Web Analytics Made Easy - Statcounter

اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.

به گزارش ایمنا و به نقل از میزان خرداد ماه سال جاری بود که روابط عمومی کل سپاه، از دستگیری شبکه‌ای از اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد. این شبکه با هدایت سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، اقدام به سرقت و تخریب اموال شخصی و عمومی، آدم‌ربایی و اخذ اعترافات ساختگی از طریق شبکه اراذل و اوباش می‌کرد که در نهایت اعضای آن با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

اعضای این باند، با هدایت افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با تهیه سلاح جنگی اقدام به آدم ربایی کرده و دستمزد خود را بصورت ارز دیجیتال دریافت می‌کردند.

براساس مفاد موجود در پرونده، متهمان از اراذل و اوباش سابقه‌دار بودند و اعضای اصلی این باند از اینکه سفارش اقدامات خود را از افرادی در خارج از کشور دریافت می‌کردند و در قبال اخذ پول اقدام به بر هم زدن امنیت کشور کرده‌اند، آگاه بوده‌اند.

همچین متهمان از نوع اقدامات ضد امنیتی و اخذ دستورالعمل‌های حفاظتی پیرامون تردد، ارتباطات و رعایت ملاحظات امنیتی از افرادی در خارج کشور، آگاهی کامل داشتند.

براساس مستندات پرونده و اعترافات متهمان، عوامل اصلی این تیم متشکل از اراذل و اوباش در قالب ۲ تیم عملیاتی رژیم صهیونیستی به سرتیمی متهم حسین اردوخان زاده معروف به زکریا و متهم میلاد اشرفی بوده است.

افسر موساد در هر دو تیم یک نفر به نام سیروس بوده است که نفرات تیم دوم او را به نام سیاوش می‌شناختند.

نحوه شروع و ارتباط این باند با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از طریق حسین اردوخان زاده بوده است. وی که به مدت ۳ سال از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ به جرم قاچاق انسان از ترکیه به یونان، در زندان یونان در بازداشت بوده است، با فردی به نام اوزان که وی نیز به همین اتهام بازداشت بوده، آشنا می‌شود.

اردوخان‌زاده با پیشنهاد اوزان جهت انجام قاچاق انسان در استانبول ترکیه موافقت کرده و پس از آن به خانه‌ای که قاچاقچیان انسان در آن حضور داشتند، اسکان داده می‌شود.

متهم در همانجا با شخصی با هویت «آریا» به عنوان کاپیتان آشنا می‌شود که در آن زمان آریا، پیشنهاد کار خوب همراه با پول خوب را به متهم می‌دهد.

اوزان به اردوخان‌زاده می‌گوید این کار از گربه‌کشی تا آدم کشی دارد و پیشنهاد می‌دهد که اگر متهم آن را بپذیرد، شماره وی را به صاحب کار مربوطه دهد و متهم نیز قبول می‌کند.

سپس بعد از مدتی، متهم از آریا جدا شده و شماره تلفن او را می‌گیرد. اردوخان‌زاده به همکاری خود با اوزان ادامه می‌دهد تا اینکه مدت اقامتش در ترکیه تمام می‌شود و اوزان بلیت تهران را برای وی تهیه می‌کند.

متهم که مدت اقامتش در ترکیه تمام شده و به ایران بازگشته بود، شخصی با شماره تلفن خارجی از طریق واتس‌اپ با وی تماس و ضمن معرفی خود با هویت سیروس (افسر موساد)، عنوان می‌کند، شماره وی را از آریا گرفته است. سیروس در این مکالمه عنوان می‌کند شخصی به نام «کارما» می‌خواهد با وی صحبت کند.

کارما در این تماس اظهار می‌کند آریا شما را تائید کرده و در ادامه سیروس کار را برای شما توضیح خواهد داد.

پس از اتمام مکالمه با پیشنهاد سیروس، متهم چند نفر دیگر را برای انجام کار معرفی می‌کند.

متهمان برای همکاری با موساد، از طریق کیف پول دیجیتالی در دفعات متعدد، برای اقدامات خود از جمله خرید اسلحه و تجهیزات مورد نیاز ارز دیجیتال دریافت کرده‌اند.

متهمان در طول زمان همکاری با افسر اطلاعاتی موساد دستورات وی را اجرا نموده و پس از انجام هر دستور مبالغی را دریافت می‌کنند.

نحوه تعامل و ارتباط گیری سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی با متهمان مانند توصیه‌های حفاظتی در خرید اقلام ارتباطی، از بین بردن اقلام پس از ماموریت، دوری از دید دوربین‌های مداربسته، جابجایی با چندین خودرو و.. حاکی از امنیتی بودن ماموریت‌ها و آموزش نکات حفاظتی توسط عوامل موساد به عوامل اجرایی از همان ابتدای کار بوده است.

آسیب به اموال عمومی و خصوصی، تهیه فیلم و عکس از منازل هدف، خرید و فروش اسلحه و آدم ربایی از جمله اقداماتی است که متهمان با دستورات عامل موساد انجام داده و در قبال آن مبالغی دریافت کرده‌اند.

متهم میلاد اشرفی، سرتیم گروه دوم این باند از طریق اینستاگرام با فردی به نام آزیتا آشنا شده است.

بعد از مدتی آشنایی و انجام برخی کارها، آزیتا میلاد اشرفی را به فردی به نام سیاوش (عامل موساد و همان سیروس تیم اول) معرفی می‌کند که در سوئد مستقر است.

سیاوش به بهانه یافتن کار مناسب برای متهم، با وی ارتباط برقرار کرده و او را سوژه مناسبی برای اقدامات سرویس جاسوسی در ایران شناسایی می‌کند.

سیاوش در ابتدا از متهم اشرفی می‌خواهد اقداماتی نظیر شعار نویسی و آتش زدن لاستیک را انجام دهد و در ادامه برنامه‌هایی مهمتر را به او ابلاغ می‌کند و از وی می‌خواهد که افرادی مطمئن را به گروه معرفی کند.

اعضای تیم دوم نیز مانند تیم اول، دستورات عامل موساد را اجرا کرده و مبالغی را در ازای انجام کارهای مختلف دریافت کرده‌اند.

پس از دستگیری متهمان و طی روال قانونی پرونده و صدور احکام اولیه متهمان، پرونده جهت فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور ارجاع شد.

پرونده در شعبه نهم دیوان عالی کشور بررسی و در نهایت رای نهایی برای ۷ نفر از متهمان صادر شد.

براساس رای نهایی صادره از سوی دیوان عالی کشور، متهمان ردیف اول تا چهارم پرونده، به نام‌های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی محمودآباد، میلاد اشرفی آتباتان و منوچهر شهبندی بجندی به جرم همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی و آدم ربایی به اعدام محکوم شدند.

سه متهم دیگر، براساس جرایمی از جمله ارتکاب جرم علیه امنیت کشور، معاونت در آدم ربایی و نگهداری سلاح به ۵ تا ۱۰ سال حبس محکوم شدند.

برهمین اساس صبح امروز، احکام ۴ نفر از اعضای اصلی باند اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اجرا شد.

کد خبر 624319 صرافی ارز دیجیتال

منبع: ایمنا

کلیدواژه: قوه قضائیه جاسوسی سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی رژیم صهیونیستی دولت رژیم صهیونیستی شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اراذل و اوباش میلاد اشرفی آدم ربایی

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۲۴۹۸۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

وزارت خارجه فلسطین رژیم صهیونیستی را به مجازات جمعی مردم قدس متهم کرد

وزارت خارجه فلسطین امروز (یکشنبه) دولت رژیم صهیونیستی را مسئول تنش اخیر میان دو طرف دانست و تل آویو را به اتخاذ اقداماتی علیه اهالی قدس متهم کرد، اقداماتی که نقض قوانین بین المللی است و هدف از آن پایان دادن به حضور فلسطینی ها در قدس است.

به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از سایت النشره، این وزارتخانه در بیانیه‌ای تصمیمات کابینه کوچک رژیم صهیونیستی را محکوم کرد، تصمیماتی که طی آن بر هدف قرار دادن خانواده ها و منازل آن دسته از اهالی قدس که علیه صهیونیست ها دست به حملاتی می زنند، تاکید شده است.

در این بیانیه آمده است که این تصمیمات نقض آشکار قوانین بین المللی، توافقنامه های ژنو بوده و نوعی مجازات جمعی در راستای سیاست رژیم صهیونیستی پیرامون هدف قرار دادن حضور فلسطینی ها در قدس و تخلیه این شهر از ساکنان اصلی آن است.

در ادامه این بیانیه آمده است که وزارت خارجه فلسطین دولت رژیم صهیونیستی را مسئول کامل و مستقیم تجاوزات، نقض‌ها و جنایت های این رژیم علیه ملت فلسطین می داند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا برچسب ها: وزارت خارجه فلسطین ، قدس اشغالی

دیگر خبرها

  • وزارت خارجه فلسطین رژیم صهیونیستی را به مجازات جمعی مردم قدس متهم کرد
  • بن‌گویر خواستار اعدام مبارزان فلسطینی شد
  • کیفرخواست 7 متهم امنیتی در شیراز صادر شد/ تکذیب ‌اتهام «اعدام» و «محاربه»
  • صدور کیفرخواست پرونده ۷ متهم امنیتی مرتبط با بمب‌گذاری در شیراز
  • صدور کیفرخواست ۷ متهم امنیتی ؛ اعدام و محاربه؟ | پرونده بمب‌گذاری شیراز بسته شد
  • کیفرخواست ۷ متهم امنیتی مرتبط با بمب‌گذاری در شیراز صادر شد/ تکذیب اتهام «اعدام» و «محاربه»
  • دادگستری: کیفرخواست ۷ متهم امنیتی مرتبط با بمب‌گذاری در شیراز صادر شد / تکذیب اتهام «اعدام» و «محاربه»
  • صدور کیفرخواست ۷ متهم امنیتی مرتبط با بمب‌گذاری در شیراز
  • مخوف‌ترین تکاور جنگ جهانی دوم / عملیات انفال، قتل عام کردها توسط رژیم بعث عراق / دفاعیات متهمان نازی در دادگاه نورنبرگ / سوگواری بازماندگان قربانیان سینما رکس آبادان
  • بازداشت همدست متهم مظنون به جاسوسی برای روسیه در آلمان