Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «خبرگزاری برنا»
2022-12-07@03:31:18 GMT

اجاره کولر و بخاری در تهران

تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۴۵۷۸۲۷۰

اجاره کولر و بخاری در تهران

تا حالا برای شما پیش‌آمده بخواهید برای مدت کوتاهی از یک کولر و بخاری در فصل گرما یا سرما استفاده کنید اما هزینه‌ی مناسب برای خرید آن را نداشته باشید و در عوض برای مدتی که نیاز است کولر و بخاری را اجاره کنیم. که از لحاظ مالی مقرون و بصرفه است و مدتی که به کولر و بخاری احتیاج داریم از این وسایل استفاده نماییم بعد از مدتی که احتیاج مان برطرف شود میتوان آن را به صاحب خود برگردانیم و در عوض مبلغی به‌عنوان اجاره به صاحب کولر و بخاری بپردازیم.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

به گزارش برنا، تهران پرجمعیت‌ترین شهر کشور ایران میباشد و یکی از مشکلات عمده آن قیمت بالای کولر و بخاری است و اگر برای مثال یک عروسی و یا حتی مراسم ختم داشته باشیم و به کولر و بخاری بیشتری برای مهمانها احتیاج داریم و خرید یک کولر و یا بخاری اضافه برای چند روز طرح جالبی نمی‌باشد و حتی اگر برای چند روز که مراسم داریم کولر و بخاری را خرید کنیم ممکن است برای خرید  هزینه بالایی نیاز داشته باشیم  و از همین جهت توصیه می‌شود که برای اینگونه مواقع از کولر و بخاری اجاره‌ای استفاده گردد که در اکثر نقاط شهر تهران بصورت پراکنده مغازه‌ها و یا مکان هایی وجود دارد که کولر و بخاری را به‌صورت اجاره‌ای در اختیار افراد قرار می دهند میتوان کولر و بخاری را از این مکان ها تهیه کرد و بعد از سپری شدن  مدت  اجاره آن را به صاحب اصلی خود بازگرداند.

اجاره کولر در غرب تهران:

در فصل گرما اجاره کولر گازی یا کولر آبی اولین پیشنهادی است که فکر صاحبان مجالس را به خود مشغول می‌ نماید. بسیاری از افراد کولر آبی را ترجیح می‌دهند از کولر آبی جهت تامین سرمایش مکان مورد نظر استفاده میشود. اما با توجه به اینکه این مدل از کولر ها باید نیاز مبرم به آب و برق دارند استفاده از این نوع کولر برای مکانهای خاص خود توصیه می شود. همچنین بادی که از کولر های آبی نشات می گیرد همراه با ذرات بسیار ریز آب است که در دراز  مدت سبب کوفتگی و بی حالی فرد خواهد شد. بنابراین  برای استفاده در مجالس مختلف گزینه مناسب‌به نظر نمیرسد ولی  اجاره  کولر آبی ارزان میباشد.

کولر گازی این مدل از کولرها نسبت به نمونه های  قدیمی جدیدتر هستند و به راحتی می‌تواند میزان سرما دمای کولر را  متناسب با محیط انتخاب کند. هنگام اجاره کولر به این نکته توجه کنید که هر کولر می‌تواند محیط محدودی جواب گو باشد. و اگر قصد دارید  محیط یک سالن بزرگ را خنک کنید، بهتر است از چندین کولر در قسمت‌های مختلف استفاده کنید تا فضای تمامی قسمت‌ها به یک اندازه خنک شود.و تعادل دمایی برقرار گردد یکی از دلایل استفاده‌ی بیشتر کولرهای آبی در غرب تهران نسبت‌به کولرهای گازی این مسئله است که کولرهای آبی دارای قیمت اجاره پایین‌تر و مناسب‌تری نسبت‌به کولرهای گازی دارند معمولاً افرادی که در غرب تهران زندگی می‌کنند نسبت‌به کسانی که در شمال تهران زندگی می‌کنند وضعیت مالی و معیشتی پائین‌تری دارند و از لحاظ نظر قیمت نیز استفاده از  کولر  آبی برای اجاره بصرفه‌تر از کولر گازی است به این خاطر که برآورد شده یک کولر گازی می‌تواند پنج برابر یک کولر آبی برق مصرف نماید.

انواع کولر برای اجاره در غرب تهران

کولر آبی  4000 کولر آبی  5000 کولر گازی تک فاز کولر گازی سه فاز کولر گازی ایستاده 6000 کولر گازی ایستاده 3600

اجاره بخاری در فصول سرد تهران :

معمولاً در اکثر نقاط تهران در فصول سرد مکان‌های بسیار زیادی هستند که اجاره بخاری  می‌دهند و اگر قصد دارید بخاری اجاره کنید می‌توانید به این مکان‌ها مراجعه کنید تا در ازای پرداخت مبلغی تحت عنوان اجاره‌نامه یک بخاری را برای مدتی کوتاه یا بلند اجاره کنید معمولاً بخاری‌هایی که در این مکانها اجاره داده می‌شود همگی دارای استانداردهای لازم وسایل گازسوز هستند و درصورتی که در یکی از شهرستانهای تهران یک بخاری را اجاره کنیم می‌توانیم به‌راحتی آن را در مکان مورد نظر نصب کرده و بعد از طی شدن قرارداد آن را به صاحب اصلی خود برگردانیم.قبل‌از اجاره یک بخاری کاملاً به این‌موضوع توجه کنید که بخاری در خود نشتی نداشته باشد  چرا که نشتی  گاز بسیار خطرناک است و همیشه برای اجاره یک بخاری  این‌موضوع را مد نظر قرار دهید که بخاری دارای علامت استاندارد باشد و شایان‌ذکر است که اکثر بخاری‌هایی که در شهر تهران اجاره داده می‌شوند دارای وزن سبکی هستن که در موقع حمل‌ونقل به‌راحتی جابه‌جا شوند.

اجازه کولر و بخاری در شمال تهران

 کولر و بخاری در شمال تهران اجاره داده می‌شود با مابقی نقاط دیگر این شهرستان  کاملاً متفاوت است

به این خاطر که و وضعیت معیشتی شمال تهران با غرب و یا نقاط دیگر کاملاً متفاوت است و در مناطقی که افراد آن دارای وضعیت معیشتی و مالی خوبی باشند معمولاً کیفیت مهم‌تر از قیمت است و از همین جهت کولر و بخاری که در شمال تهران اجاره داده می‌شود برندهای خاصی هستن که جزو گران‌ قیمت‌ترین برند های کولر و بخاری هستند و دارای کیفیت مناسب‌تر و بازدهی بالاتری هستند معمولاً کولرهای اجاره‌ای در شمال تهران به‌صورت گازی موجود میباشد بخاری‌های اجاره ای از معتبرترین شرکت‌ها خریداری‌شده  تا بتوان به  افرادی که آن را اجاره می دهند  امنیت خاطر ایجادکنند بخاری و کولر اجاره شده به خوبی جواب‌گوی محیطی باشند که در آن بکارگیری می‌شوند.

مدت اجاره کولر و بخاری در تهران:

۱.کوتاه مدت:

همانگونه که از نام مدت اجاره پیداست کولر و بخاری به‌صورت کوتاه‌مدت برای مراسمات به مدت یک تا چند روز اجاره داده می‌شود که این نوع اجاره را اجاره کوتاه‌مدت می‌نامند معمولاً  کولر یا بخاری که در اجاره کوتاه‌مدت اجاره می‌شوند دارای وزن‌ سبک‌تری هستند که در موقعی که مدت اجاره تمام شود این وسایل به‌راحتی  جابجا شوند.

۲.بلند مدت:

گاهی از اوقات بعضی از تالارها و رستوران‌ها در مناطق سرد و گرم نیاز دارند که با وسایل سرمایشی و گرمایشی نظیر کولر و بخاری را برای مدت طولانی‌تری اجاره  کنند که ممکن است مدت اجاره کولر و بخاری بیش‌از یک ماه طول بکشد و این نوع اجاره را اجاره بلند مدت می‌نامند.

۳.توافقی:

بیشترین نوع اجاره کولر وبخاری در تهران به‌صورت  توافقی می‌باشد شخص اجاره‌دهنده و اجاره گیرنده طی توافقی اعلام می‌کنند که برای مدت چند روز می‌توانند کولر و بخاری را اجاره بگیرد.

انتهای پیام/

صرافی ارز دیجیتال

منبع: خبرگزاری برنا

کلیدواژه: کولر گازی اجاره داده می شود کولر و بخاری کولر و بخاری شمال تهران غرب تهران کولر گازی مدت اجاره کوتاه مدت برای مدت کولر آبی یک بخاری اجاره ای یک کولر چند روز مکان ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۵۷۸۲۷۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

اجاره بها در آذربایجان تهران معقول تر از مناطق دیگر+ جدول

بازار اجاره بهای مسکن در منطقه آذربایجان کمی متفاوت تر از سایر مناطق بوده ؛ در این منطقه قیمت ها کمی به صرفه تر به نظر می رسد

به گزارش ایران اکونومیست؛ بازار اجاره بها در کلان شهر تهران در روزهای بارانی تغییر چندانی نسبت به هفته گذشته نداشته است اما قیمت‌ها در منطقه آذربایجان حتی از جنوب شهر هم کمی معقول تر به نظر می‌رسد.

قیمت‌های اجاره مسکن در منطقه آذربایجان را در ادامه منتشر می‌شود.

محله متراژ اجاره بها (قیمت‌ها به تومان می‌باشد) رهن (قیمت‌ها به تومان می‌باشد)
سلسبیل ۶۷ ۱ الی ۵ میلیون ۲۷۰ الی ۴۵۰ میلیون
میدان حر ۶۵ ۱ الی ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ۱۰۰ الی ۵۰۰ میلیون
جیحون ۶۵ ۲ الی ۶ میلیون ۳۰۰ الی ۶۰۰ میلیون
نواب ۶۵ ۵ الی ۶ میلیون ۱۰۰ الی ۳۵۰ میلیون
آذربایجان ۶۷ ۲ الی ۷ میلیون ۵۰ الی ۵۳۰ میلیون
شادمهر ۷۰ ۴ الی ۸ میلیون ۱۰۰ الی ۶۳۰ میلیون

 

  منبع: خبرگزاری مهر برچسب ها: اجاره بها ، رهن و اجاره مسکن ، مسکن اجاره ای ، اجاره مسکن

دیگر خبرها

  • راه برون‌رفت از تنگنای گازی؛ تهران و ۱۰ استان دیگر بیشترین میزان گاز را مصرف می‌کنند
  • هزینه رهن و اجاره آپارتمان در دو منطقه ۴ و ۵ تهران
  • رهن میلیاردی در تجریش+ جدول
  • محدوده متوسط بازار اجاره تهران
  • نبود زیرساخت شبکه گازی، مهم‌ترین چالش حذف بخاری‌های حادثه‌ساز است
  • خزان تورم در بازار اجاره
  • تجهیز ۱۲۵ مدرسه به سامانه گرمایشی استاندارد
  • ۱۲۵ مدرسه در خمین به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شد
  • اجاره بها در آذربایجان تهران معقول تر از مناطق دیگر+ جدول
  • پکیج بهتر است یا بخاری گازی؟