Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «ایسنا»
2022-08-15@03:41:10 GMT

چرا شهاب حسینی مورد بی مهری قرار گرفته است ؟

تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۵۳۷۹۴۲۳

چرا شهاب حسینی مورد بی مهری قرار گرفته است ؟

بازیگر فیلم «طلاخون» معتقد است: شهاب حسینی به خاطر دلسوزی و محبت بیش از اندازه‌اش مورد بی‌مهری قرار گرفته است. شاید اگر مثل خیلی‌ها سکوت می‌کرد تا این اندازه مورد قضاوت قرار نمی‌گرفت.

به گزارش ایسنا، «طلاخون» که این روزها بر پرده سینماهاست، روایت‌گر یک پرونده‌ی جنایی و درگیری زنی به نام ناهید با این ماجراست.

این فیلم که در ژانر درام_اجتماعی ساخته شده است به کارگردانی ابراهیم شیبانی است.

شهاب حسینی، حسام منظور، ترنم کرمانیان، زهرا خوشکام و بهار قاسمی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

بهار قاسمی بازیگر جوان این فیلم در بخشی از این گفت‌وگو، درباره تجربه هم‌بازی شدن با شهاب حسینی گفته است: به هرحال هرکس دوست دارد در بازیگری با افراد حرفه‌ای هم‌بازی شود. جدا از من مصاحبه‌های زیادی هم خواندم که بازیگران پرشماری گفته بودند که دوست دارند با شهاب حسینی همبازی شوند. همانطور که گفتم هم‌بازی شدن با خیلی از بازیگران را دوست داشتم ولی حضور شهاب حسینی بیشتر شبیه به یک معجزه بود. او افتخار هنر ایران است  و از لحاظ هنری، اخلاقی و شخصیتی همتا ندارد. معتقدم که شهاب حسینی به خاطر دلسوزی و محبت بیش از اندازه‌اش مورد بی‌مهری قرار گرفته است. شاید اگر مثل خیلی‌ها سکوت می‌کرد تا این اندازه مورد قضاوت قرار نمی‌گرفت. جدا از این بازی کردن مقابل ایشان خیلی سخت و پر از استرس بود. چرا که ما بیشتر سکانس‌هایمان دونفره بود. این را با وجود ۵۰ شاهد می‌گویم که از زمان حضور آقای حسینی سر فیلم‌برداری تمامی سکانس‌ها از ابتدا تا آخر کار نهایتا با دو برداشت انجام میشد. ایشان خیلی برایم وقت گذاشتند و کلی انرژی و انگیزه به من ‌دادند.

در ادامه مشروح گفتگوی این بازیگر جوان که نقش مهین قدیری ( یک قاتل زنجیره‌ای) را بازی کرده است، می‌خوانیم:

*«طلاخون» اولین کار بلند وحرفه‌ای شما با ابراهیم شیبانی است. چه شد که در این کار بازی کردید؟

تقریبا هفت هشت سالی می‌شود که وارد این فضا شده‌ام. آشنایی من با آقای شیبانی از جایی آغاز شد که من به آموزشگاهی برای تست سریال «آبان» رفتم. البته این کار هرگز ساخته نشد اما موجب آشنایی من با ایشان شد. آقای شیبانی در ابتدا برای «طلاخون» بازیگران مطرح و شناخته شده‌ای را در نظر داشتند اما یک روز به من گفتند نظرت چیست که این نقش را تو بازی کنی. ایشان گفت می‌خواهم کسی را برای این نقش بیاورم که چهره‌اش شناخته شده نباشد. وقتی این را شنیدم بسیار خوشحال شدم. از همان روز تمام وجودم را برای شناخت این شخصیت گذاشتم. منتها کمی ترسناک بود چرا که  شخصیت پیچیده‌ای را باید بازی می‌کردم. اما سعی کردم حالات درونی این شخص را متوجه شوم و هم کنش‌های بیرونی آن را انجام دهم. نزدیک به یکسال و نیم طول کشید چرا که چندین بار فیلمنامه بازنویسی شد. در ابتدا فیلم از نگاه زن بود اما حالا با نگاه بچه فیلم را دنبال می‌کنیم.

*(ناهید) نمایانگر زنی سخت‌کوش است که روی مرز باریکی از شخصیت مثبت و منفی حرکت می‌کند و در نهایت باطن واقعی خودش را به بیننده نشان می‌دهد. بازی کردن چنین شخصیتِ دووجهی کار بسیار دشواری است اما آنطور که مشخص است شما از عهده‌ی آن برآمدید. کمی درباره‌ی این نقش بگویید، آیا از روانشناس برای رسیدن به این نقش کمک گرفتید؟

دقیقا همینطور بود. دکتر صفاری‌نیا مشاور ما در «طلاخون» بودند. ایشان برای من توضیح دادند که این شخصیت(مهین قدیری) اختلال مرزی دارد. نشانه‌های این بیماری به دوران کودکی برمی‌گردد. وقتی که کودک احساس طرد شدگی و سرخوردگی از سمت والدین می‌کند این حس‌ها در او شکل می‌گیرد وعواقب این‌ها در بزرگسالی باعث صدمه به خودش و جامعه می‌شود. دقیقا برای شخصیت فیلم(ناهید) هم همین اتفاقات افتاده است. انتخاب اسم‌ مستعار، بی‌ثباتی، خودکشی، رفتارهای هیجانی خطرناک و تنش‌زا و... تمام این‌ها را در سکانس‌های مختلفی از فیلم می‌بینیم. همه‌ی این‌ها نشانه‌هایی است که در «طلاخون» دانه دانه کاشته شده است.

*در کار صحنه‌هایی بوده که با آن راحت نباشید و شما را خیلی اذیت کند؟

یکسری کاراکترها چه بخواهی چه نخواهی تو را درگیر خودشان می‌کنند. مخصوصا نقش (ناهید) که براساس یک شخصیت واقعی بود. هنوز هم بعد از گذشت دو سال و نیم گاهی یاد این شخصیت می‌افتم و این مرا آزار می‌دهد. در فیلم یک دختر کوچک دوست داشتنی به نام همتا داشتیم که دچار معلولیت بود. بخش ناراحت کننده‌ی قضیه این بود که هم این کودک و هم فرزند مهین قدیری هردو سالم به دنیا آمده بودند اما در اثر یک اشتباه دارویی این اتفاق برایشان پیش آمده بود.‌ این موضوع هم خیلی من را اذیت می‌کرد.

*آیا بخش‌هایی از فیلم «طلاخون» سانسور یا دچار ممیزی شده است؟

آقای شیبانی در ساختار کار از عنصر غافلگیری استفاده کرده‌اند. بخش‌هایی از فیلم که نشان می‌داد این شخص قاتل است حذف شده اما نمی‌دانم به این دلیل بوده که داستان از ابتدا رو نشود یا این‌که مشکل دیگری بوده است.

*در روند رسیدن به نقش (مهین قدیری) چه کردید؟ آیا دیدن فیلم‌های به جا مانده از او به شما و ایفای این نقش کمکی کرد؟

معتقدم بازیگر باید تکنیک داشته باشد اما شناخت موقعیت آن کاراکتر هم خیلی مهم است. به یاد دارم که چندین بار ناصرخسرو رفتم تا ببینم این فرد با چه اشخاصی سر و کله می‌زده، یا طلاهایم را چندین بار بدونه فاکتور برای فروش بردم به این دلیل که اندکی از حس آن زن را درک کنم. در روند رسیدن به نقش، مستندی از (مهین قدیری) را دیدم‌ که برایم بسیارعجیب بود. وقتی کسی کاری را چندین بار انجام می‌دهد انگار قبحش می‌ریزد. در هنگام بازجویی‌ها او خیلی راحت صحبت می‌کند. من خودم این بازی را در سکانس بازسازی صحنه‌ی قتل در فیلم آورده‌ام. برای عده‌ای جالب بود که چرا انقدر خونسرد بازی می‌کنم. در جواب گفتم که  باید مستند مهین قدیری را ببینند. شبیه‌ترین جایی که خودم را به مهین قدیری دیدم همان سکانس بود. جالب است جایی در بازجویی از او پرسیدند که شب راحت خوابیدی؟ و او در جواب می‌گوید: راحت. و جاهایی با بازجوها شوخی می‌کند. عده‌ای فکر می‌کنند باید بازجویی‌های اگزجره یا عجیب و غریبی در فیلم باشد اما من چون ما به ازای بیرونی آن را داشتم سعی کردم از همان الگوبرداری کنم.

*در سینمای ایران اکثر فیلمنامه‌ها و شخصیت‌هایی که نوشته می‌شوند زن‌های منفعل و قربانی را نشان می‌دهند. در «طلاخون» به رغم اینکه ناهید قربانی است اما کنش‌هایی (هرچند بد) را از او می‌بینیم...

دقیقا همینطور است. در سینمای ایران بیشتر به زن‌های تحقیر شده و منفعل می‌پردازیم‌. ناهید زن منفعلی نیست‌. درست است که شخصیتی منفی دارد اما در مقابل شرایط بد واکنش نشان می‌دهد و خودش ظالم است‌. متاسفانه فیلمنامه‌های زن محور در ایران بسیار کم هستند. به همین خاطر از آقای شیبانی ممنونم که اعتماد کردند و این نقش متفاوت را به من سپردند.

*به ناهید فیلم «طلاخون» هم تجاوز شده است. برای ایفای نقش بهتر حتما بارها به این موضوع فکر کرده‌اید تا آن حس را در خودتان بیدار کنید. به همین خاطر بد نیست که کمی هم در خصوص جنبش «می‌تو» صحبت کنیم. نگاه شما به این قضیه و جنبش چیست؟

از آنجایی که فرد شناخته شده‌ای نیستم جزو امضاکننده‌های این بیانیه نبودم اما قلبا با این‌ جنبش همراهم. می‌دانم که ممکن است نگاه مردم به سینما بد شود اما اهمیتی ندارد چرا که ما منتظر نتیجه‌ی نهایی آن هستیم. به هرحال این موضوع را نمی‌توان نادیده گرفت. این واکنش‌ها ممکن است موجب جلوگیری از خیلی آسیب‌ها شود.

*در حال حاضر مشغول چه کارها و فعالیت‌هایی هستید؟

درحال حاضر سر سریال ۲۴ قسمتی «خونسرد» کار آقای امیرحسین ترابی هستم و نقش یک دختر وکیل را دارم که همسر آقای امیر آقایی است. به غیر از آن روی فیلمنامه‌ای به اتفاق خانم‌ تاجیک و فراهانی هم  کار می‌کنیم. یک فیلم سینمایی هم نوشته‌ام که در حال بازنویسی آن هستم.

*با این اوصاف دغدغه‌ی اصلی شما نوشتن است یا بازیگری؟

دغدغه‌ی اصلی‌ من بازیگری است. اگر می‌نویسم هم در جهت این است که خودم بتوانم بازی کنم.

*نکته پایانی

در آخر دوست دارم این را بگویم که فیلم زمانی کار خودش را انجام می‌دهد که بتواند حتی شده روی یک نفر تاثیر بگذارد. در فیلم دیالوگی است که می‌گوید یا فرزندی را به دنیا نیاورید یا اگر به دنیا آوردید به او محبت کنید. همه‌ی خانم‌های جوانی که قرار است در آینده مادر شوند باید حواسشان باشد که تربیت یک نسل به عهده آن‌هاست. این وظیفه کوچکی نیست. لطفا فرزندانمان را با عشق و اعتماد به نفس بزرگ کنیم تا در بزرگسالی درگیر مسائل مختلف نشوند.

 انتهای پیام

صرافی ارز دیجیتال

تبلیغات در خبربان

منبع: ایسنا

کلیدواژه: فیلم سینمایی طلاخون بهار قاسمی شهاب حسيني ابراهیم شیبانی آقای شیبانی شهاب حسینی مهین قدیری چندین بار

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۳۷۹۴۲۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

مرد ۵۸ ساله نامادری اش را کشت تا صاحب تمام ارثیه شود + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خراسان؛ سیدخلیل سجادپور| کیفرخواست پرونده مردی که نامادری اش را به خاطر اختلاف بر سر ارثیه به قتل رسانده بود، با تایید نماینده دادستان مشهد تایید و به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد.

شب بیستم اسفند سال ۹۹ بود که مرد ۵۸ ساله وارد خیابان امامیه ۱۳ شد. او نگاهی به اطرافش انداخت و سپس به آرامی از روی دیوار همسایه به پشت بام منزل ویلایی رفت که «زن پدرش» در آن زندگی می‌کرد. او به درون حیاط پرید و سپس پاورچین پاورچین به داخل زیرزمین رفت که به صورت انباری استفاده می‌شد.

«جواد» مقداری موادمخدر صنعتی از جیبش بیرون آورد و مشغول استعمال شد. او سال‌ها قبل به جرم حمل موادمخدر به حبس ابد محکوم شده بود، اما در سال ۹۷ بعد از تحمل ۱۲ سال زندان عفو شد و از زندان بیرون آمد، ولی باز هم به سراغ موادمخدر صنعتی رفت و روزگار سیاه خود را باز هم روی تکرار گذاشت. حالا دیگر چیزی نداشت و همسرش نیز طلاق گرفته بود.

«جواد» با زنی که او را «مادر» صدا می‌زد در گلبهار به زندگی ادامه داد، ولی مخارج اعتیادش روز به روز بالا می‌رفت تا جایی که به جمع آوری ضایعات پرداخت.

او روز‌های تلخی را پشت سر می‌گذاشت تا این که در آذر سال ۹۹ پدرش به دلیل ابتلا به کرونا از دنیا رفت و او به فکر فروش منزل ارثیه‌ای پدرش افتاد که اکنون نامادری اش در آن خانه زندگی می‌کرد. همین موضوع موجب بروز اختلافاتی بین ورثه شده بود و کار به شکایت کشید و....

حالا «جواد» در حالی که همچنان موادمخدر مصرف می‌کرد و درون زیرزمین بیدارخوابی می‌کشید، به روز‌های تلخ گذشته خود نیز می‌اندیشید تا این که هوا روشن شد.

هیچ صدایی از طبقه اول ساختمان نمی‌آمد و مرد ۵۸ ساله چشمانش را باز نگه داشته بود تا خوابش نبرد. صبح بود که بساطش را جمع کرد و به آرامی از زیر زمین خارج شد و به طبقه بالا رفت. او از طریق پنجره رو به بالکن که یکی از میله‌های فلزی آن را خارج کرده بود وارد منزل «مهری» (نامادری) شد.

در این هنگام «مهری» با ایجاد سروصدای «جواد» در حالی از خواب پرید که کنار بخاری منزل به خواب رفته بود. مرد ۵۸ ساله بلافاصله دهان نامادری اش را با دستمال بست تا سروصدا نکند، اما در میان همین درگیری بود که «جواد» تیغه چاقو را بر گردن «زن پدرش» فرود آورد و سپس پیکر خون آلود او را به داخل حمام منزل کشاند تا از شر جسد رها شود، اما در این هنگام صدایی ظریف از بیرون منزل شنید که نام «مهری» را بر زبان می‌راند!

«جواد» بلافاصله از داخل اتاق و در حالی که سعی می‌کرد صدایش را نازک کند، پاسخ داد: «من حمام هستم!» وقتی آن زن از محل رفت، «جواد» هم سراسیمه از منزل خارج شد و به گلبهار گریخت. از سوی دیگر خواهر «مهری» هرچه با او تماس می‌گرفت کسی پاسخ تلفن را نمی‌داد.

او که به شدت نگران شده بود، موضوع را به دیگر بستگانش اطلاع داد و بدین ترتیب دایی «مهری» برای اطلاع از وضعیت او، به منزل «مهری» آمد، ولی اوضاع بسیار مشکوک بود چرا که کفش‌های «مهری» پشت در قرار داشت، اما او در منزل را باز نمی‌کرد.

همسایه طبقه بالا نیز گفت: چند دقیقه قبل من او را از بیرون منزل صدا زدم، ولی گفت که داخل حمام است! طولی نکشید که با تماس دایی «مهری» نیرو‌های امدادی و پلیسی از راه رسیدند و با گشودن در منزل، با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند؛ «مهری» زن ۴۶ ساله به قتل رسیده بود و جسد او در حالی درون حمام منزل قرار داشت که دهانش نیز با پارچه‌ای بسته شده بود.

ساعتی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع قتل، ته سیگار‌های تازه مصرف شده در زیرزمین منزل کشف شد و بدین ترتیب تحقیقات برای ردزنی قاتل فراری ادامه یافت.

از طرف دیگر بررسی‌های مقام قضایی نشان داد که اختلافاتی بین مرحوم و ورثه بر سر ارثیه پدری وجود دارد که همین سرنخ مهم، کارآگاهان را به گلبهار کشاند و بدین ترتیب «جواد» در حالی دستگیر شد که نوع سیگار مصرفی او با ته سیگار‌های کشف شده در محل وقوع جنایت مطابقت داشت.

این مرد ۵۸ ساله که دیگر چاره‌ای جز اعتراف نداشت ابتدا تلاش کرد تا ماجرای جنایت را به دفاع از خود ارتباط دهد. او که پس از مدتی تحمل زندان، مقابل قاضی دکتر صادق صفری ایستاده بود، درباره حادثه آن شب گفت: وقتی صبح به طبقه بالا رفتم ابتدا به «مهری» گفتم:

«ما به تو بدی نکردیم! چرا این کار را با ما می‌کنی؟ چرا خانه را تخلیه نمی‌کنی؟» او هم که ترسیده بود با چاقو به دست به من حمله ور شد و من هم از خودم دفاع کردم! اما در ادامه اعترافاتش گفت: وقتی چاقو را به گردن نامادری ام زدم او روی زمین افتاد و در همان حال به من گفت: مرا راحت کن! نگذار بیشتر اذیت شوم! من هم پیکر او را به درون حمام بردم و از خانه خارج شدم!

پس از اعترافات مقرون به واقع متهم و بازسازی صحنه جنایت، تحقیقات قضایی تکمیل شد و بدین ترتیب با صدور کیفرخواست در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد که به تایید نماینده دادستان مرکز خراسان رضوی رسیده بود، این پرونده جنایی به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد تا این مرد ۵۸ ساله پای میز عدالت بنشیند.

منبع: روزنامه خراسان لینک کوتاه لینک کپی شد ۰ این مطلب برایتان مفید است؟ ارسال نظر قتل اخبار حوادث اخبار مرتبط قتل زن صیغه ای برای جلب رضایت زن اول / مقتول حلق آویز شده بود + عکس ۱۴۰۱/۵/۲۳ قتل دلخراش دختر جوان در اختیاریه تهران / جسد به صندلی بسته شده بود ۱۴۰۱/۵/۲۲ محیط بان کرمانشاهی هنگام خروج از دادگاه بی رحمانه تیرباران شد / قاتل متواری است + عکس ۱۴۰۱/۵/۲۲ دیدار با عشق اینستاگرامی از پسر نوجوان قاتل ساخت ۱۴۰۱/۵/۲۲ قهرمان بوکس کشور با ضربات چاقو به قتل رسید + عکس ۱۴۰۱/۵/۱۹ جزییات جدید از جنایت هولناک رفسنجان ۱۴۰۱/۵/۱۸ آخرین ویدیو ها مقصران حادثه متروپل مشخص شدند ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ۰۹:۵۳ تصاویر ناب از قبر مطهر حضرت ابوالفضل (ع) + فیلم ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۱ خوشحالی جالب یک سگ برای خوردن بستنی + فیلم ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ۰۹:۰۶ وقتی شهردار تورنتو زنبور خورد! + فیلم ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ ۰۸:۳۰ شوخی بازیگر معروف زن با پسر امین حیایی غوغا کرد + عکس ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ ۲۳:۳۰ بازارچه آنلاین گوشی موبایل گوشی سامسونگ گوشی اپل، آیفون گوشی شیائومی ارسال نظر

خرید نرم افزار هلو صرافی ارز دیجیتال خرید ارز دیجیتال صرافی ارز دیجیتال خرید بیت کوین نقشه مترو تهران تقویم ۱۴۰۱ قیمت مسکن آخرین خبر ها ۱۱:۰۴ وحیدی: جامعه بازنشستگان در شرایط سختی هستند ۱۰:۵۹ واکنش نخست وزیر اسراییل به ماجرای سلمان رشدی ۱۰:۵۶ ملک ۷۰۰۰ میلیاردی شهرداری تهران پس از ۵ سال رفع تصرف شد ۱۰:۴۵ ورزشکاران شرکت مس در مسابقات شرکت های کارگری جهان افتخار آفرینی کردند ۱۰:۴۱ مچ انداری دلار و ریال در تالار بورس / شاخص کل عقب نشینی کرد ۱۰:۴۰ چمران رییس شورای شهر تهران ماند ۱۰:۳۸ نرخ رسمی۲۵ ارز افزایش یافت ۱۰:۳۵ بعد از ۷ سال کویت به تهران سفیر فرستاد ۱۰:۳۳ چگونه از صادرات بنزین ۲۷ سنتی به هشتگ یارانه جعلی انرژی رسیدید؟! ۱۰:۳۱ آخرین وضعیت سلمان رشدی ۱۰:۳۰ قهرمانی قاطعانه تیم فوتبال ۶ نفره فولاد هرمزگان در مسابقات بین المللی شرکت های کارگری/ پری زاده بهترین بازیکن جهان شد ۱۰:۲۹ ضارب سلمان رشدی اعلام بی گناهی کرد ۱۰:۲۵ ارتقای مرج اتریوم چه زمانی انجام می شود؟ ۱۰:۲۱ خط تولید تندر ۹۰ احیا می شود ۱۰:۰۶ هشدار امداد خودرو سایپا به متقاضیان خدمات امدادی ۱۰:۰۳ پیشنهاد ۱۰۰۰ میلیاردی میلان برای طارمی ۰۹:۵۹ رویکرد تعاملی قوه قضاییه و صنعت بیمه تقویت می شود ۰۹:۴۱ تصاویر ناب از قبر مطهر حضرت ابوالفضل (ع) + فیلم ۰۹:۳۵ قیمت بیت کوین همچنان در نیمه کانال ۲۴ هزار دلاری ۰۹:۳۲ تبلیغ خلاقانه مرسدس برای معرفی خودروهای برقی + عکس ۰۹:۲۵ قیمت شیرخشک اعلام نشود، خطر کمبود در آینده جدی است ۰۹:۰۹ هوا گرم تر می شود ۰۹:۰۶ خوشحالی جالب یک سگ برای خوردن بستنی + فیلم ۰۹:۰۰ لپ تاپ قیمت مناسب برای دانشجویان (جدول مشخصات) ۰۸:۵۷ زمان اجرای رتبه بندی معلمان مشخص شد ۰۸:۴۶ افسردگی خندان چه علایمی دارد؟ ۰۸:۳۰ وقتی شهردار تورنتو زنبور خورد! + فیلم ۰۸:۰۵ ضرورت تمرکز بر تولید گریدهای جدید و محصولات ویژه ۰۷:۳۵ اگر در بانک دی حساب دارید بخوانید / آشنایی با طرح شکوه ارزش آفرین بانک دی ۰۷:۳۰ ۷ شب سفر با تورهای ارزان باکو چقدر پول می خواهد؟ + جدول قیمت ۰۲:۵۰ تاثیر جالب ورزش بر خواب شبانه! ۰۲:۱۹ راهکارهای فوری برای بازیابی گوشی که خیس شده ۰۲:۱۹ ۴ نشانه که رابطه با این دخترها اشتباه است! ۰۱:۴۹ شاسی بلند جدید و ارزان قیمت هندی +عکس ۰۱:۳۹ ۲۳ راه برای تسخیر بی چون و چرای قلب مردها ۰۱:۱۵ روغن هیدرولیک را چه زمانی تعویض کنیم؟ ۰۰:۵۹ فال ابجد روزانه یک شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ ۰۰:۵۵ شما افسردگی خندان گرفته اید! ۰۰:۴۹ خطرات تزریق بوتاکس در طولانی مدت ۰۰:۴۶ زندگی لاکچری در گورستان باستانی تهران ۰۰:۳۳ راهکارهایی برای مقابله با درد رماتیسم مفصلی ۰۰:۳۱ فال حافظ امروز یکشنبه ۲۳ مرداد + تفسیر دقیق ۰۰:۲۸ خرید گوشی ارزان قیمت بهتر است یا گران؟ ۰۰:۲۶ چطوری برنامه ریزی کنیم تا به همه کارامون برسیم؟ ۰۰:۲۰ فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ۰۰:۱۸ کاربردهای عجیبی که پوست هندوانه دارد! + طرز تهیه ترشی هندوانه ۰۰:۱۴ فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۲۳ مرداد / تغییر اساسی پیش روی شماست ۲۳:۵۵ لاغری با قهوه در ۱۵ روز + عوارض و خطرات ۲۳:۴۳ با این کارها صورتت جذاب تر به نظر می رسه ۲۳:۱۸ به روز رسانی جدید تلگرام با تمرکز بر کاربران پریمیوم منتشر شد اقتصادآنلاین حوزه های پوشش خبری صفحه نخست  اقتصاد کلان  مسکن  طلا و ارز  خودرو  بورس  بیمه  بازرگانی  انرژی  صنعت  شهر  فناوری شبکه های اجتماعی  درباره ما  تماس با ما آرشیو  تبلیغات اخبار بیمه تبلیغات ارز دیجیتال

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به

پایگاه خبری اقتصادآنلاین

میباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت خبری آسام

دیگر خبرها

  • شهاب حسینی در کنار پدرش+عکس
  • قتل نامادری به خاطر ارثیه مرد مشهدی
  • مرد ۵۸ ساله نامادری اش را کشت تا صاحب تمام ارثیه شود + عکس
  • بیدارخوابی در زیرزمین برای قتل نامادری!
  • بیدارخوابی در زیرزمین برای قتل نامادری
  • ماه از کجا آمده است؟
  • ماه و زمین در ابتدا یکی بودند!
  • ورزش بانوان از افتخارآفرینی تا بی‌مهری/ دلسوزی برای ورزش کهگیلویه و بویراحمد نیست!
  • ورزش بانوان از افتخارآفرینی تا بی‌مهری/ ورزش کهگیلویه و بویراحمد دلسوزی ندارد!
  • «دل‌شکسته» در نهایت بی‌انصافی توقیف شد