منافقین روسیاه همانند میکروب‌هایی که در زباله‌دانی تکثیر می‌شوند در زیر بال دولت‌های بزرگ پرورش یافته‌اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می‌کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت. خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR، رهبر معظم انقلاب ۲۹ تیرماه ۱۳۷۳ در دیدار جمع زیادی از قشرهای مختلف مردم و کارکنان ادارات و نهاد‌ها با ایشان، طی سخنانی رژیم غاصب صهیونیستی را به عنوان مظهر تروریسم دولتی، یک بلای جهانی خواندند و دولتهای صنعتی مدعی زمامداری امور بشر را به سبب حق‌کشی و انکار این واقعیت روشن شدیدا مورد سرزنش و ملامت قرار دادند.در این دیدار که با شعارهای، «مرگ بر منافقین»، و «مرگ بر اسرائیل» توأم بود، مقام معظم رهبری توسل به تروریسم را ثمره نبود منطق، تفکر و بی‌اعتباری یک دولت، سازمان و یا گروه دانستند و فرمودند: تروریسم به مفهوم اقدامی است که یک مجموعه، سازمان و یا دولتی بخواهد کار خود را با ایجاد ترور، وحشت، قتل و ناامنی به پیش ببرد و جنایتی که منافقین روسیاه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) مقدسترین مکان مذهبی ایران انجام دادند مظهر زشت‌ترین نوع تروریسم محسوب می‌شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیان ماهیت تروریسم دولتی فرمودند: رژیم غاصب صهیونیستی آشکارترین نمونه «تروریسم دولتی» است. زیرا از هنگامی که سیاست ضد اسلامی، ضد مردمی و ضد شرقی انگلیس، صهیونیست‌ها را در کشور اسلامی فلسطین حاکم کرد آن‌ها به عنوان یک غده سرطانی در پیکر اسلامی با ترور و قتل عام مردان، زنان و کودکان فلسطین و آتش زدن خانه‌ها اهداف خود را به پیش برده‌اند. اقدام اخیر این رژیم در تجاوز به لبنان و ربودن افراد از خانه‌هایشان و زندانی کردن آن‌ها در فلسطین اشغالی نمونه روشن دیگری از تروریسم دولتی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سران دولتهای هفت کشور صنعتی را به سبب حمایت از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن افکار عمومی جهان مورد سؤال قرار دادند و فرمودند: جهان امروز گرفتار دو مصیبت بزرگ است. تروریسم که مظهر اعلای آن از لحاظ دولتی رژیم صهیونیستی و از لحاظ حزبی منافقین و امثال آن‌ها هستند یک مصیبت جهانی است و حق‌کشی دولتهای مدعی زمامداری امور بشر در انکار این واقعیت، مصیبت بزرگتری است که جهان امروز با آن مواجه است.   ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند

مقام معظم رهبری با استناد به اعتراف غرب به پویایی و فراگیری شعارهای انقلاب اسلامی فرمودند: غربی‌ها اذعان می‌کنند که شعار‌ها و تفکرات اسلامی ایران؛ مصر، الجزایر و نقاط دیگری از جهان را متحول کرده است و این امر خطر بزرگی علیه سرمایه‌داری غرب محسوب می‌شود. بنا بر این ایران اسلامی که سلاح نیرومندی، چون پویایی اندیشه، منطق و سخن حق در اختیار دارد نیازمند توسل به اقدامات تروریستی نیست. ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اجتناب مطبوعات غرب از انتشار پیام‌ها و دیدگاههای انقلاب اسلامی را نشانه روشنی از هراس دولتهای غربی در عرضه شدن افکار اسلامی و انقلابی به ملت‌ها توصیف کردند و فرمودند: مردم آمریکا و اروپا هیچ خصومتی با ملت ایران ندارند و برای شنیدن سخن حق آمادگی دارند، اما دولتهای غربی به خوبی می‌دانند که اگر ملتهایشان از افکار اسلامی و انقلاب ایران آگاهی یابند، به آن معتقد خواهند شد لذا امروز شاهد هستیم که دولتهای غربی و دستگاههای صهیونیستی تبلیغات پرهزینه‌ای را در دنیا به راه انداخته‌اند تا چهره اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را مخدوش جلوه دهند و مانع از رسیدن تفکرات پویای اسلامی به ملتهای اروپا و آمریکا شوند.   منافقین روسیاه همانند میکروب‌هایی که در زباله‌دانی تکثیر می‌شوند در زیر بال دولت‌های بزرگ پرورش یافته‌اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می‌کنند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه سخنانشان با ابراز تنفر و انزجار ملت ایران از منافقین کوردل فرمودند: منافقین روسیاه همانند میکروب‌هایی که در زباله‌دانی تکثیر می‌شوند در زیر بال دولت‌های بزرگ پرورش یافته‌اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می‌کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت.

مقام معظم رهبری ضمن محکوم کردن ادعاهای رژیم صهیونیستی در منتسب کردن تروریسم به جمهوری اسلامی ایران فرمودند: نظام مقدس و مطهر جمهوری اسلامی از اینگونه تهمت‌ها مبرا است و صهیونیست‌ها به لحاظ ماهیت پلیدشان حق ندارند در مورد ایران اسلامی قضاوت کنند. جمهوری اسلامی متکی به یک ملت مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است، اما رژیم صهیونیستی بی اصل و نسب، جعلی و دروغی است که با جمع کردن گروهی از یهودیان از سراسر دنیا که دارای خصوصیاتی از قبیل شرارت، خباثت، دزدی و آدم‌کشی هستند، مجموعه‌ای را به نام ملت اسرائیل به وجود آورده است؛ و به جز ترور و جنایت هیچ منطق دیگری بر او حاکم نیست. صهیونیست با این همه دنائت، پستی و روسیاهی در دنیا متهم‌تر و مجرم‌تر از هر کس دیگری هستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان به نقش با اهمیت نیروی انتظامی در تأمین امنیت اجتماعی اشاره کردند و فرمودند: امنیت در زندگی اجتماعی مردم نقش بسیار مهمی را داراست. زیرا مردم باید بتوانند در سایه آن با آرامش و آسودگی خاطر به کسب و کار و فعالیت اجتماعی و انجام امور زندگی خصوصی خویش اهتمام ورزند. امنیت یک نیاز اجتماعی است و برای تأمین آن، اعمال قدرت حاکمیت ضروری است لذا حکومت اسلامی که مظهر قدرت الهی و قدرت مردم است باید این خواسته عمومی را با اقتدار تأمین کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی برخورد قاطع نیروی انتظامی با تروریستها، سارقان مسلح، راهزنان، متجاوزین و متعدیان به نوامیس و اموال مردم را لازمه تأمین امنیت دانستند و فرمودند: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی برای از میان بردن ناامنی و مبارزه با عناصری است که در امنیت جامعه اخلال ایجاد می‌کنند لذا این قدرت باید به دست انسانهای صالح امین و علاقه‌مند به سرنوشت مردم سپرده شود تا آن‌ها بتوانند امنیت را به درستی تأمین کنند.

مقام معظم رهبری ضرورت احترام مردم به نیروی انتظامی و پیروی از دستورات این نیرو را خاطر نشان کردند و فرمودند: امروز انسانهای صالحی زمام امور نیروی انتظامی را در دست دارند و با هوشیاری دستگاههای قانونگذاری و اجرایی، در این نیرو تحولات مهمی انجام شده است، اما اصلاح هر چه بیشتر در نیروی انتظامی ضروری است و یکایک پرسنل این نیرو باید مراقب نفوذ فرهنگی و اخلاقی دشمن در بی‌اعتناکردن آنان نسبت به دین، ناموس و عقاید مردم باشند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین به حضور مسئولین و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی در این دیدار اشاره کردند و خدمات آنان را یک صدقه و حسنه و انجام یک تکلیف برای نظم اجتماعی در کشور دانستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی کارکنان و مسئولان این دو سازمان و دستگاههای امدادی و خدمات رسانی به قشرهای نیازمند جامعه را به اهتمام هر چه بیشتر در انجام وظایف خود فراخواندند و در پایان سخنانشان فرمودند: کمک به ضعفا و مستمندان یک خواست اسلامی است و مردم باید کمک‌ها و حمایت خود را از سازمانهای امدادی افزایش دهند اینجانب بویژه در مورد ایتام به مسئولان سازمان بهزیستی تأکید می‌کنم که به صورت مضاعف به یتیمان تحت سرپرستی این سازمان رسیدگی کنند و مبادا در نظام اسلامی یتیمی مورد اهمال و بی‌توجهی قرار گیرد. رسیدگی به ایتام یک مسأله بسیار مهم انسانی است و عمل به دستورات اسلامی در این زمینه باید جدی گرفته شود.

این گزارش حاکیست در این دیدار وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و فرماندهان، پرسنل و مسئولین عقیدتی سیاسی و حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی رئیس و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی و شرکت دخانیات، اعضای ستاد نماز جمعه تهران، جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای صنعت نفت اراک، بیرجند، کرمانشاه، تربیت معلم تهران، جمعی از قاریان مشهد، مسئولان و کارشناسان مرکز توسعه مدارس، گروهی از مردم شهرهای اصفهان و اراک، جمعی از خانواده‌های شهدای استانهای تهران، کرمان، لرستان وعده‌ای از جانبازان حضور داشتند.   بیشتر بخوانید: باید کاری کنیم که خام‌فروشی بتدریج کاهش پیدا کند تا اینکه بکلّی از بین برود   انتهای پیام/ برچسب ها: رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: خبرگزاری میزان

کلیدواژه: رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی نیروی انتظامی تروریسم دولتی جمهوری اسلامی چه بیشتر ملت ایران

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mizanonline.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری میزان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۶۳۷۳۸۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

والیبال ایران جهانی شد

قیمت دلار ۲۷ شهریور ماه۱۴۰۰

مجوز مصرف ۲ واکسن کرونا برای افراد زیر ۱۸ سال صادر شد

شایع‌ترین بیماری روده را با یک قرص ارزان‌قمیت درمان کنید

ستاد کرونا: احتمال آغاز پیک ششم کرونا از شرق کشور در اواخر مهر ماه

خبر بعدی:

یک مسوول: پیوستن ایران به سازمان شانگهای دستاوردی بزرگ است

سازمان همکاریهای شانگهای(‎Shanghai Cooperation Organization) یک نهاد بین‌المللی همکاریهای چندجانبه امنیتی، اقتصادی و فرهنگی با عضویت ۹ کشور چین، روسیه، ایران، هند، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ازبکستان، پاکستان و همچنین سه کشور افغانستان، بلاروس و مغولستان به عنوان "اعضای ناظر" سال ۱۹۹۶ میلادی با هدف برقراری موازنه در برابر نفوذ آمریکا و ناتو در شرق قاره آسیا پایه‌گذاری و تاسیس شد. جمهوری اسلامی ایران ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی در چارچوب بیست ‌و ‌یکمین اجلاس سران سازمان همکاریهای شانگهای در دوشنبه پایتخت تاجیکستان بطور رسمی به عضویت کامل نهاد بین‌المللی درآمد.

سید غلام محمد هاشمی روز شنبه در نخستین اجلاسیه مجمع عالی بسیج تربت‌حیدریه افزود: هرکجا که بسیج و روحیه بسیجی و جهادی با علم و عمل همراه بود فعالیتهای شگفت‌انگیز رقم خورد که نمونه بارز و فراوان آن را می‌توان در حوزه‌های مختلفی نظامی، پزشکی، هسته‌ای، علمی و سازندگی یافت. 
وی ادامه داد: ارزشهای اخلاقی و اسلامی تمام شدنی نیست لذا امروز بشر به آنها نیاز دارد.،عدالت، مبارزه با فساد، استقلال، عزت ملی، سازندگی و سبک زندگی ایرانی اسلامی از مهمترین ارزشهای جامعه اسلامی به شمار می‌روند که باید در گام دوم انقلاب مورد توجه ویژه باشند. 
رییس مجمع عالی بسیج تربت حیدریه هدف اصیل انقلاب اسلامی را برقراری عدالت اخلاقی در جامعه ذکر و بیان کرد: عدالت اخلاقی یکی از نیازهای اساسی جامعه اسلامی است تا بر اساس آن عدالت اجتماعی و اقتصادی نیز شکل گیرند. 
وی گفت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بیانیه گام دوم انقلاب را بر مدار علم و پژوهش قرار دادند. بر همین اساس تشکیل هیاتهای اندیشه‌ورز بسیج لازم شد و نزدیک به ۱۸ هیات اندیشه‌ورز با عضویت ۲۰۰ نفر از نخبگان علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و رسانه‌ای در مجمع عالی بسیج شهرستان تربت‌حیدریه شکل گرفت. 
هاشمی رویکرد هیات‌های اندیشه‌ورز را تحولگرایی در بسیج و استحکام‌ نقش موثر این نهاد در مسایل مختلف شهرستان ذکر و بیان کرد: این هیاتها قادر به شناسایی آسیبها و معضلات هستند تا با ارائه راهکارهای کارشناسی بخش مهمی از مشکلات در داخل مرتفع شوند. 

بسیج یک تفکر است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه نیز در این اجلاسیه گفت: بسیج نهادی نیست که با جریانی روی کار آید و با جریان دیگر از افق و جایگاه خود دور شود بلکه بسیج یک تفکر است که باید در لایه‌لایه اجتماع نفوذ کرده و با قدرت پیش رود. 
سرهنگ پاسدار احمد ناصری‌موحد افزود: بسیج یاریگر همه دولتهای نظام جمهوری اسلامی ایران است، چون آنها منتخب مردم هستند اما مطالبه‌گر هم می‌باشد زیرا بسیج زاییده توانمندی و حضور مردم در عرصه‌های گوناگون انقلاب است. 
وی ادامه داد: امروز رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شعار "ما می‌توانیم" را همچون امام عظیم‌الشان بیان می‌کنند و در بیانیه گام دوم انقلاب نیز پیشرفت علمی را محور اصلی اعلام کرده‌اند. 

فرمانده سپاه پاسداران تربت‌حیدریه گفت: اتصال بدنه اقشار بسیج با روحیه ولایتمداری و ولایت‌پذیری همراه با خلق ایده‌های ناب برای رفع موانع و برطرف شدن مشکلات، راهگشا است. 
فعالیت مجمع عالی بسیج تربت‌حیدریه در قالب کارگروههای هفتگانه "اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، رسانه و فضای مجازی، بهداشت و درمان و علمی پژوهشی" از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است. این مجمع هم‌اینک با ۱۸ هیات اندیشه‌ورز و عضویت ۲۰۰ نفر فعال است.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب‌ غربی مشهد قرار دارد. 

برچسب‌ها سازمان همکاری شانگهای تربت حیدریه اندیشه سازمان بسیج مستضعفان

دیگر خبرها

 • مقصد بعدی سردار حسین دهقان کجاست؟
 • قدردانی وزیر ورزش و جوانان از رهبر انقلاب
 • حسین دهقان به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام می رود؟
 • قدردانی وزیر ورزش و جوانان از مقام معظم رهبری
 • قدردانی وزیر ورزش از رهبر انقلاب
 • ​قدردانی وزیر ورزش و جوانان از مقام معظم رهبری
 • پاسخ حسین دهقان به احتمال حضور در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)
 • یادداشت| نظریه تغییر؛ لازمه تحول در قوه مجریه
 • گرت بیل دو ماه خانه‌نشین شد
 • برقراری پرواز در مسیر کرمانشاه به شیراز و بالعکس
 • تکثیر ورزشگاه امام رضا(ع) در مشهد استارت خورد
 • حسینی: الهلال همانند پرسپولیس تیم قدرتمندی است/ برای حل مشکل مالیاتی به باشگاه رفتم
 • راهبرد ورزش ایران؛ قهرمانی با ابزار معنویت
 • رهبر معظم انقلاب: رژیم صهیونیستی در ورزش به دنبال مشروعیت است
 • توصیه‌های مقام معظم رهبری به مسئولان ورزشی/حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:رعایت حجاب از ارزش‌های اسلامی است
 • تاکید آیت الله خامنه ای بر حل سریع مشکلات قهرمانان المپیک و پارالمپیک
 • آیت الله خامنه ای در دیدار با مدال آوران المپیک و پارالمپیک: دستگاه‌های زیادی درکارند که جوان ایرانی را دچار ناامیدی کنند
 • عکس/ بانوان مدال‌آور ایران در دیدار با رهبر معظم انقلاب
 • دیدار قهرمانان المپیک و پارالمپیک با رهبر معظم انقلاب
دیگران می‌خوانند: