برنامه رقابتهای المپیک ۲۰۲۰ - روز پنجم
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۲۶۳۵۷۹۵
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پنجمین روز از مسابقات المپیک توکیو در حالی فردا پیگیری میشود که تنها نمایندگان تیراندازی کشورمان با حریفان خود به رقابت می پردازند.
برنامه مسابقات نمایندگان ایران در روز پنجمتیراندازی (تیم میکس تپانچه بادی ۱۰ متر) ساعت ۴:۳۰ صبح
تیم ملی تیراندازی کشورمان با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستمیان در مرحله مقدماتی تپانچه بادی ۱۰ متر مسابقه میدهند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
تیراندازی (تیم میکس تفنگ بادی ۱۰ متر) ساعت ۸:۴۵
نجمه خدمتی و مهیار صداقت در مرحله مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر در خط آتش قرار میگیرند.
جواد فروغی تیرانداز کشورمان روز شنبه توانست نخستین مدال طلای کشورمان را در مسابقات المپیک توکیو به دست آورد.
بیشتر بخوانید
برنامه رقابتهای المپیک ۲۰۲۰ - روز چهارمانتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: المپیک توکیو المپیک ۲۰۲۰ المپیک ۲۰۲۰ توکیو بادی ۱۰ متر
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۶۳۵۷۹۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
طرفداری | برنامه مسابقات جام حذفی مشخص شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
از دست ندهید ????????????????????????
گل تماشایی ستاره آلمان در ثانیه 7 / فیلم این بازیکن شماره 7 جدید تیم ملی پرتغال شد / عکس تشویق زیدان و کاسیاس در بازی اسطورههای رئال مادرید / فیلم رویانیان: پیروزی را من پرسپولیس کردم! زور صداوسیما به داور ژاپنی نرسید / فیلم