تیمهای دانشگاه آزاد و جوانان البرز از سد حریفان خود گذشتند
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۴۹۹۱۶۶
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته اول از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ج از صبح امروز در شهر کرج در حال برگزاری است.
بر همین اساس در دور رفت گروه ج ۶ دیدار برگزار میشود که تاکنون دو دیدار آن برگزار شده و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل شهید صدرزاده به پیروزی دست یافته و تیم جوانان البرز نیز با نتیجه ۸ بر ۲ از سد فرم دمای اراک گذشته است.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
شهید صدرزاده ۳- دانشگاه آزاد اسلامی ۷ (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده ۳- رضا مومنی ۲
۶۱ کیلوگرم: سید معین حسینی صفر- مهدی شیرازی، برنده ۹
۶۵ کیلوگرم: افشین خوشبخت صفر- حسن مراقلی، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی صفر- فرهاد نوری، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده ۲- حامد رشیدی، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: محسن عباسی ۲- بهمن تیموری، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: امیدرضا سهیلی ۲- علیرضا صابریان، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده ۴- سینا غلامی صفر
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۸ (ضربه فنی) – علیرضا عبدالهی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: جواد نظری ۱- علی اکبرپور، برنده ۷
فرم دمای اراک ۲- جوانان البرز ۸ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان ۱- محمد کابلی ۳
۶۱ کیلوگرم: سعید انوری ۸- داریوش، ولی زاده، برنده ۴ (ضربه فنی)
۶۵ کیلوگرم: اصغر قنبری ۴- حامد رحیمی، برنده ۶
۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان ۳- حسین محمدآقائی، برنده ۵
۷۴ کیلوگرم: سجاد چهاردولی، برنده ۳- سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: محمدجواد حمیدی ۲- علیرضا کریمی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: حامد عاشق حسینی ۶- عارف رنجبری، برنده ۶
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد پرنوری ۳- علیرضا صادقی، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۱۱- مجید کرمی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: حسین اسماعیلی ۱- امیررضا معصومی، برنده ۶
بیشتر بخوانید
نظر قهرمان المپیک درباره بهترین زمان آموزش به کشتی گیرانانتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: فدراسیون کشتی اخبار ورزشی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۴۹۹۱۶۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
انتخابی جامجهانی ووشو؛ ۱۰ مدال رنگارنگ نمایندگان ایران در روز نخست
آفتابنیوز :
رقابتهای انتخابی جامجهانی ووشو ۲۰۲۴ با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار از ۳۸ کشور جهان به میزبانی شهر جیانگیئن در کشور چین آغاز شد و ملیپوشان کشورمان برابر حریفان خود قرار گرفتند و در روز نخست موفق به کسب ۶ طلا، یک نقره و ۳ برنز شدند.
مصطفی حسنزاده در فرم ننگوئن، صدیقه دریایی در وزن ۶۵- کیلوگرم، شهربانو منصوریان در وزن ۷۵- کیلوگرم، معین تقوی در وزن ۹۰ کیلوگرم، زهرا کیانی در فرم چانگچوان و هلیا اسدیان در فرم ننگوئن به مدال طلا رسیدند.
شاهین بنیطالبی در فرم ننگوئن نقره گرفت و زهرا جلیلی ۲ برنز در فرمهای چانگچوان و گونشو و هلیا اسدیان یک برنز در نانچوان کسب کردند.
انتخابی جامجهانی ووشو؛ ۱۰ مدال رنگارنگ نمایندگان ایران در روز نخست
همچنین سهیلا منصوریان در وزن ۶۰- کیلوگرم به یک برد و یک باخت رسید. محمدرضا ریگی در وزن ۸۵- کیلوگرم نماینده اردن را مغلوب کرد و سهیل موسوی در وزن ۷۵- کیلوگرم در مبارزه با «سعد بوجکا» دارنده مدال نقره جهانی از مراکش پیروز شد.
همچنین در پیکارهای بخش تالو حسین قبلهنما در چانگچوان، زهرا کیانی در فرم جینشو، شاهین بنیطالبی و مصطفی حسنزاده در نندائو موفق به کسب مدال نشدند.
فردا نیز پیکارهای تالو پیگیری میشود و هر ۶ نماینده کشورمان با حریفان در فرمهای مختلف رقابت خواهند کرد. همچنین در بخش ساندا محسن محمد سیفی، علی خورشیدی، سهیل موسوی، محمدرضا ریگی به مصاف حریفان میروند.
منبع: خبرگزاری ایرنا