برنامه مسابقات هفته سوم لیگ یک اعلام شد
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۴۸۷۶۶۱
خبرورزشی – برنامه مسابقات به شرح زیر است:
*یکشنبه ۹ آبان
آرمان گهر سیرجان – شهرداری همدان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
ملوان بندر انزلی – قشقایی شیراز– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شمس آذر قزوین– ویستا توربین تهران– ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران- مس کرمان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
ماشین سازی تبریز – شهرداری آستارا – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
خوشه طلایی ساوه- مس شهر بابک – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید چمران ساوه
خیبر خرم آباد – استقلال خوزستان– ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
شاهین شهرداری بوشهر – رایکا بابل– ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی- پارس جنوبی جم بوشهر– ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: پارس فوتبال
کلیدواژه: لیگ یک ساعت ۱۴ ۴۵ ساعت ۱۵
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۴۸۷۶۶۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جام حذفی| برنامه مرحله یک هشتم نهایی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان - چادرملو اردکان - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران - مس سونگون ورزقان - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - پرسپولیس - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز - ذوبآهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام
ملوان بندرانزلی - سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبیپوشان جنوب - فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر
انتهای پیام/