Web Analytics Made Easy - Statcounterسرپرست فدراسیون فوتبال گفت: برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی تیم ملی ایران با 2 تیم خوب دنیا در حال مذاکره هستیم.

به گزارش فارس، میرشاد ماجدی در خصوص کلاس داوران فوتسال با حضور مدرس فیفا اظهار داشت: گالان یکی از داوران با تجربه و متخصص در این امر است. کلاس خیلی خوبی است. قبل از فصل همیشه این کلاس ها را در بخش های مختلف فوتبال داریم.

علیرغم صحبت های خارج از فدراسیون که می گویند کارها خوابیده، می بینید که کارها طبق روال عادی خودش انجام می شود.

*من هم می‌توانم پیشنهاد دستمزد 100 میلیونی برای داوران بدهم

وی افزود: هم اعزام تیم های مختلف و هم اردوهایشان را داریم. کلاس های آموزشی را برگزار می کنیم. این را به فال نیک می گیریم. گالان گفت تیم هایی که در جام جهانی بودند و حداقل دو داور داشتند تعدادشان کم بوده که یکی از آن ها ایران است. از این دو داور هم یکی خانم است. به او گفتیم دو داور برای فوتسالی که شهره آفاق دنیاست، کم است.امیدواریم در جام جهانی آینده کمک کنند داوران بیشتری داشته باشیم.

سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد اینکه داوران برای هربازی پس از کسر مالیات 108 هزارتومان دریافت می‌کنند، گفت: در بحث داوری اشل هایی وجود دارد که از قبل بوده، شما نمی توانید یک روزه روند صعودی چشمگیری داشته باشید. خروجی ها و ورودی ها باید با هم بخواهند. من هم معتقدم دستمزدها پایین است اما با شرایط فعلی فدراسیون باید ترتیبی را اتخاذ کنیم. با اعضای هیات رئیسه هم صحبت کردیم. ان شاالله حرکت رو به جلویی داشته باشیم البته نه با اعداد و ارقام نجومی، این واقعا در شرایط فدراسیون نیست.

وی در خصوص اینکه علی خسروی برای هربازی پیشنهاد 2میلیونی ارائه کرده، اظهار داشت: من هم می توانم پیشنهاد ماهی 100میلیون بدهم! پیشنهاد دادن با توانایی پرداخت تفاوت زیادی دارد. در باشگاه ها این اتفاقات برای مربیان و بازیکنانی در حال شکایت کردن هستند، می افتد. گفتن خوب است. من هم از خدا می‌خواهم. هیات رئیسه هم این نظر را دارد که بتوانیم واقعا پول را پرداخت کنیم که شان داوران حفظ شود ولی باید داشته باشیم.

*برادر من با مجیدی و فکری هم کار کرده بود، آیا من سفارش کرده بودم؟

ماجدی در مورد توجه به تیم ملی فوتسال و اینکه بازی با آرژانتین و اسپانیا دردسر شده، گفت: باید با واقعیت ها جلو برویم. نباید بگویند مغفول شده و در فکرتان نیست. هفته پیش خودم با شمسایی جلسه 3 ساعته داشتیم و موضوعات را بررسی کردیم. باید برای مسابقات نهایی آسیا به کویت اعزام شوند. برنامه اردویی را داده اند. آماده سازی تیم جوانان و نوجوانان را هم مانند فوتسال انجام می دهیم. تیم زیر23 سال باید برای مسابقات کشورهای اسلامی به قونیه ترکیه اعزام شود. بانوان به کافا اعزام و اردوهایشان شروع شده است. هیچ چیزی را راکد و مغفول نگذاشتیم. علیرغم مسائل مالی و کمبودها، از چیزی غافل نشدیم. مطمئن باشید تیم ملی فوتسال هم با بهترین تدارکات اعزام می شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا حضور برادرش در تیم جوانان پیشنهاد خودش بوده، گفت: دخالتی در انتخاب مربیان و کمک ها ندارم. کمیته فنی برای همین موضوع تشکیل شده و همه اعضایش می توانند شهادت بدهند. این ها در فضای مجازی به وجود می آید. نمی دانم برای چه؟ برادران مجیدی، بیانی و فنونی زاده نباید باشند؟ چون برادر من است حق کارکردن در جایی را ندارد؟ مگر در استقلال با مجیدی، در مسجدسلیمان با فکری یا صبای قم با مرفاوی کار می‌کرد، من سفارش کرده بودم؟ هر مربی نظری دارد و با کسی راحت است و کار می کند. خدا را گواه می گیریم هیچ دخالتی در انتخابات و انتصابات به غیر از رایی که کمیته فنی داده، نداشتم.

*فیلم درگیری من با اسکوچیچ را پخش کنید تا خودمان هم استفاده کنیم!

ماجدی در مورد موضوع البسه تیم ملی عنوان کرد: فراخوانی دادیم. چند شرکت حضور پیدا کردند. ما باید صلاح فدراسیون و داشته هایی که اسپانسر می تواند بدهد را در نظر بگیریم. می دانید که چه مشکلاتی را قبلا داشتیم. وقتی یک برند خوب نمی تواند البسه شما را تامین کند عملا قرارداد نبندید بهتر است. باید بتوانیم در حداقل زمان حداثر بهره برداری را داشته باشیم. یعنی البسه در دسترس ما باشد و بتوانیم بلافاصله از آن استفاده کنیم. فکر می کنم تا آخر هفته آینده انجام شود. دنبال توافق با یک برند خوب داخلی یا خارجی هستیم.

سرپرست فدراسیون فوتبال در خصوص جلسه با اسکوچیچ و مسائل حاشیه ای که مطرح شده، گفت:‌هیچ مساله حاشیه ای نیست. یک رئیس فدراسیون اگر نتواند با سرمربی خودش صحبت کند بهتر است هیچ صحبتی نباشد.

وی در مورد بحث درگیری فیزیکی عنوان کرد: این ها را می گویند برای اینکه فدراسیون را دچار حاشیه کنند. من شنیدم می گویند صوت و فیلم داریم. خیلی خوشحال می شوم فیلم این جنجال را روی سایت ها قراربدهند تا ما هم استفاده کنیم! دیدی علی خسروی با چه هیجانی صحبت می کرد. اگر از پشت در گوش کنید می گویید او در حال دعوا بوده! این حرف ها وجود ندارد. وظیفه من است برای دفاع از حق فدراسیون و تیم ملی با سرمربی صحبت کنم. گلایه ها و انتقادات و پیشنهادات را به گوش او برسانم. این واضح ترین مساله است.

*اگر مسئولان دستور می‌دهند، چشم!

ماجدی در مورد اینکه گفته می شود وزارت ورزش و مسئولان خارج از فدراسیون اعلام کرده اند باید مساله بازی های تدارکاتی برای شهریور سریع تر حل و فصل شود، عنوان کرد: یعنی مسئولین گفته‌اند ما سریع‌تر اینکار را انجام بدهیم؟ اگر دستور داده‌اند که چشم، حتما این کار را می کنیم. اگربه صورت دستوری است.

وی افزود: این پرونده را برای همیشه ببندیم. ما به هیچ طریقی نمی توانیم با تیم های اروپایی و تیم های خوب آفریقایی بازی کنیم چون در آن زمان درگیر مسابقات هستند. این پرونده را ببندیم که فردا دوباره نگویند چرا با آلمان بازی نکردند!

ماجدی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم با دو تیم خوب بازی کنیم باید منتظر پیشنهادات آن ها هم باشیم. آن ها باید قبول کنند در چه زمینی و کشوری بازی کنند. فقط دست ما نیست. 50درصد قضیه هم آن‌ها هستند. باید ببینیم تقاضای آن ها چیست و بعد از مذاکره به نتیجه واحد برسیم. پیشنهادی از کشوری برای اینکه بخواهد در سپتامبر با ما بازی کند نداشتیم. ولی اردوی بسیار خوبی را تدارک می بینیم. امیدواریم دو تیم خوب دنیا که در حال مذاکره هستیم و نمی توانم اسم ببرم، قبول کنند در آن محلی که می گوییم با ما بازی کنند.

*500 هزار دلار فدراسیون از کجا تامین شده؟

سرپرست فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه گفته می شود 500 هزار دلار به الجزایر داده شده، گفت: این حرف ها را از کجا می آورند؟ نمی دانم باید جواب هرچه در فضای مجازی مطرح می شود را بدهم؟ برای خیلی از کارهای اولیه فدراسیون فوتبال منابع مالی نداریم، 500هزار دلار از کجا بیاوریم که به الجزایر بدهیم؟ افرادی که این حرف ها را می زنند باید مقداری هم ذهن خودشان را قلقلک بدهند ببینند واقعا انجام شدنی است؟ هر موقع خزانه فدراسیون پر شد خودم اعلام می‌کنم!

ماجدی در مورد اینکه استقلال و پرسپولیس اسپانسر گرفته اند اما فدراسیون در آستانه جام جهانی اسپانسر ندارد، عنوان کرد: تمام سعیمان را می‌کنیم با حمایت های وزارت ورزش امیدواریم سریع این بحث را انجام بدهیم. همه قراردادها را امضا کردیم. هیچ مربی در تیم ملی بزرگسالان ما بدون قرارداد نیست.

صرافی ارز دیجیتال

تبلیغات در خبربان

منبع: بیتوته

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.beytoote.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «بیتوته» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۳۰۷۱۳۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

میرشاد ماجدی زمان به عقب برگردد؛ نیست، زمان به جلو برود؛ هست!

صحبت های میرشاد ماجدی را خیلی جدی نگیرید، او هر چند لحظه یک بار حتی حرف های خودش را هم نقض می کند...

صحبت های میرشاد ماجدی برابر عادل فردوسی پور از چند زاویه مختلف باید مورد بررسی قرار گرفت. عادل فردوسی پور این بار میرشاد را برای گفتگو انتخاب کرد و خوب هم جواب گرفت؛ تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.

به گزارش طرفداری، میرشاد ماجدی سخن گفت و ضعف های خود را نمایان کرد. حرف های پر از تضاد و ضد و نقیض میرشاد ماجدی ساعت ها جای بحث دارد ولی فقط بخش توضیحات او درباره سرپرستی فدراسیون فوتبال را ببینید. 

میرشاد ماجدی وقتی با سوالی از سوی عادل فردوسی پور مبنی اینکه "اگر زمان به عقب برگردد دوباره سرپرست فدراسیون می شوی" مواجه شد با تاکید زیاد گفت:

قطعا قبول نمی کنم، قطعا قبول نمی کنم.

صحبت های میرشاد ماجدی زمانی عجیب تر می شود که او قصد دارد به عنوان یکی از نامزدها در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند. فردوسی پور با بیان اینکه وقتی او می گوید زمان به عقب برگردد، سرپرستی فدراسیون را نمی پذیرد، پس چرا حالا سودای ریاست فدراسیون را دارد؟ پاسخ خنده داری می دهد:

بحث سودا نیست. به عنوان یک آدم تمام فوتبالی (!) روی این صندلی نشستم، اگر این صندلی را خالی کنم، دیگر اجازه نمی دهند آدم فوتبالی روی آن حضور پیدا کند. این تصور من است، شاید هم اشتباه می کنم. آمدم از حق و حقوق آدم های فوتبالی دفاع بکنم و تا اینجا چهار ماه تمام واقعا با مشکلات مبارزه کردم. شاید در روز فقط 4 یا 5 ساعت می خوابم، انقدر کار زیاد است.

سرپرستی فدراسیون را قبول نمی کردید ولی حالا نامزد ریاست فدراسیون می شوید؟

زمان زیادی لازم نیست که متوجه شوآف سرپرست فدراسیون شوید، اصلا نیازی به ابزار خاصی هم نیست. خود او در مصاحبه، حرف های خودش را نقض می کند. میرشاد ماجدی چند ثانیه بعد از اینکه اعلام کرد به هیچ عنوان اگر زمان به عقب برگردد سرپرستی فدراسیون را قبول نمی کرد، از حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال دفاع کرد!

یعنی میرشاد ماجدی می گوید زمان به عقب برمی گشت این پست را قبول نمی کردم ولی حالا که قدرت تصمیم گیری دارد و نیازی به بازگشت زمان هم ندارد، می خواهد رییس فدراسیون شود!

چرا؟ چون به قول خودش می خواهد از حق و حقوق فوتبالی ها دفاع کند، همانطور که در این چند ماه این کار را انجام داد (!) ...

آدم تمام فوتبالی؟ شما مگر علی دایی هستید؟

میرشاد ماجدی با قاطعیت خودش را مرد تمام فوتبالی فدراسیون فوتبال می داند. بازی با کلمات هنوز هم جواب می دهد؟

روزی یک قهرمان مدال آور در زادگاهش شهردار شده بود و بعد از چند ماه، آن شهر با خرابه یکی شد. مردم جمع شدند، گفتند چه کرده ای؟ آن قهرمان مدال آور بدون کوچکترین توضیح مدام ابتدای تمام جملاتش از "من به عنوان یک قهرمان مدال آور" استفاده می کرد و مردم پاسخ قانع کننده ای دریافت نمی کردند جز اینکه مدام واژه قهرمان مدال آور تکرار می شد.

حالا ماجرای همین صحبت های میرشاد ماجدی است؛ او در مصاحبه اش با استفاده از کلمه "تمام فوتبالی" سعی می کند پاسخش را به حاشیه بکشاند. البته میرشاد مدال آور هم نبوده و تنها در مقطعی پیراهن تیم امید ایران را به تن کرده است.

میرشاد ماجدی جوری می گوید مرد تمام فوتبالی فدراسیون که انگار علی دایی است، کاپیتان تیم ملی و آقای گل جهان بوده و از مسیر درست به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شده است. در حالی که در جلسه عزل شهاب عزیزی خادم، قرار بود دو نفر دیگر سرپرست شوند ولی بین آن ها اختلاف ایجاد شد و در نهایت میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

شفاف صحبت کنید؛ چه کسی نمی گذارد فوتبالی ها بیایند؟

میرشاد ماجدی می گوید کنار نمی رود چون اگر برود اجازه نمی دهند فوتبالی ها روی کار بیایند. چه فرد یا چه افرادی هستند که اجازه این کار را نمی دهند؟ چرا شفاف صحبت نمی کنید؟ یعنی نهادهایی خارج از فدراسیون فوتبال می خواهند شما بروید و یک غیر فوتبالی جای تان را بگیرد؟ باز هم توهم توطئه؟ 

اگر برای جناب ماجدی تا این اندازه مهم بود که یک فوتبالی رییس فدراسیون فوتبال باشد، زمان شهاب عزیزی خادم روزی ده بار دکتر دکتر نمی کرد و یک غیر فوتبالی را در مقام فرشته نجات فوتبال به خورد خلق نمی داد!

واقعیت این است تا قبل از میرشاد ماجدی همه ما خواهان حضور یک فوتبالی در فدراسیون فوتبال بودیم و می گفتیم فوتبال را به فوتبالی ها بسپارید ولی عملکرد بد میرشاد ماجدی در قامت به قول خودش یک آدم تمام فوتبالی، باعث شده خیلی ها بگویند بفرمایید این هم از آدم فوتبالی تان!

هنوز هم می گوییم، این فوتبال را باید به فوتبالی ها سپرد ولی نه هرکسی که چند بازی انجام داده، افرادی که تحصیل کرده هستند و توانایی اداره و بهبود شرایط فوتبال را دارند.

 

اخبار داغ 

شادی گل معروف محمد دانشگر در لباس سپاهان! / عکس واکنش باشگاه پورتو به قرار گرفتن طارمی در تیم منتخب فصل ناصر الخلیفی پشت پرده لغو بازی بارسلونا و آاس رم! روملو لوکاکو آماده پیوستن به اینتر / عکس

دیگر خبرها

  • بازداشت ستاره NBA به جرم خشونت خانگی
  • ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندید ریاست فدراسیون می‌شوم!
  • میرشاد ماجدی زمان به عقب برگردد؛ نیست، زمان به جلو برود؛ هست!
  • اسکوچیچ در جام ملت های آسیا 2023 هم سرمربی تیم ملی است!
  • ماجدی: اردوی قطر به تقاضای سرمربی تیم ملی بود/ اردوی بعدی هم در شهریور در قطر برگزار می شود
  • اصولی: موضع فدراسیون حمایت از اسکوچیچ است
  • واکنش رسمی فدراسیون فوتبال به تغییر اسکوچیچ و وفاق در تیم ملی
  • سرمربی قطعی تیم ملی در جام جهانی کیست؟
  • ماجدی: اسکوچیچ سرمربی قطعی تیم‌ملی در جام جهانی
  • دایی: چرا اسکوچیچ می‌گوید انگلیس را می‌بریم؟