به گزارش اقتصادآنلاین، فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش اظهار کرد: اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایــی‌ آزمون ‌مقطع کاردانـی‌ پیوسته‌ و ناپیوسته نظام‌ جدید شامل دانشگاه فنی‌‌وحرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در سال‌ 1400 اعلام شد.

سخنگوی سازمان سنجش ادامه داد: در این آزمون 91 هزار و 273 نفر پذیرفته شدند.

وی افزود: اگر داوطلبان درباره کدرشته‌های انتخابی و سایر مندرجات کارنامه سؤالی داشته ‌باشند، می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ هفتم هر 1400 از طریق سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال کنند.

سازمان سنجش هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع متقاضیانی که‌ در آزمون‌ مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته‌ نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1400 (اعم از رشته های تحصیلی با آزمون و  یا رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی) پذیرفته‌ شده‌اند، می رساند:

الف‌ - پذیرفته‌شدگان‌ نهایی‌ رشته‌های‌ مختلف تحصیلی:

متقاضیانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شدگان‌ نهایی‌ این آزمون اعلام‌ شده‌ است‌، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) در تاریخ 1400.06.31 به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. (آدرس درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دوره‌های روزانه و شبانه www.tvu.ac.ir است). در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در درگاه اطلاع رسانی آموزشکده یا موسسه محل قبولی، پذیرفته‌شدگان لازم است با توجه‌ به‌ نشانی و آدرس مؤسسات مندرج در جداول شماره 9 صفحات‌ 186 تا 220 دفترچه ‌راهنمای‌ ثبت‌نام و شرکت در آزمون‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ نظام‌جدید (دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای‌ و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال‌ 1400، نسبت‌ به‌ شناسایی‌ مؤسسه محل‌ قبولی‌ خود اقدام و در یکی از روزهای شنبه مورخ سوم مهر 1400 و یا یک‌شنبه مورخ چهارم مهر  1400 برای‌ ثبت‌‌نام‌ در موسسه محل‌ قبولی‌ خود اقدام نمایند. عدم اقدام به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

ب - مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌ نام‌ از پذیرفته‌شدگان: 

1- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه نظام جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کار و دانش‌ و یا فنی‌ و حرفه‌ای‌ از محل‌ تحصیل‌ مبنی‌ بر گذراندن‌ همه‌ واحدهای ‌درسی، کارورزی‌ و کارآموزی‌ در دوره‌ سه‌ ساله‌ تا پایان‌ شهریور ماه 1400 که‌ به‌ تائید رئیس‌ مؤسسه محل ‌تحصیل‌ رسیده‌ باشد.

تبصره 1: پذیرفته‌شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت‌نام علاوه بر مدرک دیپلم، می‌بایست گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا 1400.06.31 را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2: با توجه به اینکه مطابق ضوابط به دانش آموزان و هنرجویان سال آخر کار و دانش و یا فنی و حرفه ای به شرط اخذ دیپلم تا تاریخ 1400.11.30 اجازه انتخاب کدرشته‌های تحصیلی نیمسال دوم داده شده است، لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان آن دسته ‌از کدرشته های تحصیلی‌که پذیرش‌ آن مربوط‌ به ‌نیمسال دوم سال‌تحصیلی 1401-1400 می‌باشد، بشرط اخذ مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ 1400.11.30 بلامانع می باشد.

2- اصل‌ مدرک دیپلم‌ متوسطه‌ و یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌  متناسب‌ با نوع‌ رشته‌ قبولی.

3- اصل مدرک دیپلم شاخه نظری نظام آموزش جدید (نظام 3-3-6) یا نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات متناسب با نوع رشته قبولی (متقاضیان دیپلم شاخه نظری نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی می‌بایست در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش‌دانشگاهی نیز ارائه نمایند).

4- درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم از سامانه «دریافت تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرس: emt.medu.ir و ارائه رسید (کد پیگیری) آن به دانشگاه محل قبولی.

5- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن‌.

6- اصل کارت ملی و دو برگ فتوکپی از پشت و روی آن 

7- شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

8- مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ برادران را با توجه‌ به‌ بند مقرارت وظیفه عمومی مندرج‌ در صفحه 18 دفترچه‌ راهنمای‌ ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره‌های‌ کاردانی‌ ‌نظام‌جدید (دانشگاه‌ فنی‌ و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی ‌غیرانتفاعی) سال 1400 مشخص ‌کند.

توجه: افرادی که با  استفاده از سهمیه رزمندگان، ایثارگران (شامل: 1- رزمندگان بسیجی. 2- رزمندگان جهادگر. 3- رزمندگان نیروهای مسلح. 4-خانواده معظم شهدا «پدر، مادر، خواهر و برادرشهید». 5- همسر و فرزندان معظم شهدا و یا مفقودالاثر. 6- جانبازان با جانبازی 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان. 7- جانبازان با جانبازی زیر 25% و همسر و فرزندان آنان. 8- آزادگان و فرزندان و همسر آنان. 9- همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی، جهادگر و یا نیروهای مسلح با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه) پذیرفته ‌شده‌اند، در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تائید سهمیه ثبت نامی خویش نمی باشند. درصورت عدم تایید سهمیه پذیرفته‌شدگان مذکور از سوی ارگان ذیربط، موضوع از طریق این سازمان به موسسه محل قبولی اعلام خواهد شد.

لازم به توضیح است با توجه به شرایط وضعیت بیماری کرونا ثبت نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بصورت غیرحضوری و مجازی خواهد بود. لذا ضرورت دارد پذیرفته شدگان با توجه به اطلاعیه دانشگاه محل قبولی درخصوص نحوه ارائه مدارک به آن دانشگاه توجه لازم را داشته باشند.

ج ‍- قابل توجه پذیرفته شدگان:

1- کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضیان در هر یک از کدرشته‌های انتخابی در بین متقاضیان این کدرشته‌ها در سهمیه مربوط، با توجه به نمره‌کل و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته ‌شده در هر یک از کدرشته‌ محلهای انتخابی و سایر اطلاعات مفید دیگری همزمان با اعلام نتیجه در درگاه اطلاع‌رسانی این  سازمان قرار داده می شود.

2- به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌شود که قبل از مراجعه در تاریخهای تعیین شده برای ثبت‌نام، برای اطلاع دقیق از زمان و مدارک لازم  برای  ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.

3- در هر مرحله از ثبت‌نام و یا هنگام تحصیل چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه داده و واجد شرایط نمی‌باشد قبولی متقاضی باطل و از ادامه تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

د) نحوه ارتباط با این سازمان و ارسال درخواست 

1- باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

2- با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی هایی که به صورت مختلف به عمل آمده، از صحت کدرشته محل قبولی اعلام شده پذیرفته‌شدگان اطمینان حاصل شده و متقاضیان پس از دریافت کارنامه از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در صورتی‌که درباره کدرشته‌های انتخابی و سایر مندرجات کارنامه سؤالی داشته ‌باشند، می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ هفتم هر 1400 از طریق سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور (روش اعلام شده در بند 1 قسمت د) به این سازمان ارسال نمایند. به درخواستهایی که بعد از تاریخ هفتم مهر 1400در این خصوص به سازمان ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

3- ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سؤال یا سؤالات خود را از با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  و یا در روزها و ساعات اداری با شماره ‌تلفن‌ 42163-021 در میان بگذارند.

پربیننده ترین ساعت رسمی کشور امشب تغییر می‌ کند چه کسانی حق تردد شبانه را دارند؟ پست معنادار ظریف در اینستاگرام از نسخه جدید شبکه شاد رونمایی شـد برخی واردات واکسن را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند / با تکیه بر توان داخلی انجام خیلی از کارها ممکن خواهد شد

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: اقتصاد آنلاین

کلیدواژه: آزمون کاردانی سازمان سنجش آموزش کشور مؤسسات آموزش عالی درگاه اطلاع رسانی رشته های تحصیلی موسسه محل قبولی همسر و فرزندان پذیرفته شدگان دانشگاه فنی درخواست خود مدرک دیپلم نظام جدید ثبت نام حرفه ای خواهد شد اعلام شد تا تاریخ

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.eghtesadonline.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «اقتصاد آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۱۷۷۴۸۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد + لیست نتایج

احتمالا حقوق کارمندان به صورت پلکانی ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

احمد عراقچی به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شد

چرا برخی افراد با وجود تزریق ۲ دز واکسن بر اثر کرونا فوت می‌کنند؟

الوحده علیه سعودی‌ها به AFC اعتراض کرد

خبر بعدی:

انتشار لیست نهایی انجمن نخبگان مهندسی ساختمان در انتخابات نظام مهندسی تهران

دکتر شهریار مشیری ،رئیس انجمن نخبگان مهندسی ساختمان ،نماینده ادوار مجلس و استاد ممتاز دانشگاه گفت: جامعه شریف مهندسی استان تهران ،با حضور فراگیر و مشارکت فعال در انتخابات روز دوشنبه 26 مهرماه،اعضایی را به عنوان هیات مدیره سازمان انتخاب کنند که فارغ از گرایشهای جناحی و‌ تعلقات سیاسی ، برای اعتلای حرفه مهندسی ساختمان و ارتقای منزلت،اعتبار و رفاه مهندسان صادقانه تلاش کنند.

دکتر شهریار مشیری ،عضو شورای مرکزی ادوار مختلف شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: مهندسان در این انتخابات نباید بی تفاوت باشند زیرا عدم مشارکت مهندسان ،سازمان را به کانون مرافعه و هدررفت سرمایه ها تبدیل می کند و حضور فراگیر مهندسان در انتخابات، بستری برای اعتلا،نشاط وسرافرازی سازمان خواهد بود.

دکتر شهریار مشیری ،رئیس انجمن نخبگان مهندسی ساختمان گفت:ایفای درست وظایف هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به نمایندگی از سوی ۱۲۰ هزار مهندس فرهیخته ،منوط به حضور اعضای هیات مدیره متخصص ،متعهد، شجاع،امانتدار و توانمند می باشد.

موسس و طراح زیباترین دانشگاه‌های جهان اسلام تصریح کرد: هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می توانند با توسعه خدمات مهندسی و تشکیل کارگروه ویژه اشتغال در سازمان نظام مهندسی، زمینه استفاده از پتانسیل اعضای فاقد پروانه اشتغال را در کارهای مهندسی فراهم سازند و با پیگیری مستمر،افرایش 2 برابری تعرفه ناچیز خدمات مهندسی و برخورداری مهندسان از خدمات رفاهی مناسب را در گام نخست به نتیجه برسانند.

دکتر شهریار مشیری ،رئیس انجمن نخبگان مهندسی ساختمان که سابقه ریاست دانشگاه‌های مختلف کشور را نیزبرعهده داشته،تاکید کرد:تلاش در جهت اعتلای سازمان و ارتقای حرفه مهندسی و برنامه ریزی برای حفظ کرامت ،منزلت ،اعتبار و احترام مهندسان و هیات مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان بایست قرار گیرد.

دکتر شهریار مشیری ،رئیس انجمن نخبگان مهندسی ساختمان اظهار داشت:بر اساس درخواست های جمعی از فارغ التحصیلان رشته های ساختمان و اساتید گرانقدر دانشکده های فنی و مهندسی و مهندسان ارجمند، انجمن نخبگان مهندسی ساختمان در راستای وفاداری به مهندسان و اعتلای سازمان، نسبت به معرفی فهرست نهایی ذیل اقدام می نماید.

رشته معماری :

مهندس الهه رادمهر با کد انتخاباتی 1010
دکتر امیر افشین با کد انتخاباتی 1011
دکتر آرمین گلشاهی با کد انتخاباتی 1023
‎دکتر فرشاد مفاخر با کد انتخاباتی 1024
مهندس علی اکبر نبی ئی با کد انتخاباتی 1028
مهندس غلامرضا خوش گفتارمنفرد با کد انتخاباتی 1035

شهرسازی :
دکترالهام امینی با کد انتخاباتی 2001


عمران :
مهندس سهیل اسمعیلی دورانی با کد انتخاباتی 3007
‎ مهندس سیامک الهی فر با کد انتخاباتی 3011
‎ مهندس مجتبی آمری نیا با کد انتخاباتی 3015
مهندس احمد خرم با کد انتخاباتی 3033
دکتر مهدی روانشادنیا با کد انتخاباتی 3044
‎ مهندس سید مهدی زرگر با کد انتخاباتی 3050
‎ مهندس مهیار فرنیا با کد انتخاباتی 3076
مهندس حسن قربانخانی با کد انتخاباتی 3083
‎ مهندس حسن کریمی با کد انتخاباتی 3092
مهندس رامین نقیب الساداتی با کد انتخاباتی 3125
‎ مهندس حسین یزدانی با کد انتخاباتی 3135

مکانیک :
دکتر رامین کرمی با کد انتخاباتی 4011
‎ مهندس سیدعلیرضا میرجعفری با کد انتخاباتی 4014

برق :
دکتر جواد علمائی با کد انتخاباتی 5012
مهندس امیر گودرزی با کد انتخاباتی 5016
‎ مهندس سیدمحمد هاشمی با کد انتخاباتی 5020

نقشه برداری :
مهندس بهمن مومنی مقدم با کد انتخاباتی 6013

ترافیک :
مهندس کامبیز رضوی با کد انتخاباتی 7001

انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، دوشنبه مورخ ۲۶ مهرماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

دیگر خبرها

 • اسامی استان ها و شهرستان های در وضعیت قرمز و نارنجی / شنبه 24 مهر 1400
 • اسامی برندگان رزرو پیش فروش ایران خودرو اعلام شد_مهر1400
 • زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ مشخص شد
 • معرفی برگزیدگان یک مسابقه‌ آهنگسازی جایزه رضا کروریان
 • اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو +لیست اسامی برندگان
 • اسامی برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد – مهر1400
 • زمان انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد
 • برگزیدگان یک مسابقه آهنگسازی معرفی شدند
 • اعلام داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال
 • داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مشخص شدند
 • برگزیدگان ششمین مسابقه‌ آهنگسازی جایزه‌ی رضا کروریان معرفی شدند
 • اسامی داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال
 • داوران هفته پنجم لیگ برتر فوتسال اعلام شدند
 • پرداخت بیش از ٣٢١ میلیارد ریال غرامت به بیمه شدگان زیر بخش‌های کشاورزی سیستان وبلوچستان
 • اسامی چهار استقلالی در معرض جدایی/ ۳ بازیکن حتماً از استقلال می‌روند
 • افزایش دو برابری قبولی دانش آموزان خوسفی در کنکور
 • اسامی چهار استقلالی در معرض جدایی/ ۳ بازیکن حتما از استقلال می‌روند
 • 13 مرکز استان هنوز شهردار ندارند! + اسامی شهرها و جزییات
 • اعتراض منچستریونایتد به یوفا پذیرفته شد
دیگران می‌خوانند: