Web Analytics Made Easy - Statcounter

زی‌سان: فال تاروت (Tarot) از دیرهنگام ابزاری برای کشف راز و رمز‌های اکنون و آینده انسان‌ها بوده است. امروزه از تاروت به عنوان یک ابزار و روشِ دارای چارچوب خاص و دقیق برای پیشگویی استفاده می‌کنند. روزانه افراد مختلف برای امور کاری، عشاطفی، اقتصادی و در کل انجام امور روزانه و گرفتن تصمیمات به این فال رجوع می‌کنند.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

 

به گزارش «زی‌سان»،  درباره پیشینه تاروت روایت‌های مختلفی وجود داد، اما آن‌چه قطعی به نظر می‌رسد، عدم استفاده از تاروت برای پیشگویی و در انحصار قشر اعیان بودن آن است. یعنی در ابتدا از تاروت با هدف پیش‌گویی و فال متولد استفاده نمی‌شد و تنها اقشار حاکم و اشراف به آن دسترسی داشتند.  

گفته می‌شوشد نقطه پیدایش کارت‌های حاوی تصویر به اروپا و سال ۱۳۹۰ میلادی باز می‌گردد. از نظر ریشه واژه نیز به نظر می‌رسد از کلمه «تاروچی» که یک کلمه ایتالیاییست بر گرفته شده است. در آن دوران متفکران تاروت را سرچشمه حکمت الهی می‌دانستند و دسترسی به آن برای عموم ممکن نبود. مردم عادی فقط به طریق مخفیانه به آن دسترسی داشتند که آن هم همراه با مجازات بود.

بر خلاف مردم اشراف‌زادگان به تاروت دسترسی پیدا کردند و نخستین کارت‌ها روی ورقه‌های نازکی از طلا، نقره یا حتی آج حیوانات طراحی شدند. اما به تدریج تاروت عمومی شد و با پیشرفت صنعت چاپ انبوهی از کارت‌ها بر روی کاغذ تولید شدند. با عمومی شدن تاروت مساله مهم موضوع راز‌های نهفته در آن به مساله تبدیل شد.

در قرن ۱۹ الیفاس لوی (Eliphas Levi) کابالیست و استاد علوم خفیه اهل فرانسه، سرانجام توانست که ۲۲ کارت تاروت کبیر را به ۲۲ حرف الفبای عبری مرتبط سازد و هر ۲۲ حرف الفبای عبری با چهار عنصر طبیعت و حروف مقدس مرتبط هستند. در نتیجه اسرار تاروت برملا شد و از آن به عنوان ابزار پیش‌گویی استفاده شد.  

فال تاروت در بردارنده اشکال و اعداد مختلف است. کارت‌های تاروت را هر کسی نمی‌تواند بخواند، بلکه درجه‌ای از دانش و آگاهی می‌خواهد. کارت‌های تاروت ۷۸ تا هستند که به دو بخش اصلی تقسیم می‌شوند: کارت‌های تاروت کبیر یا Major Arcana و تاروت صغیر یا Minor Arcana. هر کدام از این دسته‌ها نیز به ۴ بخش فرعی‌تر تقسیم می‌شوند.  

آن‌چه در ادامه خواهد آمد فال تاروت روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف سال است.  

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

مرد قابل اعتماد – توانگری

– شخصیت غنی و توانگر با استعداد‌های مالی و اقتصادی

– یک تاجر بالیاقت و باهوش

– قابلیت اعتماد و اعتبار

– موفقیت‌های مالی و اقتصادی

– آشنایی و مهارت در امور مالی، تجاری و ریاضیات

توضیح:

فرصت‌های درخشانی در امور تجاری، اقتصادی و پول سازی برایتان رخ خواهد داد که موجب پیشرفت زندگی شما می‌گردد. موقعیت‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهید و در هر کاری که فکر خود را مشغول سازید موفقیت از آن شما خواهد بود. جذاب و تاثیرگذار هستید. حاکم سکه به شما توصیه می‌کند که نقش رهبری و مسئولیت را در کارهایتان بعهده بگیرید تا میدان نفوذ خود را گسترش داده و تجربیات جدیدی عایدتان گردد.

حاکم سکه ضمنا می‌تواند تاثیر شخصیتی در زندگی شما با خصوصیات و نگرش‌های یاد شده باشد. او در زندگی شریکی وفادار و ثابت قدم و در وضعیت‌های بحرانی قابل اعتماد، یاد و مددکار است.

عبارت شفابخش:

از فعالیت‌هایی که مرا سازنده و با نشاط می‌کند، استقبال می‌کنم.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

رهایی از کهنه‌ها

تحول و خرابی که به دنبالش نوسازی دارد

برای شرایط کنونی به فکر تحول باشید

نگران اتفاقی که باعث مشکل شده نباشید این موضوع بعد مدتی حل می‌شود (باید صبر کنید زمان در این موضوع دخیل است)

باید نظریاتتان را بیان کنید حتی اگر باب میل اطرافیانتان نباشد.

شروع مراحل خوب زندگی بعد گذراندن یک دوره سختی.

توضیح:

برای هرگونه تغییری آماده باشید و ایمان داشته باشید که زندگی نهایتا چیزی بهتر از آنچه را که رها می‌کنید به شما ارزانی می‌دارد.

انتقال مظهر زندگی دوباره است. انتقال بهاری است پس از زمستانی سرد و طولانی. برای پرورش یافتن، حرکت کردن و زندگی کردن، مرگ کهنه‌ها را بپذیرید.

عبارت شفابخش:

من هم اکنون به هر گونه رهایی آری می‌گویم.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

ایستادگی در مقابل مشکلات

لجاجت

قدرت

آدم بداخلاق

پایداری

توضیح:

با احتیاط پیش بروید. مراقبت وضعیت باشید تا امکان هر نوع آسیب را از خود دور نمایید. زخم‌های زیادی را تحمل کرده اید. به دلیل تجربیات تلخ گذشته احساس خستگی و درهم شکستگی می‌کنید ولی هنوز سرپا و استوار هستید. حالت دفاعی داشتن در چنین مواقعی طبیعی به نظر می‌رسد، اما تلخی را به خود راه ندهید.

انرژی این کارت به شما هشدار می‌دهد، بدون هیچگونه تاسف و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد به راه خود ادامه دهید، حتی اگر همه چیز هم اکنون برخلاف شما رای دهد. دست از تلاش برندارید. اجازه ندهید که دیگران شما را برای تصمیم گیری‌هایی که آمادگی آنها را ندارید تحت فشار قرار دهند. از موقعیت‌هایی که برایتان فراهم می‌شود به بهترین وجه استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

من به مرور و به روشنی می‌دانم چه کسی هستم. این شناسایی قدرت بالقوه مرا به ظهور تمام عیار هدایت می‌کند.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

جدایی – بحران

جدایی

اشک

غم

ناسازگاری و مشاجره

توضیح:

سه شمشیر آموزگاری سختگیر برای ارائه درس آگاهی و خرد می‌باشد. این کارت نمایانگر قلبی شکسته و احساسات جریحه دار شده است. در این مرحله می‌بایست آنچه را که در قلب شما بصورت احساسی درآور انباشته شده، پیش از آنکه تبدیل به کینه و غصه گردد ابراز نمایید. با اشخاص یا شخص دخیل در بحران عاطفی خود حتی الامکان بطور کامل و به وضوح سخن بگویید. اگر نهایتا چنین ارتباطی برایتان میسر نمی‌باشد با دوست، مشاور یا افراد صمیمی سفره دلتان را باز کنید. ارتباط برقرار نمودن برای یک قلب شکسته مرحمی فوق العاده موثر است.

آگاه باشید که پذیرش صادقانه و درک این مرحله از واقعیت زندگی امری مهم و ضروری است. خردمندانه آن است که با احساسات منفی و درد خود با شجاعت روبرو شوید. به خاطر داشته باشید که این اندوه نیز گذرا خواهد بود.

عبارت شفابخش:

هر مشکلی راه حل خاص خود را در بر دارد.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

پیروزی پس از تلاش

خبر خوب

رسیدن به اهداف و آرزو‌ها پس از گذشتن یک دوره رنج و سختی

توضیح:

اتحاد انرژی‌ها وعده‌ی پیروزی می‌دهد. مطابق با برنامه ریزی و نقشه هایتان پیش بروید. در صورت سعی و تلاش کامیابی از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی از زحمات پیگیر گذشته، و به دلیل اعتماد به خویشتن حاصل می‌گردد. زمانی است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت، به شرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید.

عبارت شفابخش:

هر رویدادی در زندگیم مرا به مقصد نهایی ام نزدیکتر می‌سازد.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

ازدواج – تصمیم مهم

ازدواج – عشق و زیبایی

تصمصم گیری مهم

گاهی معنی انتخاب میان دو عشق

در گیری با حس درونی در مورد اینکه کسی را واقعا دوست دارید یا نه؟

توضیح:

هم اکنون زمانی است که حضور جذبه‌های عشق را در وجود خود احساس می‌کنید. نماد عشاق، نویدبخش رویای عشق و لطافت است و به ظهور و پرورش یک ارتباط پرمعنی و عاشقانه اشاره می‌کند.

در صورتیکه شریک زندگی خود را انتخاب کرده اید، این کارت به شما توصیه می‌کند که به روابط مشترک خود حیاتی تازه بخشید و در جهت پرورش و دوام آن اقدام کنید. انعطاف پذیر و خلاق باشید.

عبارت شفابخش:

من هم اکنون برای تجلی یک عشق شورانگیز آماده هستم.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

بانوی جوان – استعداد

یک دوست مددکار

یار و یاور

توان مالی

توضیح:

این کارت برای تلاش‌های تجاری و مادی و اموراتی که با طبیعت سروکار دارد پیغام موفقیت می‌دهد. شما طی سفر یا گذران زندگی خود یک دوره ممتد و بی روحی را گذرانده اید و هم اکنون به موقعیت و محیط پرثمرتری رسیده اید. حالا زمانی است که می‌توانید به نیاز‌های جسمانی خود، سلامتی، ورزش و رژیم غذایی خود و اطرافیانتان بیشتر توجه کنید. اگر از کاری که هم اکنون انجام می‌دهید لذت نمی‌برید، در جستجوی کاری باشید که به شما حس تمامیت و رضایت درونی بدهد.

اگر نسبت به انجام تعهدات خود بی میل هستید و کار‌ها را نیمه کاره رها می‌کنید یا در خرج کردن اسراف می‌ورزید و از اوقات خود بخوبی بهره نمی‌برید، بهتر است در وضعیت خود توازن لازم را برقرار نموده و از انرژی مثبت این شخصیت در جهت ثبات قدم و وظیفه شناسی الگوبرداری کنید.

عبارت شفابخش:

من به جسم خود توجه و مراقبتی مهرآمیز دارم، جسم من نیز نیروی حیات، نشاط و سلامتی به من اعطا می‌کند.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

رهایی از غم – آرامش

استراحت پس از یک دوره کشمکش

از نگرانی بیرون آمدن

رهایی از رنج

توضیح:

لازم است تا از یک زخم یا رنج کهنه شفا یابید. گذشت زمان تمام زخم‌ها را شفا می‌بخشد. داشتن مکان و موقعیتی مناسب برای تجدید قوای جسمانی، روحی و احساسی شما کمک بزرگی است.

از ارتباط داشتن و معاشرت با افراد دشوار یا مسائل پیچیده دوری کنید. هم اکنون زمان شرکت در فعالیت ها، روابط و اقدامات مهم نیست. عقب نشینی از مشکلات در این مرحله فرار از مسئولیت نیست بلکه نیازی برای جمع آوری نیرو و تمرکز است. نیاز است قدری آرام بگیرید.

عبارت شفابخش:

من در وجود خود احساس صلح و آرامش می‌کنم

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

شخصیت قانونی – قدرت

شخص با افکار و ایده‌های منطقی

شخصی که برای مشورت در کار مناسب است

کار دادگاهی که با موفقیت انجام می‌گیرد

توضیح:

در زمینه‌های قانونی شما می‌توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان بعهده بگیرید. مشتاق و مصمم از طریق شیوه‌های آزموده خود برای هرگونه مبارزه آمادگی دارید و می‌توانید به نتایج دلخواه دست یابید. از سختی‌ها در جهت نیرومندی و سازندگی شخصیت خود سود جسته و اجازه ندهید که احساسات سرکوفته شما مانعی بر سر راه اهداف شما بوجود آورد.

عبارت شفابخش:

امکانات خلاق من هیچگونه محدودیتی ندارند.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین دی

زیان – پشیمانی

نا امیدی

غصه برای یک عشق نافرجام

ضرر و زیان در تجارت

از دست دادن کسی که به شما علاقه‌مند بوده و قدرش را نمی‌دانستید

توضیح:

شما به هشدار‌های درون خود بی توجهی کردید، اما حالا می‌بایست با حقایق روبرو گردید. از حوادثی که برایتان رخ داده احساس ناامیدی می‌کنید. وابستگی احساسی و اتکاء شما نسبت به وعده‌های دیگران بیش از اندازه بوده است. پنج جام نمایانگر ناامیدی ناشی از چنین شکستی است.

حقیقت این است که آدمی هرچقدر بیشتر برای نگهداشتن آنچه که رفتنی است تقلا کند بیشتر رنج خواهد برد. ارزش خود و تجربیات خود را نادیده نگیرید. به هر حال زمانی که از این خیال آسوده شوید و زخم هایتان شفا یابند قادر خواهید بود آنچه را که برای شما باقی مانده است به درستی مشاهده کنید.

عبارت شفابخش:

با درک این حقیقت که چگونه خود را فریب می‌دهم، یا صدای درونم را انکار می‌کنم، به اصل خود پی می‌برم.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن


حمایت خانواده

موضوعات و مذاکرات خانوادگی

خرید یا فروش املاک در شرایط مناسب

توضیح:

این یک وضعیت عالی برای بهره برداری از نیرو‌های درخشنده‌ی ارتباطی و انتقالی است. ده سکه مظهر اتمام حجت و هدف نهایی در موفقیت دنیوی و مادی است در حالیکه مسئولیت‌های عمده‌ای با آن همراه است. هم اکنون زمانی است که می‌بایست روی ساختار ثبات، رفاه و مصونیت خانواده متمرکز شوید. منابعی را که نیاز دارید از خانواده یا گروه خود تهیه کنید.

اگر در این رابطه نقش رهبر را بعهده دارید از شما انتظار می‌رود افراد جوان را تشویق کنید و تسهیلات و رفاه لازم را برای پیشرفت و پرورش آنان فراهم سازید. نسبت به نیاز‌های افراد سالخورده توجه بیشتری نشان دهید.

عبارت شفابخش:

من از جهت درونی و بیرونی ثروتمند و سعادتمند هستم، و از همه چیز با حق شناسی و بخشندگی لذت می‌برم.

فال تاروت ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند


یک موقعیت عالی

مردی مسئولیت پذیر، زحمتکش و صبور

شخصیتی آرام و قابل اعتماد و مهربان

مذاکره در مورد یک موضوع مهم مالی

توضیح:

شما برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش می‌کنید و نسبت به وظایف خود جدی هستید. دلاور سکه نمایانگر مسئولیت پذیری و بردباری است و به شما پیشنهاد می‌کند برای دریافت نتیجه و حصول اهدافتان خود را با شرایط طولانی مدت هماهنگ سازید و انتظارات خود را به تعویق بیاندازید. برای به حداقل رساندن مشکلات و خطرات، استوار و با احتیاط گام بردارید. جهت پیگیری اقدامات خود از روش‌های نو و ابتکاری یا تصمیمات عجولانه چشم پوشی کرده و در عوض به روش‌های شناخت شده و آزموده متکی باشید.

اگر برای مشاوره وضعیت خود این کارت را کشیده اید لازم است از انرژی مثبت این شخصیت در جهت صبر و بردباری و اندیشه گری بهره برداری نمایید. در صورت تلاش پیگیر و مداوم پاداش سرشاری نصیبتان خواهد شد.

عبارت شفابخش:

برای اجرای هر خدمت، انرژی لازم نیز بسویم می‌آید.

tags # فال تاروت ، فال سایر اخبار (تصاویر) گوسفند «نجدی»؛ گوسفند عربستانی که نیم میلیارد قیمت دارد و مخصوص پختن «مریق» و «حمیس» است پرده برداری از رسوایی جنسی ایلان ماسک «کبوتر سبز گردن‌ صورتی»؛ زیباترین کبوتر جهان که فقط انجیر می‌خورد! (تصاویر) «پیزلی»؛ خرس دورگه کمیابی که محصول جفت‌گیری گریزلی و خرس قطبی است

منبع: زیسان

کلیدواژه: فال تاروت فال عبارت شفابخش هم اکنون کارت ها یک دوره

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت zisaan.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «زیسان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۴۵۹۹۶۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

فال قهوه یکی از پرطرفدارترین فال‌ها بوده که با استفاده از ته مانده قهوه نوشیده شده در فنجان انجام می‌شود. معمولا برای گرفتن این نوع از فال، از قهوه ترک استفاده می‌شود.  

به گزارش «زی‌سان»، فال‌بینی با استفاده از ته مانده در استکان برای اولین بار در میان چینی‌ها رواج داشت. آنها از چند هزار سال قبل که نوشیدن چای در فنجان را آغاز کردند، سرنوشت افراد را با نگاه کردن به تفاله‌های چای باقی مانده در فنجان پیش‌گویی می‌کردند.  

مردمان عربستان و یمن اولین گروهی قومی هستند که در جهان برای فال‌بینی از قهوه استفاده کردند. برخلاف تصوری که ممکن است داشته باشید شناسایی و آغاز مصرف قهوه توسط ساکنان اروپای غربی و آمریکا در قرن ۱۸ صورت نگرفت! بلکه در وین ۱۶۸۳ هنگامی که ترکان مجبور به شکستن محاصره وین شدند ۵۰۰ گونی قهوه را برجا گذاشتند. یک تاجر لهستانی ازاین قهوه استفاده کرد و اولین خانه برلین را تاسیس کرد.

در ادامه آشنایی ملل مختلف دیگر با قهوه موجب شده که امروزه فال قهوه در بسیاری از نقاط جهان رواج داشته باشد. از این نوع فال‌بینی برخی‌ها به عنوان سرگرمی استفاده می‌کنند، اما برخی دیگر به صورت حرفه‌ای فال قهوه را با نشانه‌ها و نماد‌های خاص خود آموخته و از آن برای پیش‌بینی سرنوشت و آینده دیگران استفاده می‌کنند.  

فال‌بینی از طریق علایم چای و قهوه به نام تاسیوگرافی (Tasseography) که از لغت عربی «طاسه» به معنای فنجان گرفته شده است. همین امر نشان می‌دهد که کاشفان فال قهوه در ابتدا اعراب بوده‌اند. در این نوع فال، پس از نوشیدن قهوه ترک، ته مانده‌های به جا مانده در فنجان که کامل در آب‌جوش حل نمی‌شود، باید با استفاده از نعلبکی برگردانده شود.

بر اساس یک اسلوب خاص نعلبکی روی فنجان قرار می‌گیرد و سپس در جهت عقربه‌های ساعت و به سمت قلب فنجان برگردانده می‌شود. در نهایت اشکال به جا مانده در داخل فنجان برای پیش‌بینی اقبال و سرنوشت یک فرد مورد توجه فال‌گیر قرار می‌گیرد. فال قهوه در زمینه تفسیر بسیار گسترده و البته پیچیده است. در تفسیر فال قهوه از نماد‌هایی همانند اشکال، حروف و اعداد بهره گرفته می‌شود. هر کدام از این نماد‌ها برای خود معنای خاصی دارند.

با این مقدمات، آن‌چه در ادامه می‌خوانید فال قهوه دو نشان برای متولدین ماه‌های مختلف آمده است:

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه جعبه: داشتن زنی همدم و معاشر که کمتر سازگاری می‌کند.

فال قهوه قرص: بیماری، شفا، بهبودی، به‌زودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهد کرد.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه مرغ: به مال و ثروتی دست پیدا می‌کند ولی مواظب باشید بیهوده آن را از دست ندهید.

فال قهوه هوا‌پیما: مسافرت طولانی و دلپذیری خواهید داشت، نشانگر راه سریعی است به هدف.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه دندان: ذلالت بر یکی از اعضای خانواده است، خانواده و بستگان، غم و اندوه، گزند و زیان.

فال قهوه خرچنگ: بد‌اخلاقی، کینه توزی، فرومایگی، احتیاط را از دست ندهید.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه انگشتری: از صاحب مهر و نقش و نشان به او ثروتی خواهد رسید.

فال قهوه خط مستقیم کوتاه: این شکل نشان از یک زندگی ارام، خوش و متوسط را داره.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه کلاه: رسیدن به جاه و مقام، باپشتکار به مقام رسیدن، از حیله دوستان خود را پنهان کنید.

فال قهوه کژدم: دشمن ضعیف، تحمل دردسر و ناراحت‌کننده دشمن نادان، شما را غمگین می‌کند.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه حلقه شکسته: نا‌امیدی، شکست‌خوردن یا به‌هم‌خوردن نامزدی یا خاستگاری.

فال قهوه خروس: نشانگر شهوت و غرور است، اختار و آماده باشی است برای شما.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه نعل: نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می‌باشد، راه نجات برایتان باز است.

فال قهوه زنگوله: بگو مگو، دعوا و مرافعه، بگو مگو با اقوام و خویشان، صبور باید.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه هیزم: سخن‌چینی و بد‌عملی، توأم با جنگ و دعوا ولی زیانی نمی‌بیند.

فال قهوه آتش‌فشان: در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید، در غیر این‌صورت این عشق مشکلات شما را بیشتر می‌کند.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه دهان: سخنان نیکو و سودمند شنیدن، دلالت بر خوشی زندگی است.

فال قهوه خورشید: روشنی عقل و هوش و دانش است، به استعداد فوق‌العاده‌ای می‌رسد.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین دی

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه قو: سمبل وقار، دوستی، ایمان، به یک زندگی آرام و بی‌دغدغه رسیدن.

فال قهوه پل: عبور از یک دوره زندگی به دوره‌ای دیگر است، موفقیت در زندگی.

فال قهوه ۲۶ تیر  ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه آتش افروخته: نشانگر قوت و قدرت است، حاکم و سر‌پرست.

فال قهوه قطار: مسیر زندگی سختی را طی‌کردن و از اهداف خود بیمناک است.

فال قهوه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

فال قهوه شما بدین شرح است: 

فال قهوه گاو: فراوانی محصولات نعمت فراوان به‌دست آوردن.

فال قهوه سیب: قبل از اینکه آبرویتان برود کناره‌گیری کنید، رسوائی و بدبختی.

دیگر خبرها

  • فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • فال قهوه روزانه؛ فال قهوه امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • فال شمع روزانه برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
  • فال ابجد برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
  • فال تاروت برای متولدین ماه‌های مختلف امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳