سخنگوی باشگاه استقلال گفت: انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم او موضوع انتقال کمالوند را به هیات مدیره انتقال می‌داد.

به گزارش فارس، حجت نظری در نشست خبری آنلاین ضمن تبریک به مناسبت روز کارگر و تسلیت به مناسبت لیالی قدر اظهار داشت: جا دارد صعود مقتدرانه استقلال را به همه هواداران تبریک عرض کنم.

امیدوارم در ادامه راه در لیگ و لیگ قهرمانان با همین قدرت کار را ادامه بدهیم. ان‌شالله در کنار هم تیم را تقویت کنیم تا استقلال به قله پیروزی برسد.

*اگر قرار به عدالت است بازی‌ها باید مثل نیم فصل اول برگزار شود

وی در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه استقلال همواره باید چند گام از پرسپولیس و دیگر رقبا در مباحث مختلف مثل درخواست تعویق بازی، بسترسازی برای متقاعد کردن مسئولان لیگ و فدراسیون برای محقق شدن نیت و هدفی ولو اگر به ضرر سایر تیم ها باشد، و واکنش نشان دادن به تحرکات خطرناک و حاشیه ساز رقبا و رسانه های وابسته عقب و منفعل است گفت: ما عقب تر از باشگاه‌های دیگر نیستیم و اوضاع ما بهتر بوده و انصافا تلاش خود را برای بهبود شرایط می‌کنیم. اینکه باشگاه رقیب در مورد بازی‌ها موضع گرفته چیزی است که کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه به آن واکنش نشان داده. ضمن آنکه ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. اگر قرار است بازیها برگزار شود باید برابر و شرایط دقیقا مثل نیم فصل اول باشد. آنوقت است که باید انتظار عدالت باشیم. اگر بازی ها برگزار شود در حق تیم استقلال اجحاف می‌شود ولی با این وجود ما به دنبال حق باشگاه استقلال هستیم.

* وزارت ورزش تلاش کرده حق خود مردم را به آنها واگذار کند

نظری درباره آخرین وضعیت خصوصی‌سازی استقلال توضیح داد: بحث خصوصی سازی طبق ماده 44 قانون اساسی است و دولت به دنبال این است میراث کل حاکمیت را به مردم سپرده تا آنها این بخش‌ها را اداره کنند. وزارت ورزش هم تلاش کرده حق خود را به مردم واگذار کند تا شهروندان در امور باشگاه‌ها مشارکت داشته باشند و آنها را اداره کنند. البته کل فوتبال ما باید خصوصی سازی شود و باید از ظرفیت بزرگ مردم استفاده کنیم. برای هر چیزی هم زیرساخت وجود دارد اما طبیعی و ایده‌آل آن است که باشگاه‌های ما خصوصی شده و با مدیریت مردم پیش برود.

وی ادامه داد: امیدواریم کل مقدمات و ملزومات هم شکل بگیرد. در این زمینه به شکل مشخص سازمان‌هایی مثل صدا و سیما و سایر بخش‌ها ورود کنند تا تیم‌ها با خصوصی شدن راحت‌تر امورات خود را بگذرانند.

* تجربه ما برای حفظ شاکله تیم محدود نیست

سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال در باره اینکه با توجه به سوابق نه چندان درخشان باشگاه استقلال در سال‌های قبل برای حفظ و تمدید قرارداد بازیکنان آیا با توجه به دیدار این تیم مقابل الهلال میتوان به حفظ نفرات کلیدی این تیم امیدوار ماند، توضیح داد: دستکم ما به عنوان مدیرانی که اکنون در باشگاه مسئولیت داریم ابتدای فصل نشان دادیم سابقه منفی در این زمینه نداشته و شاکله تیم را حفظ کردیم. البته همه عزیزان کمک کردند تا شاکله استقلال حفظ شود. هرچند علی کریمی و روزبه چشمی از تیم جدا شدند اما شاکله اصلی تیم حفظ و بازیکنان خوبی هم قبل از شروع فصل و در نیم فصل به استقلال اضافه شدند. تجربه ما در این زمینه محدود نیست و تلاش می‌کنیم همین فضا را ادامه بدهیم.

*کارهای ابتدایی برای میزبانی از حریف عربستانی را انجام داده ایم

نظری تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد از بخش دوم تورنمنت آسیایی هم سربلند به میهن بازگردیم، البته امیدواریم استقلال در ایران از الهلال میزبانی کند و کارهای ابتدایی برای میزبانی از حریف عربستانی هم انجام شده، تمام تلاشمان را خواهیم کرد با حفظ و تقویت تیم در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان بهترین نتایج را بگیریم.

* از جدایی کمالوند شوکه شدیم، انتظار داشتیم مددی به ما اطلاع می داد

وی درباره بحث مطرح شده مبنی بر در جریان نبودن اعضای هیات مدیره نسبت به جدایی فراز کمالوند توضیح داد: واقعیت این است که اعضای هیات مدیره از این انتقال اطلاع نداشته و ما هم شوکه شدیم. در بازگشت تیم استقلال به ایران جریان و شایعاتی مربوط به جدایی کمالوند رخ داد و در همان زمان مهدی عبدیان از وی پرسید که آیا صحبتی با باشگاه سایپا داشته که پاسخ کمالوند چندان شفاف نبود. همین موضوع سبب شد عبدیان چنین بحثی را تعبیر به صحت نداشتن کند. اما واقعا از هیات مدیره از این انتقال بی اطلاع بودند و انتظار هم نداشتند که کمالوند به سایپا برود. انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم، این موضوع را هم به ما اطلاع می‌داد، اما به هر حال کمالوند موقعیت سرمربیگری سایپا را به دست آورده بود و می‌خواست در آنجا فعالیت کند.

*میلیچ موارد جدیدی برای تمدید مطرح کرده که باشگاه قبول نکرد

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه همزمان با شروع رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا مدیران باشگاه تاکید کردند قرارداد میلیچ تمدید خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد تا باعث دلخوری این بازیکن شود و چه زمانی قرار است قرارداد این بازیکن تمدید شود گفت: قبل از اینکه این بازیکن به ایران برگردد توافقاتی انجام شد که قرارداد وی با چه مبلغ و چه مدتی تمدید شود. به محض بازگشت مقداری از طلب وی پرداخت شد. بعد از حضور وکیل میلیچ در مذاکرات بخشی از توافقات اولیه را نپذیرفتند و موارد جدیدی را مطرح کردند که بخشی از خواسته‌های میلیچ را باشگاه قبول نکرد و این مساله باعث شد تا مذاکرات طولانی‌تر شود. بعد هم وارد بازی های آسیایی شدیم هر چند در عربستان مذاکراتی با این بازیکن صورت گرفت اما در نهایت منافع باشگاه هم برای ما مهم است. ما توافقاتی با وی انجام دادیم و امیدواریم که موارد اختلاف حل شود. با بازیکنان دیگر هم مذاکراتی شده و قرار شد بعد از بازگشت تیم از عربستان قراردادهای رو به اتمام تمدید شود. البته جدا شدن بازیکنان یا ماندن آنها بر اساس نظر کادر فنی خواهیم رفت.

*طی ماه‌ها اخیر شکایت‌های متعددی از افراد مختلف انجام دادیم

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه استقلال قصد شکایت از پیج‌ها و حتی خبرنگاران را ندارد گفت: چیزی که برای من مهم است این است که اگر خبرگزاری یا خبرنگاری به باشگاه استقلال توهین کند ما از طریق دستگاه قضایی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. برای ما اصلا فرقی نمی‌کند فرد مورد نظر چه علاقه رنگی دارد، تعداد قابل توجهی شکایت هم در طول ماه‌های اخیر از افراد مختلف توسط باشگاه استقلال انجام شده است ولی امیدوارم به شرایطی برسیم که بتوانیم در فضایی صمیمانه صحبت‌هایمان را با یکدیگر مطرح کنیم.

*درخواستی برای تعویق بازی‌های لیگ نداشتیم

نظری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا باشگاه استقلال در خواستی برای تعویق بازی‌ها داشته چون مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرده در تاریخی به جز هفدهم مقابل استقلال بازی نخواهیم کرد عنوان کرد: ما هیچ درخواستی برای تعویق بازی‌ها نداشتیم و اصلا نمی‌دانستیم مسابقات قرار است عقب بیفتد. شاید بازی پرسپولیس به خاطر قرنطینه این تیم به تعویق افتاده تا آنها استراحت کنند اما در واکنش به درخواست باشگاه ذوب آهن باید بگویم ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم و اگر آنها تصمیمی بگیرند چاره‌ای جز بازی کردن نداریم.

*مددی تابعیت مضاعف ندارد

وی در خصوص اینکه ‌آیا مددی تابعیت مضاعف دارد گفت: من از خود مددی این موضوع را سوال کردم و او صراحتا مساله را تکذیب کرد. با توجه به قوانین کشوری کسی که سمتی را قبول می‌کند در موردش استعلاماتی صورت می گیرد و نهادهای نظارتی در این خصوص استعلام خواهند کرد. در مورد آقای مددی معاون وزارت ورزش استعلامات لازم را گرفته و قطعا تشریفات در مورد وی طی شده وگرنه صلاحیت مدیرعامل استقلال تائید نمی‌شد.

*دروازه‌بان استقلال با نظر سیستم اجرایی باشگاه جذب شد

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص دلایل جذب امیر حسین بیات و اینکه این دروازه‌بان جوان چگونه با تیم راهی عربستان شد آن هم در شرایطی که 3 دروازه‌بان دیگر در اردوی تیم حضور داشتند گفت: این بازیکن زمانی به تیم ما اضافه شد که کادر فنی قبلی از استقلال جدا و کادر فنی فعلی در حال عقد قرارداد بود. ظاهرا مربی دروازه‌بانهای پیشین تیم روی این بازیکن برای جذب تاکید داشت هر چند این موضوع را با قاطعیت نمی‌توانم بگویم. ظاهرا جذب این بازیکن با نظر سیستم اجرایی باشگاه صورت گرفته اما اینکه چرا استقلال با 4 گلر راهی عربستان شده نظر کادر فنی استقلال است که ما هم از این تصمیمی حمایت کردیم.

*خبر دستگیری خلیل زاده توجیه ندارد

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون دستگیری خلیل زاده مطرح شده است گفت:اتفاقا شب گذشته نشستی با ریاست خلیل زاده به صورت آنلاین برگزار کردیم و به نظر می‌رسد مطرح شدن خبر دستگیری وی خیلی توجیه نداشته باشد.او طی این مدت درگیر بیماری کرونا بوده و روزهای آخر قرنطینه خود را سپری می‌کند.

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «بیتوته» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۷۹۲۹۵۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

نامه اعضای هیات علمی دانشگاه شریف به مسئولان نظام: مرادی و یونسی را آزاد کنید

دستور رئیس‌جمهور به وزارت کشور درباره مصوبه انتخاباتی شورای نگهبان

ظریف: نامزد انتخابات نمی شوم؛ دلواپسان به کسب قدرت بپردازند و بگذارند ما هم تحریم‌ها را رفع کنیم

احمدی‌نژاد: من خالص ساخت ایرانم/ در صورت ردصلاحیتم، رای نمی‌دهم

توت فرنگی مانع از حمله قلبی می شود

خبر بعدی:

یحیی گل محمدی: از فرصت استفاده کردیم و پیروز شدیم؛ بحث های مالی درون خانوادگی است

سرمربی پرسپولیس درخصوص پیروزی تیمش در دربی به صحبت پرداخت.

یحیی گل محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی 95 پایتخت اظهار داشت:

دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. موقعیت های زیادی دیده نشد و بیشتر درگیری‌های فیزیکی بود. هر دو تیم در کار دفاعی خوب بودند. ما هم توانستیم از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم و در نهایت برنده شدیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم مشکلات زیادی داریم و امیدواریم باشگاه نسبت به حل مشکلات توجه بیشتری کند.

وی در باره مشکلات مالی پرسپولیس گفت:

زیاد نمی‌خواهم در مورد بحث های مالی که درون خانوادگی است صحبت کنم اما امیدوارم همان گونه که بچه‌ها از  جان خود مایه می‌گذارند ارکان باشگاه هم زحمت کشیده و این مشکلات را حل کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض‌های متوالی بازیکنان و کادر فنی دو تیم با یکدیگر و با تیم داوری توضیح داد:

بخشی از این مشکلات به حساسیت بازی بازمی‌گردد و بخشی از آن هم مربوط به نبود تماشاگران در باشگاه است. در این شرایط هر حرفی بزنیم صدایش بیش از اندازه می‌پیچد. امسال این موضوع مقداری بیشتر شده، هم باید عملکرد خودمان را اصلاح کنیم و هم باید داوری با مدیریت بیشتری این مسائل را کنترل کند.

گل محمدی ادامه داد:

در کل بازی سنگینی بود و قضاوت کردن برای داور با این اعتراض‌ها سخت می‌شود. باید در تمام تیم‌ها آرامش باشد ولی ما نمی‌توانیم ساکت باشیم توجه نکنیم زیرا هر تیمی سروصدای بیشتری داشته باشد، امتیاز بیشتری هم می‌گیرد.

وی تصریح کرد:

در بعضی از صحنه‌ها نظرات ما با نظرات داور متفاوت بود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد میزان رضایت خود از عملکرد محمدرضا اکبریان در این مسابقه گفت:

ما بازی را بردیم و نمی‌توانم بگویم راضی نبودیم اما خیلی در خیلی از صحنه‌ها نظر ما با نظر داور فرق می‌کرد. باید فیلم‌های مسابقه را ببینیم، اما به هر حال بازی سنگینی بود و باید به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.

اخبار داغ 

فیلم کتک کاری در لحظه ورود احمدی نژاد به وزارت کشور/ تذکر جدی احمدی نژاد رقابت نزدیک در برترین بازیکنان قرن؛ علی کریمی به علی پروین رسید / نتایج تیم منتخب قرن (6) کرمانی مقدم و شاه محمدی: تهدیدمان می کردند در دربی تکل نزنید / بعد از دربی جنجالی در زندان بازی کردیم تاریخچه دربی تهران؛ نگاهی به 94 تقابل استقلال و پرسپولیس قرارداد دو ساله آگوئرو با بارسلونا پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا امضا می شود / رادیو کاتالونیا بی اعتنایی سادیو مانه به سرمربی لیورپول؛ وینگر سنگالی به کلوپ دست نداد / عکس

دیگر خبرها

 • صدور حکم علیه مدیر آکادمی استقلال در جلسه پنهانی هیئت مدیره/ دلیل برکناری چه بود؟ + تصاویر
 • واکنش مدیرعامل استقلال به توهین مجیدی به آذری جهرمی
 • مدیرعامل باشگاه استقلال: اگر وزیری به لوگوی پرسپولیس توهین می‌کرد، صدری ساکت می‌ماند؟
 • درگیری مرگبار دو برادر سر میز شام
 • عصبانیت صهیونیست ها از توئیت عراقچی
 • اولین واکنش مدیرعامل استقلال به کری‌خوانی آذری جهرمی/ وزیر دولت به پرسپولیس توهین می‌کرد ساکت می‌ماندید؟
 • خبر بد و شوکه کننده برای تراکتور ؛ زنوزی به سیم آخر زد
 • مددی: اگر وزیری به لوگوی پرسپولیس توهین می‌کرد، صدری ساکت می‌ماند؟
 • احمد مددی: داور پنالتی استقلال را ندید و حقمان ضایع شد
 • اولین واکنش مدیرعامل استقلال به کری‌خوانی آذری جهرمی/ اگر وزیر دولت به پرسپولیس توهین می‌کرد، ساکت می‌ماندید؟
 • مددی: آذری جهرمی عواقب رفتارش را در نظر بگیرد
 • مددی: اگر وزیری به لوگوی پرسپولیس توهین می‌کرد، صدری ساکت می‌ماند؟/ آذری جهرمی عواقب رفتارش را در نظر بگیرد
 • مددی: پنالتی استقلال را نگرفتند/ حقمان باخت نبود
 • قتل سر میز شام
 • قتل سر میز شام / در تهران رخ داد
 • حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره استقلال در اردوی آبی‌پوشان
 • تغییرات عجیب ترکیب استقلال برای دربی؛ شیخ نیمکت نشین شد، میلیچ هافبک راست
 • مدیرعامل استقلال در اردوی آبی ها+ عکس
 • حضور مددی در اردوی استقلال + عکس