محب ثابت، ارسلان و زرین پیکر حریفان خود را در تورنمنت بلغارستان شناختند
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۱۵۱۶۵۳۵
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار میشود.
بر همین اساس قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی، برگزار شد که سه نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند و قرعه آن ها به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر حضور دارند، آرمین محب ثابت در دور نخست به مصاف ویچف از بلغارستان میرود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده شکتی میان ماچالیکاشف از گرجستان و آرولو از اکوادور مبارزه خواهد کرد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم و در مرحله نیمههایی به مصاف باشار از ترکیه میرود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه میان ماکسیموویچ از صربستان و نوربوسینوف از قزاقستان مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر شرکت کرده اند.
کشتی آزاد:
در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آبدیگابار از قزاقستان میرود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی باید منتظر نتایج کشتی گیران گرجستان، بلغارستان و قزاقستان باشد.
بر اساس برنامه اعلامی، رقابتهای اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ فروردین ماه، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد و ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین و رقابتهای ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و ۶۰، ۶۷ و ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه برگزار میشود.
اسامی نمایندگان کشورمان در این رقابتها به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی
۷۹ کیلوگرم: حمید زرین پیکر
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج
۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری
کشتی فرنگی:
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: فدراسیون کشتی اخبار ورزشی کیلوگرم کشتی آزاد کیلوگرم کشتی فرنگی دور دوم
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۵۱۶۵۳۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه – مریوان
رقابتهای کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه در شهر مریوان استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت و تیمهای عراق و ارمنستان دوم و سوم شدند.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اسامی نفرات برتر این مسابقات که با حضور تیمهایی از ایران، ارمنستان و عراق برگزار شد، به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- پیام احمدی ۲- سعید اسماعیلی ۳- محمدپویا اسدی و محمدرضا توکلیان ۵- ابوالفضل آقایی و سید ایمان حسینی
۶۰ کیلوگرم: ۱- محمد عشیری ۲- کامران عبدولی ۳- ابوالفضل دادمرز و محمدجواد ابوطالبی ۵- علی هانی علی (عراق) و امیرحین عوض پور
۶۳ کیلوگرم: ۱- سید طاها موسوی ۲- محمد کمالی ۳- رامین بخشی و عباس برزگرزاده ۵- سید مصطفی رضایی و ماهان محمدی
۶۷ کیلوگرم: ۱- حسین اسفندیاری نژاد ۲- حسام موسوی ۳- محمدمتین سالمی و غلامرضا عبدولی ۵- امیرمهدی رستمی و صالح سیف خانی
۷۲ کیلوگرم: ۱- کیا رستمی ۲- امیررضا عیسوند ۳- احمدرضا محمدیان و امین خدایاری ۵- حسین طاهری مطلق و ابوالفضل عسگری
۷۷ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل مهمدی ۲- نیما ساعدی ۳- محمدسام خانی و سید امین صادقی ۵- هورام اصلانی و مانی مهریزی
۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین حسینی ۲- امیررضا آریامقدم ۳- آریا میردار منصور پناهی و رضا آذرشب ۴- امیرحسین نعمت زاده و مهدی مرادالیاسی
۸۷ کیلوگرم: ۱- حسام عینی ۲- مهدی مرادی ۳- دانیال مرادی ۴- کامران بک پیکری ۵- امیرمحمد قریشوندی و حسین باجوروند
۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین بالی ۲- علی جلالی عبدالوند ۳- روح اله حاجی وند و مهرزاد زیبالقا ۵- محمد محمودی و توحید محبی
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- سید ابوالفضل میرزاده ۲- امیرحسین عبدولی ۳- علی والی و جاهد اسدی ۵- محمد ابراهیمی و رضا شاکرمی
در رده بندی تیمی ایران با ۲۴۵ امتیاز اول شد و تیمهای عراق و ارمنستان به ترتیب با ۲۰ و ۱۶ امتیاز دوم و سوم شدند.