به گزارش همشهری آنلاین، از عصر دوشنبه و با کشف اسرار خانه وحشت در پایتخت، بررسی‌های گسترده قضایی-پلیسی برای روشن شدن ابعاد پنهان این پرونده آغاز شده است. آن روز زمانی که مأموران پلیس وارد آپارتمانی حدودا ۵۰متری در حوالی میدان قزوین شدند، با جسد نایلون‌پیچ شده یک دختر که حدود ۴ماه از کشته شدنش می‌گذشت روبه‌رو شدند.

همچنین ۲دختر فراری که دست و پای آنها بسته و یکی از آنها در کمد دیواری زندانی بود، از آنجا نجات یافتند. ماموران در ادامه، جوانی ۳۳ساله به نام سعید(شکارچی دختران فراری) و خواهرش به نام مریم را که در خانه وحشت دختران فراری را زندانی کرده بودند دستگیر کردند. اما درحالی‌که زندانیان خانه وحشت می‌گفتند جسد کشف شده در آنجا متعلق به یک دختر فراری است که ۴ماه پیش توسط سعید به قتل رسیده بود، مرد جوان اتهام قتل را انکار کرد.

وحشت از زندانبان 
دو دختری که از خانه وحشت نجات یافته‌اند، در ادامه تحقیقات در دادسرای جنایی تهران جزئیات تازه‌تری از این پرونده بازگو کردند.یکی از آنها که در کمد زندانی بود اعتیاد به شیشه دارد و درباره جزئیات ۸‌ماه اسارتش در این خانه به قاضی محمد وهابی، بازپرس جنایی گفت: من در یک خانواده نابسامان بزرگ شدم و تولدم یک اشتباه بود. پدرم هرگز مرا نمی‌خواست و مادرم همیشه برایم تعریف می‌کرد زمانی که باردار بوده، پدرم او را مجبور می‌کرده که مرا سقط کند و حتی به او نفت می‌خورانده که این اتفاق بیفتد.
دختر جوان ادامه داد:‌ این رفتارها موجب شد که مادرزادی پاهایم دچار معلولیت شود و نتوانم به درستی راه بروم. شرایط سختی داشتم، پدرم همیشه مرا به باد کتک می‌گرفت و مرا نمی‌خواست تا جایی که کار کردم، پول جمع کردم و تصمیم گرفتم برای کار و ادامه زندگی به ترکیه بروم. حتی پاسپورتم را هم گرفتم و آخرین بار ۸‌ماه قبل از خانه پدرم فرار کردم. از اسلامشهر به تهران آمدم و می‌خواستم به بانک بروم که پول از حسابم برداشت کنم اما دیر رسیدم و بانک تعطیل شد. در حوالی میدان راه‌آهن بودم و می‌خواستم به مسافرخانه بروم تا روز بعد اول وقت به بانک بروم اما سرنوشتم تغییرکرد. در آنجا با سعید آشنا شدم که او خودش را سرهنگ نیروی انتظامی معرفی کرد و وقتی متوجه شد جایی برای خواب ندارم مرا به خانه‌اش دعوت کرد. اوگفت می‌توانم تا هر زمانی که خواستم در آنجا بمانم اما من فقط برای یک شب نیاز به جای خواب داشتم و روز بعد می‌خواستم با سفر زمینی به ترکیه بروم.
وی گفت: سعید اغفالم کرد و من به خیال اینکه قصد کمک به مرا دارد راهی خانه‌اش شدم. اما به محض ورود به آنجا، او مرا تهدید و در کمد دیواری زندانی کرد. در مدت ۸ماهی که آنجا زندانی بودم فقط روزی یک وعده به من غذا می‌داد و گاهی اجازه دستشویی رفتن را هم به من نمی‌داد. در این مدت با تهدید به من تجاوز می‌کرد و اگر اعتراضی می‌کردم مرا شکنجه می‌داد.

دختر جوان در ادامه گفت: سعید روز اول با تهدید مرا مجبور کرد که علیه نظام، حکومت و دین صحبت کنم و بعد اقدام به تهیه فیلم کرد. از آن پس تهدید می‌کرد که اگر فکر فرار به سرم بزند فیلم را به‌دست مسئولان می‌رساند و اگر زیر سنگ هم باشم مرا پیدا می‌کنند و اعدام می‌شوم. با این تهدیدها مرا در خانه نگه داشته و اکثر روزهایم در تاریکی و در کمد دیواری سپری می‌شد. دلم برای رفتن به خیابان و دیدن نور و آزادی تنگ شده بود و از همه بدتر اینکه معتاد به شیشه هم بودم و سعید برایم مواد تهیه می‌کرد.
دخترجوان درباره جزئیات قتل دختری در این خانه نیز گفت: من داخل کمد بود و قتل را ندیدم اما از صدا فهمیدم که مقتول دختری تازه وارد بود و هنوز یک‌ماه هم نشده بود که قدم در خانه وحشت گذاشته بود و قصد فرار داشت که سعید او را به قتل رساند.

وی ادامه داد: من از سعید واقعا می‌ترسیدم و با دیدن او وحشت زده می‌شوم. حتی الان هم که او دستگیر شده باز وحشت دارم. او مردی خشن، بداخلاق و عصبی است که فکر می‌کنم حتی خانواده‌اش هم از او هراس دارند. من دلم نمی‌خواهد به خانه پدرم بازگردم و اگر روزی آزاد شوم از شما(بازپرس پرونده) تقاضا دارم که مرا به بهزیستی بفرستید.

تهدید به مرگ 
دختر دیگری که ۳سال در خانه وحشت زندانی بود اظهارات تازه‌ای در مقابل بازپرس جنایی تهران مطرح کرد. او مدعی بود در مدت ۲۵روزی که مقتول قدم در خانه وحشت گذاشته هرگز او را ندیده و با وی چشم در چشم نشده است. دختر جوان گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم که من از سعید می‌ترسم و خواهش می‌کنم او را آزاد نکنید. چون می‌ترسم مرا بکشد. او بعد از دستگیری در کلانتری تهدیدم کرد که اگر آزاد شوم مرا می‌کشد.
دختر جوان درباره وضعیت زندگی‌اش گفت: پدرم مردی معتاد بود که همیشه مرا کتک می‌زد. حتی گاهی مجبورم می‌کرد که کار کنم تا پول مواد او را تهیه کنم. در نهایت هم یک روز مرا از خانه‌اش بیرون کرد.

آن روز تصمیم گرفتم دیگر به آنجا برنگردم و به حوالی میدان راه‌آهن رفته بودم که با سعید آشنا شدم. او خودش را مأمور پلیس معرفی و مرا اغفال کرد و به خانه‌اش برد و ۳سال اجازه خروج از خانه را به من نداد. هربار که از خانه بیرون می‌رفت در را به رویمان قفل می‌کرد و هر وقت عصبانی می‌شد ما را کتک می‌زد. حتی همسایه‌ها از دست او شاکی بودند و از او می‌ترسیدند.

وی گفت: حدود ۵‌ماه قبل بود که سعید دختر دیگری را به خانه آورد. وقتی او را آورد، مرا در اتاق زندانی کرد. دختر دیگری هم در کمد زندانی بود و در آن را هم قفل می‌کرد. زمانی که قرار بود مقتول را به اتاق، جایی که من بودم، بیاورد مرا در حمام یا دستشویی پنهان می‌کرد و من و مقتول هیچ وقت یکدیگر را ندیدیم. وی گفت: خواهر سعید هم در این خانه زندگی می‌کرد و او هم از رفتارهای برادرش شاکی بود.
دختر جوان ادامه داد: من قتل را ندیدم اما پس از جنایت چند روزی جسد را در حمام گذاشتند. بعد برای آنکه بوی تعفن در ساختمان نپیچد سعید مدام عود روشن می‌کرد و یک نایلون دور جسد می‌پیچید که بو نگیرد. وی درباره اینکه چرا از این خانه فرار نکرد نیز گفت: سعید از من فیلم سیاسی تهیه کرده و تهدید کرده بود که اگر فرار کنم، چون پلیس است دستگیرم می‌کند و اعدام می‌شوم.

احتمال قتل‌های سریالی 
اظهارات دختران نجات یافته از خانه وحشت در حالی بیان می‌شود که سعید به اتهام قتل، حبس غیرقانونی ۳دختر و اخفای جسد و خواهرش به اتهام معاونت در قتل در بازداشت به‌سرمی‌برند.
اما سعید در تحقیقات همچنان قتل دختر فراری را انکار می‌کند و مدعی است که او توسط یکی از دختران دیگر کشته شده است.

هنوز مشخص نیست انگیزه او از زندانی کردن دختران فراری در خانه‌اش چه بوده اما آنچه مشخص است، اینکه وی رفتارهای عجیبی از خود در جلسات بازجویی و بازپرسی نشان می‌دهد؛ گاهی قتل را انکار می‌کند و گاهی می‌گوید قرار است طناب دار را برگردنش بیندازند.
این در حالی است که در ادامه تحقیقات مشخص شده که طی ۲‌ماه گذشته جسد دو دختر در نزدیکی خانه وحشت کشف شده که هویت هیچ‌کدام از آنها شناسایی نشده است. به همین دلیل فرضیه اینکه آنها نیز توسط سعید به قتل رسیده‌اند قوت گرفته است. علاوه بر این در بازرسی خانه وحشت، یک کارت شناسایی متعلق به یک دختر کشف شده اما هنوز این دختر پیدا نشده است.

همه اینها احتمال اینکه شکارچی دختران فراری مرتکب قتل‌های دیگری هم شده را مطرح کرده و تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه دارد که سعید به پزشکی قانونی معرفی شده تا سلامت روانی او بررسی شود.

کد خبر 642112 برچسب‌ها قتل - قاتل حوادث ایران

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: همشهری آنلاین

کلیدواژه: قتل قاتل حوادث ایران دختران فراری خانه وحشت دختر فراری دختر جوان خانه اش

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.hamshahrionline.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «همشهری آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۸۸۲۲۱۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خداحافظی با نقشه آبی کرونایی؛ قم و کاشان هم در وضعیت قرمز قرار گرفتند | وضعیت زرد در ۲۱۷ شهرستان | آخرین وضعیت تهران، مشهد و اصفهان!

صعود با امضای طارمی/ ششمین حضور ایران در جام‌جهانی

سورپرایز یارانه ای دولت برای مردم در بهمن/یارانه جدید در حساب سرپرستان خانوارها

خبر مهم برای صاحبان سهام عدالت

خبر جدید مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی درباره زمان پرداخت عیدی بازنشستگان/ جزئیات چگونگی افزایش حقوق بازنشستگان

خبر بعدی:

◄ نجات مصدومان حادثه سقوط خودرو به دره با استفاده از پهپاد+ فیلم

تین نیوز

27 دی ماه امسال رسانه ها از پیدا شدن مصدومانی که خودروی آنان داخل مسیل سیلابی سقوط کرده بود، پس از ۲ روز در منطقه سرولایت نیشابور خبر دادند.

به گزارش تین نیوز، آن چنان که ایسنا خبر داد: خودروی حادثه دیده به علت سرعت زیاد در حوالی روستای گلبین حدود ۷۰ کیلومتری نیشابور از مسیر منحرف شده و در داخل یک مسیل سیلابی به عمیق سقوط کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور ظاهرا این حادثه زمانی اتفاق افتاده که جاده کاملا خلوت بوده و کسی متوجه آن نشده است.

بستگان مصدومان این حادثه پس از طولانی شدن غیبت ایشان با همکاری نیروی انتظامی با استفاده از هلی‌شات در طول مسیر به جستجوی آنها می‌ پردازند و پس از ساعت‌ ها جستجو آنان را در عمق یک مسیل که بر اثر سیلاب‌ های اخیر، عمیق شده است، پیدا می‌ کنند.

در این حادثه راننده خودرو بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده بود و همسر و دختر او مصدوم شدند.

در عین حال رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور از امداد رسانی به سه مصدوم که ۴۸ ساعت در خودروی سواری سمند محبوس بودند، خبر داد.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، مصطفی افشار نیک گفت: در ساعت ۱۳:۲۲ دقیقه روز دوشنبه 27 دی ماه پس از تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر سقوط خودرو سواری سمند از پل به رودخانه‌ ای با ارتفاع حدود ۲۰ متر در محدوده روستای حاجی آباد بخش سرولایت نیشابور، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس پایگاه‌ های جاده‌ ای فضل ابن شاذان (عبدالله گیو) و برزنون به محل حادثه اعزام شدند.

خودرو مذکور روز شنبه ۲۵ دی ماه دچار سانحه سقوط شده بود که پس از ۴۸ ساعت با پیگیری‌ های اطرافیان و بررسی دوربین‌ های پلیس راهور به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شده است.

او گفت: بعد از رهاسازی مصدومان از خودرو سواری متاسفانه یک مصدوم آقای ۴۶ ساله به علت شدت جراحات وارده فوت کرده بود و دو مصدوم دیگر دو خانم ۴۳ و ۱۵ ساله پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان موسی ابن جعفر قوچان انتقال داده شدند.

تصویری از مراحل نجات سرنشینان خودروی سقوط کرده که باشگاه خبرنگاران منتشر کرد

از سوی دیگر بی بی سی فارسی نیز با انتشار فیلمی در این مورد نوشت: این تصاویر پهپادی از جاده شهر قوچان به سبزوار در منطقه چکنه به گلبین گرفته شده است. روز شنبه ۲۵ دی‌ماه یک خانواده سه نفره گم شدند.

نیروهای امدادی و انتظامی نتوانستند آنها را بیابند. تا اینکه دو نفر از اهالی با نام‌ های علی عطاران و پرویز برزو با پهپاد شخصی مشغول جستجو شدند.

تصاویر پهپادی کمک کرد که این خودروی سمند در کمتر از یک ساعت پیدا شود.

این ویدیو را ببینید.


آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

دیگر خبرها

  • اقدامات عاجل برای نجات میش‌مرغ در دستور کار محیط‌زیست
  • عملیات ۶ ساعته برای نجات جان یک دامدار در کوه‌های جم
  • گروه‌های امدادی هلال احمر در مناطق سردسیر غرب و جنوب اصفهان مستقر شدند
  • ترامپ واکسن های نجات بخش را بجای کشورهای نیازمند به دوستان آمریکا داد
  • پسر جوان با چکش پدرش را کشت!
  • ◄ نجات مصدومان حادثه سقوط خودرو به دره با استفاده از پهپاد+ فیلم
  • مشاجره مرگبار صاحب‌خانه با مستاجر
  • نحوه پرداخت مستمری پدر به دختران چطور است؟
  • گفت وگوی دختر انگلیسی مسلمان شده در لندن / قرائت قرآن تاثیر زیادی در زندگی‌ام داشت
  • متری شش و نیم نامزد اسکار فرانسوی شد
دیگران می‌خوانند: