آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز در جلسه هیات دولت با اشاره به این که ایام مهم انتخابات برای مردم در پیش رو است اظهار کرد: انتخابات همیشه به طور طبیعی و برخی از مواقع غیر طبیعی حواشی و مسائلی را به همراه دارد. اما اساس انقلاب ما برای این بود که یک نظام اسلامی سر کار باشد که بخش مهم آن اخلاق است.

نظام اسلامی برای این درست شد که اخلاق حاکم شود، اما متاسفانه در این روزها این بخش صدمه جدی دیده است.

وی افزود: آغاز اخلاق راستگویی و وفای به عهد است و این است که حقیقت ها را تحریف نکنیم. حقیقت که هیچ حداقل واقعیت هایی که روی زمین اجرا و عمل شده را تحریف نکنید. اگر خدای نکرده واقعیت ها بر عکس و ناصحیح گفته شود و اذهان مردم را به گونه ای مشوش کند که نسبت به اصل نظام مشوش شوند اخلاق زیر پا گذاشته شده است. انتخابات مهم است اما اخلاق از انتخابات مهمتر است.

رئیس جمهور با بیان این که مردم سالاری بخش دیگری از ماجرای انتخابات است تاکید کرد: توجه و نگاه به مردم و جدی گرفتن مردم بسیار مهم است. ما که نمی توانیم با افکار عمومی مردم و حضور مردم شوخی کنیم. ما باید مردم را به طور واقعی به انتخابات دعوت کنیم. در همه مراحل انتخابات از روز ثبت نام تا روزی که آراء خوانده و اعلام می شود و تا روز تنفیذ و تحلیف باید مردم سالاری حاکم باشد و همه جا باید نقش مردم واقعی و پررنگ باشد. وقتی می گوییم مردم یعنی مردم باید احساس امید کنند تا از نظام و کشور دفاع کنند. مردم باید ببینند نظام برای آنها ارزش واقعی قائل است.

وی اضافه کرد: در این انتخابات جفاها و ظلم های بسیار بدی شد یک مورد آن را مقام معظم رهبری درباره احراز نشدن صلاحیت ها اشاره فرمودند. که ایشان هم دستور دادند باید جبران شود. حالا این که جبران شد یا نه مساله دوم است. اما به هر حال جفاهای فراوانی شد که بدترین جفا جفای به خود نظام است. اگر بناست تمام ۴۲ سال گذشته زیر سوال برود و همش بگوییم نقض قانون، فساد ، زیر پا گذاشتن حقوق، اجرا نکردن مصالح مردم، و اقدامات بر خلاف مصلحت کشور و جامعه صورت گرفته پس چرا اصلا انقلاب کرده ایم.

روحانی در ادامه خاطر نشان کرد: حالا اگر از دوره امام که حکومت شکل خاصی داشت و رئیس جمهور و نخست وزیر یک سری وظایفی داشتند بگذریم بعد از اصلاح قانون اساسی که همه اختیارات اجرایی در اختیار رئیس جمهور قرار داده شد ما چند دوره انتخابات داشته ایم و این جوری که می گوییم انگار همش ایراد داشته است پس انقلاب چیست؟

روحانی افزود: از یک طرف دارد به نظام ظلم می شود و از یک طرف دارد به مردم ظلم می شود. اینکه می گویید هیچ کاری در ۸ سال گذشته نشده دارید به مردم ظلم می کنید. کشاورزی ، صنعت ، بخش زیادی از زیر ساختها و فضای مجازی در دست مردم است. وقتی می گویید کاری نشده یعنی ملت کاری نکرده است، چرا به ملت توهین می کنید.

رئیس جمهور در ادامه اظهار کرد: ۴ میلیون کشاورز، ۴ میلیون کاسب و ۱۵ میلیون کارگر در این مدت کارهای خوبی کردند. اما می گویید همه این ها بد بوده است در حالی که بخش مهمی از کار کشور در اختیار همین کشاورزان و کاسبان و کارگران است. از طرفی ظلم و جفا به کارگزاران نظام صورت گرفت. دولت که یک نفر نیست صدها هزار نفر در سراسر کشور به عنوان مدیر ، کارشناس و کارمند همه با هم میلیون ها نفر هستند که در کنار هم می شوند دولت. وقتی ما توهین می کنیم در واقع به میلیون ها نفر توهین می شود. بر چه مبنایی توهین می کنید لااقل باید آمارتان درست باشد. وقتی آمار از مبالغ داخل بانکها می دهید می بینیم که آمارتان از کل نقدینگی کشور بیشتر است و این آمار دروغ است.

وی ادامه داد: وقتی می گویید رشد اقتصادی صفر بوده این دروغ است ما که نمی توانیم دروغ بگوییم شاید حقیقت را قلب کنیم اما واقعیت ها را که نمی توان به هم زد. آیا ۱۷ طرح بزرگ پتروشیمی که ما در سال ۹۹ افتتاح کردیم را می شود منکر شد. آیا هزاران کیلومتر جاده و راه آهن و صدها طرح مهم افتتاح نشد؟ بعد می گویید هیچ کاری نشده است. بر چه مبنایی این حرفها را می گویید.

وی با بیان این که البته در این انتخابات مشخص شد خوبی هایی هم بوده است تصریح کرد: مثلا معلوم شد بعضی از دستگاهها در کشور خیلی هم خوب هستند قوه قضاییه، قوه مقننه و نیروهای مسلح الحمدلله بی ایراد هستند و فقط یک جا ایراد دارد که آن هم دولت است که ان شاء الله این دولت هم تغییر می کند پس الحمدلله کلا همه چیز خوب می شود. چون بقیه اش که درست است دیگر .

وی در ادامه یادآور شد: در این انتخابات مشخص شد اگر در کشور ایرادی وجود دارد این ایراد فقط مال دستگاه اجرا است! یعنی دستگاه قانون گذار و مجمع تشخیص و قوه قضاییه ایراد ندارد! هیچ جا ایراد ندارد؟ خب الحمدلله خیلی خوب شد که لااقل در این انتخابات فهمیدیم همه جای کشور خیلی خوب ، خیلی سالم و بی نقص و بی ایراد است و فقط اشکال در این دولت است که این هم ان شاء الله در این انتخابات عوض می شود. حالا انتخابات هم نباشد به هر حال دوره ما تمام می شود و به هر صورت دولت بعدی می آید و ان شاء الله کل کشور درست می شود.

رئیس دولت تدبیر و امید همچنین بیان کرد: از طرفی ما چیزهای بهتری هم در این روزها می شنویم مثلا چقدر خانمها در این چند روز خوب شده اند! به به باید به حقوق خانمها احترام بگذاریم، چه شد که در این مدت خانمها نبودند و فقط این روزها خانم ها پیدا شده اند؟ و خیلی مورد احترام هستند؟ از طرفی می بینیم اقوام و اقلیت ها چقدر خوب شده اند و شیعه و سنی چقدر با هم برادر و متحد شده اند! الحمدالله این روزها چه چیزهای خوبی می بینیم.

وی با تاکید بر این که با شعور مردم بازی نکنید عنوان کرد: ملت ایران ملت بزرگی است و ملتی است که می داند که چه گذشته است و می داند که چه کسانی بوده اند. این هایی که امروز می خواهند برای فردا قدرت را در دست بگیرند اگر در ایران نبودند و از کره مریخ آمده بودند خب خیلی خوب بود. اما همه این ها بوده اند و همه شان هم در بخش هایی مسئولیت داشتند. خب اگر همه چیز خراب است برای آنها هیچ ایراد و اشکالی نبوده است؟ ما باید به نحوی با مردم صحبت کنیم که برای مردم قابل فهم و پذیرش باشد و مردم بدانند که ما داریم به راستی و درستی با آنها حرف می زنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه می خواهم راجع به قلب و تحریف واقعیت نکته مهمی بگویم تاکید کرد: به هر حال راجع به اقتصاد صحبت شد اما در چه فضایی صحبت شد؟ یعنی ما در دوره صلحیم یا جنگ؟ این باید اول روشن شود که آیا ما در جنگ هستیم یا نیستیم. گویی اصلا جنگی وجود ندارد. ترامپی نبوده، اصلا ترامپ ظلم و کار بدی نکرده، هر چه مشکل است مال دولت است. آمریکا که کاری نکرده است. نه در سوال و نه در جواب چنین چیزی نبود و این مسئله بسیار عجیب و شگفت آور است.

وی در ادامه با یادآوری شرایطی که دولت آغاز به کار کرد، گفت: ما دولت را در سال ۹۲ در شرایطی آغاز کردیم که در تحریم و فشار بودیم. تحریم از سال ۹۱ شروع شده بود و ما در ۹۲ و ۹۳ در تحریم کار کردیم. از طرفی رکود تورمی هم بود که بعد از جنگ این اولین بار بود دولتی را با چنین شرایطی تحویل می گرفتیم. در سال ۹۱ رشد اقتصادی منفی ۷.۷ و تورم بیش از ۳۰ درصد بود پس ما در شرایط عادی دولت را تحویل نگرفتیم و هم تحریم بود و هم مشکلات دیگر.

روحانی اضافه کرد: ما چه کار کردیم؟ سال ۹۳ چه شد؟ سال ۹۳ تورم از ۳۵ درصد به ۱۵ درصد رسیده است و این اتفاق شده یا نشده است؟ اینها دیگر آمار است آیا در عرض یکسال این کار شده یا نشده؟ رشد اقتصادی در سال های ۹۱ و ۹۲ منفی بود اما در همان سه ماهه اول ۹۳ رشد اقتصادی ما مثبت شد و ما در آخر سال ۹۳ رشد ۳.۲ درصدی داریم پس هم تورم را مهار کردیم و از ۳۵ درصد آوردیم به ۱۵ درصد و هم رشد منفی اقتصادی را به ۳.۲ درصد رساندیم. در واقع یک معجزه اقتصادی اتفاق افتاد. ما وقتی شروع به مهار تورم کردیم همه گفتند از آنطرف با مسئله رشد چه می کنید؟ اما آن هم مثبت شد.

روحانی با اشاره به اینکه در شش ماهه دوم سال ۹۳ با معضل جدیدی روبرو شدیم خاطرنشان کرد: در آن موقع قیمت نفت که در سال های قبل بین ۸۰ تا ۱۳۰ دلار و متوسط آن بین ۸۰ تا ۱۰۰ دلار بود یک مرتبه ۳۰ دلار شد که این تکانه شدیدی بود و اگر دولت قوی نبود همین تکانه می توانست کشور را از پا در بیاورد. ما به گونه ای حرکت کردیم که وقتی از تکانه شدید سال ۹۴ صحبت می کنیم بعضی ها می گویند مگر چه بوده است؟

رئیس دولت تدبیر و امید با تاکید بر اینکه طبق آمار و ارقام در چهار سال اول این دولت یک دوران طلایی در اقتصاد ۵۰ سال گذشته ایران رخ داد بیان کرد: تورم ما در این چهار سال به طور متوسط حدود ۱۱ درصد بوده و در دو سال تورم تک رقمی بوده و از طرفی رشد اقتصادی ما به طور متوسط در آن چهار سال ۴.۷ دهم درصد بوده است. از سوی دیگر از شش ماهه اول سال ۹۳ تا پایان سال ۹۶ هر سه ماه نسبت به سال قبل حدود ۷۰۰ هزار شغل خالص داشته ایم. شما ۵۰ سال اقتصاد اخیر ایران را ورق بزنید و ببینید آیا این چهار سال طلایی که تورم تک رقمی شد و رشد اقتصادی و اشتغال ما بالا رفت و حتی تراز صادرات غیر نفتی ما با واردات در یکی دو سال مساوی شد بوده است یا نه؟ چرا این واقعیت ها را نمی گویید؟

روحانی اضافه کرد: این چهار سالی بود که دولت در شرایط نسبتا مناسب بود. ما در سال ۹۲ و ۹۳ تحریم بودیم و از دیماه ۹۴ تحریم برداشته شد. یعنی در آخر سال ۹۴، ۹۵ و ۹۶ تحریم نبودیم و در سال ۹۵ رشد اقتصادی ۱۲.۶ درصد رخ داد که در جهان اول بوده است و در تاریخ خودمان هم رشد اقتصادی دو رقمی زیاد نبوده، ما در سال ۹۶ هم شرایط مناسبی داشتیم اما از سال ۹۷ وارد یک جنگ اقتصادی شدیم.

روحانی در ادامه تصریح کرد: آدم هایی که افتخار می کنند و می گویند ما در جنگ حضور داشته ایم و مسئولیت داشته ایم باید بهتر از بقیه بفهمند که ما در سال ۹۷ وارد یک جنگ بی نظیر و کم نظیر در تاریخ شدیم. یک جنگ اقتصادی تمام عیار که دشمن ترین آمریکایی ها با کمک رژیم صهیونیستی و تندروها علیه ما به راه انداختند. ترکیب پمپئو، بولتن و ترامپ یک ترکیب عجیب و غریب است. چرا که بدترین آدم ها روی کار آمدند و دیدید صهیونیست ها چقدر از این موضوع خوشحال بودند.

وی در ادامه یادآور شد: یکی از اهداف مهم آنها این بود که جمهوری اسلامی ایران را زمین بزنند و این موضوع را صراحتا اعلام کردند که کاری می کنیم جمهوری اسلامی دیگر نباشد و حتی گفتند در ماه های ابتدایی این کار را خواهیم کرد. اما من اینجا باید در برابر مردم تواضع کنم. این بی انصافی است که نسبت به مردم و درباره صبر و مقاومت مردم چیزی گفته نشود. این ملت یک تنه یکپارچه و متحد در برابر آمریکا و هم پیمانانش و یا کسانی که به ما کمک نکردند ایستادگی کرد و کشور را نگه داشت. ما نگذاشتیم در کشور قحطی به وجود بیاید و نگذاشتیم جنگ بشود.

رئیس دولت دوازدهم با اشاره به اینکه من قول دادم که نمی گذارم در دولت دوازدهم جنگ بشود، اظهار کرد: من به این قولم عمل کردم و حالا نمی خواهم توضیح بدهم که اگر دیگران بودند چه می شد؟ ما نگذاشتیم ترامپ در هیچ مجمع جهانی موفق شود. بعضی ها می گویند موفقیت اخلاقی به چه دردی می خورد و ما پول می خواهیم. آیا انقلاب این بود که اخلاق به درد نمی خورد. از طرفی ما موفقیت سیاسی و حقوقی هم داشتیم. چرا موفقیت سیاسی در شورای امنیت و موفقیت حقوقی در دادگاه لاهه را نمی گویید. چرا موفقیت حقوقدان ها و دیپلمات های ما را نمی گویید. مگر اینها ایرانی و انقلابی نیستند. آیا فقط یک عده خاصی انقلابی هستند. آیا نمی دانید اینها از کجا آمده اند.

وی همچنین عنوان کرد: عیبی ندارد به شخص من فحش زیاد داده اند و باز هم بدهند من استثناء هستم، اما این همه وزراء، معاونین، استانداران و فرمانداران در همه جا تلاش کردند. ما سه سال مقاومت کردیم. چرا جنگ اقتصادی را نگفتید؟ چه چیزتان بود؟ آقای صدا و سیما که سوال طراحی کردید، چرا جنگ اقتصادی را نگفتید؟ چرا مشکلات را نگفتید؟ حالا بعد از اینکه سیل اعتراضات مردم آمد در مناظره دوم دو کلمه هم درباره اینها گفتند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید واقعیت ها را به مردم بگویید، اظهار کرد: در این میان تنها جنگ اقتصادی نبود، بلکه ما با یک معضل جدید که در ۱۰۰ سال گذشته بی نظیر بود یعنی کرونا مواجه شدیم. حالا سیل و زلزله به کنار در کرونا ۱.۱ میلیون نفر بیکار شدند و کرونا زندگی مردم و اقتصاد ما را به هم زد. در سه ماهه اول سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ صادرات ۴۴ درصد کاهش یافت و صادرات و واردات تعطیل شد. آیا شما نمی دانید که در این یک سال گذشته قیمت مواد غذایی در دنیا چند درصد افزوده شده است. طبق آمار فائو این اقلام ۴۰ درصد در جهان گران شده است. آیا اینها را می دانید یا نه؟ اگر ندانید که خیلی جای تعجب است و اگر بدانید و نگویید هم باز جای تعجب است.

وی در ادامه تاکید کرد: قصد همه ما این است که خادم مردم باشیم اما واقعیت ها را انکار می کنیم و از این کرونا جنگ اقتصادی و مشکلات مختلف چیزی نمی گوییم. ما پس از سال ۹۷ در سال ۹۸ داشتیم نسبت به آمار مناسب پیش می رفتیم اما در آخر سال ۹۸ با کرونا مواجه شدیم. لااقل از آنهایی که برای مردم جان دادند و پرستاران و پزشکان و مدافعین سلامت و آنها که شبانه روز برای واکسن تلاش می کنند تشکر کنید، حال نمی خواهد از دولت تشکر کنید.

بر اساس این گزارش، روحانی اظهار کرد: دولت در این هشت سال در مسائل مختلف تحولات بزرگی ایجاد کرد. یکی از این تحولات این بود که هیچ کسی امروز جرات نمی کند بگوید که با فیلترینگ موافق است. کسانی که سینه به سینه من ایستادند و پرونده سازی ها کردند که فلان چیز باید فیلتر شود حالا امروز مخالف فیلترینگ شده اند! امروز همه الحمدلله با تحریم مخالفند و می گویند باید به برجام برگردیم.

وی خاطرنشان کرد: این حرف ها و تخریب ها نمی تواند روحیه دولت یازدهم و دوازدهم را تضعیف و تخریب کند. ما باید راه خود را ادامه دهیم و وزرا و مسئولان وظیفه دارند به دروغ ها و تحریف ها پاسخ بدهند. حالا صداوسیما می خواهد پخش کند می خواهد پخش نکند. به هر حال تاریخ پخش خواهد کرد چرا که تاریخ سعه صدر دارد و مثل صداوسیما نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: آفتاب

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت aftabnews.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «آفتاب» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۱۸۸۱۵۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

بگو مگوی تند همتی، رئیسی و مهرعلیزاده | زاکانی عصبانی شد

الگوبرداری گزینشی اصولگرایان از مدل چینی برای ایران

انتقاد شدید روحانی از صداوسیما و نامزدهای اصولگرا: در این انتخابات جفاها و ظلم‌های بسیار بدی شد

چرا روحانی دست‌های پشت پرده را رو نمی‌کند تا دلیل مشکلات امروز معلوم شود؟

روزنامه خبرورزشی| از خاطیان به جرم سوءقصد شکایت شد

خبر بعدی:

صداوسیما در تبلیغات انتخابات به دنبال شفافیت و آگاهی مردم از واقعیت نیست

شورای اطلاع رسانی دولت با صدور اطلاعیه‌ای با بیان اینکه شیوه تشخیص موارد اتهامی و عدم پاسخ از سوی سازمان صداوسیما یک نوع رفع تکلیف بوده و دولت آن را به رسمیت نمی شناسد، اعلام کرد که در جهت شفاف سازی و پاسخگویی، استفاده از سایر ظرفیت های رسانه ای را برای خود محفوظ می داند.

به گزارش ایسنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ و شریف ایران

در پی ایجاد ابهامات و اتهامات کذب و حتی متاسفانه توهین آمیز علیه فعالیت های ۸ ساله مجموعه عظیمی از کارکنان و خادمان مردم و کنشگران اقتصادی و ملت شریف ایران که با سختی و دشواری ها در شرایط کرونا در کنار دولت تلاش کرده اند و متاسفانه همگی مشمول دامنه این اتهامات از سوی برخی از نامزدها در اولین مناظره انتخاباتی، شده اند.

لذا دولت به منظور شفافیت و ایجاد زمینه ای بری قضاوت درست توسط مردم شریف ایران و به منظور دفاع از جامعه چند میلیونی دولت و نیز کارنامه تلاشهای منتخب مردم در دولت تدبیر و امید به ویژه در شرایط سخت جنگ اقتصادی و پاندومی کرونا، طبق قانون انتخابات ریاست جمهوری درخواست فرصت برای تبیین و روشنگری برای حدود ۳۰ مورد احصاء شده در مناظره های انتخاباتی را داشت.

این درخواست براساس ماده ۶۴ قانون اصلاحی انتخابات ریاست جمهوری و مستند به ماده ۳۰ الحاقی قانون اساسنامه سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته بود که در کمال تعجب فقط ۴ مورد از اتهامات ناروا توسط هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری وارد دانسته شده و برای پاسخگویی به این موارد نیز صرفا ۸ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است که با توجه به زمان در نظر گرفته شده برای پاسخگویی و محورها عملا ایجاد شفافیت و نیز معیاری برای قضاوت مردم فراهم نمی شود و نیز براساس درخواست ما مطابق ماده ۳۰ الحاقی قانون اساسنامه صداوسیما، اساسا به هیچ عنوان پاسخی تاکنون ارائه نشده و البته همین فرصت ناچیز هم به صورت رسمی به دولت تاکنون اعلام نشده و دولت نیز از طریق فضای رسانه ای در جریان آن قرار گرفته که خلاف نظر دولت و رویه های جاری کشور است.

لذا به نظر می رسد این شیوه تشخیص موارد اتهامی و عدم پاسخ از سوی سازمان صداوسیما در واقع یک نوع رفع تکلیف بوده و دولت آن را به رسمیت نمی شناسد.

اما در جهت شفاف سازی و پاسخگویی، استفاده از سایر ظرفیت های رسانه ای را برای خود محفوظ می داند و قطعا مردم عزیز کشور را در جریان واقعیت ها قرار خواهد داد.»

انتهای پیام

دیگر خبرها

 • صداوسیما به‌دنبال شفافیت و آگاهی مردم نیست
 • محمد مهاجری: عدم احراز صلاحیت لاریجانی خنده دار است/ وقتی به تعبیر رهبری ظلمی واقع شده، مقام مقابله گر با ظلم قوه قضائیه و رئیس آن است
 • انتقاد همتی به روحانی | نباید رئیس جمهور بخندد و بگوید من هم روز جمعه فهمیدم بنزین گران شد
 • زاکانی: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان واگذاری شرکت‌های دولتی که به ۳ برادر داده شد؛ از حلقوم‌شان بیرون می‌کشم/ رئیسی: تورم در هشت سال اخیر بیش از ۳۰۰ درصد زیاد شده است / رضایی: اگر دزدی نکردید نگران منابع یارانه ۴۵۰ هزارتومانی نباشید/ قاضی زاده هاشمی: آقای روحان
 • رئیسی: تورم در هشت سال اخیر بیش از ۳۰۰ درصد زیاد شده است / رضایی: اگر دزدی نکردید نگران منابع یارانه ۴۵۰ هزارتومانی نباشید/ قاضی زاده هاشمی: آقای روحانی از دفترتان خارج شوید و بیایید صداوسیما؛ حاضرم با شما مناظره کنم
 • رضایی: اگر دزدی نکردید نگران منابع یارانه ۴۵۰ هزارتومانی نباشید/ قاضی زاده هاشمی: آقای روحانی از دفترتان خارج شوید و بیایید صداوسیما؛ حاضرم با شما مناظره کنم
 • دولت لیبرال- تکنوکرات بیشترین ظلم را در حق مردم روا داشت
 • قاضی زاده هاشمی: آقای روحانی از دفترتان خارج شوید و بیایید صداوسیما؛ حاضرم با شما مناظره کنم
 • غلامرضا مصباحی مقدم: از اصولگرایان رئیسی و رضایی تا پایان خواهند ماند/ تعبیر پوششی کاندیداهای اصولگرا را قبول ندارم و قراری میان آنها نیست
 • انتقاد شورای اطلاع رسانی دولت از فرصت ۸ دقیقه‌ای صداوسیما
 • اطلاعیه دولت: صداوسیما در تبلیغات انتخابات به دنبال آگاهی مردم از واقعیت نیست
 • تاثیر ۲ مناظره بر میزان مشارکت مردم /کاندیداهای اصولگرا به اجماع می‌رسند؟
 • از اصولگرایان رئیسی و رضایی تا پایان خواهند ماند/ تعبیر پوششی کاندیداهای اصولگرا را قبول ندارم، قراری میان آنها نیست
 • پیشنهاد مناظره روحانی با کاندیداها واقعیت دارد؟
 • بی توجهی به تحریم
 • انتقاد روزنامه حامی دولت با شوخی تلخ روحانی/ همتی مدعی مخالفت با سانسور بانک مرکزی مأمور سانسور آمار!
 • خویشتن بی سبب بزرگ مکن
 • انتقاد روزنامه حامی دولت با شوخی تلخ روحانی
 • از اصولگرایان رئیسی و رضایی تا پایان خواهند ماند/ تعبیر پوششی کاندیداهای اصولگرا را قبول ندارم و قراری میان آنها نیست
دیگران می‌خوانند: