Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «ورزش 3»
2024-04-14@21:39:33 GMT

برنامه مرحله حذفی جام‌جهانی ساحلی مشخص شد

تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۷۹۷۸۰۹

برنامه مرحله حذفی جام‌جهانی ساحلی مشخص شد

به گزارش ورزش سه، با مشخص شدن هشت تیم برتر جام جهانی فوتبال ساحلی، برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی توسط فیفا اعلام شد.

با پایان یافتن مرحله‌ی گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ دبی، طبق برنامه‌ی اعلام شدهتیم‌های اول و دوم گروه‌های چهارگانه جام جهانی، رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، روز پنجشنبه سوم اسفندماه به شرح زیر است:

برزیل – ژاپن، ساعت ۱۵
بلاروس – پرتغال، ساعت ۱۶:۳۰
ایران – امارات، ساعت ۱۹
ایتالیا – تاهیتی، ساعت ۲۰:۳۰

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به مصاف میزبان مسابقات خواهد رفت و در دیداری حساس در روز پنجشنبه مقابل امارات قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی در این مسابقه به مصاف برنده مسابقه برزیل و ژاپن خواهد رفت.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

همانطور که در نمودار هم مشخص است در مرحله نیمه نهایی، ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران روز شنبه ۵ اسفند، برنده دیدار برزیل – ژاپن به مصاف برنده دیدار ایران – امارات می رود و در همان روز ساعت ۱۹ به وقت تهران برنده دیدار بلاروس – پرتغال، به مصاف برنده دیدار ایتالیا – تاهیتی خواهد رفت.

دیدار رده بندی و فینال نیز بلافاصله روز بعد از نیمه نهایی برگزار خواهد شد.

روز یکشنبه ۶ اسفند بازی رده بندی، بین بازنده های دو بازی نیمه نهایی، ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران و دیدار فینال بین برنده های دو بازی نیمه نهایی، ساعت ۱۹ به وقت تهران در همان روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش 3

کلیدواژه: سوژه های شما سوژه های شما تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تیم ملی فوتبال ساحلی ژاپن تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل فوتبال ساحلی وقت تهران برنده دیدار نیمه نهایی جام جهانی

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۷۹۷۸۰۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

برنامه رقابت‌های جام ملت‌های زیر ۲۳ سال قطر 

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از سایت soccer-king؛ جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا به میزبانی قطر با دیدار تیم‌های میزبان و اندونزی از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری آغاز می‌شود.
این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه ۴ تیمی آغاز می‌شود.
گروه ۱ 
قطر، استرالیا، اردن، اندونزی
گروه ۲ 
ژاپن، کره جنوبی، امارات، چین
گروه ۳
عربستان سعودی، عراق، تایلند، تاجیکستان
گروه ۴ 
ازبکستان، ویتنام، کویت، مالزی
برنامه دیدار‌ها به شرح زیر است:
گروه ۱
 (دوشنبه ۲۷ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰         استرالیا -اردن    
(دوشنبه ۲۷ فروردین)    ساعت ۱۹         قطر -اندونزی    
(پنجشنبه ۳۰ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰     اندونزی – استرالیا
 (پنجشنبه ۳۰ فروردین)    ساعت ۱۹         اردن -قطر    
(یکشنبه ۲ اردیبهشت)    ساعت ۱۹         اردن - اندونزی    
 (یکشنبه ۲ اردیبهشت)    ساعت ۱۹         قطر - استرالیا    
گروه ۲ 
 (سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰        ژاپن- چین    
 (سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۹     کره جنوبی - امارات    
 (جمعه ۳۱ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰     چین - کره جنوبی    
 (جمعه ۳۱ فروردین)    ساعت ۱۹         امارات - ژاپن    
 (دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۶:۳۰        ژاپن- کره جنوبی
(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۶:۳۰        امارات مقابل چین    
گروه ۳ 
(سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۹      عراق – تایلند
(سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۲۱:۳۰    عربستان سعودی -تاجیکستان
(جمعه ۳۱ فروردین) ساعت ۱۹        تایلند -عربستان    
(جمعه ۳۱ فروردین) ساعت ۲۱:۳۰     تاجیکستان - عراق    
(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۹        عربستان - عراق
(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۹        تایلند –تاجیکستان 
گروه ۴ 
 (چهارشنبه ۲۹ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰    ازبکستان- مالزی    
(چهارشنبه ۲۹ فروردین)     ساعت ۱۹     ویتنام - کویت
 (شنبه ۱ اردیبهشت)     ساعت ۱۶:۳۰     مالزی- ویتنام    
(شنبه ۱ اردیبهشت)     ساعت ۱۹     کویت - ازبکستان    
(سه شنبه ۴ اردیبهشت) ساعت ۱۹      ازبکستان- ویتنام    
 (سه شنبه ۴ اردیبهشت)    ساعت ۱۹     کویت - مالزی    
برنامه مرحله یکچهارم نهایی 
بازی ۱ (پنجشنبه ۶ اردیبهشت)    ساعت ۱۷:۳۰     اول گروه A - دوم گروه B
بازی ۲ (پنجشنبه ۶ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     اول گروه B - دوم گروه A 
بازی ۳ (جمعه ۷ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     اول گروه C - دوم گروه D    
بازی ۴ (جمعه ۷ اردیبهشت) ساعت ۱۷:۳۰    اول گروه D - دوم گروه C
دیدار‌های نیمه نهایی 
بازی ۵ (دوشنبه ۱۰ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     برنده بازی ۱- برنده بازی ۳    
بازی ۶ (دوشنبه ۱۰ اردیبهشت) ساعت ۱۷:۳۰     برنده بازی ۲- برنده بازی ۴
رده بندی و فینال 
دیدار رده بندی (پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت) ساعت ۱۹ بازنده بازی ۵ – بازنده بازی ۶
دیدار نهایی (جمعه ۱۴ اردیبهشت) ساعت ۱۹ برنده بازی ۵ – برنده بازی ۶

دیگر خبرها

  • قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا
  • قرعه کشی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا/ حریفان فرنگی کاران ایرانی مشخص شدند
  • رکوردشکنی بانوی سنگ‌نوردی در جام جهانی
  • رکوردشکنی بانوی ملی‌پوش سنگ‌نوردی در جام جهانی
  • سوپر واکنش دیوید سیمن مقابل شفیلد یونایتد در جام حذفی انگلستان (2003/4/13) / فیلم
  • پیروزی ملی‌پوشان والیبال ساحلی ایران مقابل مالدیو
  • برنامه رقابت‌های جام ملت‌های زیر ۲۳ سال قطر 
  • تور آزاد والیبال ساحلی تایلند/ پیروزی ملی‌پوشان ساحلی ایران برابر مالدیو
  • جام جهانی سنگ‌نوردی/ علیپور به مرحله نهایی صعود کرد
  • صعود علیپور به مرحله نهایی جام جهانی سنگنوردی چین