Web Analytics Made Easy - Statcounter

زی‌سان: فال تاروت (Tarot) از دیرهنگام ابزاری برای کشف راز و رمز‌های اکنون و آینده انسان‌ها بوده است. امروزه از تاروت به عنوان یک ابزار و روشِ دارای چارچوب خاص و دقیق برای پیشگویی استفاده می‌کنند. روزانه افراد مختلف برای امور کاری، عاطفی، اقتصادی و در کل انجام امور روزانه و گرفتن تصمیمات به این فال رجوع می‌کنند.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

 

به گزارش «زی‌سان»، درباره پیشینه تاروت روایت‌های مختلفی وجود داد، اما آن‌چه قطعی به نظر می‌رسد، عدم استفاده از تاروت برای پیشگویی و در انحصار قشر اعیان بودن آن است. یعنی در ابتدا از تاروت با هدف پیش‌گویی و فال متولد استفاده نمی‌شد و تنها اقشار حاکم و اشراف به آن دسترسی داشتند.  

گفته می‌شود نقطه پیدایش کارت‌های حاوی تصویر به اروپا و سال ۱۳۹۰ میلادی باز می‌گردد. از نظر ریشه واژه نیز به نظر می‌رسد از کلمه «تاروچی» که یک کلمه ایتالیاییست بر گرفته شده است. در آن دوران متفکران تاروت را سرچشمه حکمت الهی می‌دانستند و دسترسی به آن برای عموم ممکن نبود. مردم عادی فقط به طریق مخفیانه به آن دسترسی داشتند که آن هم همراه با مجازات بود.

بر خلاف مردم اشراف‌زادگان به تاروت دسترسی پیدا کردند و نخستین کارت‌ها روی ورقه‌های نازکی از طلا، نقره یا حتی آج حیوانات طراحی شدند. اما به تدریج تاروت عمومی شد و با پیشرفت صنعت چاپ انبوهی از کارت‌ها بر روی کاغذ تولید شدند. با عمومی شدن تاروت مساله مهم موضوع راز‌های نهفته در آن به مساله تبدیل شد.

در قرن ۱۹ الیفاس لوی (Eliphas Levi) کابالیست و استاد علوم خفیه اهل فرانسه، سرانجام توانست که ۲۲ کارت تاروت کبیر را به ۲۲ حرف الفبای عبری مرتبط سازد و هر ۲۲ حرف الفبای عبری با چهار عنصر طبیعت و حروف مقدس مرتبط هستند. در نتیجه اسرار تاروت برملا شد و از آن به عنوان ابزار پیش‌گویی استفاده شد.  

فال تاروت در بردارنده اشکال و اعداد مختلف است. کارت‌های تاروت را هر کسی نمی‌تواند بخواند، بلکه درجه‌ای از دانش و آگاهی می‌خواهد. کارت‌های تاروت ۷۸ تا هستند که به دو بخش اصلی تقسیم می‌شوند: کارت‌های تاروت کبیر یا Major Arcana و تاروت صغیر یا Minor Arcana. هر کدام از این دسته‌ها نیز به ۴ بخش فرعی‌تر تقسیم می‌شوند.  

آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال تاروت روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف سال است.  

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

پیام – نامه – شایعه

یک نو جوان بی باک و زرنگ، قدری مزاحم که به احساسات دیگران بی توجه است

خبرچین و غیر قابل اعتماد

اوضاعی که به دلیل شایعه پراکنی و خیالپردازی مشکل و پیچیده شده است

خبر تلفنی یا نامه

توضیح:

نوباوه شمشیر از شما می‌خواهد که این وضعیت‌های دشوار را بپذیرید و نسبت به پرگویی و شایعه پراکنی‌های اطرافیان هشیار باشید. با پذیرش این آزمایشات و مستولی شدن بر آنها نیرومندتر و مقاوم‌تر خواهید شد. نوباوه شمشیر ضمنا می‌تواند نمایانگر فرزند یا نوجوانی در زندگی شما باشد که موجبات اینگونه مبارزات را در شما بوجود می‌آورد.

در حال حاضر عاقلانه آنست که در سرمایه گذاری‌های جدید یا تعهدات عمده شرکت نکنید. مگر آنکه در زمینه مطالعه و یادگیری مهارت‌ها باشد

عبارت شفابخش:

طغیان من (یا نوباوه من) مثبت، سازنده و خلاق است.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

یک موقعیت عالی

مردی مسئولیت پذیر، زحمتکش و صبور

شخصیتی آرام و قابل اعتماد و مهربان

مذاکره در مورد یک موضوع مهم مالی

توضیح:

شما برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش می‌کنید و نسبت به وظایف خود جدی هستید. دلاور سکه نمایانگر مسئولیت پذیری و بردباری است و به شما پیشنهاد می‌کند برای دریافت نتیجه و حصول اهدافتان خود را با شرایط طولانی مدت هماهنگ سازید و انتظارات خود را به تعویق بیاندازید. برای به حداقل رساندن مشکلات و خطرات، استوار و با احتیاط گام بردارید. جهت پیگیری اقدامات خود از روش‌های نو و ابتکاری یا تصمیمات عجولانه چشم پوشی کرده و در عوض به روش‌های شناخت شده و آزموده متکی باشید.

اگر برای مشاوره وضعیت خود این کارت را کشیده اید لازم است از انرژی مثبت این شخصیت در جهت صبر و بردباری و اندیشه گری بهره برداری نمایید. در صورت تلاش پیگیر و مداوم پاداش سرشاری نصیبتان خواهد شد.

عبارت شفابخش:

برای اجرای هر خدمت، انرژی لازم نیز بسویم می‌آید.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

ایستادگی در مقابل مشکلات

لجاجت

قدرت

آدم بداخلاق

پایداری

توضیح:

با احتیاط پیش بروید. مراقبت وضعیت باشید تا امکان هر نوع آسیب را از خود دور نمایید. زخم‌های زیادی را تحمل کرده اید. به دلیل تجربیات تلخ گذشته احساس خستگی و درهم شکستگی می‌کنید ولی هنوز سرپا و استوار هستید. حالت دفاعی داشتن در چنین مواقعی طبیعی به نظر می‌رسد، اما تلخی را به خود راه ندهید.

انرژی این کارت به شما هشدار می‌دهد، بدون هیچگونه تاسف و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد به راه خود ادامه دهید، حتی اگر همه چیز هم اکنون برخلاف شما رای دهد. دست از تلاش برندارید. اجازه ندهید که دیگران شما را برای تصمیم گیری‌هایی که آمادگی آنها را ندارید تحت فشار قرار دهند. از موقعیت‌هایی که برایتان فراهم می‌شود به بهترین وجه استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

من به مرور و به روشنی می‌دانم چه کسی هستم. این شناسایی قدرت بالقوه مرا به ظهور تمام عیار هدایت می‌کند.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

پیروزی پس از تلاش

خبر خوب

رسیدن به اهداف و آرزو‌ها پس از گذشتن یک دوره رنج و سختی

توضیح:

اتحاد انرژی‌ها وعده‌ی پیروزی می‌دهد. مطابق با برنامه ریزی و نقشه هایتان پیش بروید. در صورت سعی و تلاش کامیابی از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی از زحمات پیگیر گذشته، و به دلیل اعتماد به خویشتن حاصل می‌گردد. زمانی است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت، به شرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

هر رویدادی در زندگیم مرا به مقصد نهایی ام نزدیکتر می‌سازد.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

رهایی از غم – هوشیاری

رهایی و نجات

تغییرات بزرگ غیر منتظره در زندگی که فقط مربوط به شخص شما نیست و اطرافیانتان را نیز در بر می‌گیرد

تغییر مسیر فکری در جهت مثبت و اصلاحی

توضیح:

بدون دگرگونی، پیشرفت امکان پذیر نیست. پیشامدی که رخ داده است نباید مورد بی اعتنایی و بی توجهی قرار گیرد. دگرگونی می‌تواند بسیار دردناک باشد ولی هر انسانی ناگزیر زیر بار درد و رنج می‌رود تا جریان رهایی از آن را تجربه کند. گذشته هرچه که بود با تمام خطاهایش پشت سر شما قرار گرفته اند، و حالا شما آماده هستید با آزموده‌هایی که کسب کرده اید همه چیز را دوباره از نو شروع کنید.

عبارت شفابخش:

خداوند ناشناخته و اسرارآمیز است. هرچه بیشتر بدانم که نمی‌دانم، به الوهیت نزدیکتر می‌گردم.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

حمایت – رهبری

به استقلال رسیدن در تصمصم گیری و زندگی (منظور ازدواج نیست)

مدیریت و قدرت. نتیجه زحماتتان نزدیک است.

قدرت آن را دارید که با کسانی که در زندگیتان دخالت می‌کنند و برایتان تصمصیم می‌گیرند مبارزه کنید.

توضیح:

هم اکنون برای طرح و اجرای تعهدات و نقشه‌های طولانی مدت، لحظه‌ی مساعد و خوش یمنی است. برای یک تغییر یا یک حرکت جدید به نیروی خود اعتماد کنید و با افکار بزرگ پیش بروید. با رهبری خردمندانه، کنترل وضعیت کنونی را بعهده گرفته و برای پیشرفت خود و دلبندانتان بهترین امکانات را فراهم سازید.

عبارت شفابخش:

من به قدرت خود اعتماد دارم. با خدمت کردن فرمانروایی می‌کنم و با فرمانروایی خدمت می‌کنم.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

گشایش

گشایش در کار‌ها

دیگران را از منافع خویش بهره‌مند ساختن

اقدامات نیکوکارانه

توضیح:

از تاریکی خارج شده و به نور قدم می‌گذارید. موفقیت شما از اعماق درون رشد می‌یابد و برای دیگران نیز سودمند و الهام بخش خواهد بود. هم اکنون زمانی است که می‌دانید خوشبختی در سهیم بودن است.

نیاز است که درمورد یک ناسازگاری به مذاکره بپردازید. روی موضوعات با پاکدلی کار کنید تا به تساوی حقوق و رضایت برسید. با مشکلات تا مرحله پیروزی مقابله کنید. در زمینه‌های احساسی و عاطفی نیز پیشرفت‌های غیرمنتظره پیش خواهد آمد.

عبارت شفابخش:

اعتماد به نفس و پذیرش، کلید‌های موفقیت و پیشرفت من هستند.

فال تاروت ۴  خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

مرد قابل اعتماد – توانگری

– شخصیت غنی و توانگر با استعداد‌های مالی و اقتصادی

– یک تاجر بالیاقت و باهوش

– قابلیت اعتماد و اعتبار

– موفقیت‌های مالی و اقتصادی

– آشنایی و مهارت در امور مالی، تجاری و ریاضیات

توضیح:

فرصت‌های درخشانی در امور تجاری، اقتصادی و پول سازی برایتان رخ خواهد داد که موجب پیشرفت زندگی شما می‌گردد. موقعیت‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهید و در هر کاری که فکر خود را مشغول سازید موفقیت از آن شما خواهد بود. جذاب و تاثیرگذار هستید. حاکم سکه به شما توصیه می‌کند که نقش رهبری و مسئولیت را در کارهایتان بعهده بگیرید تا میدان نفوذ خود را گسترش داده و تجربیات جدیدی عایدتان گردد.

حاکم سکه ضمنا می‌تواند تاثیر شخصیتی در زندگی شما با خصوصیات و نگرش‌های یاد شده باشد. او در زندگی شریکی وفادار و ثابت قدم و در وضعیت‌های بحرانی قابل اعتماد، یاد و مددکار است.

عبارت شفابخش:

از فعالیت‌هایی که مرا سازنده و با نشاط می‌کند، استقبال می‌کنم.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳  برای متولدین آذر

رسیدن به آرزو‌ها

پاداش

پیروزی در مسئولیت‌ها و تعهدات

تغییر محل اقامت

توضیح:

نگاه کن، همه چیز از نو متولد شده است. صحنه برای شروع جدید یا دوره مطلوبی تنظیم شده است. گشایشی در وضع شما ظاهر می‌گردد که نویدبخش اطمینان، آسودگی و نیل به مقصود است. با اشتیاق گام‌های اجرایی را طی کنید. شما می‌توانید مشکلات را به فرصت‌های مناسب تبدیل نموده و طرح‌های خود را به واقعیت پیوند دهید.

عبارت شفابخش:

من با کائنات موزون و هماهنگ هستم.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

شخصیت قانونی – قدرت

شخص با افکار و ایده‌های منطقی

شخصی که برای مشورت در کار مناسب است

کار دادگاهی که با موفقیت انجام می‌گیرد

توضیح:

در زمینه‌های قانونی شما می‌توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان بعهده بگیرید. مشتاق و مصمم از طریق شیوه‌های آزموده خود برای هرگونه مبارزه آمادگی دارید و می‌توانید به نتایج دلخواه دست یابید. از سختی‌ها در جهت نیرومندی و سازندگی شخصیت خود سود جسته و اجازه ندهید که احساسات سرکوفته شما مانعی بر سر راه اهداف شما بوجود آورد.

عبارت شفابخش:

امکانات خلاق من هیچگونه محدودیتی ندارند.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

زیان – پشیمانی

نا امیدی

غصه برای یک عشق نافرجام

ضرر و زیان در تجارت

از دست دادن کسی که به شما علاقه‌مند بوده و قدرش را نمی‌دانستید

توضیح:

شما به هشدار‌های درون خود بی توجهی کردید، اما حالا می‌بایست با حقایق روبرو گردید. از حوادثی که برایتان رخ داده احساس ناامیدی می‌کنید. وابستگی احساسی و اتکاء شما نسبت به وعده‌های دیگران بیش از اندازه بوده است. پنج جام نمایانگر ناامیدی ناشی از چنین شکستی است.

حقیقت این است که آدمی هرچقدر بیشتر برای نگهداشتن آنچه که رفتنی است تقلا کند بیشتر رنج خواهد برد. ارزش خود و تجربیات خود را نادیده نگیرید. به هر حال زمانی که از این خیال آسوده شوید و زخم هایتان شفا یابند قادر خواهید بود آنچه را که برای شما باقی مانده است به درستی مشاهده کنید.

عبارت شفابخش:

با درک این حقیقت که چگونه خود را فریب می‌دهم، یا صدای درونم را انکار می‌کنم، به اصل خود پی می‌برم.

فال تاروت ۴ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

هدیه – ملاقات دوست

ملاقات با یک دوست قدیمی و یاد آوری روز‌های خوب گذشته

زحمات گذشته پاداش‌هایی را به ارمغان می‌آورد

در یافت هدیه از کسی که شما را دوست دارد

توضیح:

دیدار‌ها تازه خواهند شد و هدایای محبت و دوستی احساس شما را همچون زمان کودکی سرشار از امنیت خاطر و معصومیت خواهند نمود. از تمام آنچه زندگی به شما می‌بخشد برخوردار شوید و آن را با عزیزان و دلبندان خود سهم کنید. امیدوار باشید، همانطور که گل‌ها شکوفا می‌گردند، با فرصت‌هایی که در پیش هستند خواسته‌ها و آرزو‌های شما با کمترین تلاش به حقیقت می‌پیوندند.

عبارت شفابخش:

من با پذیرفتن ارزنده‌ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.

tags # فال تاروت ، فال سایر اخبار (تصویر) بز «مَرخز» کردستان؛ بزی کمیابی که تنها در شهر بانه پیدا می‌شود (تصاویر) عجیب‌ترین گل جهان؛ گیاهی خون‌آشام که نه ریشه دارد نه برگ و بوی مدفوع می‌دهد! (تصاویر) عجایب جنسی حیوانات؛ از اردک هوسران تا مار دوجنسه‌ای که دو آلت دارد! (تصاویر) طلای پشمالوی افغانستانی؛ گوسفند نژاد «عربی افغان» قدیمی‌ترین گوسفند اهلی جهان!

منبع: زیسان

کلیدواژه: فال تاروت فال عبارت شفابخش قابل اعتماد کارت ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت zisaan.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «زیسان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۳۴۴۷۱۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

فال قهوه یکی از پرطرفدارترین فال‌ها بوده که با استفاده از ته مانده قهوه نوشیده شده در فنجان انجام می‌شود. معمولا برای گرفتن این نوع از فال، از قهوه ترک استفاده می‌شود.

به گزارش «زی‌سان»، فال‌بینی با استفاده از ته مانده در استکان برای اولین بار در میان چینی‌ها رواج داشت. آنها از چند هزار سال قبل که نوشیدن چای در فنجان را آغاز کردند، سرنوشت افراد را با نگاه کردن به تفاله‌های چای باقی مانده در فنجان پیش‌گویی می‌کردند.

مردمان عربستان و یمن اولین گروهی قومی هستند که در جهان برای فال‌بینی از قهوه استفاده کردند. برخلاف تصوری که ممکن است داشته باشید شناسایی و آغاز مصرف قهوه توسط ساکنان اروپای غربی و آمریکا در قرن ۱۸ صورت نگرفت! بلکه در وین ۱۶۸۳ هنگامی که ترکان مجبور به شکستن محاصره وین شدند ۵۰۰ گونی قهوه را برجا گذاشتند. یک تاجر لهستانی ازاین قهوه استفاده کرد و اولین خانه برلین را تاسیس کرد.

در ادامه آشنایی ملل مختلف دیگر با قهوه موجب شده که امروزه فال قهوه در بسیاری از نقاط جهان رواج داشته باشد. از این نوع فال‌بینی برخی‌ها به عنوان سرگرمی استفاده می‌کنند، اما برخی دیگر به صورت حرفه‌ای فال قهوه را با نشانه‌ها و نماد‌های خاص خود آموخته و از آن برای پیش‌بینی سرنوشت و آینده دیگران استفاده می‌کنند. فال‌بینی از طریق علایم چای و قهوه به نام تاسیوگرافی (Tasseography) که از لغت عربی «طاسه» به معنای فنجان گرفته شده است. همین امر نشان می‌دهد که کاشفان فال قهوه در ابتدا اعراب بوده‌اند.

در این نوع فال، پس از نوشیدن قهوه ترک، ته مانده‌های به جا مانده در فنجان که کامل در آب‌جوش حل نمی‌شود، باید با استفاده از نعلبکی برگردانده شود. بر اساس یک اسلوب خاص نعلبکی روی فنجان قرار می‌گیرد و سپس در جهت عقربه‌های ساعت و به سمت قلب فنجان برگردانده می‌شود. در نهایت اشکال به جا مانده در داخل فنجان برای پیش‌بینی اقبال و سرنوشت یک فرد مورد توجه فال‌گیر قرار می‌گیرد. 

فال قهوه در زمینه تفسیر بسیار گسترده و البته پیچیده است. در تفسیر فال قهوه از نماد‌هایی همانند اشکال، حروف و اعداد بهره گرفته می‌شود. هر کدام از این نماد‌ها برای خود معنای خاصی دارند.

با این مقدمات، آن‌چه در ادامه می‌خوانید فال قهوه دو نشان برای متولدین ماه‌های مختلف آمده است:

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه سپر: پناه‌دهنده از امور ناپسند، محافظت‌شده از جائی.

فال قهوه کرم: گرفتاری‌های کوتاه و کوچک، سعی کنید از شرش خلاص شوید

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه گوسفند: زندگی آرام و بی‌دغدغه، خوشبختی به شمار می‌آورد و ناراحتی‌ها برطرف می‌شود.

فال قهوه عینک: افراد عاقل و روشن، روشن‌بینی و قضاوت صحیح و درست کردن.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه چادر: حجاب و پوشش است جای امن و امان مخصوصاً برای مسافرت دسته جمعی.

فال قهوه پنجره: نشانگر چشم است که گفته‌اند چشم دریچه روح است که اگر بسته باشد، ناامیدی می‌رساند.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه آتش افروخته: نشانگر قوت و قدرت است، حاکم و سر‌پرست.

فال قهوه پلکان: در کار خود ترقی و پیشرفت خواهد کرد و در آن کار استقرار پیدا می‌کند.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه میخ: سمبل پایداری و مقاومت، اگر به کار خود واقف هستید آن را رها نکنید.

فال قهوه تیرو کمان: تعهد دروغی می‌کند تا مردم را به آن وسیله فریب بدهد.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه چراغ: کدبانوی منزل است، زندگی خوش و راحتی داشتن، آسایش. 

فال قهوه چتر نجات: برای نجات جان خود مجبورید از خطر بگریزید و مصون بمانید.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه پرده: کنجکاو بودن در زندگی، می‌خواهد از اسرار دیگران با خبر شود.

فال قهوه اتاق: نشانه رحم و شفقت و مهربانی می‌باشد حتماً غافل نشوید.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه انگشت: علامت یکی از عادات پنج گانه می‌باشد.

فال قهوه قفل: موانع، سد، برای رسیدن به مقصود، با سعی و کوشش باید از آنها بگذرد.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه انگور: بیش از حد انتظار به او خیر و نعمت می‌رسد، اصراف نکنید.

فال قهوه شاخ: موفقیت مالی، دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان، از فراوانی خود را نبازید.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه سکه: رهائی از فقر و بدبختی، نجات پیدا‌کردن از قرض و بدهی.

فال قهوه اتاق: نشانه رحم و شفقت و مهربانی می‌باشد حتماً غافل نشوید.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه لامپ: به سوی روشنی و خوشبختی گام بر‌می‌دارید و در ازدواج خوشبخت خواهید شد.

فال قهوه مربع: مربع در فال قهوه به معنای ارث و میراث و سود می‌باشد، اگر مربعی بزرگ باشد یعنی ارث و یا سود بیشتری نصیب شما می‌شود.

فال قهوه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

فال قهوه شما بدین شرح است:

فال قهوه پا: عمری کوتاه و زودرس خواهد داشت و یا سفری کوتاه در پیش خواهد داشت.

فال قهوه حلقه: خواستگاری، ازدواج خوشبخت‌شدن در دوران زندگی و زناشوئی

سایر اخبار (تصاویر) گوسفند «چولستانی»؛ گوسفند دُم‌دراز پاکستانی که از طلا و جواهر با ارزش‌تر است! (ویدئو) پرنده عجیبی که شکارش را به سیخ می‌زند و کباب می‌کند (تصاویر) «بز سانِن» یا «مارشمالوی زنده»؛ بز شگفت‌انگیز سوئیسی معروف به «ملکه شیر» که ۸۳۸ کیلوگرم شیر می‌دهد! عکس | استایل شیک و جذاب بهنوش طباطبایی

دیگر خبرها

  • فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳