Web Analytics Made Easy - Statcounter
به نقل از «ايتنا»
2024-07-24@21:20:50 GMT

جدیدترین قیمت رمزارزها در جهان: ۲۷ خرداد

تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر: ۴۰۴۷۳۹۸۹

جدیدترین قیمت رمزارزها در جهان: ۲۷ خرداد

ایتنا - در حال حاضر، بیت‌کوین (BTC) زیر سطح ۷۰ هزار دلار معامله می‌شود و سرمایه‌گذاران بررسی می‌کنند، قیمت بیت‌کوین صعودی خواهد شد یا خیر.
مدتی است که بیت‌کوین (BTC) زیر سطح ۷۰ هزار دلار معامله می‌شود و داده‌های تورم آمریکا قبل از تصمیم‌گیری فدرال رزرو در مورد نرخ بهره، قیمت این ارز دیجیتال را به ۶۹ هزار و ۹۰۰ دلار رسانده بود، اما این مورد برای فراتر رفتن قیمت از ۷۰ هزار دلار کافی نبود و پس از تصمیم نرخ بهره، بازار ارزهای دیجیتال به‌ طور کامل کاهش یافت.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!به گزارش ایتنا از ایسنا، در این دوره، برخی از سرمایه‌گذاران بزرگ از بازار ارزهای دیجیتال عقب‌نشینی کردند که به‌طور قابل توجهی بر ترجیحات پس‌انداز سرمایه‌گذاران کوچک تاثیر گذاشته است.

در زمان نگارش این مطلب، بیت‌کوین پس از ۰.۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۶۶ هزار و ۱۰۰ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار آن بالای ۱.۳ تریلیون دلار باقی مانده و حجم معاملات آن پس از کاهش ۴۸ درصدی به ۱۴ میلیارد دلار سقوط کرده است.

از سوی دیگر، داده‌های ارائه شده توسط کوین گلس نشان داد که نهنگ‌ها موقعیت‌های طولانی خود را با کاهش قابل‌توجه در نسبت بلند/کوتاه‌مدت بیت‌کوین کنار می‌گذارند.

ارزش شاخص قدرت نسبی بیت‌کوین نیز چشم‌انداز مهمی را نشان داده است و در ۴۲.۱۹ قرار دارد که نشان می‌دهد فروشندگان همچنان بر خریداران مسلط هستند.

بنابراین با توجه به داده‌های ارائه شده، اشتباه نیست اگر بگوییم که عدم قطعیت‌ها در مورد بیت‌کوین ادامه دارد. در این زمینه، داده‌های سایت سنتیمنت نیز ممکن است نقش مهمی در این فرآیند ایفا کنند. بر اساس داده‌های سنتیمنت، فشار خرید روی بیت‌کوین در حال افزایش است و نظراتی وجود دارد که این روند می‌تواند سیگنالی برای افزایش در بازار باشد. با حمایت از این مورد، عرضه در صرافی‌های ارزهای دیجیتال در حال کاهش است و این عرضه به‌طور فزاینده‌ای از صرافی‌ها خارج می‌شود.

داده‌های گلسنود نیز کاهش نسبت ارزش به تراکنش بیت‌کوین را نشان می‌دهد و از لحاظ تاریخی، کاهش این معیار عموما در افزایش قیمت در بازار منعکس شده است.

از سوی دیگر، قیمت بیت‌کوین بسیار نزدیک به مرز باندهای بولینگر است که به دقت توسط تحلیلگران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال نظارت می‌شود و به‌طور کلی به‌عنوان چشم‌انداز صعودی تعبیر می‌شود. با این حال، این وضعیت اطمینان کافی ارائه نمی‌کند.

کریپتوکارنسی گزارش کرد، بر خلاف بانس بیت، اندیکاتور مکدی داده‌های منفی را نشان داد که نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۴۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۲۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۴.۰۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۹ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵ میلیارد دلار است که ۳۷.۷۵ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۸۵ میلیارد دلار است که  ۸.۵۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۰.۸ میلیارد دلار است که ۹۰.۶۶  درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۶۶ هزار و ۹۶.۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۵۵ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۳۵۵۱.۱۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۳۵ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۶۰۴.۵۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱۰.۲۹ درصد کاهش
۵-  سولانا
قیمت: ۱۴۴.۰۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۶۸ درصد کاهش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۷-  ریپل
قیمت: ۰.۴۹۰۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۱۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۳۹ درصد کاهش
۸- دوج کوین
قیمت: ۰.۱۳۵۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۲۶ درصد کاهش
۹ – تون کوین
قیمت: ۷.۸۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته:  ۳.۱۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۶۲ درصد افزایش
۱۰-  کاردانو
قیمت: ۰.۴۱۱۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۵.۶۰ درصد کاهش

منبع: ايتنا

کلیدواژه: بیت کوین قیمت رمزارزها درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر دلار تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته بازار ارزهای دیجیتال ارزهای دیجیتال سرمایه گذاران میلیارد دلار درصد افزایش حال حاضر کوین قیمت بیت کوین

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.itna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ايتنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۴۷۳۹۸۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

قیمت دلار نزدیک به ۲ هزار تومان ریخت/ کف قیمتی دلار چه عددی است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عوامل مختلف سیاسی و اقتصادی بر افت قیمت دلار در تیر ماه موثر بوده است. به نظر می‌رسد ریسک‌های سیاسی از بازار فاصله گرفته و بانک مرکزی نیز با مساعد دیدن شرایط از طریق افزایش سطح عرضه، به افت نرخ دامن زد. برآیند این‌ها باعث افت ۳.۱ درصدی دلار در تیر ماه شد.

سید کمال سیدعلی، معاون ارزی اسبق بانک مرکزی در گفتگو با خبرانلاین درباره وضعیت بازار ارز می‌گوید: عرضه و تقاضا قیمت ارز را تعیین می‌کند درکشور ما با توجه به کمبود منابع ارزی، اگر تقاضا بیشتر شود، قیمت ارز افزایش یافته و اگر عرضه به نسبت تقاضا افزایش یابد، قیمت کاهش پیدا می‌کند ولی طی یک ماه اخیر عرضه ما افزایش نداشته و تا حدودی قیمت نفت هم ارزان‌تر شده، پس فرضیه تزریق بانک مرکزی به بازار و به دنبال آن کاهش قیمت ارز محتمل است.

این کارشناس اقتصاد با ابراز نگرانی در رابطه با قیمت آینده ارز عنوان می‌گوید: کاهش قیمت دلار تقاضا را به آینده موکول می‌کند و کار را برای دولت چهاردهم دشوارتر می‌کند.

به گفته او، کف مقاومتی قیمت ارز نهایت، ۲ تا ۳ هزار تومان کمتر از رقم فعلی است و کاهشی کمتر از این نخواهیم داشت، در غیر این صورت ادامه روند کاهش مصنوعی قیمت ارز، متقاضیان را تحریک کرده و پیامد دارد.

سیدعلی تاکید می‌کند: امیدهایی که در دیدگاه اقتصادی دولت جدید به وجود آمده هم ممکن است انتظارات تورمی را کاهش داده باشد.

مشروح گزارش درباره وضعیت بازارها را (اینجا) بخوانید.

۲۲۳۲۲۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1935455

دیگر خبرها

  • جدیدترین قیمت رمزارزها در جهان: ۳ مرداد
  • اتریوم کاهش یافت / قیمت روز ارزهای دیجیتال
  • جدیدترین قیمت رمزارزها در جهان: ۲ مرداد
  • اتریوم موفق شد / قیمت روز ارزهای دیجیتال
  • اتریوم موفق شد
  • بازار ارزهای مجازی منفی شد
  • قیمت دلار نزدیک به ۲ هزار تومان ریخت/ کف قیمتی دلار چه عددی است؟
  • بازار رمزارز‌ها / بیت‌کوین بازگشت
  • آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان | بیت‌کوین بازگشت
  • جدیدترین قیمت رمزارزها در جهان: ۱ مرداد