فرارو- دومین روز ثبت‌نام از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران آغاز شد. روز گذشته، وزارت کشور در حالی اولین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات را برگزار کرد که به دستور رئیس‌جمهور حاضر نشد مصوبه انتخاباتی شورای نگهبان جهت ساماندهی ثبت‌نام کنندگان را اجرایی کند.

دولت معتقد است مصوبه شورای نگهبان خلاف قانون اساسی است. 

اما شورای نگهبان می گوید مصوبه اش لازم الاجراست و ثبت نام از افرادی که مدارک کامل نداشته باشند اعتباری ندارد. 

به گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در اولین روز ثبت‌نام ۵۷ نفر داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شدند.

موسوی گفت: «تعدادی از افراد با نقص مدرک مواجه شدند که تا روز شنبه می‌توانند روند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند»

از چهره‌های مطرحی که روز گذشته با حضور در ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام کردند می‌توان به «محمدحسن نامی» وزیر اسبق ارتباطات، «سعید محمد» فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیاء، «حسین دهقان» وزیر سابق دفاع و محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات اشاره کرد.

گزارش زنده از روز نخست ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری را می‌خوانیم:

شریف ملک‌زاده ثبت نام کرد ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۵۰

محمدشریف ملک‌زاده رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دولت محمود احمدی نژاد در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

او چهارمین عضو دولت احمدی نژاد است که امروز نامزد انتخابات شده است. 

قدیری ابیانه هم نامزد شد ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۳۰

محمدحسن قدیری‌ابیانه سفیر پیشین ایران در استرالیا و مکزیک با حضور در ستاد انتخابات در دوره سیزدهم انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

قدرت‌علی حشمتیان در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۰۰

«قدرت‌علی حشمتیان» رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

ثبت‌نام حسن سبحانی ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۵

حسن سبحانی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی صبح امروز در ستاد انتخابات کشور حضور یافت و برای رقابت‌های ریاست جمهوری ثبت نام انجام داد.

سبحانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گسترش استقلال سیاسی با ریشه‌کن شدن فقر و محرومیت و اقتصاد اقتصادی ایجاد می‌شود، اظهار کرد: شرایط اقتصادی کشور آنقدر مفسده‌آور شده است که توسعه اقتصادی که امری اجتناب‌ناپذیر است در گرداب فقر و محرومیت طبقات پایین و حتی متوسط قرار گرفته است. 

وی افزود: من با علم به این واقعیت و شرایط فعلی ضمن باور به قابلیت‌ها و توانایی‌های اصول قانون اساسی برای بهبود تدریجی مناسبات توسعه اقتصادی ایران و کمک به تحقق استقلال اقتصادی با شعار «اقتصاد بدون ربا» در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حاضر شدم. 

سبحانی یادآور شد: برخلاف بی‌عنایتی‌های گذشته برای سومین بار سرمایه یک عمر تلاش علمی و عملی خویش در دانشگاه و مجلس و دولت را پیشکش بهبود اقتصاد ملی و ارتقاء تکریم ملت می‌کنم.

تقویم انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۳

واکنش وزارت کشور به درگیری همراهان احمدی نژاد با مسئولان ستاد انتخابات ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۳۰

روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور طی گفت وگو در اتاق سیاست ایران در کلاب هاوس، درباره عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی احمدی نژاد و طرفدارانش در هنگام ثبت‌نام، اظهار داشت:

متاسفانه شاهد بودیم علی‌رغم تمام تلاش‌ها از سوی عوامل اجرایی برای رعایت پروتکل ها، این پروتکل‌ها از طرف احمدی نژاد نقض شد و فیلم های منتشره نشان می‌دهد درگیری ایجاد شد.

انتظار می‌رود از کسانی که داعیه‌دار تصدی مسئولیت خطری برای اجرای قانون هستند، حداقل ضوابط و مقررات در هنگام ثبت‌نام را رعایت کنند.

رستم قاسمی: سرباز کوچک و نوکر مردم هستم ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶

رستم قاسمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جموری در ستاد انتخابات کشور پس از نام نویسی در انتخابات گفت: متاسفانه سکان کشتی اقتصاد کشور در این دوره به دست کسانی داده شد که حتی پیش از این یک قایق را هم هدایت نکرده بودند.

او افزود: من سرباز کوچک وطن، نوکر مردم و با تجربه طولانی در حوزه آبادانی کشور و بخش های صنعت معدن مسکن انرژی کشاورزی هستم.

قاسمی بیان کرد: اساس آبادانی می‌تواند اقتصاد کشور باشد و در شرایطی که تحریم‌کنندگان که تحریم‌های فلج کننده علیه ایران اعمال کرده‌اند با بی اثر کردن تحریم‌ها پس از صد سال از تولید نفت ببه عنوان وارد کننده فرآورده های نفتی بودیم به صادر کننده تبدیل شده‌ایم.

وزیر نفت دولت دهم افزود: بیشتر توسعه در صنعت نفت کشور درست در زمانی اتفاق افتاد که تحریم‌های آمریکا، سازمان ملل و اتحادیه اروپا علیه کشور ایران واقع شد. معتقدم به دولتی مقتدر انقلابی با ترکیبی از جوانان و بانوان با حضور افراد با صلاحیت با تجربه به دور از سیاست زدگی نیاز داریم چون که امروز متاسفانه غده سرطانی قوه مجریه کشور شده است که به دلیل سیاست زدگی در اقتصاد کشور متاسفانه آرایش اقتصادی و انتصابات سیاسی شرایطی برای کشور ایجاد کرد که در این روزها مردم نگران و سفره مردم کوچکتر شده است.

این داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حل مشکلات ازدواج جوانان، مسکن و کار و تقویت شاخص های فرهنگی کشور به ویژه تقویت فرهنگ کار و تلاش را عمده مسائل اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت: راجع به حکمرانی در حوزه سیاسی باید بگویم این جانب در زمان مسئولیت هم به کشورهای مختلف سفر کرده بودم و با مقامات آن کشور مذاکرات اقتصادی داشتم و گام اول من تحکیم روابط به ویژه با کشورهای همسایه است.

وی افزود: در گام دوم روابط با همه کشورهای دنیا بجز رژیم صهیونیستی، به ویژه کشورهای همسو را مدنظر دارم.

ثبت‌نام یک لیدر فوتبال ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶

بهروز وثوقی‌راد متولد ۵۹ لیدر فوتبال و متخصص آرایشگری با شعار روزی ایران بهتر خواهد شد، برای ثبت‌نام وارد وزارت کشور شد.

رستم قاسمی با گل قرمز ثبت نام کرد ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲

رستم قاسمی وزیر نفت در دولت محمود احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.  او با یک گل قرمز ثبت نام کرد. 

مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت دهم رستم قاسمی را در این فرایند همراهی می‌کرد.

ثبت‌نام وزیر پیشین ورزش و جوانان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۸

محمد عباسی وزیر پیشین ورزش و جوانان در دولت احمدی‌نژاد با حضور در ستاد انتخابات در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

«محمد عباسی» پس از ثبت‌نام برای انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: دستاورد‌های انقلاب ارزش‌های مهمی دارد که ملت به آن وفادار بوده است. مفهوم راهپیمایی‌های چندین سال اخیر همین است.

وی افزود: اما باید پرسید آیا همه کسانی که در این کشور سر کار آمدند توانستند رضایت مردم را جلب کنند؟ این امر کاملا وابسته به کارآمدی کارنامه آنان است که در این زمینه خود مردم بهترین قضاوت را انجام می‌دهند.

وزیر پیشین ورزش و جوانان گفت: من نگران معیشت مردم و اشتغال جوانان هستم و تمام تلاشم را برای بهبود این اوضاع انجام می‌دهم.

ثبت‌نام نائب رئیس مجلس ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. دختر قاضی طاده هاشمی او را همراهی می کرد. 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در دورهٔ هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده حوزه انتخابیه مشهد و کلات، بر کرسی نمایندگی مردم تکیه زد و در ادوار نهم و دهم، دبیر عضو هیئت رئیسه مجلس بود و در مجلس یازدهم به عنوان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در خانه ملت فعالیت داشت.

قاضی‌زاده هاشمی قبل از ورود به خانه ملت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، عضویت در شورای مرکزی جبهه پایداری را همراه سخنگویی این شورا در سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۳ در کارنامه دارد.

وی با بیان این جمله در یکی از مصاحبه‌های خود که «دولت آینده نباید شرکت سهامی احزاب و گروه‌های سیاسی باشد»، امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

احمدی نژاد: انتخابات پرشور به یک طبل توخالی تبدیل شده است ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰

او در کنفرانس خبری نیز حاضر شد و گفت: "حقیقتا با روالی که اکنون کشور اداره می‌شود، امکان اصلاح وجود ندارد. مشکل اصلی نوع نگاه کلان به کشور است. جدا شدن حکومت از مردم در حدی است که به‌کلی از اهداف انقلاب دور شده‌ایم."

او افزود: زمانی افتخار نظام، حضور پرشور مردم در انتخابات بود اما اکنون کار به جایی رسیده که از اطلاع رسانی و اعلام آمار در انتخابات طفره می‌روند. مردم هیچ‌وقت آن‌ها را قبول نداشتند و نمونه‌اش هم انتخابات قبلی است.

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه به مردم بی‌اعتنایی شد، تصریح کرد: انتخابات پرشور به یک طبل توخالی تبدیل شده است و اسم آن را هم انقلابی‌گری گذاشتند، این یک انحراف بزرگ و اساسی است.

احمدی‌نژاد ثبت نام کرد ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم صبح امروز برای ثبت‌نام در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد.

او به همراه احمد علیرضا‌بیگی نماینده تبریز، مرتضی تمدن استاندار پیشین تهران و علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل پیشین خبرگزاری ایرنا وارد وزارت کشور شد.

احمدی‌نژاد پس‌از نام‌نویسی در انتخابات، رو به خبرنگاران و با اشاره به شناسنامه‌اش، با تاکید می‌گوید که «صاحب این شناسنامه خالص ساخت ایران است.»

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کنایه او احتمالا به برخی نامزدهای انتخابات است. 

محمود احمدی نژاد پیش از ورود به وزارت کشور برای ابراز احساسات به حضور هوادارانش از نرده‌های وزارت کشور بالا رفت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در جریان حضور احمدی نژاد در وزارت کشور او ماموران امنیتی مانع از حضور برخی همراهان او در تالار وزارت کشور شدند که باعث ایجاد درگیری شد.

 

ورود احمدی‌نژاد به وزارت کشور برای ثبت نام ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳

محمود احمدی نژاد رییس جمهور پیشین صبح امروز برای ثبت نام وارد تالار وزارت کشور شد. جمعی از هواداران احمدی نژآد او را همراهی می کردند و شعار می دادند. 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ثبت‌نام وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹

صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم با حضور در ستاد انتخابات در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

ثبت‌نام ۵۷ نفر در انتخابات ریاست جمهوری در روز اول ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸

دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل در محل وزارت کشور آغاز شد.

نیرو‌های نظامی و انتظامی جهت تامین امنیت برگزاری این مراسم در مقابل درب شماره ۵ وزارت کشور مستقر هستند.

طبق اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور روز گذشته ۵۷ نفر در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردند.

جزییات کامل ثبت نام نامزدها در روز اول را اینجا بخوانید. 

 

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: فرارو

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت fararu.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت « فرارو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۸۸۷۸۲۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

ستاد ملی مقابله با کرونا: رئیسی ۴۰۰۰ نفر را با اتوبوس از ۲۸ شهرستان خوزستان به اهواز آورده بود

برنده آخرین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری چه کسی بود؟/ شما رای بدهید

بگو مگوی تند همتی، رئیسی و مهرعلیزاده | زاکانی عصبانی شد

الگوبرداری گزینشی اصولگرایان از مدل چینی برای ایران

قیمت پراید امروز بیست و سوم خرداد

خبر بعدی:

از فاو تا کلمبیا ؛ فتح الفتوح متملقان

 سال 1386 ، محمود احمدی نژاد برای حضور در اجلاس سازمان ملل راهی آمریکا شد. یکی از برنامه های او در این سفر، سخنرانی در دانشگاه "کلمبیا" بود که البته با حواشی زیادی همراه بود.

بلافاصله بعد از بازگشت او، نهاد ریاست جمهوری کتابی به نام "تجلی هویت ایرانی در نیویورک" منتشر کرد و در آن به تعریف و تمجید از احمدی نژاد پرداخت و سخنرانی اش در "کلمبیا" را فراتر از حماسه نبرد "فاو" و "فتح الفنوح" نامید.

 در آن شرایط که جریان سیاسی حاکم مشغول تملق احمدی نژاد بود، عصر ایران به نقد این ماجرا پرداخت. یادداشت جعفر محمدی در تاریخ 6 آبان 1386 را بخوانید: ( "15 سال با عصر ایران"، مروری است بر خبرها و تحلیل های منتشر شده در عصر ایران طی یک و نیم دهه گذشته؛ هم خاطره، هم درس و شاید هم عبرت)


در حالی که خود رییس جمهور تصریح دارد- و به حق- که هر آنچه داریم از مجاهدت های شهیدانی است که جان خود را برای آزادی این مرز و بوم به محضر دوست تقدیم کرده اند، برخی از اطرافیان آقای احمدی نژاد، که گویا وظیفه ای جز بت سازی از ایشان برای خود متصور نیستند، به سادگی آب خوردن - و شاید ساده تر ار آن- پا بر رشادت های کسانی می گذارند که در سالهای خون و خاکریز، دین و میهن و ناموس ایرانی را پاس داشتند.

اخیرا مرکز پژوهش و اسناد ریاست جمهوری کتابی منتشر کرده است به نام "تجلی هویت ایرانی در نیویورک".
در این کتاب، به تحلیل سفر دکتر احمدی نژاد به نیویورک و سخنرانی وی در دانشگاه کلمبیا پرداخته شده است.

در مقدمه این کتاب، با "فتح الفتوح" خواندن سخنرانی رییس جمهور ایران در دانشگاه کلمبیا، آن را فراتر از نبرد "فاو" دانسته اند.

فاو یکی از شهرهای مهم و استراتژیک عراق در جنوب شرقی این کشور است و فتح آن که در عملیات والفجر 8 (20/11/64) صورت گرفت، یکی از بزرگترین دستاوردهای ایران در طول نبرد هشت ساله بود.
در این عملیات، ایران، به مرزهای کویت هم رسید. این عملیات به حدی وسیع، پرعظمت و مهم بود که شخص صدام بر اقدامات تدافعی عراقی ها نظارت می کرد و در همان ساعات نخست به نیروهایش دستور مقاومت داد تا سه لشکر زرهی دیگر به منطقه بفرستد.

در نبرد فاو، علاوه بر آزادی این بندر مهم عراقی، بخش هایی از خاک کشورمان در اروند رود نیز آزاد شد و علاوه بر آن، ارتباط عراق با آب های آزاد جهان به طور کلی قطع شد و امنیت شمال خلیج فارس نیز بهبود یافت.

از نظر سیاسی نیز زمینه تثبیت قرارداد الجزایر فراهم شد، همان قراردادی که صدام با پاره کردنش به ایران حمله کرد.

در نبرد فاو 50 هزار نظامی عراقی کشته یا مجروح شدند و البته تعداد زیادی از نیروهای ایرانی هم به شهادت رسیدند و بی گمان اگر جانفشانی های آنان نبود و نبرد فاو، بدان پیروزمندی شکل نمی گرفت، ای بسا، ورق جنگ برمی گشت و ارتش عراق شهرهای ما را یکی از پس دیگری اشغال می کرد و تاریخ به گونه ای رقم می خورد که نه احمدی نژادی باقی می ماند و نه سفر نیویورکی و نه سخنرانی در دانشگاه کلمبیا!

برغم این واقعیت ها، متاسفانه در مقدمه کتاب مذکور شاهد آن هستیم که مرکز پژوهش و اسناد ریاست جمهوری با صغری و کبری چیدن های مضحک سعی بر آن دارد که سخنرانی یک ساعته رییس جمهور در دانشگاه کلمبیا را برتر از نبرد خونین و سرنوشت ساز فاو تلقی نماید!
جالب آنکه این کتاب، حتی به جنگ 33 روزه سال گذشته حزب الله لبنان با اسراییل اشاره می کند و مدعی می شود کاری که آقای احمدی نژاد در "کلمبیا" انجام داد از نبرد نیروهای حزب الله در مارون الراس با ارتش اسراییل هم دشوارتر بوده است!!

البته، در ارزشمند بودن سخنرانی رییس جمهور سخنی نیست و ما نیز در همین سایت همزمان با سفر دکتر احمدی نژاد به نیویورک آن را به عنوان اقدامی برای بهره گیری از فضای رسانه ای غرب ستودیم ولی این بدان معنا نیست که تمام ارزش های برتر و والاتر را به پای یک سخنرانی - هر چند مهم- یک رییس جمهور قربانی کنیم.

آیا انصاف و منطبق با واقعیت است که یک سخنرانی در یک محیط دانشگاهی در آمریکا را برتر از عمل کسانی بدانیم که عزیزترین سرمایه خود، یعنی جانشان را در معرض گلوله های مستقیم دشمن و باران خمپاره ها و توپ ها و راکت ها و بمب ها و سلاح های شیمیایی قرار دادند و یکی پس از دیگری بر زمین افتادند تا ایران و ایرانی بماند؟!

این کتاب، هر چند تمجید از رییس جمهور است ولی وجه غالب آن - با مقدمه اهانت باری که نگاشته شده است- توهین به تمام کسانی است که در دفاع از وطن حاضر بودند و از جمله کسانی که در عملیات فاو، جانباز شده اند و اینک بر روی ویلچر و یا آسایشگاه های جانبازان روزگار سپری می کنند و دردمندانه می بینند کسانی که ای بسا حتی یک روز هم گذرشان به جبهه نیفتاده، چگونه در تملق گویی دیگری، آنها را نفی می کنند و کارشان را کوچک می شمارند.

آقای احمدی نژاد! شما که خود در جبهه بوده اید تذکری به اطرافیانتان بدهید، شاید...!

دیگر خبرها

 • عوارض خطرناکی که خاراندن محل نیش پشه به دنبال دارد/ چه کسانی نباید تربچه بخورند؟/ هشدار به زنان بارداری که استامینوفن مصرف می‌کنند!
 • مهرعلیزاده: کسانی که دم از مبارزه با فساد می زنند به پرونده‌های خود نگاه کنند
 • علاج درد مزمن ایجاد شده در کشور،استقرار دولت پاکدست است/ اصلاح طلبان اعتراف می کنند که دولت کنونی ناکارآمدترین دولت بعد از انقلاب است
 • دومین مستند تبلیغاتی سعید جلیلی + فیلم
 • ثبت نام حدود دو هزار نفر از مردم استان قزوین در طرح توسعه مشاغل خانگی 
 • همتی: می‌دانم چه کسانی مانع پیشرفت خراسان رضوی هستند
 • می‌دانم چه کسانی مانع پیشرفت خراسان رضوی هستند
 • زنان بیشتر از مردان در انتخابات تردید دارند | نتایج جالب یک نظرسنجی درباره کسانی که نمی خواهند رای بدهند
 • واکسن‌های ایرانی به چه کسانی تزریق می‌شوند؟
 • ثبت‌نام یارانه جدید کی آغاز می‌شود؟
 • دعوت عضو خبرگان از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات / توسعه کشور با مشارکت حداکثری میسر می‌شود
 • توضیحات حداد عادل درباره حضور فرزند شهید سلیمانی در لیست شورای ائتلاف/ حتی در بین دوستان ما کسانی بودند که نگران سوءبرداشت‌ها درباره این موضوع بودند
 • ثبت‌نام یارانه جدید کی آغاز می‌شود؟/ چه کسانی می‌توانند ثبت‌نام کنند؟
 • ماسک نزدگان و قداره کشان؛ دو قشر خطرناک برای جامعه
 • مشارکت مردم در انتخابات تضمین‌کننده اقتدار کشور است/ کسانی که مردم را از مشارکت در انتخابات دلسرد می‌کنند، قطعاً دلسوز مردم نیستند
 • مردم ما زمان شناس هستند/ مشارکت در انتخابات اصلی مهم
 • به مردم بگویید چه کسانی اعتراضات ۹۸ را کلید زدند
 • رمز‌گشایی از دست پنهان تبلیغات برای خروج سیستماتیک پول از کشور / مبلغان بی‌سروصدای خروج ارز چه کسانی هستند؟
 • ممنوعیت استفاده تبلیغاتی از امکانات دولتی/مدیران کهگیلویه چرخش مدیریت را بپذیرند
دیگران می‌خوانند: