Web Analytics Made Easy - Statcounter

نتایج اولیه آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش بیست و ششم خرداد اعلام شد و پذیرفته‌شدگان باید با مراجعه به سایت my.medu.ir از بیست و نهم خرداد تا دوم تیر کاربرگ‌ها و بارگذاری اسناد و مدارک مورد نیاز را تکمیل کنند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی وزارت آموزش و پرورش بیست و هشتم اردیبهشت برگزار شد و بیش از ۳۸۱ هزار نفر در آن شرکت کردند و پس از اعلام نتایج اولیه، فرایند ارزیابی آزمون برای جذب معلمان انجام می‌شود و قبول‌شدگان تیر، مرداد و شهریور در کلاس‌های پودمانی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی آموزش‌های لازم را برای سال تحصیلی جدید آغاز خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دبیری و هنرآموزی بیست و ششم خرداد روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و متقاضیان در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزو معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرایند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظف هستند برای اقدامات بعدی، از روز بیست و نهم خرداد تا دوم تیر با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا)، نسبت به اعلام آمادگی برای حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربرگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و بارگذاری اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام کنند، مراجعه نکردن به سامانه در مهلت تعیین شده برای تکمیل برگ‌های خوداظهاری به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد.

فرایند ارزیابی تکمیلی طبق زمان‌بندی اعلام شده در سامانه گزینش و استخدام (کارا) صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که وزارت آموزش و پرورش مجوز جذب ۲۴ هزار و ۸۸۹ نفر را از سازمان اداری استخدامی دریافت کرده است.

بررسی مدارک، معاینات پزشکی، سنجش و ارزیابی تکمیلی و گزینش

داوطلب لازم است در زمان تعیین شده در بخش تذکر مهم، با ورود به سامانه جذب و استخدام (کارا) در کارپوشه تعریف شده برای وی، نسبت به تکمیل نمون‌برگ‌ها و بارگذاری تمام اسناد و مدارک لازم اقدام کند، بدیهی است مراجعه نکردن یا تکمیل نکردن نمون‌برگ‌ها در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد، بر این اساس داوطلب از فرایند استخدام در آموزش و پرورش حذف خواهد شد.

همچنین با توجه به اینکه مقرر است تکمیل نمون‌برگ اطلاعات فردی داوطلبان برای بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش از طریق سامانه جذب و استخدام (کارا) انجام گیرد؛ ضروری است پس از انتشار اسامی در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان تعیین شده به سامانه مذکور مراجعه و نسبت به تکمیل دقیق نمون‌برگ اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز شامل عکس پرسنلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر مدارک مربوط به کسب مقام یا رتبه‌های علمی، فرهنگی و هنری، ورزشی و قرآنی تصویر گواهی معتبر اشتغال در آموزش و پرورش، تصویر سوابق ایثارگری داوطلب و خانواده درجه یک و تصویر سوابق فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی در نهادهای انقلابی و امور عام‌ُالمنفعه مانند بسیج اقدام کنند.

ضروری است از کاربرگ اطلاعات فردی تکمیل شده یک نسخه پرینت تهیه شده و ضمن الصاق یک قطعه عکس پرسنلی به آن، پرینت مزبور در مرحله بررسی اسناد و مدارک تحویل همکاران گزینش‌گر مستقر در محل شود.

داوطلب معرفی شده (واجد شرایط) باید برای تصدیق و تأیید اسناد و مدارک خوداظهاری زمان ثبت‌نام در آزمون و بررسی سوابق و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی که در سامانه جذب و استخدام (کارا) بارگذاری کرده است و بررسی ویژگی‌های جسمانی و روانی (معاینات پزشکی)، مطابق زمان تعیین شده در سامانه جذب و استخدام (کارا) به مراکز تعیین شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه مراجعه کند، به داوطلبان توصیه می‌شود به منظور تسریع در امور فرایند بررسی، در مهلت تعیین شده برای پیگیری امور مربوطه مراجعه کنند و پس از طی اقدامات مربوطه در مراحل قبل و دریافت معرفی نامه عکس‌دار از کارگروه مرحله دوم، داوطلب باید با در درست داشتن پرینت کارنامه اولیه صادره از سازمان سنجش آموزش کشور و کارت ملی، طبق زمان تعیین شده در کارپوشه داوطلب در سامانه جذب و استخدام (کارا)، برای سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی تعیین شده مراجعه کند.

داوطلب مکلف است بعد از انجام مرحله اول، برای انجام فرایند گزینش، مطابق زمان تعیین شده توسط هسته گزینش استان از طریق سامانه جذب و استخدام (کارا) برای بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش به محل تعیین شده، مراجعه کند.

داوطلبان می‌توانند برای پیگیری اخبار و دریافت اطلاعات مورد نیاز مربوط به گزینش به درگاه اینترنتی https://gozinesh.medu.gov.ir مراجعه یا با نصب پیام‌رسان شاد، در کانال گزینش آموزش و پرورش به نشانی(gozinesh_medu@ کانال‌های سازمانی/ ادارات کل ستادی / ورود به بخش گزینش) عضو شوند.

مدارک امتیازآور پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری و هنرآموز

عناوین مدارک امتیازآور مربوط به سوابق و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی بر اساس اصلاحات دفترچه آزمون به شرح زیر آماده شود:

کسب مقام در مسابقات و رویدادهای معتبر علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری

مستندسازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه‌های جهادی، مدارس، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی با ارائه مدارک معتبر از مراجع ذی‌ربط و بیمه

گواهی معتبر مهارت‌ها و رتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری

تقدیرنامه‌های مرتبط در سطح (امتیاز بر اساس سطوح کسب تقدیرنامه)

شایان ذکر است مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در بخش کاربرگ اطلاعات فردی گزینش در سامانه و انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش به شرح زیر اعلام شده است:

یک قطعه عکس پرسنلی (فایل عکس در کاربرگ اطلاعات فردی بارگذاری شده و اصل عکس به پرینت کاربرگ اطلاعات فردی الصاق می‌شود)

تصویر تمام صفحات شناسنامه

تصویر کارت ملی

تصویر آخرین مدرک تحصیلی

تصویر مدارک مربوط به کسب مقام یا رتبه‌های علمی، فرهنگی و هنری، ورزشی، قرآنی و...

تصویر گواهی معتبر اشتغال در آموزش و پرورش و تصویر سوابق ایثارگری داوطلب و خانواده درجه یک است.

ارزیابی تکمیلی و گزینش شامل موارد زیر است:

بررسی مدارک و مستندات خود اظهاری ثبت‌نام

معاینات پزشکی

بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش

سنجش و ارزیابی تکمیلی

کد خبر 763620

منبع: ایمنا

کلیدواژه: آزمون دبیری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج آزمون دبیری آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش آزمون دبیری 1403 نتایج آزمون دبیری ۱۴۰۳ استخدام آموزش و پرورش در سال 1403 آزمون دبیری و هنرآموز 1403 آزمون استخدام دبیری آزمون استخدام آموزش و پرورش 1403 تاریخ آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 آموزش و پرورش 1403 آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق بررسی صلاحیت های عمومی گزینش سنجش و ارزیابی تکمیلی سامانه جذب و استخدام آموزش و پرورش مدارک مورد نیاز زمان تعیین شده اسناد و مدارک نمون برگ برگ ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۴۷۴۴۰۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

گزارش ظریف از روند بررسی و پیشنهاد اعضای هیئت دولت (+عکس و لینک)

به گزارش صدای ایران از ایسنا، محمدجواد ظریف رئیس شورای راهبری دوره انتقال دولت چهاردهم در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

«رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نصِیرًا

با نام و یاد خدا سلام به هم میهنان گرامی و تسلیت عاشورای سرور آزادگان و سالار شهیدان.

بنا داشتیم روند بررسی و پیشنهاد اعضای هیئت دولت را هر روز به صورت شفاف به مردم دلاور و هوشمند ایران گزارش دهیم، اما افسوس که کوشش ما برای رفع ملاحظات سازمان صدا و سیما تا کنون ناکام مانده و لذا ناگزیریم که اطلاع رسانی را با تأخیر از طریق فضای مجازی انجام دهیم. از این تأخیر ناخواسته که باعث گرم شدن بازار شایعات و خبرسازی‌ها شده است، پوزش می‌خواهم.

به دنبال انتخاب جناب آقای دکتر پزشکیان، به دستور ایشان شورای راهبری تشکیل شد و تا کنون ۹ جلسه برگزار کرده سنجه‌ها را مشخص نموده و برای اطمینان از شفافیت و سلامت روند بررسی نامزد‌های پیشنهادی با مراجعه به کارشناسان و شنیدن نظرات مختلف به دو مصوبه مادر رسیده که در پوشه ویژه‌ای در آدرس زیر تقدیم می‌شود.

https://drive.google.com/file/d/۱tB-bl۵_IS۰RcT۶DcmKufwSdG۸t۳CV۱gR/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/۱ppekDr۳oWBfmh۹S۳E۵gjSV-ILYS۸vFc_/view?usp=sharing

فراخوان برای درخواست از شخصیت‌های ملی احزاب انجمن‌های علمی و صنفی و بخش خصوصی جهت معرفی نامزد‌هایی برای عضویت در دولت چهاردهم ارسال شده و پاسخ‌هایی دریافت شده و منتظر بقیه پیشنهاد‌ها هستیم.

مسئولین و دبیران کارگروه‌ها و مدیران کمیته‌ها تعیین شده‌اند و اعضای بیشتر کمیته‌ها به شورای راهبری جهت تصویب نهایی پیشنهاد شده‌اند. کمیته‌ها پس از تکمیل بیش از ۴۵۰ نفر از بانوان، جوانان، اقلیت‌های دینی و مذهبی، نخبگان دانشگاهی و تخصصی غیر دانشگاهی، نمایندگان تشکل‌های تخصصی، نظام‌های صنفی و سازمان‌های مردم نهاد، نمایندگان بخش خصوصی، وزرای ادوار، نمایندگان جبهه اصلاحات و اعضای ستاد مرکزی و استان‌ها را در خود جای خواهند داد که نمودی از رنگین کمان زیبایی که ایران عزیز ما را ساخته خواهد بود.

برخی کمیته‌ها چندین جلسه برای بررسی سنجه‌های تخصصی حوزه خود و نیز شیوه کار اقدام کرده و روند رسیدگی به آن دسته از نامزد‌های پیشنهادی که تاکنون دریافت شده‌اند را آغاز کرده‌اند. هیچ کمیته‌ای هیچ نامزدی را برای هیچ پستی نهایی کرده و تمامی گمانه زنی‌ها صرفاً خبرسازی بی پایه است. تنها تاثیر این خبرسازی‌ها ایجاد نگرانی در دوستداران دکتر پزشکیان است و اگر تاثیری در روند پیشنهاد اعضای دولت چهاردهم داشته باشد، بی گمان تأثیر معکوس خواهد بود چرا که ضمن استقبال از دریافت پیشنهاد و نقد، هیچ گونه تخریب سهم خواهی و خبرسازی را برنمی‌تابیم و آن را برهم زننده عدالت شفافیت و انتخاب کارشناسانه می‌دانیم.

یادآوری این نکته نیز بایسته است که هدف این روند تنها پیشنهاد نامزد‌هایی شایسته برای عضویت در هیئت دولت به جناب دکتر پزشکیان است؛ اختیار انتخاب اعضای هیئت دولت بر مبنای قانون اساسی به عهده رئیس جمهور است و ما تنها به عنوان بازوی مشورتی ایشان انجام وظیفه می‌کنیم.

این نخستین تجربه چنین روند شفافی در کشور است که در فرصتی بسیار کوتاه - که از ویژگی‌های انتخابات اخیر و تشکیل دولت چهاردهم است - مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. بی گمان این روند خالی از ایراد و ابهام نخواهد بود؛ ولی آغازی است که به یاری خدا و پافشاری مردم برای دوره‌های آینده اصلاح و نهادینه خواهد شد. دستیابی به این هدف در گرو شکیبایی، هوشیاری ژرف نگری بی توجهی به فضاسازی‌ها و نقد مشفقانه و سازنده است.

می‌دانیم که راه دشوار است و پر فراز و نشیب ولی برای تمرین مردم سالاری نباید منتظر بهترین شرایط بود به فرموده شیخ اجل:

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم»

دیگر خبرها

  • 80 درصد داوطلبان حائز شرایط آزمون دستیاری پزشکی برای انتخاب رشته شدند
  • تائید مدارک اشتغال در بخش کرونا جهت استخدام پرستاران الزامی است
  • فرماندهی انتظامی خراسان شمالی در مقطع درجه‌داری استخدام می‌کند
  • تمام استخدام ها در دستگاه اجرایی برمبنای آزمون بوده است
  • دفترچه سوالات نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ + کلید اولیه و لینک sanjesh.org
  • نتایج آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر + لینک hrtc.ir
  • معدل مشروطی وزارت‌بهداشت از استخدام پرستار
  • نمره وزارت بهداشت از استخدام پرستار
  • گزارش ظریف از روند بررسی و پیشنهاد اعضای هیئت دولت (+عکس و لینک)
  • بسته شدن بازار فروش مدارک و صندلی‌های پزشکی/ دانشگاه زاگرس پلمپ شده است