Web Analytics Made Easy - Statcounter

تیم‌های اول تا سوم جام جهانی کشتی آزاد در مجموع ۱۰۰ هزار فرانک سوییس به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایران اکونومیست، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر به میزبانی آمریکا و با حضور شش تیم برتر جهان برگزار می‌شود.

تیم‌های آمریکا، گرجستان و مغولستان در گروه A  قرار دارند و تیم‌های ایران، ژاپن و منتخب جهان نیز در گروه B این مسابقات جای دارند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

پس از برگزاری دیدارهای مرحله گروهی، تیم‌های نخست هر گروه در فینال به مصاف هم می‌روند و تیم‌های دوم نیز در دیدار رده‌بندی به میدان خواهند رفت.

بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی، به تیم نخست این رقابت‌ها مبلغ ۷۰ هزار فرانک سوییس که تقریبا معادل دو و نیم میلیارد تومان است اهدا می‌شود و تیم‌های دوم و سوم نیز به ترتیب ۲۰ هزار و ده هزار فرانک سوییس دریافت خواهند کرد و این جایزه از طرف آمریکا به عنوان کشور میزبان جام جهانی کشتی آزاد به تیم‌های برتر اهدا خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا برچسب ها: جام جهانی کشتی آزاد صرافی ارز دیجیتال

منبع: ایران اکونومیست

کلیدواژه: جام جهانی کشتی آزاد جام جهانی کشتی آزاد

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت iraneconomist.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایران اکونومیست» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۱۲۵۱۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

۴ مدال طلا و دو نقره برای کشتی آزاد/ تیم ملی ایران نایب قهرمان شد

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های بین المللی کشتی آزاد رنکینگ اتحادیه جهانی جام اوپن زاگرب روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد که نمایندگان کشورمان به ۴ مدال طلا، ۲ مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.

در پایان این مسابقات، رضا اطری در وزن ۶۱ کیلوگرم، علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال طلا و یونس امامی در وزن ۷۴ کیلوگرم و امیرعلی آذرپیرا در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند.

در رده بندی تیمی، تیم ۶ نفره ایران در این مسابقات با کسب ۱۴۰ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و تیم آمریکا که با ترکیب کامل شرکت کرده بود با ۱۷۴ امتیاز اول شد. آذربایجان نیز با ۱۳۵ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم رضا اطری در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۳ شوتا فارتنادزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گامزاتگادجی خالیدوف از مجارستان با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال اطری در دیدار فینال با نتیجه ۱۱ بر ۳ و ضربه فنی نارانخو نارمانداخ دارنده مدال برنز جهان از مغولستان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.در وزن ۷۴ کیلوگرم یونس امامی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۱ کوجیرو شیگا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر صفر تایموراز سالکازانوف دارنده مدال نقره جهان از اسلواکی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. امامی در این مرحله مقابل جوزف لاوالی از آمریکا با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل فضلی اریلماز از ترکیه با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافت و به دیدار فینال رسید. وی در دیدار فینال با با نتیجه ۳ بر ۳ مغلوب جیسون نولف از آمریکا شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر پی لانگ لی از چین را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی سیف الدین آلکما از فرانسه را با نتیجه ۱۱ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مقابل ولادمیری گامکرلیدزه قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان با نتیجه ۱۰ بر ۱ به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. سوادکوهی در دیدار پایانی با نتیجه ۲ بر ۱ از سد آوتاندیل کنتچادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر سباستین جزیرزانسکی از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر ابوبکر آباکاروف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر مارک هال از آمریکا را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه ۱۳ بر ۲ هایاتو ایشیگورو از ژاپن را از پیش رو برداشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم امیرعلی آذرپیرا در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل نیشان راندهاوا از کانادا پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر ابراهیم جیفتجی از ترکیه را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر هابیلا آووسایمان هاویلا از چین را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال رسید. آذرپیرا در دیدار فینال در مصاف با کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر میلان کورسوگ از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر کامیل کوسیولک از لهستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله دانیل لیگتی از مجارستان را با نتیجه ۹ بر ۲ از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. زارع در دیدار نهایی با توجه به حاضر نشدن گئورگی مشویلدیشویلی از آذربایجان به مدال طلا دست یافت.

رده بندی نفرات این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: ۱- علی عباس رضازاده (آذربایجان) ۲- یوتو نیشیوتی (ژاپن) ۳- امان (هند) بکا بوجیاشویلی (گرجستان)

۶۱ کیلوگرم: ۱- رضا اطری (ایران) ۲- نارانخو نارمانداخ (مغولستان) ۳- گمزاتگادجی خالیدوف (مجارستان) و امره اورمان اوغلو (ترکیه)

۶۵ کیلوگرم: ۱- تولگا تومور اوچیر ۲- جوزف مک کنا (آمریکا) ۳- علی رحیم زاده (آذربایجان) و ایوان هندرسون (آمریکا)

۷۰ کیلوگرم: ۱- الک پانتالئو (آمریکا) ۲- حاجی علی اف (آذربایجان) ۳- گئورگی الباکیدزه (گرجستان) و خادژیمراد گادجیف (آذربایجان)

۷۴ کیلوگرم: ۱- جیسون نولف (آمریکا) ۲- یونس امامی (ایران) ۳- فضلی ارلیماز (ترکیه) و جبرئیل گادژیف (آذربایجان)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (ایران) ۲- آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان) ۳- چاندلر مارستلر (آمریکا) و ولادمیر گامکرلیدزه (گرجستان)

۸۶ کیلوگرم: ۱- حسن یزدانی (ایران) ۲- هایاتو ایشیگورو (ژاپن) ۳- مارک هال (آمریکا) و زاهید والنسیا (آمریکا)

۹۲ کلیوگرم: ۱- کالین مور (آمریکا) ۲- میریانی مایسورادزه (گرجستان) ۳- گانخویاگ گانباتار (مغولستان) و عثمان نورماگومدوف (آذربایجان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- کایل اسنایدر (آمریکا) ۲- امیرعلی آذرپیرا (ایران) ۳- آووسایمان هابیلا (چین) و ماگومدخان ماگومدوف (آذربایجان)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین زارع (ایران) ۲- گئورگی مشویلدیشویلی (آذربایجان) ۳- روبرت باران (لهستان) و دانیل لیگتی (مجارستان)

کد خبر 5699478

دیگر خبرها

  • کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور| نفرات برتر پنج وزن دوم مشخص شدند
  • کشتي آزاد جام زاگرب؛ تيم 6 نفره ايران نايب قهرمان شد/ تيم 10 نفره آمريکا قهرمان
  • فقط به درخشش در میادین جهانی و المپیک می‌اندیشم
  • کشتی رنکینگ اتحادیه جهانی/حریف آذربایجانی انصراف داد، زارع طلایی شد
  • ۴ مدال طلا و دو نقره برای کشتی آزاد/ تیم ملی ایران نایب قهرمان شد
  • کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور| نفرات برتر پنج وزن نخست مشخص شدند
  • پخش زنده مسابقات جهانی ‎کشتی رنکینگ کرواسی پنجشنبه ۱۳بهمن از تلویزیون و آنلاین + جدول
  • کشتی آزاد کرواسی| امامی به مدال نقره رسید
  • کشتی آزاد تورنمنت زاگرب| گام محکم حسن یزدانی در کشتی اول/ امامی به سالکازانوف رسید
  • پخش زنده مسابقات جهانی ‎کشتی رنکینگ کرواسی‌ چهارشنبه ۱۲ بهمن از تلویزیون و آنلاین+ جدول