Web Analytics Made Easy - Statcounter

فرارو- با ببر خداحافظی کنید. زمان ورود به سال خرگوش فرا رسیده است. برای بسیاری سال نوی قمری چینی که از تاریخ ۲۲ ژانویه سال جاری آغاز شده زمانی است که باید با ستاره‌ها مشورت کرد تا درک کنیم در ماه‌های آینده چه رخ خواهد داد. 

به گزارش فرارو به نقل از سی ان ان، اکثر افراد اصول اولیه را می‌دانند: چرخه طالع بینی ۱۲ ساله چینی توسط ۱۲ حیوان مختلف نمایندگی می‌شوند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

حیوان طالع شما با سال تولدتان تعیین می‌شود. با این وجود، این تنها آغاز کار است. برای افراد باورمند به طالع بینی چینی یک سال صرفا براساس حیوان آن سال تعیین نمی‌شود بلکه از یک چرخه جنسی پیچیده از ۱۰ ساقه بهشتی و ۱۲ شاخه زمینی نیز تشکیل شده است.

ساقه‌های بهشتی و شاخه‌های زمینی

هر سال یک ساقه بهشتی (یکی از پنج عنصر تعیین شده) با یک شاخه زمینی (یکی از ۱۲ حیوان طالع بینی چینی) جفت می‌شوند. ساقه آسمانی امسال نماد آب است و شاخه زمینی نشان دهنده خرگوش و این امر سال ۲۰۲۳ میلادی را به سال "خرگوش آبی" تبدیل می‌کند.

ترکیب آب و خرگوش غیر معمول است. طبق اصول فنگ شویی خرگوش نمایانگر چوب است و آب چوب را پرورش می‌دهد. صنایع و مشاغلی که عنصر اصلی به کار رفته در محصولات شان چوب است مانند تولید کنندگان محصولات فرهنگی، ناشران، کشاورزان و سازندگان مبلمان در سال جاری سود عایدشان خواهد شد.

از طرف دیگر مشاغلی، چون آتش نشانی، مشاغل دیجیتال و فناوری ممکن است آسیب ببینند، زیرا آتش از آب می‌ترسد. سال خرگوش آبی سال ملایمی خواهد بود و ما وقت خواهیم داشت تا قدری مجال نفس کشیدن پیدا کنیم به خصوص با توجه به چند سال گذشته که گویی در تونل به سر برده بودیم اکنون روزنه نوری دیده می‌شود و در حال بزرگ شدن است.

در ادامه به سال‌های مختلف طالع بینی چینی خواهیم پرداخت و این که سال خرگوش برای متولدین سال‌های با طالع مختلف چه معنایی خواهد داشت:

خرگوش

افرادی که در سال خرگوش متولد شده اند در این سال با بی ثباتی و اختلالات بیش تری مواجه خواهند شد. افراد متولد شده در سال خرگوش باید منتظر تغییرات بزرگی از نظر سلامتی، شغلی و روابط باشند. این می‌تواند قدری اعصاب خردکن باشد به خصوص برای کسانی که نمودار تولد آنان به نفع آب نیست. متولدین سال خرگوش باید سعی کنند انرژی مثبت را جذب کنند و در صورت امکان به رویداد‌های شاد بپیوندند. آنان هم چنین باید به مقاصد جنوبی سفر کنند فرقی نمی‌کند این مقاصد جنوبی در داخل کشورشان باید یا خارج از کشور.

اژد‌ها

قرار است امسال سال خوبی برای اژد‌ها باشد. هیچ ستاره بد اقبالی بر آنان تاثیر نخواهد گذاشت. هیچ نگرانی برجسته‌ای برای متولدین سال اژد‌ها وجود ندارد به جز آن که شاید سلامتی افرادی که در تابستان و پاییز متولد شده اند در معرض خطر باشد.

اصول فنگ شویی از اژد‌ها می‌خواهد در محل کار تصمیم‌های عجولانه اتخاذ نکند. اژد‌های مجرد امسال می‌توانند با شرکای بالقوه قرار ملاقات عاشقانه داشته باشند. رنگ‌هایی که برای آنان شانس به همراه خواهد داشت طلایی و نقره‌ای هستند.

مار

افرادی که در سال‌های با طالع مار متولد شده اند از خبر‌های خوب و فراوانی لذت خواهند برد. فرصت ها، مسیر‌ها و پیشرفت‌های جدید در محل کار به سراغ آنان خواهند آمد. با این وجود، متولدین طالع مار باید تعادل را در زندگی پیدا کنند و در صورت نیاز استراحت نمایند. از نظر عاشقانه آنان ممکن است در حین سفر در سال جاری عشق خود را پیدا کنند. توصیه می‌شود لباس‌های آبی یا طلایی رنگ بپوشند و به سوی غرب یا شمال سفر کنند.

اسب

خبر خوبی در انتظار اسب خواهد بود. از نظر حرفه‌ای متولدین طالع اسب فرصت‌های تازه‌ای پیدا خواهند کرد و با افرادی ملاقات می‌کند که به آنان کمک خواهند کرد. آنان از روابط خوب لذت خواهند برد. شاید امسال سال مناسبی برای کسانی باشد که می‌خواهند نامزد یا ازدواج کنند. با این وجود، متولد طالع اسب باید به سلامت جسمی و روحی خانواده اش توجه کند. این افراد می‌توانند لباس‌های رنگارنگی مانند صورتی، نارنجی و زرد بپوشند. از نظر سفر توصیه می‌شود به سمت جنوب سفر کنند.

بز

امسال برای متولدین طالع بز سال خوش شانسی خواهد بود. با این وجود، ممکن است برای شان سال خسته کننده‌ای نیز باشد. به همین دلیل است که متولدین طالع بز باید از خود مراقبت کنند و در صورت نیاز استراحت نمایند. توصیه به آنان این است:"مقداری برای شناخت بهتر خود وقت بگذارید. از نظر شغلی باید متواضع و فروتن باشید. بیش‌تر مراقب باشید. فرصت‌ها در لحظه مناسب خود را نشان خواهند داد". در زمینه روابط افرادی که در سال بز متولد شده اند سال آرامی را تجربه خواهند کرد.

میمون

آنان در محل کار مورد تحسین اطرافیان قرار خواهند گرفت، اما این بدان معنا نیست که باید بی پروا زندگی کنند. از نظر روابط آنان مستعد بحث و جدل هستند که با بهبود ارتباطات در سال جاری می‌توان از آن جلوگیری کرد. زرد و بژ رنگ‌های متولدین سال میمون در سال ۲۰۲۳ میلادی هستند. توصیه می‌شود به سمت غرب سفر کنند.

خروس

متولدین سال خروس باید خود را برای درگیری آماده کند و ممکن است ماه‌های آینده برای شان ناپایدار باشد و تغییرات زیادی را تجربه کنند. بهتر است بیش‌تر سفر کنند. بهتر است تا جایی که می‌توانند انرژی مثبت را جذب کنند. آنان می‌توانند بیش‌تر لباس‌های با رنگ زرد و قهوه‌ای بپوشند و به مکان‌هایی در غرب یا شمال سفر کنند.

سگ

متولدین سال سگ احتمالا سالی دلپذیر با پیشرفت‌های قابل توجه در مسائل شغلی و امور مالی را تجربه خواهند کرد. با این وجود، متودین سال سگ باید به خود یادآوری کنند که متواضع باشند و به حرف‌های دیگران به خصوص دوستان و افرادی که به آنان اعتماد دارند گوش دهند. آنان در سال جاری چیز‌های مهمی را می‌گویند که برای این افراد مفید خواهد بود. رنگ‌هایی که برای متولدین این سال شانس به همراه خواهند آورد نقره و آبی هستند. توصیه می‌شود به مناطق شمالی سفر کنند.

خوک

به طور کلی برای متولدین سال خوک امسال سالی مثبت خواهد بود. با این وجود، به دلیل حجم کاری اضافی این موضوع می‌تواند بر سلامت فرد تاثیر منفی بگذارد. در نتیجه متولدین سال خوک باید بین زمان کار و اوقات فراغت شان تعادل ایجاد کنند. افرادی که در سال‌های طالع خوک متولد شده اند اگر بخواهند روی کار تیمی تمرکز کنند ممکن است از موفقیت حرفه‌ای برخوردار شوند. آنان در مقوله روابط سال بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد و با دوستان تازه و عشق بالقوه تازه‌ای ملاقات خواهند کرد. برای افزایش ثروت متولدین سال خوک می‌توانند بیش‌تر لباس‌های به رنگ صورتی و بنفش پوشیده و به مناطق جنوبی سفر کنند.

موش

متولدین سال‌های با طالع موش درگیری‌هایی خواهند داشت. به طور کل سال سخت تری را در مقایسه با سالیان گذشته تجربه خواهند کرد. متولدین سال موش باید مراقب سلامتی و شغل خود باشند. آنان ممکن است در سال جاری مستعد آسیب‌های جزئی و روابط نادرست باشند. توصیه می‌شود لباس‌های با رنگ‌های روشن مانند صورتی و نارنجی را بپوشند و به مکان‌های گرم‌تر سفر کنند.

گاو

متولدین سال‌های با طالع گاو سالی هیجان انگیز با ستاره اقبال، ثروت و لذت فراوان را تجربه خواهند کرد. آنان از فرصت‌های تازه‌ای برخوردار خواهند شد و امور مالی را به سطح تازه‌ای ارتقا خواهند داد. آنان احتمالا به دلایل شغلی و شخصی سفر‌های بیش تری خواهند داشت. با این وجود، از آنجایی که بیش‌تر در سفر و کار هستند باید نسبت به وضعیت سلامت خود آگاه باشند. آن دسته از متولدین طالع گاو که مجرد بوده و به دنبال یافتن عشق تازه هستند ممکن است در سال خرگوش خوش شانس باشند. هنگام انتخاب مقصد سفر توصیه می‌شود به سوی شمال سفر کنند.

ببر

متولدین سال ببر زمان سخت و بی ثباتی را تجربه می‌کنند که البته به زودی بهتر می‌شود. با این وجود، نکه کلیدی‌ای که باید به آن توجه داشته باشند صبر کردن است، زیرا تغییرات فوری در راه نخواهد بود. آن دسته از متولدین سال‌های طالع ببر که در فصول بهار و تابستان متولد شده اند باید در نیمه نخست سال جاری زمان خود را برای بهبودی صرف کنند و تنها در نیمه دوم سال تصمیمات بزرگ را اتخاذ نمایند. آنان باید به آرامی در زمینه روابط شان با دیگران مسائل را به پیش ببرند. توصیه می‌شود لباس‌های با رنگ زرد، آبی و قهوه‌ای بپوشند. آنان می‌توانند به سمت شمال و غرب سفر کنند.

صرافی ارز دیجیتال

منبع: فرارو

کلیدواژه: طرز تهیه سال نو چینی ها طالع بینی افرادی که در سال متولدین سال توصیه می شود سال های با طالع طالع بینی چینی متولد شده اند برای متولدین متولدین طالع سال جاری سال خرگوش سفر کنند فرصت ها تازه ای اژد ها بیش تر

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت fararu.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «فرارو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۹۲۸۲۴۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

عالیشاه: آقای بنیادی فر از چه می ترسی؟

امید عالیشاه کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس  درباره شکست تیمش برابر تیم فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: من سوال دارم، کجای دنیا توپ را می‌اندازند وسط زمین؟ این کار برای چه زمانی است؟ ۲ دفعه پشت هم این کار را کردند.

او افزود: هفته پیش پنالتی برای ما نگرفتند و چیزی نگفتیم. بچه‌های با حجب و حیایی داریم، مصاحبه نمی‌کنند، اما آقای  موعود بنیادی فر! از چه می‌ترسی؟ چرا با داد و بیداد خطا می‌گیری؟ چرا با داد و بیداد پنالتی را نگرفتی؟ که علتی داشت؟

عالیشاه  درباره این بازی گفت:‌ای کاش هوادار بود در ورزشگاه که شما با داد و بیداد خطا نمی‌گرفتی. سوال من این است که از چه چیزی می‌ترسی؟ اصلا اسم این فوتبال بود؟

کاپیتان پرسپولیس درباره صحنه مشکوک روی دیاباته عنوان کرد: پنالتی که مشخص است، پنالتی بود. اما من بحثم کلا بحث این بازی است. از چه چیزی می‌ترسید؟ چرا با داد و بیداد خطا می‌گیرید؟ فکر نکنم بازی به صورت مداوم یک ربع هم در جریان بوده باشد. هر پنج دقیقه داور سوت زد. داریم مگر چنین چیزی؟ کجای دنیا توپ می‌اندازند وسط زمین؟

او در پایان گفت: این کار‌ها برای چه زمانی است؟ به چه قیمتی؟ باشد سه امتیاز برای شما، اما به چه قیمتی؟

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

دیگر خبرها

  • آلوز : دیگر از چیزی نمی ترسم
  • جهان در انتظار چینی‌ها
  • (عکس) تولد یک خوک جهش‌یافته با دو پوزه
  • تصویر جدیدی از سمت دورافتاده ماه منتشر شد
  • ورود سامانه بارشی از اواخر وقت امشب به خراسان شمالی
  • (ویدئو) مزرعه کشتار خرگوش‌ها
  • تصاویر خودرویی همه‌جارو که هیچ چیزی مانع حرکتش نمی‌شود!
  • آقای بنیادی‌فر! چرا با داد و بیداد پنالتی ما را نگرفتی؟
  • عالیشاه: آقای بنیادی فر از چه می ترسی؟
  • آقای بنیادی‌فر چرا با داد و بیداد پنالتی ما را نگرفتی؟