یورو 2020 از فردا با جذابیت بالایی آغاز خواهد شد و تیم‌های بسیاری سعی دارند تا این دوره از رقابت‌ها را به یکی از مهمترین یوروهای تاریخ بدل سازند.

به گزارش فارس، از فردا (جمعه 21 خرداد ماه) به طور رسمی یورو آغاز به کار خواهد کرد و به مدت یک ماه میهمان فوتبال دوستان خواهد بود.

یورو 2020 که قرار بود سال گذشته برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد و حالا قرار است در 11 کشور این مسابقات برگزار شود.

این رقابت از حضور 24 تیم در 6 گروه 4 تیمه تشکیل شده است. به مانند یورو 2016 تیم‌های اول و دوم به صورت مستقیم راهی مرحله بعدی خواهند شد و از بین تیم‌های سوم 4 تیم برتر به مرحله حذفی راه خواهند یافت تا 16 تیم پایانی مشخص شود.

در گزارش زیر سعی داریم در خصوص نقاط قوت و ضعف تیم‌ها و میزان قدرت آنها برای رسیدن به مراحل پایانی صحبت کنیم.

*گروه A ؛ رقابتی جذاب با ایتالیای مدعی و ستارگانی بزرگ

گروه A رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف ترکیه رده 27 شنول گونِش بوراک ییلماز زِکی چلیک خط دفاعی و ثبت 8 کلین‌شیت کمبود بازیکن در پست دفاع چپ ایتالیا رده 7 روبرتو مانچینی چیرو ایموبیله فدریکو کیه‌زا ایده مشخص در بازی، هارمونی بزرگ در تیم و قدرت خط دفاعی نگرانی از عدم گلزنی در خط حمله ولز رده 17 راب پِیج گرت بیل دنیل جیمز وجود نسل طلایی در تیم ملی ولز عدم بازیکنی بزرگ مثل ارون رمزی سوئیس رده 13 ولادمیر پِتکوویچ ژردان شقیری هریس سفروویچ تیمی باتجربه، دفاعی قدرتمند و حضور بازیکنی آماده مثل فابین شار نیمکت نشینی بازیکنی مثل شقیری در لیورپول

گروه A مسابقات یورو یکی از گروه‌های برتر این سری از رقابت‌هاست و انتظار می‌رود رقابت در این گروه بسیار جذاب دنبال شود. تمام تیم‌ها در اوضاع خوبی به سر می برند و ستاره‌های بزرگ در هر تیمی وجود دارد. همین مسئله باعث شده تا نتوان پیش‌بینی دقیقی از این گروه به ثبت رساند. با این حال انتظار می رود که تیم ملی ایتالیا که روزهای درخشانی را با هدایت مانچینی پیش از یورو به ثبت رسانده به عنوان تیم اول صعود کند ولی رقابت برای سهمیه 3 تیم بسیار جذاب دنبال خواهد بود.

برخی عنوان می‌کنند که تیم ملی ترکیه، تیم شگفتی‌ساز این سری از مسابقات یورو خواهد بود و این تیم می‌خواهد با ستاره‌هایی مثل بوراک ییلماز در خط حمله و بازیکنان دفاعی مثل چالار سویونجو، مریح دمیرال و زکی چلیک به مانند سال 2008 با فاتح تریم یک تیم قدرتمند در این یورو لقب گیرد.

از طرفی در همان شکل گفته شد، تیم ملی ولز با نسلی قوی پا به یورو می‌گذارد تا به مانند یورو 2016 یک عملکرد درخشان از خود به ثبت رساند. بازیکنانی دن‌ جیمز (منچستریونایتد) ، نکو ویلیامز (لیورپول) و ایتان آمپادو (شفلید یونایتد) در تیم کنونی تاثیرگذار خواهد بود.

گروه B ؛ کار آسان بلژیک ، رقابت جذاب دانمارک و روسیه برای صعود

گروه B رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف دانمارک 10 کسپر هیولمند کریستین اریکسن میکل دامسگارد سرمربی موفق که توانسته یک هویت بزرگ به دانمارک تزریق کند خط تهاجمی ناکام در فوتبال باشگاهی مثل مارتین بریت‌ویت و یوسف پولسن فنلاند 54 کارکو کانِروا تیمو پوکی اونی والاکاری این تیم، تیم موفق زیر 21 ساله‌های یورو 2009 است و روحیه خوبی برای این مسابقات دارد گلزن‌های اصلی تیم بازیکنان خط دفاعی هستند و مهاجمانی مثل پوکی ناکام ماندند بلژیک اول (1) روبرتو مارتینز کوین دی بروینه یوری تیلمانز استعداد‌های بزرگ در خط حمله مثل لوکاکو و مرتنز خط دفاعی مسن و پرنوسان مثل فرتونگن و الدروایرلد روسیه 38 استانیسلاو چرچسوف آرتم دزوبا الکساندر گولووین تاکتیک‌های انعطاف‌پذیر دروازه‌بانی ضعیف و خط دفاعی نگران کننده

گروه B مسابقات با مدعی بزرگی چون بلژیک همراه است و باید دید از بین تیم‌های دانمارک و روسیه چه تیمی می تواند سهمیه صعود به مرحله بعد را از آن خود کند. تیم ملی دانمارک همانطور که در جدول بالا گفته شد به دلیل حضور موفق «کسپر هیولمند» به یک تیم جالب توجه در این رقابت بدل شده است.

از طرف دیگر روسیه در جام جهانی 2018 عملکردی فوق‌العاده از خود به ثبت رساند و این انتظار می رود که تیمِ چرچسوف دوباره نمایشی جذاب را به اجرا گذارد.

بلژیک نیز که می خواهد اولین قهرمانی خود را در مسابقات ملی کسب کند، در نظر دارد با لوکاکو و احیای ستاره‌ای به نام ادن ازارد نمایشی درخشان از خود به ثبت رساند. آنها در جام جهانی 2018 به مقام سوم دنیا رسیدند و حالا نیز در رده‌بندی فیفا در جایگاه نخست دنیا جای دارند. بنابراین انتظار می رود که کار ساده‌ای در این رقابت داشته باشند و به راحتی به مرحله بعدی صعود کنند.

البته در تیم ملی بلژیک مصدومیت کوین دی‌بروینه کمی نگران کننده شده است. این بازیکن در فینال لیگ قهرمانان اروپا به شدت از ناحیه بینی و صورت مصدوم شد و همین باعث شده تا نتواند حداقل در یک بازی تیم ملی را همراهی کند. باید دید این تیم ملی که سرشار از بازیکنان بزرگ است چه عملکردی در این رقابت از خود به ثبت خواهد رساند.

گروه C ؛ رقابت جذاب تیم‌های متوسط با هلندی معمولی

گروه C رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف هلند 16 فرانک دی‌بوئر ممفیس دپای رایان گراونبرخ امید به حضور ستارگانی مثل دلیخت، دی یونگ و ممفیس نبود بازیکنی مثل فان دایک، خط دفاعی هلند را به یک مشکل بزرگ بدل ساخته است. این تیم پس از کومان نیز هیچ وقت نتوانسته طراوت همیشگی را داشته باشد اوکراین 24 آندری شوچنکو الکساندر زینچنکوف تاراس استپاننکو حضور فرماندهی بزرگ مثل زینچنکوف و ستاره ای به نام روسلان مالینوفسکی قدرت خط حمله پایین؛ آنها 3 بازی مقدماتی جام جهانی را با تساوی پشت سر گذاشتند و نتوانستند در خط حمله آتشین باشند اتریش 23 فرانکو فودا دیوید آلابا استفان سابیتزر ترکیبی قوی از بازیکنان جوان و باتجربه و حضور بازیکنانی قدرتمند مثل آلابا و سابیتزر تاکتیکی قابل پیش بینی مقدونیه شمالی 62 ایگور آنگلوفسکی گوران پاندف الیف اِلماس امید به ترکیب ستارگانی جوان و آینده دار مثل الماس و بازیکنی باتجربه مثل پاندف کم تجربگی و نداشتن بازی‌های مهم ملی

در این گروه، به دلیل حضور تیم‌هایی معمولی یا به عبارتی در سطح هم انتظار می‌رود، رقابت جذابی برای صعود به مرحله بعدی شکل گیرد. تیم ملی هلند دیگر مثل گذشته و زمان کومان، درخشان نیست و با دی بوئر متزلزل بوده است. البته انتظار می‌رود با حضور ستارگانی مثل ممفیس دپای، دی یونگ و دلیخت این تیم به راحتی به مرحله بعدی صعود کند.

گروه D ؛ رقابتی سخت و جذاب بین ستاره‌های برتر دنیا ؛ اسکاتلند سورپرایز بزرگ یورو است؟

گروه D رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف انگلیس 4 گرت ساوت‌گیت هری کین فیل فودن ترکیبی جذاب از بازیکنان جوان مثل فودن و مونت و حضور ستارگانی قدرتمند مثل کین بازی تدافعی بیش از اندازه و بی زهر شدن خط تهاجمی قدرتمند تیم کرواسی 14 زلاتکو دالیچ لوکا مودریچ ماریو پاسالیچ نسلی قدرتمند و حضور ستارگانی جوان این تیم را مثل جام جهانی جذاب کرده است. بازیکنانی مثل بورنا باریسیچ، نیکولا ولاسیچ و برونو پتکوویچ خط دفاعی پا به سن گذاشته و پر نوسانی مثل دژان لوورن اسکاتلند 44 استیو کلارک اندی رابرتسون کران تیرنی تیم جذاب کلارک که زیبا نیز به این رقابت راه پیدا کرد، یکی از بهترین تیم‌های تاریخ این کشور را در دست دارد و باید دید با بازیکنان موثر خود چه نتیجه ای خواهد گرفت عمق کم در خط تهاجمی؛‌ نگرانی از عدم گلزنی در این رقابت چک 40 ژاروسلاو سیلهاوی توماس سوچک پاتریک شیک همه نگاه ها به توماس سوچک است و بازیکنانی مثل الکس کارال، پاتریک شیک، مایکل کرمنکیک و آنتونیو باراک شیک در خط تهاجمی تنهاست در این گروه رقابت انگلیس و کرواسی بسیار جذاب خواهد بود و سه‌شیرها در انتظار یک انتقام بزرگ قرار دارند. آنها در نیمه نهایی جام جهانی 2018 مقابل کرواسی دالیچ شکست خوردند و نتوانستند به فینال راه یابند. تیم ملی انگلیس همانطور که در جدول گفته شد، بسیار تدافعی بازی می‌کند و در این روزها سعی دارد با کمترین اختلاف به برتری دست یابد. البته حضور بازیکنانی مثل فیل فودن، میسون مونت، جیدون سانچو و هری کین تیم انگلیس را بسیار جذاب کرده و انتظار می‌رود این تیم به مراحل پایانی راه یابد. از طرفی اسکاتلند نیز یکی از تیم هایی است که انتظار می‌رود پدیده این رقابت نام گیرد. تیمی که 2 دفاع چپ خود دارد و تیرنی و رابرتسون فصلی خوب را در تیم‌های آرسنال و لیورپول سپری کردند. حضور بیلی گیلمور در کنار بازیکنی مثل جان مک‌گین این تیم را در خط میانی جذاب کرده است. کرواسی نیز ترکیبی خوب و مناسب بین بازیکنان باتجربه مثل مودریچ، کواچیچ، پریشیچ،‌بروزوویچ با ستاره هایی جوان و فوق العاده مانند پاسالیچ، پتکوویچ و آنته ربیچ ایجاد کرده است. کروات‌ها که در جام جهانی 2018 به نایب قهرمان دنیا بدل شدند در این رقابت نیز سعی دارند چراغ خاموش رو به جلو حرکت کنند و با ستاره‌های فوق العاده به مراحل پایانی راه یابند. گروه E‌؛ اسپانیای دوباره به پا خاسته و رقابت جذاب سوئد - لهستان گروه E رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف اسپانیا 6 لوئیس انریکه تیاگو آلکانترا پدری با انریکه تیم دوباره سرحال شده و می‌خواهد با ستاره‌هایی جویای نام مثل پدری، مورنو و لاپورت به مدعی قهرمانی نام گیرد نبود سرخیو راموس به نظر می‌رسد کار اسپانیا را در خط دفاعی سخت کند سوئد 18 یان اندرسِن امیل فورسبرگ الکساندر آیساک تیم خوب اندرسون که در جام جهانی درخشان بود، حالا با وجود ستاره‌های دیگر بهتر هم شده است حضور زلاتان بی‌شک می‌توانست کمک شایانی برای روحیه بازیکنان باشد ولی این اتفاق به دلیل مصدومیت ایبرا رخ نداد لهستان 21 پائولو سوسا رابرت لواندوفسکی پیوتر زیلنسکی وجود گلزنی قهار به نام لواندوفسکی سرمربی تیم آنچنان نتوانسته در لهستان موفق کار کند و این تیم را به جایگاه اصلی خود برساند اسلوواکی 36 استفان تارکوویچ ماریک همسیک رابرت بوزنیک وجود امید بسیار برای اثبات کردن خود همسیک، فرمانده اصلی تیم مصدوم است و شاید نتواند تیم ملی خود را به بهترین شکل یاری دهد

این گروه با تیم سوئد و لهستان به یکی از جذاب‌ترین گروه‌ها نام گرفته و می‌تواند روند صعود جالبی را به ثبت رساند. تیم ملی اسپانیا که روزهای خوبی را با تیم متحول شده انریکه می‌گذارند در اندیشه این است با حضور ستاره‌های جوان و جویای قهرمانی به فینال راه یابد.

ترکیب تیم ملی اسپانیا متفاوت است ولی این امید را زنده کرده که بتواند به مراحل پایانی راه یابد. حضور بازیکنانی مثل جرارد مورنو، دنی اولمو و موراتا در خط حمله و بازیکنی مثل پدری که می‌تواند اینیستا آینده اسپانیا باشد،‌این تیم را جذاب کرده است.

گروه F ؛ گروه مرگ ، رقابتی بی‌نظیر در جذاب‌ترین گروه یورو

گروه F رنکینگ فیفا سرمربی ستاره اصلی استعداد بزرگ نقطه قوت نقطه ضعف مجارستان 37 مارکو روسی پیتر گولاچی دومنینک سوبوسلای این تیم بسیار تهاجمی است و می‌تواند تیم‌های بزرگ این گروه را کاملاً اذیت کند مصدومیت پیش آمده برای سوبوسلای کمی از امیدهای زنده شده مجارها را نقش بر آب کرده است پرتغال 5 فرناندو سانتوس کریستیانو رونالدو برونو فرناندز خط تهاجمی و میانی قدرتمند و ترسناک این استرس همیشه وجود دارد که تیم برای کریستیانو بازی کند فرانسه 2 دیدیه دشان کیلیان امباپه انگولو کانته قهرمان دنیا با حضور ستارگانی بزرگ مدعی اصلی قهرمان نام دارد و می‌خواهد برای دومین بار قهرمان یورو شود ---- آلمان 12 یواخیم لو یوشوا کیمیش جمال موزیالا بازگشت مولر و هوملس و حضور ستارگانی بزرگ که می‌خواهند خاطره تلخ جام جهانی را به دست فراموشی سپارند نتایج ضعیف در 5 سال گذشته و وجود استرسی بزرگ

از مدت‌ها پیش دنیا منتظر مانده تا تقابل جذاب این گروه را مشاهده کنید. 3 تیمی که مدعی اصلی قهرمانی به شمار می‌روند باید در گروه سخت و دشوار به رقابت بپردازند. نکته مهم این است که 2 تیم به عنوان تیم اول صعود می‌کنند و به نظر می‌رسد به دلیل جذابیت بالا شاید بتوان امید داشت که 3 تیم به مرحله بعدی صعود کنند.

از طرفی باید عنوان کرد که مجارستان نیز حریفی ساده برای آنها نخواهد بود و بی شک خط دفاعی حریفان را اذیت خواهد کرد. آلمان نیز در پی این است که بتواند در آخرین روزهای یواخیم لو، عملکردی درخشان از خود به ثبت رساند.

از فردا یورو آغاز خواهد شد و انتظار داریم یکی از جذاب‌ترین یوروهای تاریخ در این یک ماه نظاره گر باشیم. از فرانسه، بلژیک، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا و انگلیس به عنوان مدعیان رسیدن به فینال نام می‌برند. می‌توان انتظار داشت که کرواسی نیز یکی از جذاب‌ترین تیم های این رقابت نام گیرد.

از ترکیه، سوئد،‌ اسکاتلند و دانمارک نیز به عنوان پدیده‌های اصلی این یورو نام می‌برند و باید دید چه اتفاقی در این دوره خواهد افتاد.

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «بیتوته» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۱۸۱۴۷۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

بگو مگوی تند همتی، رئیسی و مهرعلیزاده | زاکانی عصبانی شد

الگوبرداری گزینشی اصولگرایان از مدل چینی برای ایران

انتقاد شدید روحانی از صداوسیما و نامزدهای اصولگرا: در این انتخابات جفاها و ظلم‌های بسیار بدی شد

چرا روحانی دست‌های پشت پرده را رو نمی‌کند تا دلیل مشکلات امروز معلوم شود؟

روزنامه خبرورزشی| از خاطیان به جرم سوءقصد شکایت شد

خبر بعدی:

یورو ۲۰۲۱/ آشنایی با تیم ملی فوتبال دانمارک

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، شانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۱) از روز جمعه ۲۱ خردادماه آغاز شده است.

این رقابت‌ها قرار بود سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. مسابقات جام ملت‌های اروپا (۲۰۲۱) در ۶ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود. تیم‌های اول و دوم هر گروه به علاوه ۴ تیم برتر سوم راهی مرحله بعدی خواهند شد.  

تیم ملی فوتبال دانمارک در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های روسیه، بلژیک و فنلاند همگروه است.

تیم ملی فوتبال دانمارک یکی از تیم‌های خاطره انگیز جام ملت‌های اروپا محسوب می‌شود که حتی در این رقابت‌ها عنوان قهرمانی را نیز کسب کرده است. دانمارک در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۱۹۹۲ با پیروزی ۲ بر صفر مقابل آلمان قهرمان شد. این بهترین نتیجه دانمارک در تمام مسابقات به حساب می‌آید.

سال ۱۹۹۲ پیتر اشمایکل دروازه بان اسطوره‌ای دانمارک یکی از ارکان اصلی قهرمانی این تیم بود و در حال حاضر نیز کسپر اشمایکل به عنوان وارث پدرش وظیفه حفاظت از دروازه دانمارک را برعهده دارد.

دانمارک در رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ تیم دست و پا بسته‌ای نخواهد بود، زیرا بازیکنان با کیفیتی در این تیم حضور دارند که می‌توانند در ثانیه‌ای از بازی نتیجه را به نفع دانمارک تغییر دهند.

کریستین اریکسن بهترین بازیکن چند سال اخیر دانمارک امسال با اینتر عنوان قهرمانی سری آ ایتالیا را کسب کرد. یوسف پولسن بازیکن کلیدی لایپزیگ آلمان هم دیگر ستاره دانمارک محسوب می‌شود. دانمارک در خط میانی نیز می‌تواند روی هویبرگ هافبک تاتنهام حساب کند که معمولا در فصل گذشته بازیکن ثابت تیم مورینیو بود.

وضعیت دفاعی تیم ملی دانمارک هم فوق العاده است. حضور کریستین اریکسن مدافع چلسی که با این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا عنوان قهرمانی را کسب کرد نیز می‌تواند مزیتی برای دانمارک باشد. دانمارکی‌ها در خط دفاع سیمون کیائر (میلان)، وسترگارد (ساوتهمپتون) و دنیل واس را هم در اختیار دارند که فصل خوبی را با تیم‌های باشگاهی خود پشت سر گذاشته اند.  

 دانمارک در آخرین رنکینگ جهانی رتبه دهم جهان را به خود اختصاص داده است. این تیم را بالاتر از تیم‌هایی مثل آلمان و هلند قرار داده است.

فهرست بازیکنان دانمارک در جام ملت‌های اروپا:

دروازه بان ها: کسپر اشمایکل (لستر)، یوناس لوسل (میتیلند)، فردریک رونو (شالکه)

مدافعان: ینس استریگر لارسن (اودینزه)، سیمون کیائر (میلان)، آندریاس کریستنسن (چلسی)، یوآخیم آندرسن (فولام)، دانیل واس (والنسیا)، ماتیاس یورگنسن (کپنهاگ)، یواکیم مائل (آتالانتا)، جانیک وسترگارد (ساوتهمپتون)، نیکولاس بویلسن (کپنهاگن)

هافبک ها: ماتیاس ینسن (برنتفورد)، کریستین نورگارد (برنتفورد)، پیر امیل هویبرگ (تاتنهام)، توماس دلانی (دورتموند)، اندرس کریستنسن (مالمو)، کریستین اریکسن (اینتر)، میشل داموس گارد (سامپدوریا)، رابرت اسکوف (هوفنهایم)

مهاجمان: مارتین بریت وایت (بارسلونا)، آندریاس کورنلیوس (پارما)، آندریاس اسکوف اولسن (بولونیا)، یوسف پولسن (لایپزیگ)، کسپر دلبرگ (نیس)، یوناس ویند (کپنهاگ)

برنامه بازی‌های دانمارک در مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا:

دانمارک - فنلاند/  شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۰:۳۰

دانمارک - بلژیک/ پنجشنبه ۲۷ خرداد ساعت ۲۰:۳۰

دانمارک - روسیه/ دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۲۳:۳۰

بیشتر بخوانید

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران: من را از کشورم بیرون کردند!

انتهای پیام/

دیگر خبرها

 • یورو ۲۰۲۰ / اولین پیروزی مهمان جدید و جذاب جام ملت‌های اروپا
 • یورو ۲۰۲۰ / فنلاند یک - دانمارک صفر ؛ اولین شگفتی جام رقم خورد
 • هفته بیست و نهم لیگ دسته اول| تقابل مدعیان صعود با قضاوت داوران دربی
 • فنلاند اولین شگفتی جام را رقم زد
 • سیدامیر حسین قاضی زاده هاشمی :کارنامه دولت های پیشین نقاط قوت و ضعف دارد اما موضوعات کلیدی حل نشده است.
 • نقطه ضعف تیم ملی ایتالیا از نگاه دیدیه دشان
 • شگفتی‌ساز مقدماتی جام جهانی کدام تیم است؟
 • یورو ۲۰۲۱/ بلژیک شانس اول، رقابت تنگاتنگ بین روسیه و دانمارک در گروه B
 • جذاب‌ترین زن جهان معرفی شد(+عکس)
 • جذاب‌ترین زن جهان معرفی شد(عکس)
 • دهن کجی نامزدشوراها به قانون/مدعیان آبادانی مخرب اموال عمومی شدند
 • چرا ایتالیا یکی از مدعیان قهرمانی یورو است؟
 • فعال سیاسی خراسان شمالی: نقاط قوت دولت در مناظره‌ها وارونه بیان می‌شود
 • یورو ۲۰۲۰| بررسی بازی‌های امشب؛ طوفان بزرگ بلژیک در راه است؟
 • اسلوونی همچنان شگفتی‌ساز/ ایران بالاتر از روسیه و آمریکا +جدول
 • یورو 2020| بررسی بازی‌های امشب؛ طوفان بزرگ بلژیک در راه است؟
 • لیگ ملت‌های والیبال| اسلوونی همچنان شگفتی‌ساز/ ایران بالاتر از روسیه و آمریکا +جدول
 • خط و نشان لاجوردی ها برای مدعیان یورو ۲۰۲۰
 • ببینید: مدعیان درفشی‌فر + پرسپولیس!
دیگران می‌خوانند: