رقابت ۱۳ شمشیرباز مرد و زن برای جامجهانی گرجستان
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۹۱۱۷۰۹
نفرات دعوت شده به اردوی شمشیربازی سابر مردان و زنان برای اینکه در ترکیب تیم اعزامی به جام جهانی گرجستان قرار بگیرند، باید بتوانند در مسابقات انتخابی پیروز شوند.
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، اردوی جدید تیم ملی شمشیربازی سابر زنان از ۲۳ آذر و مرحله دوم اردوی تیم ملی سابر مردان از ۲۸ آذر در آکادمی ملی المپیک آغاز میشود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در این مرحله از اردو قرار است یک مسابقه انتخابی بین شمشیربازان برگزار شود و آنها به صورت دورهای با هم به رقابت میپردازند. مسابقه انتخابی در یک روز برگزار خواهد شد. در اردوی بعدی شمشیربازان دو مسابقه انتخابی در دو روز خواهند داشت و پس از آن ترکیب نهایی تیم ملی شمشیربازی سابر زنان و مردان برای حضور در جام جهانی گرجستان مشخص میشود.
* اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی سابر زنان به شرح زیر است:
نجمه سازنچیان، پریماه برزگر، کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی، آیسا صدیقی، شیدا عالمی و زهرا هادی عابدینی، اردوی سابر زنان از ۲۳ تا ۲۸ آذر برگزار میشود.
* اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی سابر مردان به شرح زیر است:
علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی، فرزاد باهر، نیما زاهدی و امیرحسین شاکر، اردوی سابر مردان از ۲۸ آذر تا ششم دی برگزار خواهد شد.
شمشیربازیمنبع: ورزش 3
کلیدواژه: شمشیربازی جام جهانی گرجستان شمشیربازی سابر مسابقه انتخابی سابر مردان سابر زنان تیم ملی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۹۱۱۷۰۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
صعود ۶ تیم به جام ملتهای آسیا و دور بعدی انتخابی جام جهانی
شش تیم راهیافته به جام ملتهای آسیا ۲۰۲۷ و نیز مرحله بعدی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ مشخص شدند. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته چهارم از دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 فوتبال آمریکا، کانادا و مکزیک در قاره آسیا شب گذشته (سهشنبه) برگزار شد و شش تیم موفق شدند صعود خود به جام ملتهای آسیا 2027 و نیز مرحله بعدی انتخابی جام جهانی را قطعی کنند.
تیمهای اول و دوم هر گروه علاوه بر قطعی کردن صعود خود به جام ملتهای آسیا 2027، در سه گروه شش تیمی بهصورت رفت و برگشت با هم بازی میکنند که دو تیم نخست هر گروه، مستقیماً راهی جام جهانی خواهند شد. تیمهای سوم و چهارم هر گروه در مرحله انتخابی به دو گروه سه تیمی تقسیم و دو تیم صدرنشین راهی جام جهانی میشوند. تیمهای رده دوم از هر گروه نیز در پلیآف به مصاف هم میروند تا نماینده آسیا در پلیآف بین قارهای مشخص شود.
پایان نوروز فوتبالی تیم ملی با برد در زمین سفت عشقآباد+جدولاکنون نگاهی به بازیهای هفته چهارم از دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 فوتبال آمریکا، کانادا و مکزیک در قاره آسیا خواهیم داشت:
گروه A
کویت یک - قطر 2
هند یک - افغانستان 2
قطر که هر چهار دیدار خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است، به دور بعدی انتخابی جام جهانی راه یافت. تیمهای ملی هند، افغانستان و کویت نیز برای تصاحب جایگاه دوم جدول میجنگند.
گروه B
سوریه 7 - میانمار صفر
ژاپن - کره شمالی (لغو شد)
با توجه به لغو دیدار کره شمالی و ژاپن، هنوز تکلیف هیچکدام از تیمهای صعود کرده به مرحله بعدی روشن نشده است.
گروه C
تایلند صفر - کره جنوبی 3
چین 4 - سنگاپور یک
کره جنوبی نیز به لطف غلبه بر تایلند، امیدهای خود را برای صعود به میزان قابل توجهی افزایش داد. سنگاپور حذف شد و تیمهای چین و تایلند همچنان شانس راهیابی به جام جهانی را دارند.
گروه D
قرقیزستان 5 - چین تایپه یک
مالزی صفر - عمان 2
بهجز چین تایپه که شانسی برای صعود به مرحله بعدی ندارد، سه تیم دیگر گروه فرصت راهیابی به جام جهانی را دارند.
گروه E
ترکمنستان صفر - ایران یک
ازبکستان 3 - هنگکنگ صفر
ایران و ازبکستان صعود خود را به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی و نیز جام ملتهای آسیا 2027 مسجل کردند.
گروه F
ویتنام صفر - اندونزی 3
فیلیپین صفر - عراق 5
عراق با کسب صد درصد امتیازات چهار بازی قبلی، مجوز راهیابی به دور بعدی انتخابی جام جهانی 2026 را به دست آورده است.
گروه G
اردن 7 - پاکستان صفر
تاجیکستان یک - عربستان یک
عربستان با وجود باقی ماندن در صدر جدول گروه G با کسب 10 امتیاز، به یک پیروزی دیگر برای صعود نیاز دارد و تیمهای اردن و تاجیکستان برای ایستادن در رتبه دوم با هم رقابت میکنند.
گروه H
یمن صفر - امارات 3
بحرین 3 - نپال صفر
نام امارات در جمع تیمهای صعود کرده به دور بعدی انتخابی جام جهانی دیده میشود. بحرین با کسب یک امتیاز دیگر به امارات میپیوندد و یمن برای زنده نگه داشتن شانس صعود خود، باید بحرین و نپال را با اختلافی قابل توجه شکست بدهد.
گروه I
بنگلادش صفر - فلسطین یک
لبنان صفر - استرالیا 5
استرالیا نیز راهی مرحله بعدی انتخابی جام جهانی 2026 شده است و فلسطین با کسب یک برد دیگر، به جمع 18 تیم پایانی این مرحله میپیوندد.
انتهای پیام/