داوطلبان انتخابات شورای شهر شهرستان بوشهر معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۲۱۵۷۲۲۱
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، فرمانداری شهرستان بوشهر اسامی نهایی کاندیدای شورای شهرهای این شهرستان را به ترتیب حروف الفبا برای رقابت در انتخابات پیش رو منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، اسامی افراد تایید صلاحیت شده، به شرح زیر است.
شهر بوشهر۱- لیلا آبانگاه
۲-حامد آبزن
۳-معصومه احمدپوربوشهری
۴-میلاد احمدی
۵-ولی احمدیفر
۶-سیدمحمدعلی اسپوئی
۷-نصرالله اسدی
۸-مرتضی اسکندری
۹-عبدالمحمد امیری
۱۰-زهرا امیریان
۱۱-محبوبه آهوچهر
۱۲-عبدالمجید ایرانپور
۱۳-افشین ایراندوست
۱۴-احمد بادروح
۱۵-احمد بازدرهوا
۱۶-علیرضا باقری
۱۷-علی باقری
۱۸-محمدصادق بحرانی
۱۹-روحاله بحرینی
۲۰-حامد بردی
۲۱-عبدالخالق برزگرزاده
۲۲-مریم بندهزاده
۲۳-فرنگیس بهادری
۲۴-پارسا پاسالار
۲۵-حمید پوربهی
۲۶-داریوش پوربهی
۲۷-مختار پوربهی
۲۸-حمید پورحیدر
۲۹-جعفر پورکبگانی
۳۰-شهناز پولادی
۳۱-مجتبی پیران
۳۲-محمد تاسا
۳۳-حمیدرضا ترکیهرچگانی
۳۴-امید تقیزاده
۳۵-احسان تلیانیامامزاده
۳۶-ابراهیم تنگستانیپور
۳۷-عبدالرشید تنگککیآزاد
۳۸-کیمیا تیموک
۳۹-صدف جفره
۴۰-ایران جلالی
۴۱-یاسر جمالی
۴۲-محمدرضا جمشیدی
۴۳-ارژنگ جمشیدینیا
۴۴-عبدالحمید جنگی
۴۵-حسن چمکوری
۴۶-محمد حبیبالهی
۴۷-عبدالرسول حسینپور
۴۸-فاضل حسینی
۴۹-محمود حسینی
۵۰-مژگانسادات حسینی
۵۱-دانیال حیاتیزاده
۵۲-حسین حیدری
۵۳-احسان خدادادی
۵۴-مهدی خرمائیپور
۵۵-طلا خرمیخواه
۵۶-قاسم خواجه
۵۷-پروین خوشبخت
۵۸-محسن دستپاک
۵۹-امین دشتی
۶۰-روحاله دهقانی
۶۱-محمدمهدی دهقانی
۶۲-محمدکاظم رجبی
۶۳-عرفان رزمی
۶۴-زیبا رسته
۶۵-علیاکبر رئوفیمقدم
۶۶-مصیب زارع
۶۷-بهمنیار زاهدی
۶۸-محمدعلی زمانی
۶۹-ایمان زندینیا
۷۰-سهیلا سلطانیزنگلانی
۷۱-علیرضا سیف زاده
۷۲-سعید شعبانی
۷۳-عمادالدین شمشیری
۷۴-علی شنبدی
۷۵-خاتون شهبازی
۷۶-میثم شورکی
۷۷-احمد شیخزاکر
۷۸-نعمتاله شیخسقا
۷۹-امیناله شیخیانی
۸۰-فرهاد صیرفی
۸۱-حسن طاهرزاده
۸۲-لینا عباسی
۸۳-رباب عبیدی
۸۴-رزاق عبیدی
۸۵-حکمت عرفان
۸۶-طهمورث علیپور
۸۷-مجید غاله
۸۸-روزبه غریبی
۸۹-بهنام غلامعلیشاهی
۹۰-امین غلامی
۹۱-حسین غلامی
۹۲-عبدالرسول غلامی
۹۳-سیدمنصور فاطمی
۹۴-حسن فرامزی
۹۵-ترانه فرخی
۹۶-سلمان فرزین
۹۷-حامی فروزانی
۹۸-فرشاد فقیه
۹۹-غلامعلی قادریان
۱۰۰-سیدهومان قائممقامی
۱۰۱-سعید قصابی
۱۰۲-نعمتاله قلینژاد
۱۰۳-محمدباقر قناعتزاده
۱۰۴-عبدالرسول کازرونی
۱۰۵-مهدی کاکوند
۱۰۶-مبین کرباسی
۱۰۷-غلامرضا کردی
۱۰۸-مجتبی کردی
۱۰۹-رقیه کرمی
۱۱۰-مجتبی کرهبندی
۱۱۱-وحید کیانیدهکیانی
۱۱۲-خدیجه گرشاسبی
۱۱۳-محمد گرگین
۱۱۴-امیر گلستان
۱۱۵-معین گناوهای
۱۱۶-علیرضا ماندگار
۱۱۷-محمدرضا محمداسماعیلی
۱۱۸-فیصل محمدصادقی
۱۱۹-عبدالحسین محمدی
۱۲۰-امیر محمدیباغملائی
۱۲۱-ابراهیم محمودی
۱۲۲-ناصر مرادی
۱۲۳-سجاد مشتاقی
۱۲۴-مهدی منصوریفرد
۱۲۵-مهدی مهرجوئی
۱۲۶-میثم نامی
۱۲۷-عبداله نجم
۱۲۸-فاطمه نریمان
۱۲۹-اسحق نعمتالهی
۱۳۰-لیلا نعمتی
۱۳۱-حامد نوشادی
۱۳۲-وحید نیکروش
۱۳۳-عباس نیکنام
۱۳۴-اقدس هدایت شده
۱۳۵-حمیده خاتون
۱۳۶-محمدرضا وحدتیان
۱۳۷-علی ولیان
چغادک۱-هانی ابراهیمیزاده
۲-محمد امینی
۳-امید پولادی
۴-صفر جعفری
۵-یاسر جمالی
۶-حسین حاجیانی
۷-علی حسینی
۸-غلامرضا حیدری
۹-عادل دهاسی
۱۰-صدیقه رنجبر
۱۱-علی زارع
۱۲-محمد علواننصاری
۱۳-غلامرضا علیزاده
۱۴- محمود غلامی
۱۵-لیلا کردوانی
۱۶-علیرضا کیمیائی
عالیشهر۱-نوشآفرین احمدی
۲-صدراله اسدیان
۳-اردشیر بازدار
۴-ابراهیم بهبود
۵-احسان بهروزی
۶-مسعود پرویز
۷-محمدرضا پولادی
۸-مسلم جهاندیده
۹-صدیقه حسینپورسقائی
۱۰-سیدمصطفی حسینی
۱۱-عبدل حیدرزاده
۱۲-مجید حیدری
۱۳-مهدی خضری
۱۴-ستار خواجه
۱۵-عبدالرزاق دهقانی
۱۶-اردشیر رحیمیقرهمیرشاملو
۱۷-رضا سیمی
۱۸-فروزان شمسی
۱۹-علیرضا عباسی
۲۰-بهنام عبدالشیخی
۲۱-حسن غلامی
۲۲-هدایت فریدونی
۲۳-مهینبانو قاسمینسب
۲۴-اکبر قائدی
۲۵-عبدالکریم کریمی
۲۶-مسعود لغویانزاده
۲۷-عباس مجیدی
۲۸-قدرتاله مرشدی
۲۹-غلامرضا منصوری
۳۰-مریم مهدوینسب
۳۱-صدیقه نیکروش
خارگ۱-مجتبی برازجانی
۲-جعفر حسنپور
۳-هادی خدابخشی
۴-بهروز خواجه
۵-امیرحسین دشتگلیچمنی
۶-مهدی شبانکاره
۷-جمشید شیخزاده
۸-اسماعیل صالحی
۹-فرزانه علاسوند
۱۰-لطفاله علیپور
۱۱-شهاب عیدانی
۱۲-سیمه گیوی
۱۳-هدی موریبازفتی
۱۴-محمد میرزائی
۱۵-قدرتالله ناصریکریموند
۱۶-یوسف وطندوست
انتهای پیام/م
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: شورای شهر تایید صلاحیت لیست نهایی انتخابات 1400 ۲ محمد زاده ۲
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۱۵۷۲۲۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برندگان ۱۶ روز از پویش زندگی با آیهها در یزد معرفی شدند
به گزارش خبرنگار مهر، اسامی برندگان مسابقه زندگی با آیهها از روز اول تا روز شانزدهم ماه مبارک رمضان به شرح زیر اعلام شد:
برندگان روز اول
۱. زینب دریایی از شهرستان مهریز
۲. سمیرا منصوری علی آبادی از خاتم
۳. فاطمه شیخ نیا از شهرستان یزد
۴. زهرا علیزاده از شهرستان مهریز
۵. فاطمه فلاح تفتی از شهرستان تفت
برندگان روز دوم
۱. فاطمه رجبی نصرت آبادی از یزد
۲. مریم هاتفی از شهر مجومرد
۳. مهدیار لباف زاده از شهر یزد
۴. علی محمد زارع بیدکی از شهر مهریز
۵. مهدیه خادمی از شهر مهریز
برندگان روز سوم
۱. خدیجه سلطانی از شهر یزد
۲. زهرا سلمانی از شهر مهریز
۳. طیبه رضایی از شهر میبد
۴. سید مصطفی شاکر از شهر یزد
۵. سمانه فرح بخش از شهر مهریز
برندگان روز چهارم
۱. مژگان دهقان منشادی از یزد
۲. منیره جره از اردکان
۳. سید علی رضایی از میبد
۴. رحیم توکی از یزد
۵. حسنی پوررحیمی از کرمانشاه
برندگان روز پنجم
۱. پریسا بهلولی از مهریز
۲. عباس برزگر از میبد
۳. علیرضا شیرخاوری از یزد
۴. فاطمه سادات نظمیه از یزد
۵. مریم شجاعی از یزد
برندگان روز ششم
۱. حلیمه طهماسبی از یزد
۲. لیلا فلکی از مروست
۳. افسانه فیض عارفی از یزد
۴. سیدعلی حسینی از یزد
۵. رضا اکبری از ابرکوه
برندگان روز هفتم
۱. کبری منصوری از یزد
۲. نجمه سادات دهقانی از میبد
۳. زهرا مهرابی از یزد
۴. علیرضا ابراهیمی نسب از مهریز
۵. سجاد هنرمند از مهریز
برندگان روز هشتم
۱. نرگس مشهدی زاده اردکان
۲. محمدرضا زارع بیدکی مهریز
۳. طاها حاجیوند کریمی یزد
۴. معصومه قنبری خاتم
۵. مریم زارع مهریز
برندگان روز نهم
۱. سمیرا غفاری یزد
۲. علیرضا بابایی یزد
۳. مهدیه حکیمیان یزد
۴. فاطمه حاج ابولحسنی بافق
۵. اکرم آقایی میبد
برندگان روز دهم
۱. پوران شمس آبادی یزد
۲. لیلا زارع یزد
۳. سارا چرخ کار مهریز
۴. محمدحسن حکیمیان یزد
۵. مریم سلمانی مهریز
برندگان روز یازدهم
۱. مریم نایب یزد
۲. مجید امیرشاهی مهریز
۳. علیرضا غلامی مهریز
۴. مجید غلامی اردکان
۵. امیر هوشمند امیری مهریز
برندگان روز دوازدهم
۱. سیدعلیرضا طباطبایی ندوشن میبد
۲. محمد مروج ابرکوه
۳. صدیقه معصوم بیکی اشکذر
۴. مهدی حکیمیان یزد
۵. دوازدهم فاطمه طلابیگی یزد
برندگان روز سیزدهم
۱. زهرا میرجلیلی یزد
۲. مجتبی وصال یزد
۳. محمدحسن میرجلیلی یزد
۴. محمدرضا صحاف نیا یزدی یزد
۵. جلال غلامی میبد
برندگان روز چهاردهم
۱. فاطمه عامری یزد
۲. فخری زارعیان یزد
۳. جواد اکبری خاتم
۴. نوشین مرادی مهریز
۵. صدیقه حسنی مهریز
برندگان روز پانزدهم
۱. حسین علی زاده ابرکوه
۲. زهره محمدعلی زاده یزد
۳. فاطمه یاوری یزد
۴. سیدجمال موسوی یزد
۵. نجمه اکبری ابرکوه
برندگان روز شانزدهم
۱. زاهد آق حورانی تفت
۲. فاطمه روستایی میبد
۳. ربابه فلاح زاده ابرکوه
۴. سجاد زارع زاده مهریز
۵. مریم حسینی صدرآبادی یزد
کد خبر 6064503