Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «بیتوته»
2022-05-23@15:45:11 GMT

فریب دختران جوان در خانه‌های اجاره‌ای

تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۴۹۸۸۶۱۲مدیر اخراجی با خواستگاری از دختران جوان آنها را به خانه‌هایی که به‌صورت روزانه اجاره کرده بود، می‌کشاند و در آنجا با مسموم کردن‌شان اموال‌شان را سرقت و آنها را قربانی نقشه شوم خود می‌کرد. هرچند متهم توانست با این ترفند دست‌کم 10دختر را به دام بیندازد، اما سرانجام توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش همشهری، رسیدگی به این پرونده از چندی قبل با شکایت زن جوانی در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

شاکی به بازپرس محمدامین تقویان گفت: چند وقت قبل به‌عنوان مسافر سوار یک خودرو شدم که در بین راه راننده سر صحبت را باز کرد و گفت مهندس و برج‌ساز است. او شماره تماسم را گرفت و بعد از چند مرتبه صحبت‌کردن گفت که به من علاقه‌مند شده و از من خواستگاری کرد. او گفت 10سال قبل از همسرش جدا شده و حالا می‌خواهد با من زندگی تازه‌ای را شروع کند. من هم حرف‌هایش را باور کردم و به خواستگاری‌اش جواب مثبت دادم و قرار شد به‌زودی عقد کنیم. شاکی ادامه داد: درحالی‌که من او را نامزد خودم می‌دانستم، خانه‌ای اجاره کرد و من حتی فرش و تلویزیون خودم را هم به آنجا بردم تا به‌زودی زندگی مشترک‌مان را شروع کنیم، اما یک روز وقتی 2نفری آبمیوه خوردیم من بیهوش شدم و دیگر متوجه هیچ‌چیز نشدم و وقتی به هوش آمدم صاحب‌خانه را بالای سرم دیدم و خبری از نامزدم نبود. آنطور که صاحب‌خانه می‌گفت نامزدم خانه را به‌طور روزانه و مبله اجاره کرده بود و حالا خبری از او نبود. خوب که نگاه کردم متوجه شدم فرش و تلویزیونم همراه کارت عابربانکم سرقت شده و هرچه با او تماس گرفتم جوابم را نداد. او پس از بیهوش کردن من و اجرای نقشه شومش، همه اموالم را سرقت کرده و متواری شده بود.

زن راننده

این زن تنها شاکی پرونده نبود و در ادامه با ثبت چند شکایت دیگر معلوم شد اقدامات مجرمانه متهم دامنه گسترده‌ای دارد. یکی دیگر از شاکیان زن جوانی بود که به‌عنوان راننده تاکسی اینترنتی در یکی از سامانه‌های هوشمند کار می‌کرد. او در شکایتش گفت: مدتی قبل متهم به‌عنوان مسافر سوار خودرویم شد و از من خواست او را به دماوند ببرم. من هم این کار را انجام دادم، اما در انتهای مسیر او به من آبمیوه تعارف کرد و وقتی آن را خوردم بیهوش شدم. بعد از به هوش آمدنم فهمیدم که وی از من فیلم سیاه تهیه کرده است. او با نشان‌دادن فیلم‌ها تهدیدم کرد که اگر سراغ پلیس بروم فیلمم را منتشر کرده و آبرویم را می‌برد و با سرقت اموالم فراری شد.

کلاهبرداری به بهانه کاریابی

هرچه تحقیقات مأموران ادامه پیدا می‌کرد آنها به اطلاعات تازه‌تری از متهم تحت تعقیب دست پیدا می‌کردند و شمار شاکیان نیز بیشتر می‌شد. یکی از ترفندهای متهم پیدا کردن کار برای طعمه‌هایش بود و با این شگرد توانسته بود زن جوانی را قربانی نقشه شوم خود کند. این زن به مأموران گفت: وقتی به‌عنوان مسافر سوار خودروی متهم شدم، سر صحبت را باز کرد و وقتی فهمید که من بیکارم گفت می‌تواند برایم کار پیدا کند. من هم حرف‌هایش را باور کردم و امیدوار شدم. او گفت برای سرکار رفتن باید 50میلیون تومان وثیقه به او بدهم. من هم ماشینی که داشتم را فروختم و 50میلیون تومان به او دادم.

شاکی در ادامه گفت: یک روز که به بهانه صحبت کردن من را به خانه‌اش دعوت کرده بود به من آبمیوه تعارف کرد و بعد از نوشیدن آن بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم فهمیدم به من تعرض کرده است. آن موقع خبری از او نبود و متوجه شدم آنجا خانه او نیست و فقط برای یک روز آنجا را اجاره کرده بود. او با این شگرد سرم کلاه گذاشت و ناپدید شد.

کلاهبردار تحت تعقیب

یکی دیگر از شاکیان، زنی جوان بود که متهم پول‌های طعمه‌هایش را به‌حساب بانکی او واریز می‌کرد. این زن درباره چگونگی آشنایی‌اش با متهم گفت: یک روز در نزدیکی دادگاه خانواده به‌عنوان مسافر سوار خودروی متهم شدم. او شروع به صحبت کرد و گفت با همسرش دچار اختلاف شده و کارشان به دادگاه خانواده کشیده شده است. او طوری حرف می‌زد که اعتمادم را به‌خودش جلب کرد و پیشنهاد ازدواج داد. در ادامه شماره کارت عابربانکم را گرفت و در چند مرحله مبالغ کلانی پول به حسابم واریز شد و طبق قرارمان من هم پول‌ها را به‌حساب خودش واریز کردم، اما بعد از مدتی فهمیدم که او یک کلاهبردار تحت تعقیب است و برای اینکه دستگیر نشود و ردی از خودش به جا نگذارد پول‌های مردم را به‌حساب من واریز می‌کند. آنطور که شواهد و مدارک به‌دست آمده و اظهارات شاکیان نشان می‌داد متهم تحت تعقیب با ترفندهای گوناگون دختران و زنان جوان را فریب می‌داد و اغلب با خوراندن آبمیوه مسموم آنها را بیهوش و ضمن تعرض، اموال‌شان را نیز سرقت می‌کرد. در این شرایط با استفاده از سرنخ‌های به‌دست آمده تلاش برای دستگیری او آغاز شد.

زیر گرفتن مأمور پلیس

درحالی‌که تحقیقات ادامه داشت، اطلاعات تازه‌ای از متهم به‌دست آمد. او در پرونده‌ای دیگر از یک مرد جوان کلاهبرداری کرده بود. شاکی نیز بی‌اطلاع از سایر جرائم متهم، حکم جلب او را گرفته و مأموران را برای دستگیری او به مخفیگاهش برد. آن شب مأمور پلیس با در دست داشتن حکم جلب متهم در یک قدمی او بود، اما متهم که سوار خودرو بود دنده عقب حرکت کرد و خودرو را به مأمور پلیس کوبید و فرار کرد. او که فکر می‌کرد مأمور پلیس فوت شده است به مکان نامعلومی گریخت و تا مدت‌ها هیچ خبری از او نبود تا اینکه سرانجام مأموران توانستند با ردزنی‌های تخصصی او را شناسایی و دستگیر کنند.

مدیر اخراجی که تبهکار شد

متهم در شرایطی دستگیر شد که شمار شاکیانش به 10نفر رسیده بود. او ضمن اعتراف به کلاهبرداری از شاکیان گفت: من در یکی از اداره‌های دولتی کار می‌کردم و مدیر بودم، اما زندگی‌ام از هم پاشید و به‌تدریج به کارهای خلاف کشیده شدم. او ادامه داد: سال‌ها قبل ازدواج کرده و زندگی خوبی داشتم، اما همسرم با اینکه یک فرزند داشتیم از من جدا شد و 50سکه مهریه‌اش را هم از من گرفت. مدتی بعد از آن دوباره ازدواج کردم و از همسر دومم هم بچه‌دار شدم اما او هم‌ ساز جدایی زد و مهریه‌اش را که 150سکه بود اجرا گذاشت و من هم مقداری از سکه‌ها را دادم و بقیه مهریه را قسطی پرداخت می‌کردم. مشکلات زندگی‌ام هر روز بیشتر از قبل می‌شد. در ادامه با مردی آشنا شدم که برای سرمایه‌گذاری پول‌هایم را گرفت، اما نه‌تنها سودی به من نداد، بلکه 100میلیون تومان هم بدهکار شدم و 3سال به زندان افتادم. وقتی آزاد شدم مرا که تا قبل از آن مدیر بودم از محل کارم اخراج کردند و از آن زمان وارد کارهای خلاف شدم و تلاش کردم با کلاهبرداری و فریب زنان و دختران هزینه‌های زندگی‌ام را تامین کنم.

متهم درباره دلیل زیر گرفتن مأمور پلیس نیز گفت: باور کنید من نمی‌دانستم کسی را که زیر گرفته‌ام پلیس است. آن شب ماشین یکی از دوستانم را قرض گرفته بودم که پیام داد باید هرچه زودتر ماشینش را پس بدهم والا بلایی سرم می‌آورد. آن شب وقتی جوان موتورسوار را دیدم فکر کردم دوستم کسی را برای سر به نیست کردنم فرستاده است و ماشین را به او کوبیدم و فرار کردم. تا مدت‌ها از مخفیگاهم بیرون نمی‌آمدم و فکر می‌کردم که جوان موتورسوار کشته شده است، اما بعد متوجه شدم که او پلیس بوده و خوشبختانه زنده است.

براساس این گزارش هم‌اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و رسیدگی به جرائم او در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

تبلیغات در خبربان

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «بیتوته» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۹۸۸۶۱۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

تحولات اوکراین| اردوغان شرط موافقت ترکیه برای پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو را نام برد/ آمریکا سال‌ها کی‌یف را درباره عضویت در ناتو فریب داد

دبیرکل ناتو و رئیس جمهوری ترکیه درباره عضویت فنلاند و سوئد در ناتو گفتگو و توافق کردند که ‌نگرانی‌های امنیتی همه طرفین در نظر گرفته شود و اردوغان گفت: آنکارا باید از همبستگی استکهلم و هلسینکی با مسائل اصولی، به ویژه مبارزه با تروریسم، اطمینان یابد. - اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، "رجب طیب اردوغان"، رئیس جمهوری ترکیه شب گذشته، شنبه، در جریان گفتگوی تلفنی خود با "ینس استولتنبرگ"، دبیرکل ناتو اعلام کرد که ترکیه در صورت جلب رضایت آنکارا، از عضویت سوئد و فنلاند در ناتو حمایت خواهد کرد. وی تاکید کرد که ترکیه از سیاست درهای باز ناتو حمایت می‌کند. با این حال، موضوع درخواست سوئد و فنلاند برای پیوستن به پیمان آتلانتیک شمالی، به "نگرش این دو کشور به منافع حیاتی امنیت ملی ترکیه مربوط است."

اردوغان یادآور شد که ترکیه نمی تواند نسبت به عضویت سوئد و فنلاند در ناتو مثبت باشد تا زمانی که این کشورها نشان دهند که در زمینه مسائل اساسی امنیتی، به ویژه مبارزه با تروریسم، با ترکیه همبستگی خواهند داشت.

رهبر ترکیه روز شنبه با ماگدالنا اندرسون، نخست وزیر سوئد گفتگوی تلفنی داشت. اردوغان از مقامات استکهلم خواست حمایت از تروریست‌ها را متوقف کند.اردوغان همچنین با سائولی نینیستو، رئیس جمهوری فنلاند مذاکراتی تلفنی انجام داده و تاکید کرد که ترکیه نمی تواند حضور "سازمان های تروریستی" در فنلاند که  تهدیدی برای آنکارا هستند، را نادیده بگیرد.

پیش از این مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه گفته بود که اکثریت شهروندان ترکیه با پیوستن فنلاند و سوئد به پیمان آتلانتیک شمالی مخالف هستند، زیرا این دو کشور آشکارا از اعضای سازمان تروریستی پ ک ک (حزب کارگران کردستان) حمایت می‌کنند.

روز گذشته شبکه «فاکس نیوز» در گزارشی یادآور شد که ترکیه به دلیل مواضعش در قبال اوکراین و گسترش پیمان آتلانتیک شمالی ، به "سلاح مخفی" روسیه در داخل ناتو تبدیل شده است. از زمان آغاز درگیری‌های نظامی در اوکراین، ترکیه هیچ تحریمی علیه روسیه اعمال نکرده است. ضمن اینکه، در سال 2020، خود آنکارا به دلیل خرید سامانه موشکی اس-400 از روسیه، مورد تحریم ایالات متحده قرار گرفت.

به عقیده کارشناسان این شبکه، اردوغان یا از اتحادهای غربی استفاده کرده، یا بسته به اینکه چه اقدامی سود بیشتری داشته باشد، با آنها مقابله می‌کند. در عین حال برخی از آنها، اردوغان را «مرد پوتین در ناتو» نامیدند.

این خبر به‌روزرسانی می‌شود| در ادامه می‌توانید تحولات مربوط به روز هشتاد و هشتم جنگ اوکراین را دنبال بفرمایید:

***

بلینکن: آمریکا برنامه‌ای برای از سرگیری روابط با روسیه ندارد

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده، صبح امروز، یکشنبه، طی سخنرانی در واشنگتن در جمع فارغ التحصیلان دانشگاه جورج تاون، در واکنش به تحریم‌های جدید مسکو علیه برخی مقامات آمریکایی، تاکید کرد که دولت جو بایدن هیچ برنامه ریزی برای بهبود روابط با فدراسیون روسیه، تحت رهبری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور ندارد.

وزارت امور خارجه روسیه روز گذشته اعلام کرد که مسکو در اقدامی تلافی جویانه، 963 شهروند آمریکایی، از جمله جو بایدن- رئیس جمهوری آمریکا، هانتر بایدن- پسرش و آنتونی بلینکن- وزیر امور خارجه را بصورت دائمی از ورود به خاک فدراسیون روسیه منع کرده است.

وزارت خارجه روسیه در عین حال یادآور شد که این کشور به دنبال رویارویی نیست و پذیرای گفتگوهای صادقانه و متقابلاً محترمانه است و مردم آمریکا را که همیشه در روسیه مورد احترام هستند از مقامات آمریکایی که آشکارا روس هراسی را تحریک می‌کنند، جدا کرده است.

سفیر سابق آمریکا: مقامات واشنگتن کی‌یف را برای پیوستن به ناتو فریب دادند

مایکل مک‌فول، سفیر سابق ایالات متحده در روسیه، در جریان مناظره‌ای با کارشناسان روابط بین‌الملل در تورنتو، با موضوعیت اوکراین، اعتراف کرد که دیپلمات‌های آمریکایی برای چندین سال به دروغ وعده پیوستن اوکراین به ناتو را به مقامات این کشور داده بودند و بدین ترتیب آشکارا به آنها دروغ گفتند.

مجری این مناظره که سیاستمداری لهستانی بود، با اشاره به وعده‌های واشنگتن به اوکراین در سال 2021 ، این سئوال را مطرح کرد: "پس آیا دیپلمات‌های آمریکایی به مقامات کی‌یف دروغ گفتند؟". مک‌فول به این پاسخ مثبت داد و افزود که دنیای واقعی اینگونه عمل می‌کند.

تردید مقام پارلمانی روس درباره اعزام نیروی ناتو به غرب اوکراین

لئونید اسلوتسکی، رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه، نسبت به اعزام نیروهای ناتو به مناطق غربی اوکراین تردید دارد.

اسلوتسکی که روز شنبه به شهر دونتسک، در شرق اوکراین سفر کرد، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «من فکر می کنم که پیمان آتلانتیک شمالی و کسانی که در مقر آن تصمیم گیرنده هستند، به این موضوع و عواقب آن به خوبی فکر می‌کنند. آنها با خودشان دشمن نیستند. من فکر نمی‌کنم که آنها خواستار رویارویی نظامی با روسیه باشند.»

این مقام پارلمانی افزود: «البته اگر چنین فرض غیرقابل تصوری [درباره استقرار نیروهای ناتو در مناطق غربی اوکراین] تحقق یابد، روسیه می‌تواند به بطور مناسب به آن پاسخ بدهد.» اسلوتسکی یادآور شد که روسیه از لحاظ توان بالقوه نظامی خود، "آماده ترین قدرت در روی کره زمین برای جنگ" است و هرگز نمی‌توان این کشور را غافلگیر کرد.

زلنسکی: تعداد نیروهای نظامی اوکراینی 700 هزار نفر است

ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز شنبه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قدرت ارتش اوکراین 700 هزار نفر است. وی گفت: «در اینجا نتیجه کار 700 هزار نفر را می بینید که برای دفاع از کشور می‌جنگندند. آنها در سراسر کشور مستقر هستند.»

زلنسکی توضیح داد که اوکراین به ارتشی بسیار بزرگتر از 250 تا 260 هزار نفر قبلی نیاز دارد. وی تاکید کرد که این امر در نتیجه امضای فرمان افزایش تعداد نیروهای مسلح در ماه فوریه (بهمن ماه) میسر شده است.

درخواست مردم اوکراین از زلنسکی درباره لغو ممنوعیت سفر مردان به خارج از کشور

شهروندان اوکراینی طوماری را برای لغو ممنوعیت خروج مردانی که موظف به خدمت سربازی از کشور هستند تنظیم کرده‌اند.  طی سه روز، آرای کافی (بیش از 25 هزار رأی) جمع آوری شده تا مورد توجه ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین قرار بگیرد.

نویسندگان طومار از وی می‌خواهند تا ممنوعیت خروج مردان 18 تا 60 ساله از کشور را لغو کند و عبور رایگان از مرزها را برای شهروندان اوکراینی ممکن سازد.

زلنسکی در اواسط ماه مه لایحه تمدید حکومت نظامی و بسیج عمومی در اوکراین را به پارلمان اعلای این کشور ارائه داد که مورد تصویب قرار گرفت.

نخست وزیر ایتالیا به زلنسکی درباره حمایت کامل اطمینان داد

ماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا، روز شنبه طی گفت‌وگویی تلفنی با ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌ جمهوری اوکراین، در خصوص حمایت کامل رم از حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور، از جمله در زمینه تصویب بسته ششم تحریم‌ها علیه روسیه در اتحادیه اروپا، به وی اطمینان داد.

اتحادیه اروپا در حال حاضر در حال بررسی بسته ششم تحریم‌های ضدروسی است که به گفته پائولو جنتیلونی، کمیسر اقتصادی اروپا، به حالت تعلیق درآمده، برای اینکه کشورهای عضو در خصوص تحریم نفت روسیه اتفاق نظر ندارند.

نخست وزیر مجارستان تحریم‌های ضدروسی را با بمب اتمی مقایسه کرد

ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان، روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی مشترک خود با الکساندر ووچیچ، رئیس جمهوری صربستان،  اعلام کرد که عواقب برخی تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه را می توان با تاثیر بمب اتمی مقایسه کرد. به گفته وی، برخی از پیشنهادات بروکسل ممکن است منجر به افزایش قیمت‌ها، گرسنگی و حتی بیشتر شدن مهاجران در کشورهای غربی شود.

نخست وزیر افزود: «مجارستان با بروکسل در اقدامات غیرمنطقی و غیرقابل قبول علیه روسیه که منجر به افزایش قیمت‌ها، گرسنگی و مهاجرت گسترده بی‌سابقه می‌شود، موافق نیست. تحریم های بی پروا علیه روسیه نباید اعمال شود، زیرا آنها شبیه بمب اتمی عمل خواهند کرد.»

مخالفت وزیر خارجه اتریش با پایان دادن به گفتگوها با روسیه

الکساندر شالنبرگ، وزیر امور خارجه اتریش روز شنبه در مصاحبه اختصاصی با روزنامه "کوریره دلا سرا" ابراز عقیده کرد که  حذف مسکو از تمامی سکوهای گفتگوهای بین المللی اشتباه است. وی تاکید کرد که اتریش کشوری بی طرف است و طرفدار مذاکره با روسیه بوده و خواهد بود.

این مقام اتریشی توضیح داد: «بی طرفی بخشی از خودمختاری ملی ماست، وین همیشه پایتخت گفتگوها خواهد بود. در دنیایی که درگیری‌ها - اقتصادی، نظامی، فکری - گسترده‌تر شده است، بی طرفی می تواند ارزش بیشتری داشته باشد.»

شالنبرگ معتقد است که روسیه به درستی از شورای اروپا کنار گذاشته شده است، "ولی حذف مسکو از همه قالب‌های گفتگوهایی بین المللی اشتباه خواهد بود." علاوه بر این، به گفته وی، بحث تحریمباید پشت درهای بسته باشد و نه بصورت علنی. اکنون بحث تحریم‌ها به صورت علنی در جریان است.

تحولات روزهای گذشته پیرامون اوکراین را از لینک‌های زیر بخوانید:

تحولات اوکراین|استقبال بایدن از پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو/ مسکو ده‌ها دیپلمات فرانسه و ایتالیا را اخراج کردتحولات اوکراین| پارلمان فنلاند عضویت در ناتو را تصویب کرد / پوتین: گسترش ناتو تنها در جهت منافع آمریکا صورت می‌گیردتحولات اوکراین| کی‌یف: تغییر مرزهای اوکراین هرگز مورد موافقت قرار نخواهد گرفت/ رای مثبت حزب حاکم سوئد به عضویت در ناتوتحولات اوکراین|پوتین: پیوستن فنلاند به ناتو اشتباه است/ مسکو: شواهد کافی از آزمایشگاه‌های بیولوژیکی نظامی آمریکا در اوکراین وجود داردتحولات اوکراین|پوتین: روسیه به الحاق سوئد و فنلاند به ناتو واکنش نشان می‌دهد/درخواست رسمی سوئد برای عضویت در ناتوتحولات اوکراین| مسکو اقدامات ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه را تحت نظر دارد/ آمریکا اطلاعات مربوط به مقامات روسی را به کی‌یف منتقل نخواهد کرد

انتهای پیام/

دیگر خبرها

  • ۲۵ سال عملکرد اصلاحات| اصلاح‌طلبان بدنه اجتماعی خود را فریب دادند
  • ضداجتماعی‌های فریبنده
  • دعوت از ۱۹ هندبالیست به اردوی تیم ملی دختران جوان
  • دسترسی به سوالات امتحانات نهایی قبل از آزمون ممکن نیست/فریب سودجویان را نخورید
  • دسترسی به سؤالات امتحانات نهایی ممکن نیست/دانش آموزان فریب نخورند
  • دسترسی به سؤالات امتحانات نهایی قبل از آزمون ممکن نیست/ فریب سودجویان را نخورید
  • تغییرات گرافیکی در برگه سؤالات برای فریب دانش‌آموزان!/ «متخلفان انتشار سؤالات امتحان نهایی» شناسایی شدند
  • کمبود تولید نداریم؛ مردم فریب فضاسازی‌ها را نخورند
  • تحولات اوکراین| اردوغان شرط موافقت ترکیه برای پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو را نام برد/ آمریکا سال‌ها کی‌یف را درباره عضویت در ناتو فریب داد
  • منشی، همدست سارقان مسلح/ متهم به خاطر رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش سرقت کرد!