Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «ورزش 3»
2024-03-05@14:25:37 GMT

کلوپ تایید کرد: ستاره لیورپول صلیبی داد

تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۲۴۳۲۵۱

کلوپ تایید کرد: ستاره لیورپول صلیبی داد

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۲-۰ بر شفیلد یونایتد قعر جدولی غلبه کرد و با ۳۴ امتیاز به رده دوم رسید. یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به چند سوال خبرنگاران پاسخ داد.

عملکرد تیم؟
از نتیجه کاملا راضی هستم. این برد ما را در جدول در موقعیت خوبی قرار می‌دهد. حس خوبی از وضعیت‌مان دارم.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

از بازی شاگردانم هم رضایت دارم. آنها خوب بازی کردند و مستحق این پیروزی بودند. البته در چند بخش از بازی چند توپ لو دادیم که بر روی سبک بازی‌مان اثر منفی گذاشت. امشب خوب بودیم اما می‌دانم که می‌توانیم بهتر هم بازی کنیم.

موقعیت‌های تیم؟
وقتی گفتم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم منظورم دقیقا همین بود که می‌شد گل دوم را زودتر به ثمر رساند. باید در همان نیمه اول یا نهایتاً اواسط نیمه دوم کار را تمام می‌کردیم.

کسب یک پیروزی دیگر؟
عالی است. مستحق این برد هم بودیم. اگر به بازی نگاه کنید، فقط یک تیم استحقاق برد را داشت و آن ما هستیم.

نمایش خوب کوناته؟
فوق‌العاده بود. از بازی‌اش لذت بردم. نمی‌دانم او امروز چند ضربه سر زد اما یک عملکرد کامل را به نمایش گذاشت. البته در یک جا تحت فشار قرار گرفت و دو توپ را از دست داد که در فوتبال عادی است و باید از این چیزها بگذریم.

مصدومیت مک‌آلیستر؟
روی زانویش پا گذاشتند. او بریدگی و خونریزی داشت. پایش را بستیم و سپس بخیه هم زدیم اما به هر حال نمی‌توانست ادامه دهد. مدت مصدومیتش بزودی مشخص خواهد شد. امیدوارم زیاد طول نکشد.

وضعیت مصدومیت ماتیپ؟
متاسفانه او دچار پارگی رباط صلیبی شده است. این همان چیزی است که دقایقی پس از دیدن وضعیتش انتظار داشتم و متاسفانه او را مدت زیادی نخواهیم داشت.