانشان جاری می‌شد و از اینکه افتخار مهمانداری از زائران امام رضا (ع) شامل حال آنان شده است، به خود می‌بالیدند. اگر خدمات دهه آخر صفر با چنین شوری ارائه شد، به خاطر اخلاص خادمان این عرصه بود.
منبع: عصر ایران برچسب ها: ولایی ، انقلاب ، ناطقان ، علم الهدی

دیگر خبرها

  • قیمت مرغ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • شهردار کهریزک : با انبار و فروش ضایعات پلاستیکی و آهنی در داخل شهر برخورد می کنیم
  • گوشت چرخ کرده آماده نخرید
  • تفاوت های دویدن روی تردمیل با دویدن در محیط باز
  • اهمیت صنعت غذایی و ضرورت بهبود زیرساخت‌های توسعه‌ای آن
  • در پاییز و زمستان اینگونه از گیاهان خود مراقبت کنید
  • مسمومیت با قارچ‌های سمی و خودرو/ قارچ‌های بسته‌بندی شده و دارای مجوز استفاده کنید
  • قیمت روز مرغ و تخم مرغ در بازار +جدول
  • تمدید نمایشگاه «همه حاضر» تا پایان هفته/ روزانه ۲۰۰ نیروی جهادی هدایای مردم را در مصلای امام خمینی(ره) بسته‌بندی می‌کنند
  • فرد ولایی انقلابی با فرد ولایی غیرانقلابی تفاوت دارد