Web Analytics Made Easy - Statcounter

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، امروز دوشنبه (۷ آذر) در نشست شورای عالی قوه قضائیه، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره امام راحل عظیم‌الشأن که این نهاد مقدس را بنا نهادند، اظهار کرد: بسیج لشکر مخلص خداست و شجره طیّبه‌ای است که هر شاخه آن با آموزه‌های قرآنی و دینی پیوند خورده است و در جای جای میهن اسلامی ما در حال درخشش می‌باشد.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

بسیج نه تنها در عرصه نظامی که در عرصه‌های خدمت‌رسانی، فرهنگی و سیاسی نیز بسیار خوش درخشیده است و از دل مکتب بسیج، شخصیتی همچون حاج قاسم سلیمانی متبلور شده که خودش به مثابه یک مکتب در شؤون مختلف اعم از سیاستمداری، اخلاقمداری، نظامی‌گری، شجاعت و تدبیر، درخشان و سرآمد است، به گونه‌ای که دشمنان نیز زبان به تحسین او گشوده‌اند.

رئیس دستگاه قضا در ادامه ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، صمیمانه از خدمات و زحمات پرستاران و کادر درمان در دوران کرونا برای دفاع از سلامت مردم و جامعه قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد اقدامات دولت در راستای رفع مسائل و مشکلات حوزه پرستاری و پرستاران با قوت استمرا یابد.

رئیس قوه قضائیه در ادامه، نگاهی تحلیلی و تبیینی به چرایی وقوع اغتشاشات اخیر داشت و مراحل توطئه‌های و شرارت‌های دشمنان علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی طی چهار دهه اخیر را تشریح کرد و گفت: پس از توسعه علم و دانش در ایران اسلامی و نیل به خودکفایی و بومی‌سازی علمی در حوزه‌هایی نظیر دانش هسته‌ای، دشمنان، تلاش کردند تا راه پیشرفت و توسعه دانش هسته‌ای را در کشور ما سد کنند اما در این مرحله شکست خوردند لذا درصدد برآمدند با تعریف برجام ۲، منطق جمهوری اسلامی در منطقه را که در تضاد با منافع مستکبران است به حاشیه برانند اما در این مرحله نیز دشمنان به هزیمت رفتند و منطق مقاومت، ظفرمند شد.

رئیس عدلیه ادامه داد: دشمنان پس از دو مرحله تحمل شکست، برای جلوگیری از تولید قدرت بازدارنده و دفاعی در ایران اسلامی، برجام ۳ را تعریف کردند اما در این وهله نیز مغلوب شدند؛ لذا در اتاق فکرهای خود راهبرد اغتشاش‌آفرینی و تهدید امنیت مردم ایران را تدوین کردند و بر این تصور بودند که ملت ایران بواسطه تحریم‌های ظالمانه‌ای که خود آن دشمنان تحمیل کرده‌اند، مستعد پیوستن به غائله اغتشاشات هستند؛ دشمنان در جریان این توطئه، به شعارهای فریبکارانه‌ای متوسل شده بودند و در شرایطی که در کشورهای خودشان بیشترین تضییع‌ها را علیه حقوق زنان و خانواده دارند، مدعی حمایت از مردم و زنان ایران شدند و بواسطه این ادبیات و شعارهای فریبکارانه نیز احیاناً افرادی در داخل که از پشت‌پرده توطئه دشمنان آگاه نبودند، فریب خوردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای افزود: اما دشمنان در این مرحله نیز خیلی زود ماهیت خود را برملا کردند؛ لذا بسیاری از افراد جامعه که شاید معترض نیز بودند صف خود را از صف دشمن و عوامل او جدا ساختند؛ از همین رو دشمن به خشونت و ترور و اهانت به مقدسات روی آورد؛ دشمن در این توطئه نیز متحمل شکست و هزیمت شد البته ما باید مواظب باشیم چرا که این دشمن شکست خورده و عصبانی و عَنود ممکن است زخم بزند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به هوشیاری، تدبیر و خویشتنداری نیروها و دستگاه‌های حافظ امنیت مردم در بخش‌های مختلف انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در اغتشاشات اخیر، گفت: دشمنان در جریان اغتشاشات اخیر توطئه‌ها و حربه‌هایی نظیر کشته‌سازی و شهید کردن مردم و نیروهای حافظ امنیت مردم را در دستور کار داشتند تا تنور اغتشاشات و آشوب‌ها را داغ گردانند؛ در مقابله با این دسیسه‌های دشمن، نیروها و دستگاه‌های حافظ امنیت مردم تدبیر و درایت و اخلاقمداری به خرج دادند و درصدد بودند در ضمن رعایت ارزش‌های مقدس در جمهوری اسلامی ایران، جلوی این مسائل را بگیرند. در وقایع اخیر شاهد بودیم که نیروهای حافظ امنیت مردم و نیروهای بسیجی خویشتنداری کردند و حتی جان خود را نیز فدا کردند تا به امنیت مردم از جهات مختلف خدشه وارد نشود.

قاضی القضات در ادامه نشست امروز از زحمات و کار شبانه‌روزی قضات و مسئولان قضائی رسیدگی‌کننده به پرونده عناصر اغتشاشات اخیر، قدردانی به عمل آورد و به کار قضائی فشرده صورت گرفته در قبال پرونده عناصر اغتشاشات به محض شناسایی و دستگیری آنها اشاره کرد و در همین راستا گفت: در وقایع اخیر شاهد بودیم که قضات و مسئولان قضائی ذی‌صلاح ما در مراجع مختلف قضائی به محض شناسایی و دستگیری عناصر اغتشاشات – بالاخص عناصر اصلی که در جرح و شهید کردن مردم و نیروهای حافظ امنیت مردم نقش داشتند – با نهایت سرعت و دقت پرونده‌های آنها را رسیدگی و تکمیل می‌کردند.

رئیس دستگاه قضا به این نکته نیز اشاره کرد که رسیدگی‌های مسئولان قضائی به پرونده‌های اغتشاشگران علاوه بر سرعت و قاطعیت با رعایت عدل و انصاف و قانون همراه بود، چرا که ما در دستگاه قضائی قائل بر این هستیم که در هیچ مرحله‌ای از رسیدگی‌های قضائی نباید از مدار عدل و انصاف خارج شویم و قانون را زیر پا بگذاریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ادامه به ذکر مراحل رسیدگی به پرونده برخی از عناصری که در جریان اغتشاشات اخیر اقدام به قتل و جنایت کردند پرداخت و گفت: مراحل مختلف رسیدگی به پرونده عناصر دخیل در یک فقره قتل در تهران که منجر به شهادت فردی شده بود، از مرحله دستگیری تا صدور کیفرخواست، محاکمه و ارسال پرونده به دیوان عالی کشور، در کمترین زمان ممکن قانونی صورت گرفت. در این راستا، برخی احکام در دیوان عالی تأیید شده‌اند و برخی دیگر نیز در مرحله رسیدگی است.

رئیس عدلیه افزود: عناصر دخیل در جنایتی که در تاریخ ۲۶ آبان در مشهد به وقوع پیوسته بود در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند و بلافاصله با تلاش شبانه‌روزی و پیوسته مسئولان قضائی ذیربط در مشهد، پرونده آنها رسیدگی و تکمیل شد و برای فردا (سه‌شنبه) وقت دادگاه تعیین شده است.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به شناسایی و دستگیری تمامی عناصر دخیل در جنایت رخ داده در استان البرز که به شهادت «روح‌الله عجمیان» منجر شد، گفت: به محض اینکه همه افراد دخیل در این پرونده بازداشت شدند پرونده عناصر دخیل در شهادت شهید عجمیان ظرف روزهای گذشته تکمیل شده و به دادگاه ارسال شده است و قطعاً در این هفته جلسه دادگاه برگزار می‌شود.

قاضی‌القضات به تکمیل پرونده قضائی عناصر دخیل در جنایت رخ داده در اصفهان که به شهادت یک فرد منجر شد نیز اشاره کرد و گفت: ۱۰ نفر از عناصر دخیل در جنایت رخ داده در اصفهان که به شهادت یک فرد منجر شد نیز دستگیر شدند که ۳ نفر از آنها در حال فرار بودند و ۷ نفر از آنها نیز متعاقباً و طی روزهای گذشته دستگیر شدند که پرونده این افراد تا آخر هفته جاری یا نهایتاً ابتدای هفته بعد تکمیل و کیفرخواست آنها صادر خواهد شد.

رئیس دستگاه قضا همچنین تصریح کرد: در قبال برخی پرونده‌ها نظیر پرونده جنایت رخ داده در مکان مقدس استان فارس نیز افرادی دستگیر شده‌اند اما از آن حیث که این افراد وابسته به خارج هستند بدیهی است که دستگاه اطلاعاتی در صدد تکمیل رسیدگی‌های همه جانبه خود درخصوص ابعاد مختلف موضوع باشد.

رئیس عدلیه افزود: در قبال جنایت رخ داده در استان خوزستان نیز عده‌ای دستگیر شدند اما هنوز دستگیری‌های پرونده کامل نشده است و عده‌ای دیگر نیز باید دستگیر شوند؛ علی‌ایحال دستگاه قضائی نهایت تلاش و مساعی خود را به کار بسته و به کار خواهد بست تا این پرونده نیز تکمیل شود و به سرانجام برسد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در ادامه ضمن بیان این نکته که امروز دیگر جای ابهامی برای هیچ فرد منصف و ایران دوستی نسبت به توطئه و کید دشمنان برای ضربه زدن به کشور وجود ندارد، به حربه دشمنان در دروغ پردازی و شایعه‌پراکنی اشاره کرد و در همین راستا گفت: به مسئولان ذیربط قضائی در سراسر کشور از جمله دادستان تهران دستور داده‌ام که چنانچه فردی حرف دروغی یا ادعای بدون سندی را منتشر کرد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن او را احضار کنید و مستندات ادعایش را از او بخواهید؛ چنانچه فرد مزبور بدون سند و مدرک این حرف دروغ را نشر داده باشد و سوء‌نیت او نیز احراز شود اما ابراز تنبّه کند و اعلام دارد که درصدد جبران برمی‌آیم، طبیعتاً مواجهه مقتضی به عمل خواهد آمد. اما چنانچه فرد منتشرکننده دروغ، نه تنها مستنداتی ارائه نکرد که حتی سوء‌نیت او نیز محرز گشت و ابراز تنبّه و جبران خطا نیز در رفتار او مشاهده نشد، مشخص است که در راستای اهداف دشمن اقدام می‌کند لذا برای او به سرعت کیفرخواست صادر خواهد شد و پرونده‌اش به دادگاه ارسال می‌شود.

رئیس قوه قضائیه در ادامه با اشاره به پیروزی و بازی غیرتمندانه فوتبالیست‌های ملی‌پوش کشورمان در مسابقات جام جهانی و شعف و شادمانی پدید آمده در سراسر ایران اسلامی و تجلی و تبلور روح جمعی و اتحاد و همبستگی ملی بواسطه این پیروزی، ضمن قدردانی از ملی‌پوشان فوتبال جمهوری اسلامی ایران و آرزوی توفیق برای آنها در مسابقه فردا شب، تصریح کرد: بازی فوتبال بواسطه شاخصه‌هایی نظیر هیجان بالا و طرفداران و بیننده‌های فراوان بالاخص از طیف جمعیتی جوان فراتر از یک مسابقه ورزشی است لذا باید تلاش شود ضمن مردمی کردن هر چه بیشتر رشته ورزشی فوتبال از ظرفیت‌های این بازی از حیث جنبه‌های مختلف اموزشی، فرهنگی و… به نفع مردم، حداکثر استفاده برده شود.

رئیس عدلیه همچنین به این نکته نیز اشاره کرد که در روز جمعه گذشته بعد از پیروزی و بازی غیرتمندانه ملی‌پوشان فوتبالیست کشورمان در مسابقه جام جهانی، همه مردم ایران اسلامی از گروه‌ها و اقشار و طیف‌های مختلف، خشنود و شادمان شدند اما در مقابل، عناصر دشمن و رسانه‌های وابسته به سعودی مستقر در انگلیس عصبانی شده و از روی ضعف و ذلت حرف‌هایی را به زبان راندند.

کد خبر 5642055 صرافی ارز دیجیتال

منبع: مهر

کلیدواژه: غلامحسین محسنی اژه ای اغتشاشات ایران حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای شهرداری تهران هلال احمر جمهوری اسلامی ایران شورای شهر تهران سازمان محیط زیست آلودگی هوا علیرضا زاکانی اغتشاشات ایران شنبه های امید و افتخار زنان مدیریت شهری تیم ملی فوتبال ایران مترو سازمان امداد و نجات هلال احمر انسیه خزعلی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای حافظ امنیت مردم جنایت رخ داده رئیس قوه قضائیه مسئولان قضائی اغتشاشات اخیر جمهوری اسلامی پرونده عناصر ایران اسلامی دستگیر شدند رئیس عدلیه پرونده ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۹۲۳۹۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

پیش از انقلاب ۷۰ درصد مردم بی سواد بودند /دشمن در اغتشاشات اخیر به اهداف خود نرسید

علی بهادری جهرمی، سخنگوی هیئت دولت در دومین شب جشن انقلاب که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به همت مجمع هم‌افزایی جوانان انقلابی در مسجد محمدیه خیابان ۱۹ دی قم برگزار شد، گفت: در سالگرد روز‌هایی قرارداریم که تغییر و تحول اساسی در نظام حکمرانی کشور شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه نظام حکمرانی قبلی از پدر به فرزند منتقل شده بود و اتکایی به مردم نداشت، مطرح کرد: جنین حکومتی نه تنها دغدغه مردم را نداشت بلکه در مقابل بسیاری از خواسته‌های مردمی نیز ایستادگی می‌کرد.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه چنین حکومتی باید به غرب یا شرق متکی باشد، عنوان کرد: دولت‌های استعمارگر از چنین ظرفیتی به بهترین شکل استفاده خواهند کرد و در مقابل حمایت از این کشورها، منابع آن‌ها را به غارت خواهند برد.

وی با اشاره به اینکه در دوران پیش از انقلاب به خوبی شاهد این اتفاقات بودیم، خاطرنشان کرد: کشوری که جزو سرمایه‌دارترین کشور‌های جهان از نظر منابع معدنی و ذخایر نفتی و گازی است در سال ۵۷ مردم آن بعضا از گرسنگی می‌مردند.

جهرمی با بیان اینکه پیش از انقلاب تمام پزشکان کشور هندی و غیرایرانی بودند، تصریح کرد: در آن زمان ۷۰ درصد جمعیت کشور بی‌سواد بودند چراکه دشمن در مقابل حمایت خود اجازه پیشرفت به جوانان ایرانی را نمی‌داد.

وی با اشاره به اینکه در آن زمان بسیاری از شهر‌ها نیز حتی گاز نداشتند، یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی توانسته است رتبه نخست توسعه شبکه گازرسانی در جهان را به خود اختصاص دهد.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا از عربستان به عنوان گاو شیرده یاد می‌کند، ابراز کرد: همان‌طور که از اسم این تعبیر مشخص است زمانی که شیر این گاو تمام شود، سر آن بریده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تا سال ۵۷ در هیچ حوزه‌ای که پیشران باشد ایران حضور نداشت، بیان کرد: در سال ۵۷ امام خمینی (ره) با انقلابی مردمی در مقابل این اتفاقات ایستادگی کرد و توانست با سرمایه‌گذاری در عرصه علم به دستاورد‌هایی که امروز شاهد آن هستیم، برسیم.

بهادری جهرمی با بیان اینکه افراد مسن باید خاطرات پیش از انقلاب اسلامی را برای جوان‌تر‌ها بیان کنند، اظهار کرد: این اتفاق موجب می‌شود تا نسل جوان و نوجوان قدر و عظمت انقلاب اسلامی را بدانند.

وی با اشاره به اینکه امروز ۹۸ درصد داروی مورد نیاز در داخل کشور تامین می‌شود، عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی توانسته است رتبه نخست نرخ رشد سوادآموزی در جهان را به خود اختصاص دهد.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه علت دشمنی آمریکا با ایران به دلیل از دست دادن منافع خود در ایران است، مطرح کرد: امروز عده‌ای شبهه ایجاد می‌کنند که مقاومت هزینه دارد و اگر با آمریکا سازش کنیم شرایط بهتر خواهد شد.

وی افزود: باید به این افراد بگوئیم اگرچه مقاومت هزینه دارد، اما سازش نیز هزینه‌های بسیاری به همراه دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به غارت منابع و توقف در رشد اشاره کرد.

بهادری جهرمی با اشاره به اینکه آمریکا ۴۴ سال است با جنگ نظامی و اقتصادی درحال دشمنی است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی نیز ۴۴ سال است که بجای هزینه سازش، هزینه مقاومت را پرداخت کرده است که نتیجه آن را می‌توان در رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف نظاره کرد.

وی با بیان اینکه امروز فناوری نانو جمهوری اسلامی رتبه چهارم جهان را در دست دارد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی نشان داده است علی‌رغم تمام محدودیت‌ها، کنترل ناپذیر و توقف ناپذیر است.

سخنگوی هیئت دولت اضافه کرد: دشمن در طول این مدت تلاش کرده است با انجام اقدامات مختلف ازجمله جنگ تحمیلی، تحریم، فتنه‌های مختلف، عملیات‌های تروریستی و تبلیغات بر نقاط ضعف ناامیدی را در جامعه ترویج دهد.

وی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه تبلیغات فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است، یادآور شد: امروز متاسفانه اگر حادثه‌ای در جمهوری اسلامی رخ دهد، میلیون‌ها بار عکس‌برداری، شبهه افکنی و توئیت خواهد شد، ولی بزرگ‌ترین جنایات در آمریکا بدون حتی یک عکس در سکوت خبری به فراموشی سپرده خواهد شد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه در سال‌های اخیر زندگی‌های مردم تلخ‌تر و سخت‌تر شده است، ابراز کرد: علی‌رغم تمام این مشکلات، ولی هنوز سرانه مصرف میوه، غذا، مسکن و ... در کشور با سال ۵۷ قابل مقایسه نیست.

وی افزود: متاسفانه اگرچه بیش از ۳۰ سال تجربه داشتیم که دشمن مانع رشد و عامل محدودیت‌های انقلاب اسلامی است، ولی در ۸ سال گذشته رشد و توسعه کشور را به مذاکره با آمریکا گره زده بودیم.

سخنگوی هیئت دولت با اشاره به اینکه رشد کشور در عرصه صنعت و معدن در ۸ سال گذشته ۰.۴ درصد بوده است، بیان کرد: طبق آمار بانک مرکزی دستاورد‌های ایران از برجام تقریبا صفر بوده است.

وی با بیان اینکه در شهریورماه سال گذشته که پایان کار دولت قبلی بود کشور تورم ۵۹.۳ درصدی را تجربه می‌کرد، اظهار کرد: آخرین باری که کشور به این تورم رسیده بود در زمان جنگ جهانی دوم بود.

بهادری جهرمی ادامه داد: حتی در ایام جنگ تحمیلی نیز این تورم را نداشتیم چراکه در آن زمان کشور هزینه مقاومت را پرداخت می‌کرد، ولی چنین تورمی هزینه سازش بود.

وی با اشاره به اینکه پرداخت هزینه سازش راهکار مقام معظم رهبری نیست، عنوان کرد: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت تمام ایده‌های سازش را کنار گذاشته و با قدرت ایستادگی خواهد کرد.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه در دولت قبل روزی حدود ۷۰۰ نفر به علت کرونا فوت می‌کردند، درحالی که مسجد، دانشگاه، مدرسه، سینما، ورزشگاه و ... بسته بودند، مطرح کرد: امروز تمام این مراکز باز هستند و جمهوری اسلامی توانست در آذرماه رکورددار کم‌ترین کشته‌های کرونایی را به خود اختصاص بدهد.

وی با اشاره به اینکه در اردیبهشت‌ماه سال گذشته تورم تولیدکننده ۱۰۳ درصد بوده است، خاطرنشان کرد: تورم تولیدکنندده را اصطلاحا تورم پیشینه‌گر نیز می‌نامند چراکه چندین ماه بعد اثر آن در بازار مشخص خواهد شد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه امروز در کشور تورم کاهش پیدا کرده است، تصریح کرد: این اتفاق حاصل اعتماد مجدد به سرمایه‌های داخلی است، ولی هنوز مردم نتوانسته‌اند این کاهش تورم را در سفره‌های خود احساس کنند چراکه کشور با عقب‌افتادگی‌های ۱۰ ساله روبرو است.

وی با اشاره به اینکه دشمن این پیشرفت‌ها را درک کرده است، یادآور شد: به همین دلیل و باتوجه به تجربه تلخ اتفاقات یک دهه گذشته دشمن برنامه‌ریزی خود را برای جوانان با میانگین سنی ۲۰ ساله انجام داد که نتیجه آن اغتشاشات اخیر بود.

وی ادامه داد: در این جریانات دشمن ضربه‌هایی را وارد کرد، ولی به هیچ عنوان نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه رکورد بیش‌ترین واردکننده تسهیلات نظامی طی صد سال اخیر برای محمدرضا شاه است، ابراز کرد: امروز پس از ۴۴ سال جهان نگران است که ایران به روسیه پهپاد فروخته باشد و این به معنای پیشرفت است.

وی اضافه کرد: آمریکا در همین یک عرصه بازار بسیار بزرگی در ایران را از دست داده است و اگر این الگو به کشور‌های دیگر نیز سرایت کند، آمریکا دیگر ابرقدرت جهانی نخواهد بود.

باشگاه خبرنگاران جوان قم قم

دیگر خبرها

  • دشمن با دروغ پردازی به دنبال ناامیدی مردم است
  • پیش از انقلاب ۷۰ درصد مردم بی سواد بودند /دشمن در اغتشاشات اخیر به اهداف خود نرسید
  • اغتشاشات اخیر جنگ ترکیبی بود/اهمیت حجاب تبیین شود
  • رئیسی: اغتشاشات اخیر ‌جنگ ترکیبی تمام عیار بود
  • اغتشاشات اخیر نتوانست حرکت دولت در خدمت به مردم را تحت‌الشعاع قرار دهد
  • اغتشاشات اخیر نتوانست حرکت پُرشتاب دولت در خدمت به مردم را تحت‌الشعاع قرار دهد
  • مردم از ما اقدامات متوازن می‌خواهند/ هم در اقتصاد، هم در مسائل اجتماعی و هم در دفاع از کشور باید قوی باشیم/رهبری و مردم هدف حمله‌های ناجوانمردانه دشمنان در جنگ ترکیبی اخیر بودند
  • اغتشاشات اخیر نتوانست حرکت پرشتاب دولت در خدمت به مردم را تحت الشعاع قراردهد
  • حسینی: اغتشاشات اخیر نتوانست حرکت پرشتاب دولت در خدمت به مردم را تحت‌الشعاع قراردهد
  • دهه فجر به مثابه واقعه غدیر انقلاب است/ اغتشاشات اخیر صدای مردم ایران نبود