Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «ایمنا»
2022-05-24@03:57:52 GMT

معرفی نفرات برتر مسابقات سنگ نوردی خوزستان

تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۴۱۹۲۳۶۱

معرفی نفرات برتر مسابقات سنگ نوردی خوزستان

با پایان یافتن مسابقات سنگنوردی داخل سالن خوزستان نفرات برتر هر رسته در رده‌های سنی مختلف مشخص شدند

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی هیئت کوهنوردی استان خوزستان مسابقات سنگ‌نوردی سالن در رشته‌های بول درینگ و سر طناب طی دو روز ٢٩ و ٣٠ دی‌ماه در محل مجموعه صعودهای ورزشی تختی برگزار شد.

عبدالرضا سپهری قهفرخی سرپرست کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان خوزستان اظهار کرد: این مسابقات در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو بخش آقایان و بانوان با نظارت دقیق کمیته داوری و هیأت اجرایی انجام و به اتمام رسید.

وی افزود: این مسابقات در جهت انتخاب نفرات برتر و معرفی به فدراسیون جمهوری اسلامی ایران به منظور حضور در مسابقات کشوری برگزار شد که نفرات برتر در این مسابقات به شرح زیر است:

بخش آقایان

رشته: سر طناب

رده سنی: نونهالان

۱. سورنا مرادی

۲.پ ارسا احمدی

۳. سیدعلیرضا موسوی

رشته: بول درینگ

رده سنی: نوجوانان

۱. آرش نوروزی

۲. امیر نوروزی

۳. اهورا شاه صنمی

رشته: بول درینگ

رده سنی: آزاد

۱. امین قیریان

۲. فرجاد علیمرادیان

۳. رضا شریفی

رشته: سر طناب

رده سنی: آزاد

۱. امین قیریان

۲. فرجاد علیمرادیان

۳. آرش نوروزی

بخش بانوان

رشته: سر طناب

رده سنی: نونهالان A

۱. نگار کریمی

۲. یسنا بویری

۳. رها باقرپور

رشته: سر طناب

رده سنی: نونهالان B

۱. آوا کیانی

۲. کیانا یزدانی

۳. بهاره معظمی گودرزی

رشته: سر طناب

رده سنی: نوجوانان C و D

۱. اسرا نادری

۲. هستی کرناسی

۳. پرند موسوی

رشته: سر طناب

رده سنی: آزاد

۱. کوثر طاهریان

۲. شیدا آب بیدی

۳. تبسم عابدیان فرد

رشته: بول درینگ

رده سنی: نوجوانان B

۱. تبسم عابدیان فرد

۲. کوثر طاهریان

۳. ستاره مؤذن

رشته: بول درینگ

رده سنی: آزاد

۱. شیدا آب بیدی

۲. ستاره آقایی

۳. غزال حیدری کایدان

کد خبر 550292

تبلیغات در خبربان

منبع: ایمنا

کلیدواژه: اهواز خوزستان سنگ نوردی مسابقات سنگنوردی دهه فجر مسابقات سنگنوردی نونهالان شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق نفرات برتر آزاد ۱

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۱۹۲۳۶۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

درخشش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور

‌‌به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز؛ مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بانوان ۱۴۰۱ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار شد.

‌‌این مسابقات برترین ورزشکاران دواتلون از سراسر کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند که در پایان و در بخش تیمی اصفهان قهرمان و آذربایجان غربی و شرقی به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی بزرگسالان‌( طناز سادات حسینی شریف، اسرا پناهی، نگین حیدری و نازلی حضوری) شرکت نمودند.

‌ در بخش تیمی رده سنی جوانان، این دختران ‌آذربایجان‌شرقی بودند که موفق‌تر عمل کردند و عنوان قهرمانی را از آن خود نمودند. پس از آذربایجان‌شرقی استان های البرز و اصفهان بر سکوهای دوم و سوم ایستادند. در رده سنی جوانان ( زهرا زارع، مهدیه فتحی، پریا قربانزاده، مبینا محمدی) به مربیگری خانم‌ها شیما فرزانه و مریم اسدزاده در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

 در بخش انفرادی و در رده بزرگسالان شکوه طیاره خواجویی از قم با زمان ۰۱:۱۹:۵۹ به مقام قهرمانی دست یافت. پس از وی نساء کرامتی نیا از ایلام با زمان ۰۱:۲۳:۰۰ در جایگاه دوم ایستاد و حدیث نصر آزادانی از استان اصفهان با زمان ۱:۲۴:۵۸ در رده سوم قرار گرفت.

‌در رده سنی جوانان هم نرگس نسک روش از استان‌ چهارمحال و بختیاری زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و با ثبت زمان ۱:۲۳:۳۰ قهرمان و صاحب مدال طلا شد. زهرا زارع وحید از استان میزبان با زمان ۱۴ ثانیه اختلاف در رده دوم ایستاد و عسل اکبری از البرز با زمان ۱:۲۵:۲۳ بر سکوی سوم قرار گرفت.

انتهای پیام/60017

 

دیگر خبرها

  • درخشش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور
  • کسب یک مدال برنز در مسابقات آزاد رده‌های سنی تکواندو
  • اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم های ملی پومسه مشخص شد
  • قهرمانان لیگ اسکیت سرعت استان سمنان معرفی شدند
  • قهرمان لیگ برتر شورین کمپو کاراته معرفی شد
  • نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌ ملی ساواته معرفی شدند
  • قهرمانی تهران کشتی را از حالت تک قطبی خارج کرد/ در حفظ استعداد های کشف شده کوتاهی کردیم
  • عملیات ساخت خانه کوهنورد کوهرنگ نیازمند اختصاص اعتبار است
  • نگاهی به مسابقات کشوری کشتی نونهالان/ شلوغ و خسته‌کننده اما با دورنمایی روشن
  • آوای حدید قهرمان فوتبال سوپرلیگ نونهالان میناب شد