Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «زیسان»
2024-04-14@22:58:42 GMT

عاقبت هولناک عشق زن شوهر دار به پسر ۲۲ ساله

تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۸۶۲۷۹۵

عاقبت هولناک عشق زن شوهر دار به پسر ۲۲ ساله

آذر سال ۱۳۹۲، پس از گزارش قتل مردی ۳۸ ساله، مأموران تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز کردند. مأموران در نخستین گام به همسر ۳۰ ساله قربانی به نام شیرین مظنون شدند و پس از بررسی ریز مکالمات تلفن همراهش دریافتند وی با مرد جوانی به نام شهرام ارتباط پنهانی داشته است؛ بنابراین شهرام و شیرین بازداشت شدند و در بازجویی‌ها به قتل با همدستی برادر شهرام و دو ۲ از دوستانش اعتراف کردند.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

به این ترتیب ۳ متهم دیگر نیز دستگیر شدند و پرونده پس از تکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه ۸ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای این جلسه دختر ۱۲ ساله مقتول برای متهمان درخواست اشد مجازات کرد.

پس از آن شهرام به جایگاه رفت و گفت: وقتی با شیرین آشنا و به او علاقه‌مند شدم، فکر می‌کردم مجرد است. اما وقتی فهمیدم همسر و فرزند دارد، نقشه قتل شوهرش را کشیدم و با همدستی برادرم و ۲ نفر از دوستانم او را در خانه‌اش کشتیم و پس از آن جسدش را در حاشیه شهر رها کردیم.

در ادامه برادر متهم به جایگاه رفت و گفت: من اتهام مشارکت در قتل را قبول دارم، اما باور کنید نه من و نه دو دوستم نمی‌دانستیم که واقعیت ماجرا چیست. ظهر روز حادثه من و دو دوستم در قهوه‌خانه نشسته بودیم که برادرم با حالتی ناراحت پیش ما آمد و گفت به خاطر یک موضوع ناموسی با مردی دعوایش شده و از ما خواست برای دعوا او را همراهی کنیم. بعد هم راهی خانه مقتول شدیم. وقتی وارد خانه شدیم مقتول در اتاقش خواب بود. برادرم به او حمله کرد و بعد هم او را خفه کردیم.

در ادامه شیرین به جایگاه رفت و با رد اتهام رابطه پنهانی، گفت: من و همسرم ۱۴ سال با هم زندگی کردیم و اختلاف خاصی با هم نداشتیم که بخواهم او را بکشم. نمی‌دانم چرا این چهار نفر شوهرم را به قتل رساندند.

در این لحظه قاضی از متهم پرسید: آیا شما با متهم رابطه عاطفی داشتید؟

متهم جواب داد: شهرام ۸ سال از من کوچک‌تر است و هیچ‌وقت برای من آدم جدی نبوده که بخواهم به خاطر او دست به جنایت بزنم و پدر فرزندم را بکشم.

قضات در پایان جلسه شهرام و برادرش را به جرم مشارکت در قتل به قصاص محکوم کردند. همچنین شهرام به خاطر رابطه پنهانی با شیرین به ۹۹ ضربه شلاق نیز محکوم شد. پرونده ۲ متهم دیگر هم به خاطر اینکه هنگام ارتکاب جرم زیر ۱۸ سال داشتند به دادگاه اطفال فرستاده شد. قضات دادگاه کیفری شیرین را به جرم معاونت در قتل به ۱۵ سال حبس و به جرم رابطه نامشروع به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

بیشتر بخوانید ماجرای تکان‌دهنده تجاوز به ۱۲ زن خانه‌دار؛ مقابل چشم پسرم به من تجاوز کرد! آزار دختر جوان ۱۶ ساله توسط شیطان مشهدی و زنش! قتل زن صیغه‌ای کرجی که متاهل بود و همزمان با چند مرد ارتباط داشت! در حال تجاوز به من بود که همسرش سر رسید و مرا از پنجره بیرون انداخت!

در ادامه رسیدگی به این پرونده ۲ پسر نوجوان به عنوان متهمان زیر ۱۸ سال در دادگاه ویژه اطفال محاکمه شدند و در پایان جلسه قضات با توجه به مدارک موجود در پرونده ۲ متهم نوجوان را از اتهام مشارکت در قتل تبرئه و هر یک از آنها را به خاطر معاونت در قتل به ۵ سال حبس محکوم کردند. در ادامه نیز پرونده ۲ برادر به شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور رفت، اما حکم قصاص آنها به اتهام مشارکت در قتل شکسته شد.

دومین جلسه دادگاه دو برادر

به این ترتیب شهرام و شاهین این بار در شعبه ۲ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

در ابتدای جلسه شهرام به قضات گفت: یک سال و نیم قبل از این ماجرا شماره تلفن شیرین را از گوشی یکی از دوستانم برداشتم و با او تماس گرفتم. بعد از ۱۰ ماه ارتباط تلفنی شیرین را دیدم و با آنکه ۸ سال از او کوچک‌تر بودم به او علاقه‌مند شدم. بعد از چند ماه او به یکباره به من گفت که دروغ گفته و متأهل است و دختر کوچکی هم دارد. با شنیدن این حرف‌ها شوکه شدم و نمی‌دانستم باید چه کاری انجام دهم.

وی ادامه داد: از طرفی شیرین مدعی بود همسرش مرد بداخلاقی است و مدام او را کتک می‌زند و قصد دارد از او جدا شود. اما همسرش طلاقش نمی‌داد. حتی دخترش هم از رفتار‌های بد پدرش خسته شده بود و از من کمک می‌خواست. به همین خاطر نقشه قتل را کشیدم.

متهم توضیح داد: ما ساعت ۸ شب جلوی خانه آنها رسیدیم و شیرین در را برایمان باز کرد. ابتدا من به تنهایی به اتاق خواب مقتول رفتم و در خواب گلویش را فشار دادم که بیدار شد و با هم درگیر شدیم. همان موقع برادرم و دوستانم وارد اتاق شدند، اما من به تنهایی او را خفه کردم. پس از آن هم جسدش را داخل صندوق عقب ماشین گذاشتیم و در حاشیه اتوبان شهر جدید آفتاب انداختیم و رفتیم.

شاهین هم گفت: من آن روز مست بودم و حالت طبیعی نداشتم، اما در قتل بی‌تقصیرم و اتهام مشارکت در قتل را قبول ندارم.

در پایان جلسه قضات با توجه به مدارک موجود در پرونده اتهام مشارکت در قتل شاهین را به معاونت در قتل تبدیل کردند و وی به ۱۵ سال حبس محکوم شد. شهرام را نیز به قصاص و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم سرانجام در شعبه ۳۱ دیوان عالی کشور مهر تأیید خورد.

گذشت از قصاص بعد از یک دهه

در حالی که ۱۰ سال از این ماجرا گذشته و شهرام در یک قدمی چوبه دار قرار داشت، توانست با پرداخت چند میلیارد تومان به اولیای دم رضایت آنها را جلب و از چوبه دار رهایی پیدا کند. وی که حالا ۳۲ ساله است، به‌زودی از جنبه عمومی جرم در شعبه ۲ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود. طبق قانون و با احتساب روز‌های بازداشتی در زندان، وی به‌زودی آزاد خواهد شد.

منبع: همشهری

tags # اخبار حوادث سایر اخبار داستان ناپدید شدن عجیب‌ترین استخوان بدن انسان؛ راز زودانزالی مردان کشف شد! (ویدئو + ۱۸) فوران خون از شکم گورخر بعد از دریده شدن توسط پلنگ ! (ویدئو) هشدار: حاوی تصاویر ناراحت کننده؛ صحنه ترسناک شکستن کردن گردن یک آهو توسط پلنگ (ویدئو) تصویری ترسناک از هزارپای کشنده ونزوئلایی که هرگز ندیده‌اید

منبع: زیسان

کلیدواژه: اخبار حوادث اتهام مشارکت در قتل دادگاه کیفری محکوم کردند پرونده ۲

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت zisaan.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «زیسان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۸۶۲۷۹۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

آخر و عاقبت بمب نقل و انتقالات استقلال؛ ستاره‌ای که خاموش شد!

آفتاب‌‌نیوز :

مهرداد محمدی در ابتدای نقل‌وانتقالات لیگ بیست‌وسوم، به استقلال پیوست تا یکی از اولین خرید‌های آبی‌ها باشد. بازیکنی که پرسپولیسی بودن خود را اعلام کرده بود، اما درنهایت دست سرنوشت او را به استقلال فرستاد. مهرداد محمدی با وجود درخشش در نیم‌فصل اول، رفته رفته نیمکت نشین شد و حالا دوباره به ترکیب استقلال نکونام بازگشته است.

درخشش در نیم‌فصل اول

مهرداد محمدی در نیم‌فصل اول نقش مهمی در ترکیب استقلال داشت، مهرداد در ترکیب جواد نکونام هم وینگر بازی کرد و هم مهاجم مکمل گوستاوو بلانکو. محمدی موفق شد در نیم‌فصل اول لیگ بیست‌وسوم، آمار چهار گل و دو پاس گل را ثبت کند که به خوبی نشان دهنده تاثیر او در ترکیب استقلال است، البته یکی از ضعف‌های مهرداد، محو شدن در بازی‌های بزرگ است.

مهرداد محمدی در بازی‌های استقلال برابر استقلال خوزستان، هوادار و نساجی موفق شد گل یا پاس گل بدهد و در سایر بازی‌ها، از جریان مسابقه خارج شده بود، اما باز هم نمی‌توان عملکرد او در همان بازی‌های را نادیده گرفت.

نیمکت نشینی و بازگشت به ترکیب

مهرداد محمدی با تصمیم جواد نکونام رفته رفته نیمکت نشین شد و جای خود را به بازیکنان دیگری از جمله ماشاریپوف داد. نیمکت نشینی مهرداد باعث شد تا این بازیکن از فرم ایده‌آل خود فاصله بگیرد و ستاره خاموش استقلال شود.

مهاجم ۳۰ ساله آبی‌ها چند هفته متوالی رنگ ترکیب اصلی استقلال را ندید و حتی در برخی از بازی‌ها حتی به عنوان بازیکن تعویضی هم وارد زمین نشد، اما جواد نکونام پس از چند هفته تصمیم گرفت از شماره هفت خود در بازی با مس رفسنجان استفاده کند. دیداری که درنهایت با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید و مهرداد محمدی هم نقشی روی دو گل استقلال نداشت.

در بازی استقلال برابر آلومینیوم اراک هم بار دیگر مهرداد در ترکیب اصلی به میدان رفت و نتوانست بدرخشد تا به خوبی مشخص شود او فاصله زیادی با فرم ابتدای فصل خود دارد و هواداران استقلال باید برای درخشش دوباره این بازیکن صبر داشته باشند.

منبع: فوتبال۳۶۰

دیگر خبرها

  • آخر و عاقبت بمب نقل و انتقالات استقلال؛ ستاره‌ای که خاموش شد!
  • عکس| دیدار علی دایی و شهرام شب‌پره در آمریکا
  • آغاز دوباره دادگاه منافقین از ۲۸ فروردین
  • آنچه درباره عاقبت عطار نیشابوری نمی‌دانید! + فیلم
  • عدم رسیدگی مناسب در کلاهبرداری پروژه رضوان
  • عاقبت ازدواج اینترنتی زوج طلبه به طلاق رسید
  • پدر داماد محکوم به پرداخت دیه شد
  • ازدواج زن ۴۰ ساله با پسر ۱۸ ساله | می‌خواستم از شوهر سابقم انتقام بگیرم
  • اتهام تقلب در پرداخت حقوق کارگران علیه تسلا
  • جنایت هولناک زن طالع‌بین بعد از خورشیدگرفتگی در امریکا +تصویر