اعلام اسامی داوران مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۴۱۳۹۴۹۰
اسامی داوران قضاوتکننده در دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور از سوی کمیته داوران اعلام شد.
به گزارش ایسنا. اسامی داوران به شرح زیر است:
دوشنبه ۲۷ دی
آلومینیوم اراک و فولاد مبارکه سپاهان
داوران: علی صفایی- علیرضا ایلدروم- حسن انتظاری- محمدحسین ترابیان
ناظر: رحیم رحیمی مقدم
خیبر خرمآباد و صنعت نفت آبادان
داوران: کمیل غلامی- سیدامیر قاسمی- رامین بابایی- امیر ایار
ناظر: بهرام مهرپیما
مس کرمان و فولاد خوزستان
داوران: سیدمهدی مرجان زاده- فرهاد مروجی- جعفر مهاجر- امیر آرمند
ناظر: رسول فروغی
ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس
داوران: موعود بنیادیفرد- سعید علینژادیان- محمد عطایی- ابوالفضل گرجی
ناظر: مسعود مرادی
سه شنبه ۲۸ دی
نساجی مازندران و گل گهر سیرجان
داوران: بیژن حیدری- آرمان اسعدی- محسن بابایی- مرتضی منصوریان
ناظر: رضا سخندان
مس رفسنجان و پدیده مشهد
داوران: اشکان خورشیدی- دانیال باشنده- اسماعیل احمدی- محمدرضا تارخ
ناظر: مرتضی کریمی
نفت مسجد سلیمان و خلیج فارس ماهشهر
داوران: ایمان شاه ولی- ولی کاوسی- علیرضا ممبینی- سیدامین خدادادپور
ناظر: البرز حاجی پور
پیکان تهران و استقلال
داوران: حسن اکرمی- سعید قاسمی- امیرمحمد داود زاده- جواد رحیم زاده
ناظر: علیرضا یزدانی
انتهای پیام
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: پارس فوتبال
کلیدواژه: جام حذفي فوتبال ايران داوران فوتبال
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۱۳۹۴۹۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز
انتهای پیام