Web Analytics Made Easy - Statcounter

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهارمین شب یادواره ۲۰۰ شهید مسجد فاطمیه اصفهان ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: خیلی از مطالب و رهنمودهایی که حضرت امام خمینی(ره) در گذشته فرموده‌اند تاکنون محقق شده است و جمله «پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش که آقا امام زمان(عج) است می‌سپاریم» هم محقق خواهد شد و ما می‌بینیم.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

وی افزود: علما و کسانی که خداوند متعال به قلب آنها عنایت داشته می‌گویند یکی از مقدمات ظهور امام زمان(عج) همین انقلاب اسلامی است، چرا که باید همه مردم دنیا به اسلام و امام حسین(ع) معرفت پیدا کنند و طرفدار آن حضرت باشند تا امام زمان(عج) ظهور کنند.

سردار فدوی با اشاره به یکی دیگر از مقدمات ظهور حضرت مهدی(عج) عنوان کرد: حتما باید امام حسین(ع) را بشناسیم تا حضرت ظهور کنند؛ اگر مردم امام حسین(ع) را نشنانسد فرزندش را هم نمی‌شناسند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: همین دلدادگی مردم به پیاده‌روی اربعین و زیارت امام حسین(ع) که هرسال زیاد و زیادتر می‌شود هم یکی از مقدمات ظهور امام زمان(عج) است. درست است که خبیثان عالم ابتدا نمی‌گذاشتند که حتی خبر این حضور میلیونی در اربعین در جهان مخابره شود ولی اکنون خیلی‌ها در دنیا خودشان به صورت خودجوش خبر حضور میلیونی عاشقان اهل‌بیت در پیاده‌روی اربعین را منتشر می‌کنند و هر سال این مفصل‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه همه خبیثان و مستکبرین عالم به سرکردگی آمریکا حدود 44 سال است که علیه ایران و انقلاب اسلامی دشمنی می‌کنند، تصریح کرد: هنوز در این 44 سال نتوانسته‌اند نتیجه‌ای مطلوب را به نفع خودشان رقم بزنند، آنها هر اقدامی که از دستشان بر می‌آمده انجام داده‌اند و اگر کاری را نکرده‌اند به خاطر این نیست که نمی‌خواستند، به خاطر این است که نمی‌توانستند آن را اجرایی کنند و درک کرده بودند اگر اقدام جدیدی علیه ایران انجام دهند، ضرری که از آن خواهند برد از نفعی که برایشان خواهد داشت قطعا بیشتر است.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: وعده خدا حق است و‌ در آن تخلفی نیست، این آیه در قرآت خیلی آمده است؛ وعده‌های خدا در موضوعات مختلفی است و یکی از آن‌ها مربوط به جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل شیطان بزرگ و همه همراهان او است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در قرآن به صراحت آمده که تنها دو حزب خدا و حزب شیطان در عالم وجود دارد، اضافه کرد: خداوند فرموده است که من اراده کرده‌ام تا همیشه حزب خدا پیروز باشد و حتی یک بار حزب شیطان پیروز نخواهد بود. خداوند متعال با هیچ‌کسی قومی بازی در نمی‌آورد، اگر کسی دستور خدا را به هر علتی اجرا نکند، خداوند دست او را نمی‌گیرد.

وی با اشاره به جنگ احد بیان کرد: در حالی که در این جنگ پیامبر اکرم(ص) فرمانده سپاه اسلام بودند، اما مسلمانان با شکست مواجه شدند و علت آن این بود که مسلمانان دستورات خداوند و پیامبر(ص) را عملی نکردند و ۷۰ نفر از مسلمانان به شهادت رسیدند.

سردار فدوی تاکید کرد: ایران اسلامی در برابر همه قدرت‌ها مقتدر ایستاده است، نه صرفا در بُعد دفاعی بلکه در بُعد تهاجمی هم ما حرف اول را می‌زنیم. با وجود تلاش‌ها و اقدامات متعددی که شیطان بزرگ علیه ملت ایران انجام داده است، اما هنوز از پس ما بر نیامده و نخواهد آمد و ما از پس آنها برآمده‌ایم و اکنون روند را بر عکس کرده‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در مراحل توانمندی و قدرت، سه مرحله وجود دارد؛ یکی از این مراحل این است که هر کشوری باید قدرت دفاع از‌ خود را پیدا کند. همه عالم در دهه ۶۰ فهمیدند که این انقلاب قدرت دفاع از خود را دارد و در ۸ سال دفاع مقدس تثبیت شد و همه دنیا به این باور رسیدند که این انقلاب توان دفاع از خود را به بهترین شکل دارد اما هنوز خیلی کشورها نمی‌توانند از خود دفاع کنند.

وی با اشاره به دوران جنگ تحمیلی اظهار کرد: در آن دوران همه دنیا با ما جنگیدند و فقط صدام نبود؛ بیش از 80 کشور دنیا به صورت رسمی اعلام کردند که پشت صدام بودند و از او حمایت و پشتیبانی می‌کردند تا به ایران حمله کردند.

سردار فدوی تصریح کرد: آن‌ها فهمیدند که ما در برابر آن تهاجمی که یک تهاجم جهانی بود، قدرت دفاع از خود را داشتیم و آن‌ها را با شکست مواجه کرده‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: مرحله دوم از مراحل توانمندی و قدرت، داشتن قدرت بازدارندگی است، یعنی اینکه اگر کسی قصد حمله به شما را داشت، مطمئن می‌شود که درصورت آغاز حمله، ضرری خواهد کرد که از منفعتی که برایش دارد قطعا بیشتر است و همین باعث می‌شود او اصلا دست به حمله نزند.

وی با اشاره به ایجاد شبه، هیاهو و اعوجاج اذهان توسط دشمن، عنوان کرد: در اولین تعقیب نماز صبح مومن از خدا می‌خواهد وقتی که توان تشخیص حق و باطل برایش کمی سخت می‌شود، خداوند او را هدایت کند.

سردار فدوی با بیان اینکه اولین کاری که دشمن انجام می‌دهد، ایجاد شک و شبه میان مردم است، خاطرنشان کرد: هیچکس در خباثت و مستکبر بودن آمریکا شک ندارد و خودشان هم این را می‌دانند، ولی چرا بعضی موقع‌ها هر چند اندک، اما یک دهم درصد به حرف آمریکایی‌ها گوش می‌دهند؟ رفتار و عمل این افراد نشانه این است که در حزب شیطان هستند ولی بعضی وقت‌ها جبهه حق و حزب خدا بی‌تفاوت ایستاده و او را نگاه می‌کند؛ اگر سرسوزنی عکس‌العمل از جبهه حق وجود داشته باشد، قطعا همانند کف روی آب از بین ‌خواهند رفت.

جانشین فرمانده کل سپاه اذعان کرد: یکی از مشخصه‌های کسانی که در حزب شیطان هستند، ترسو بودن آن‌ها است، کسی که برای دنیا کار می‌کند شجاع نیست، کسی که برای خدا کار می‌کند و به فکر آخرت خودش هست شجاع است چرا که اگر در این مسیر صدمه‌ای به او برسد یا از دنیا برود شهید محسوب شده و سود کرده است.

وی با بیان اینکه حجاب یکی از مسائلی است که خداوند خود به صورت مستقیم روی آن دستور داده است، گفت: دشمن تلاش می‌کند در آن اعوجاج ایجاد کند و ذهن‌ها را تحریف و تشویش کند و بگوید حجاب دستاورد جمهوری اسلامی ایران است.

سردار فدوی اظهار کرد: خط مقدم مقابله با بدحجاب‌ها آقایان نیستند، بلکه این‌بار خانم‌های محجبه در خط مقدم این جبهه هستند؛ در زمان دفاع مقدس آقایان خط مقدم بودند و خانم‌ها پشتیبانی می‌کردند اما اکنون خانم‌ها خط مقدم هستند و آقایان باید پشتیبانی کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: خانم‌ها در طول نهضت انقلاب اسلامی آن‌چنان عمل کرده‌اند که امام خمینی(ره) سه مرتبه فرمودند که زن‌ها رهبر ما هستند و فقط یک مرتبه برای آقایان این جمله را به کار برده‌اند.

وی با اشاره به قیام 17 شهریورماه سال 1357 بیان کرد: پس از کشتار جمعی از مردم به دست ماموران رژیم پهلوی، حدود یک هفته همه مردم ترسیده بودند و تا چند روز بعد هم هیچ تظاهراتی صورت نگرفت، بعد از آن اولین تظاهراتی که انجام شد توسط خانم‌ها بود.

سردار فدوی تصریح کرد: استان اصفهان حدود ۲۴ شهید را تقدیم انقلاب کرده و فقط از همین خیابان ۴۰۰ شهید تقدیم شده‌اند و این خودش یک پشتوانه خیلی بزرگی است و با این پشتوانه می‌توان دنیا را گرفت! وقتی بر سر مزار شهیدان می‌رویم، نباید مانند یک مُرده معمولی برای آن‌ها فاتحه بفرستیم، برای شهدا باید زیارت‌نامه شهدا را خواند و با آنها صحبت کرد و از مشکلات خود برایشان بگوییم چون شهدا زنده‌اند و با اموات معمولی تفاوت دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دشمن چندین‌بار اشتباهات محاسباتی زیادی را مرتکب شده و به واسطه همان اشتباهات، دست به اقدام علیه ایران زده است که با شکست مواجه شده و در قضایای اخیر هم شکست مفتضانه‌ای خواهد خورد.

وی تاکید کرد: آمریکا طی ۴۳ سال گذشته هیچ غلطی نتوانسته بکند، شاید بگوید تحریم‌های شدیدی علیه ایران وضع کرده است و ما را به زحمت انداخته اما باید به آن‌ها گفت هیچ کاری بدون زحمت نمی‌شود.

سردار فدوی در پایان اظهار کرد: در جام جهانی که امسال در قطر در حال برگزاری است، صحنه‌هایی از طرفداری مسلمانان از فلسطین و دشنام دادن به رژیم صهیونیستی محقق شده که همه آن صدقه‌سر انقلاب اسلامی ایران است.

پایان پیام/

 

صرافی ارز دیجیتال

منبع: فارس

کلیدواژه: سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه جانشین فرمانده کل سپاه جانشین فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی امام زمان عج امام حسین ع علیه ایران سردار فدوی حزب شیطان خط مقدم خانم ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.farsnews.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «فارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۵۹۹۷۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

امام جمعه کرمانشاه: افراد توهین‌کننده به قرآن کریم در برابر قدرت آن هیچ ارزشی ندارند

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کرمانشاه، توهین به ساحت قرآن کریم توسط برخی کشورهای اروپایی را محکوم کرد و افزود: اگر دنیا نمی‌تواند قرآن را تحمل کند به این دلیل است که این کتاب آسمانی به ما رشد فکری و معنوی می‌دهد.

وی با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ اظهار داشت: امریکا و انگلیس در گذشته ارباب ما بودند و هم اکنون از ضعف و تهی دستی آنها است که به قرآن توهین می کنند.

امام جمعه کرمانشاه گفت: ۱۲ بهمن روز بازگشت امام خمینی (ره) به وطن است، رهبری که سالها زندان و تبعید را برای عظمت اسلام و رهایی کشور از استبداد متحمل شد.

وی یادآور شد: آخرین تبعیدگاه امام خمینی (ره) پاریس بود و ایشان در فرانسه مصاحبه‌های متعددی برای معرفی و تبیین انقلاب و اسلام داشتند که لازم است همه ما هم در شرایط کنونی اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی را برای همه جهانیان تبیین کنیم.

آیت الله علما با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی، برانجام فعالیت‌های فرهنگی اصرار دارند، تاکید کرد: جوانان ما باید بدانند که امروزه دنیا با تبلیغات می‌چرخد و هیچ‌کس به اندازه اسلام سرمایه فکری، علمی و روشنگری ندارد لذا باید این موضوع را تبیین کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در ادامه به مناسبت ۱۰ رجب، روز ولات امام جواد (ع) اشاره کرد و گفت: اگر چه این امام همام سنی نداشتند ولی از شجاعت علمی و فکری بالایی برخوردار بودند.

وی با بیان اینکه معصومین خورشید جامعه و محور انسانیت و هدایت هستند و در دنیا و آخرت انسان را هدایت می‌کنند، گفت: معصومین نماینده خدا و راهنمای ما هستند و باید به آنها توجه داشته باشیم و هرکس در دامن معصومین قرار بگیرد رستگار خواهد شد.

امام جمعه کرمانشاه در خطبه اول نماز جمعه این هفته با بیان اینکه سرمایه انسان تقوا است، گفت: همین تقوا را با خودمان به آخرت می‌بریم چون خداوند خریدار تقوا است، لذا باید سعی بر این داشته باشیم که با خدا خوب معامله کنیم.

وی اضافه کرد: اگر متوجه خدا باشیم او نیز متوجه ما است لذا ضروری است در تمامی عبادات واحب و مستحق نیت پاک و درست داشته باشیم و توجه به خدا کنیم.

استان‌ها کرمانشاه ۰ نفر علیرضا مولوی برچسب‌ها امام جمعه کرمانشاه فرانسه انقلاب اسلامی ایران نماز جمعه مصطفی علماء امام جواد قرآن کریم کرمانشاه

دیگر خبرها

  • ملت ایران همچنان با اقتدار و هوشیار در برابر دشمنان ایستاده است
  • هشدار صریح فرمانده نیروی دریایی سپاه به دشمن
  • راهبرد دشمنان انقلاب و اسلام، کتمان و تحریف است
  • مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند
  • سپاه در مقابل زیاده‌خواهی مستکبران ایستاده است
  • پاسخ هر اقدام دشمن را با صراحت و قدرت می‌دهیم
  • امام جمعه کرمانشاه: افراد توهین‌کننده به قرآن کریم در برابر قدرت آن هیچ ارزشی ندارند
  • وحشت دشمن از قدرت سپاه ایران
  • سردار فدوی: دشمن، امروز هم اشتباه محاسباتی می‌کند
  • سردار فدوی: دشمن، امروز هم مانند ۴۴ سال گذشته اشتباه محاسباتی می‌کند