Web Analytics Made Easy - Statcounter

موسوی در متن جدید منتشر شده، تلاش کرده تا یکی از افتخارات استراتژیک جمهوری اسلامی ایران، یعنی نابودی داعش در خارج از مرزهایش را به سخیف ترین شکل ممکن مورد حمله قرار دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، موسوی در متن جدید منتشر شده، تلاش کرده تا یکی از افتخارات استراتژیک جمهوری اسلامی ایران، یعنی نابودی داعش در خارج از مرزهایش را به سخیف ترین شکل ممکن مورد حمله قرار دهد.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

کسی که در سال ۸۸ و ۸۹ تمام تلاش خود را با حمایت صریح دولت های غربی برای بیدار ماندن آشوب در ایران و پیوند آن با به قول خود بهار عربی با جنبش سبز به کار گرفته بود، چرا باید به ریشه شکل گیری گروه های تروریستی در سوریه و عراق اشاره کند؟ آنوقت باید انگشت اشاره را به سمت آمریکایی بچرخاند که رئیس جمهور وقتش رسماً میرحسین را قهرمان مبارزه با جمهوری اسلامی خوانده است!

حال چهره های مختلف سیاسی، ورزشی، فرهنگی و علمای اهل سنت کردستان این اهانت را به شدت محکوم کردند.

حکایت عمق فرورفتگی جریان متوهم و وابسته در منجلاب سرسپردگی به جبهه استکبار و صهیونیسم

اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان در واکنش به توهین وقاحت بار راس وقیح فتنه ۸۸ به سردار پر افتخار اعلام کرد که؛ شهید حاج حسین همدانی و دیگر شهدای مدافع حرم حکایت عمق فرورفتگی جریان متوهم و وابسته در منجلاب سرسپردگی به جبهه استکبار و صهیونیسم است.

وی گفت: لازم است جریان های سیاسی با هر گرایشی موضع خود را نسبت به بیانیه موهن کذایی اعلام نمایند.

سخنان سخیف سران فتنه و اهانت آنان به شهدای مدافع حرم، محکوم است

ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج، ارشاد و اندیشه رهبری را از جمله مهمترین عوامل حفظ امنیت کشور و مردم در برابر توطئه‌های دشمنان و فتنه‌گران دانست و ادامه داد: مردم کردستان همواره پشتیبان نظام اسلامی و ارادتمند اهل بیت پیامبر(ص) بوده و هستند.

ماموستا حسینی تاکید کرد: اگر مجاهدت‌ها و ایثار شهدا و جانبازان مدافعان حرم نبود، امروز شاهد امنیت پایدار در کشور و منطقه نبودیم، پس سخنان سخیف سران فتنه و اهانت آنان به شهدای مدافع حرم، محکوم است.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در بیانیه‌ای جداگانه، ضمن محکومیت سخنان اخیر سران فتنه، بر تجدید پیمان با آرمان‌های امام(ره) و شهدا تاکید کردند.

 در بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در محکوم کردن هتک حرمت سران فتنه ۸۸ نسبت به شهدای مدافع حرم آمده است: 

 مردم شریف عاشورایی و انقلابی ایران اسلامی باری دیگر هرزه گویی و نفرت پراکنی پیرمرد متوهم و شخص معلوم الحال که در سال ۱۳۸۸ موجب خسران به منافع ملی و اقتدار خارجی کشورمان شد و با حرمت شکنی در عاشورای همان سال خسارت شدیدی بر پیکر نظام جمهوی اسلامی ایران وارد کرد، در بیانیه ای موهون با تضییع حقوق و لکه دار نمودن شرافت، پاک ترین و شریف ترین فرزندان این آب و خاک یعنی شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید حاج حسین همدانی دل ملت شریف و عزادار حسینی ایران اسلامی را به درد آورد.

عنوان مدافع حرم، ابتکار سردار دلها، شهبد حاج قاسم سلیمانی برای حماسه آفرینی این مدافعان حسینی و زینبی و فاتحان امنیت ایران در برابر دیوی چون داعش است که این بد سرشت آن را نیز واژگون و مطابق میل صهیونیست ها و دیگر جانیان جهانی معنی کرده است!

بدون شک تحلیل این بیانیه کذایی حاکی از وجود بازیگران پشت ‌صحنه‌ای است که می‌خواهند از یک‌ سو از فتنه‌گران استفاده ابزاری کرده و آنها را به شیپور داعش و اسرائیل در داخل کشورمان بدل کنند و از سوی دیگر با مخدوش نمودن چهره خادمان حافظ امنیت و متعهد انقلاب به نوعی شوونیسم در روند نتایج گفتمان موثر دستگاه دیپلماسی دولت مردمی و انقلابی اقدام ورزند.  

همچنین تاکید شده است: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان به عنوان متولی فرهنگ،هنر و رسانه در این استان فرهنگی و شهیدپرور با محکوم نمودن بیانیه ددمنشانه و هتاکانه شرور فتنه ۸۸ باری دیگر ضمن احترام به خون مطهر شهدای مدافع حریم امنیت ملی و صیانت از اقتدار اسلام ناب محمدی(ص)از آحاد هنرمندان،نویسندگان و روزنامه نگاران متعهد و انقلابی استان کردستان دعوت می نماید تا انزجار خویش را از اینگونه اعمال ضد حقوق انسانی ابراز کنند.

 فراموش نکنیم که همه ما تحت امر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)همواره در راستای دفاع از اصول و ارزش های ناب انقلاب اسلامی و صیانت از ناموس و شرف میهن اسلامی در مقابل هر تهدیدی با هوشیاری مضاعف ایستادگی نمودیم و قطعا کوشش مجدانه سربازان راستین نظام و مدافع حرم در دفاع از ناموس ملت هیچگاه گرد غبار فراموشی به خود نخواهد گرفت و ملت ایران اسلامی همواره قدردان فرزندان برومند خویش در کارزارهای مختلف بوده و هستند.

 

بیانیه شورای اسلامی شهر سنندج در محکومیت سخنان یکی از سران فتنه

 ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در تمامی صحنه ها با اقتدار و عزت در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی ایستادگی کرده و با پشتوانه مردمی خود، توطئه های داخلی را نیز خنثی نموده است و به همین دلیل امروز بعد از چهار دهه، ملت ایران با افتخار هر چه تمام به الگویی تمام عیار برای ملت های مسلمان و آزاده در جهان تبدیل شده‌اند.

در ادامه عنوان شده است: عبور از بحران های مختلف از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا تهاجم اقتصادی و شبیخون فرهنگی با رهبری های الهی گونه امامین انقلاب هر روز بر اراده و استواری ملت ایران افزود و به همین دلیل است که هم اکنون جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های موثر منطقه ای و جهانی برای حل و فصل مسائل و مشکلات مختلف است.

همچنین اشاره شده است: عبور موفق از فتنه ۸۸ با سیاست گذاری و فرماندهی استکبار جهانی و با پیاده نظام شماری از سران فتنه برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است و خنثی کردن این توطئه در عاشورای سال ۸۹ بار دیگر پیام استقلال و عزت ملت ایران را که بر گرفته از درس آزادگی مکتب سرور و سالار شهیدان است، را به جهانیان اعلام کرد.

در بخش دیگری از بیانیه آمده است: در این ایام که نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه همه مسلمین و آزادگان جهان در سوگ حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) داغدارند و شور حسینی سراسر کشور را فراگرفته و دلهای داغدار در سوگ آن حضرت و یاران با وفایش ناله سر می دهند بار دیگر یکی از سران فتنه با ادبیاتی موهن به یکی از افتخارات ملت ایران توهین می کند.

شهدای مدافع حرم نقش بسزایی در خاموش کردن فتنه داشتند

ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه دهگلان به موضوع توهین به مقام شامخ شهدای مدافع حرم توسط عناصر فتنه در چند روز اخیر اشاره کرد و متذکر شد: توهین یکی از سران فتنه سال ۸۸ به سردار سرافراز شهید حاج حسین همدانی سبب تألم و تأثر ملت ایران اسلامی شد، این فرد توهین کننده به واسطه برکات نظام وانقلاب مدتی هم مسئولیت خطیری در نظام داشتند اما در سال ۸۸ با ایجاد فتنه و اعتراض به انتخابات سبب ایجاد ناامنی وایجاد چند قطبی در بدنه نظام بودند که اخیرا هم در مواضعی نسبت به سردار شهید همدانی داشته و جملاتی را به زبان آورده که جای تأسف است.

وی افزود: شهید همدانی و امثال این سردار شهید در خارج از مرزهای ایران اسلامی و در جهت ایجاد بستر امنیت و مقابله با گروه های مسلح تکفیری داعش نقش بسزایی در خاموش کردن این فتنه ها داشتند، ما ملت ایران اسلامی ضمن احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی بخصوص شهدای مدافع حرم، هرگونه توهین و افترا را به این ساحت مقدس محکوم می نمائیم.

حال باید دید موسوی در روزها، ماه ها و سال های آینده چه چیزهایی را برای زنده ماندن نام خود فدا خواهد کرد؟

انتهای پیام/

 

صرافی ارز دیجیتال

منبع: دانا

کلیدواژه: شهدای مدافع حرم ایران اسلامی سران فتنه ملت ایران فتنه ۸۸

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.dana.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «دانا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۷۳۲۹۵۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

کمک ۷۰میلیارد تومانی مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» به نیازمندان

به گزارش خبرگزاری مهر، حامد خیرخواهان، مسئول مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم توانسته با سابقه فعالیت حدود سه ساله، از ظرفیت‌های خیرین و نیکوکاران بیشترین استفاده را به نفع محرومان جامعه داشته باشد. او توانسته از کمک‌های درمانی در دوره کرونا گرفته تا تأمین جهیزیه و حتی جمع‌آوری پول دیه برای جلوگیری از قصاص یک متهم غیر عمد؛ کارنامه خیر و احسان خود را پربارتر کند.

با همه این موارد، حامد خیرخواهان هنوز خود را فقط یک وسیله در جهان بیکران خیر و احسان معرفی می‌کند که توانسته به مردم کشورش خدمت کند و می‌خواهد فعالیت‌هاش را بیشتر کند تا بتواند به محرومان در تمام استان‌های کشور خدمت کند.

او پیش از آنکه مرکز نیکوکاری راه بیندازد گروه جهادی دایر کرده بود و فعالیت‌های خیرخواهانه را در قالب فعالیت‌های جهادی با کمک نیروهای جهادگر به مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده در کرمانشاه و سایر استان‌ها ارائه می‌کرد. خیرخواهان که دوست شهید مدافع حرم شهید گودرزی بوده ابتدا گروه جهادی راه‌اندازی کرده و این گروه را به نام دوست شهیدش مزین کرده بود، پس از آن که رهبر معظم انقلاب به جوانان‌ها می‌گوید شما پایه کار بیایید او نیز به پیشنهاد یکی از دوستان، مرکز نیکوکاری راه‌اندازی می‌کند تا بتواند در میدان کارهای خیرخواهانه را با ظرفیت‌های مردمی پیش ببرد. و نام مرکز را به شهدای مدافع حرم مزین می‌کند. او می‌گوید خدا خواسته و ما هم مثل سربازی انجام وظیفه کردیم.

خیرخواهان در رابطه با راه‌اندازی مرکز نیکوکاری گفت: سال ۱۳۹۸ در منطقه ۱۵ تهران مرکز نیکوکاری مدافعان حرم را به صورت مجازی در آغاز همه‌گیری کرونا راه‌اندازی کردیم. در مدت فعالیت استان‌های تهران، قزوین، گیلان، مازندران، سمنان و خراسان رضوی را تحت پوشش قرار دادیم و ارتباط خوبی با مقامات اجرایی در استان‌ها برقرار کردیم. مسئولان همچون استانداران و فرمانداران به ویژه مدیران کمیته امداد کمک بسیار بزرگی در این مسیر به ما کردند. ارتباطات خود را با سایر مجموعه‌ها همچون سپاه و نیروی انتظامی تقویت کردیم قصد داریم تا استان‌های بیشتری را حتی در حد سراسر کشور تحت پوشش قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌های کشور و صدا و سیما به خوبی فعالیت‌های مرکز نیکوکاری آنها را پوشش داده‌اند گفت: شبکه تلویزیونی ۱۲ شیعیان ترکیه برنامه‌ای راجع به مرکز نیکوکاری ما پخش کرد و ما از ظرفیت هنرمندان صاحب نام کشورمان برای کمک کردن به محرومان استفاده کردیم و چند سفیر میان هنرمندان نامی داریم. در کنار آن ارتباط خوبی با قشر انقلابی و افراد مؤمن جامعه داریم و از مداحان نیز کمک می‌گیریم و دایره کمک‌رسانی به مردم را وسعت می‌بخشیم. تاکنون حدود ۷۰ میلیارد تومان به محرومان کمک کرده‌ایم و خودمان فقط واسطه این کار بودیم. جلب اعتماد مردم برای ما از هر موضوعی مهم‌تر بود.

مسئول مرکز نیکوکاری مدافعان حرم همچنین از خدمات حقوقی رایگان به نیازمندان خبر داد و افزود: به لطف خدا موفق شدیم یک مجتمع حقوقی بزرگ راه‌اندازی کنیم و اینطور مسائل و مشکلات و گره‌های بسیاری از نیازمندان را که به دلیل نداشتن پول نمی‌توانستند از خدمات حقوقی و وکیل استفاده کنند، برطرف می‌کنیم. تا کنون حدود ۸۰۰ پرونده را رفع و رجوع کرده و حق نیازمندان را احقاق کرده‌ایم. در مدت سه روز توانستیم ۹۰۰ میلیون تومان برای جلوگیری از اعدام یک متهم از طریق خیران جمع‌آوری کنیم و او را به آغوش خانواده‌اش برگرداندیم دختر این پدر در حرم رضوی برای من دعا کرد و این ارزشمندترین پاداشی بود که نصیبم شد. در عید غدیر نیز ۱۱۰ زندانی خانم و آقا را با کمک خیرین آزاد کردیم.

خیرخواهان همچنین ارائه خدمات مشاوره روانشناسی و خدمات پزشکی در مناطق محروم توسط مرکز نیکوکاری مدافعین حرم اشاره کرد و گفت: هر نوع فعالیتی که گره‌ای از کار نیازمندان جامعه باز کند را با کمک خیرین و نیکوکاران انجام می‌دهیم از جمله کارهای عمرانی و قصد داریم با راه‌اندازی مراکز خود اشتغالی و یا کار در خانه برای افراد فاقد شغل به ویژه زنان سرپرست خانوار و یا خود سرپرست به آنها کمک کنیم. ارتباط ما با نیازمندان جامعه توسط کمیته امداد و سازمان بهزیستی انجام می‌شود البته از زیرمجموعه‌های شهرداری‌ها نیز کمک می‌گیریم که تلاشی که می‌کنیم به دست نیازمندان واقعی می‌رسد.

وی البته با یادآوری اینکه یک تیم تحقیق قوی در مرکز نیکوکاری فعال هستند، ادامه داد: برای همه مجموعه‌های نیکوکاری مهم است که کمک‌های مردمی را به درستی به نیازمندان جامعه برسانند و این مستلزم کار درست و اصولی است و باید نسبت به نیازمندان تحقیق انجام شود. مجموعه مثل کمیته امداد نیازمندان واقعی را شناسایی می‌کند و در استان‌ها به ما معرفی می‌کنند.

کد خبر 5640530 مهناز قربانی مقانکی

دیگر خبرها

  • اعضای ستاد کنگره ملی سرداران و ۲۴ هزار شهید اصفهان با امام خامنه‌ای دیدار خواهند کرد
  • یادواره شهدای محله «روغنکشی» و مدافع امنیت ورامین برگزار شد
  • مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی ایذه در اهواز برگزار شد
  • شکایت برادر شهید «المهندس» علیه ترامپ و الکاظمی
  • یاد و نام شهدای مدافع حرم برای همیشه در تاریخ ماندگار است
  • «تشکر» نماینده مجلس از «سرداران قلم»، حسین شریعتمداری، یامین پور و رائفی پور
  • قم میزبان پیکرهای مطهر ۴ شهید مدافع حرم خواهد بود
  • کمک ۷۰ میلیاردی مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» به نیازمندان
  • پیام شهدا حرکت در مسیر دینداری و تقویت نظام اسلامی است
  • کمک ۷۰میلیارد تومانی مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» به نیازمندان