Web Analytics Made Easy - Statcounter

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها: ۹ روز تا زمان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مانده و فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها رفته رفته گسترده‌تر می‌شود و در نقاط مختلف کشور رد این تبلیغات دیده می‌شود.

هر چند برنامه‌های تلویزیونی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی در دست کاندیداهای انتخاباتی است ولی ایجاد و راه اندازی ستادهای تبلیغاتی در نقاط مختلف همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

در استان بوشهر نیز ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده و مسؤولان این ستادها و اعضای آنها با دریافت حکم از ستادهای مرکزی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

برخی از ستادهای تبلیغاتی علاوه بر مرکز استان، در شهرهای مختلف استان نیز ستادهایی را راه‌اندازی کرده‌اند ولی برخی از ستادها فعلاً در حد یک ستاد در مرکز استان هستند و فعالیت چندان زیادی ندارند.

شکل‌گیری ستادهای مردمی قالیباف در استان بوشهر

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی ستادهای تبلیغاتی قالیباف در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: تلاش شده تا در این ستادها نسبت به تبیین ضرورت حضور در انتخابات و معرفی شاخصه‌های کاندیدای اصلح اقدام شود.

احمد یزدان‌پناه اضافه کرد: با توجه به اینکه در یک مقطع بسیار حساس قرار داریم، باید بهترین انتخاب ممکن انجام شود و در این ارتباط باید با انتخاب مرد شایسته میدان و دیپلماسی مشت محکمی بر دهان استکبار زده شود.

وی با بیان اینکه در این شرایط به کسی که آزمون خود را به خوبی پس داده است رأی دهیم خاطرنشان کرد: در دولت چهاردهم باید به توسعه شتابان کشور در عرصه‌های مختلف توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر به سوابق قالیباف اشاره کرد و افزود: قالیباف همواره مورد وثوق مقام معظم رهبری و به معنای تمام سرباز ولایت بوده و می‌تواند خدمت‌گزار شایسته و توانمند برای ایران اسلامی و مردم عزیز باشد.

وی با اشاره به اینکه قالیباف نهضت شهیدان را استمرار بخشیده و از مکتب سردار شهید سلیمانی آموخته تا امور کشور را داخل و خارج سامان ببخشد گفت: قالیباف در هر سمت و مسئولیت تحول آفرین بوده و چنانچه رئیس جمهور شود منجر به فرصتی می‌شود تا بهترین‌ها را برای مردم شایسته ایران به ارمغان بیاورد.

تشکیل ستادهای جلیلی در شهرهای مختلف استان بوشهر

یکی از فعال‌ترین ستادهای تبلیغاتی در استان بوشهر را می‌توان ستادهای تبلیغاتی جلیلی دانست که در شهرهای مختلف استان بوشهر شکل گرفته و فعالیت‌های خود را علاوه بر مرکز استان در دیگر نقاط ادامه می‌دهد.

اولین نشست شورای راهبردی و اعضای ستاد انتخاباتی جلیلی در استان بوشهر با حضور تعدادی از اعضا برگزار شد.

در این نشست روح الله اسماعیلی، یوسف کروبی نیا، حجت الاسلام یوسف جمالی، حجت الاسلام جابر آزور، حجت الاسلام محمد عوض پور، محمدرضا ایرج زاده، علی نامی نظری، سید مهدی هاشمی، حجت الاسلام باخدا و عباس حاجی‌حسینی به عنوان اعضا شورای راهبردی ستاد جلیلی در استان بوشهر مشخص شدند.

رئیس ستاد مرکزی سعید جلیلی در استان بوشهر گفت: تلاش گسترده‌ای به منظور ایجاد فضای همدلی و همکاری در ستادهای ما شکل گرفته و برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تلاش جدی داریم.

روح الله اسماعیلی وحدت در تفکر و کردار را از عوامل در انتخاب رؤسای ستادهای جلیلی عنوان و اظهار کرد: تلاش داریم که شاخصه‌های کاندیداهای اصلح مثل سعید جلیلی را به مردم معرفی کنیم.

با صدور احکامی وحید نیک روش در شهرستان بوشهر، علی نامی نظری در شهرستان دشتستان، حجت الاسلام مهراب خادمی پور در شهرستان گناوه و رضا عبدالهی در شهرستان دیلم مسئولیت ستاد جلیلی را بر عهده گرفته اند.

همچنین اسماعیل بیدار در شهرستان جم، سید محمدجواد موسوی کراماتی رئیس ستاد شهرستان دیر، محمد زارعی شهرستان عسلویه، ابوذر حسین پور شهرستان کنگان و یعقوب مقاتلی به عنوان رئیس ستاد شهرستان دشتی منصوب و به زودی رئیس ستاد شهرستان تنگستان نیز معرفی می‌شود.

حضور استانداران سابق در افتتاح یک ستاد

مراسم افتتاح ستاد تبلیغات مسعود پزشکیان در استان بوشهر با حضور عبدالکریم گراوند و اسماعیل تبادار از استانداران بوشهر در دوران اصلاحات و اعتدال و همچنین تعدادی از فعالان سیاسی برگزار شد.

به گفته رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در استان بوشهر، همه وظیفه و مأموریت ترغیب مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر دارند.

عبدالرسول عمادی با اشاره به انسجام و اتحاد شکل گرفته برای انتخاب مسعود پزشکیان، بر پرهیز از تخریب و توهین به کاندیداها تأکید کرد و گفت: مسعود پزشکیان یک شخصیت وارسته و سیاست‌مدار و پاک دست است و انتخاب وی در برای همه ما افتخار محسوب می‌شود.

بر اساس احکامی غلامرضا حاجی نژاد به عنوان معاونت پشتیبانی، حمید آب آذر معاونت رسانه، یدالله قائدی معاونت سیاسی، ماشاالله حیدرزاده معاونت امور شهرستان‌ها، عبدالنبی امیری معاونت برنامه ریزی و فن آوری، عبدالرضا زمانی معاونت امور اصناف و اقشار و همچنین مسعود شکوهی به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و سخنگوی ستاد منصوب شدند.

همچنین احکام غلامرضا دانش فر به عنوان رئیس ستاد شهرستان بوشهر، اسدالله بهادری شهرستان دشتستان، حمید زارعی شهرستان دشتی، قاسم شکوه شهرستان تنگستان، عباس لیراوی شهرستان دیلم، فتح اله نوروزی شهرستان گناوه، سید علی پاکنژاد شهرستان دیر، احمد خاک نژاد شهرستان کنگان، یزدان شهیدزاده ستاد شهرستان جم صادر شد.

احمد خلیلی، حسین زارعی واحمد شریفی‌نژاد به ترتیب رؤسای ستاد در شهرستان عسلویه، بخش‌های دلوار تنگستان و ریز جم هستند.

مسئولان ستاد انتخاباتی زاکانی در استان بوشهر

رئیس ستاد انتخابات علیرضا زاکانی در استان بوشهر گفت: احکام مسئولان این ستاد در سطح استان به منظور انسجام بیشتر صادر شده است.

محمد حیاتی اظهار کرد: بر این اساس فریدون فریدونی مسئول کمیته فرهنگیان، عوض اژدری مسئول کمیته عشایر و روستایی، مریم جولاییان مسئول کمیته مهندسان، روح الله غلامی محصول کمیته اقتصاددانان، جاوید علیپور مسئول کمیته سیاسی، بهرام اوستاد مسئول کمیته حقوقدانان، مهدی منصوری مسئول کمیته هنرمندان، مجتبی صالحی مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی، حسین احمدزاده مسئول کمیته شهرستان‌های ستاد، محمد جواد کمالی پور مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و محمد حسین نژاد مسئول کمیته دانشجویان و سید علی هاشمی مسئول کمیته نخبگان و اساتید منصوب شدند.

وی افزود: همچنین احکام روح الله دهقانی مسئول هماهنگی ستادهای انتخاباتی زاکانی در شهرستان بوشهر، سید محمد موسوی مسئول کمیته هماهنگی در شهرستان دشتستان، حیدر زارعی زمان مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان دشتی، سید حسین آزرم مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان جم و سید عباس موسوی مسئول هماهنگی ستادهای شهرستان عسلویه صادر شده است.

رئیس ستاد قاضی‌زاده‌هاشمی در بوشهر منصوب شد

با حکم رئیس ستاد مرکزی انتخابات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، حجت الاسلام محمد فکوری رئیس ستاد این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر منصوب شد.

محمدرضا میرشمسی رئیس ستاد مرکزی انتخابات سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در حکمی حجت الاسلام محمد فکوری را به عنوان مسئول ستاد استان بوشهر منصوب کرد.

فکوری دبیری شبکه جهانی میثاق و رئیس دبیرخانه ملی گردشگری مقاومت را در کارنامه دارد.

۷۹۰ شعبه اخذ رأی در استان بوشهر

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور گسترده و پرشور مردم در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و آمادگی لازم ایجاد شده است.

اکبر پورات با اشاره به آماده‌سازی و به‌روزرسانی دستگاه‌های احراز هویت برای برگزاری انتخابات تصریح کرد: برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ۷۹۰ شعبه اخذ رأی در سراسر استان بوشهر پیش بینی شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: ۴۷۱ شعبه اخذ رأی در سطح شهرها و ۳۱۹ شعبه در روستاهای استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

وی حضور و مشارکت در انتخابات را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: وظیفه ما در شرایط کنونی جهاد تبیین است که باید تلاش کنیم زمینه حضور گسترده و حداکثری مردم در این انتخابات فراهم شود.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

کد خبر 6141355

منبع: مهر

کلیدواژه: مقام معظم رهبری احمد یزدان پناه عبدالکریم گراوند سعید جلیلی سید علی هاشمی شهرستان جم اسماعيل تبادار سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری 1403 قالیباف سید مهدی هاشمی سید محمد موسوی عسلویه سیدمحمد موسوی سید عباس موسوی روح الله غلامی احمد یزدان پناه مسعود پزشکیان شهرستان دیلم شهرستان دشتستان احمد خلیلی شهرستان گناوه بوشهر ستاد انتخابات استان بوشهر محمدرضا میرشمسی استانداری بوشهر انتخابات ریاست جمهوری 1403 بوشهر عید سعید قربان دعای عرفه تبریز انتخابات ریاست جمهوری ایلام خطبه های نماز جمعه نماز عید قربان مسعود پزشکیان مشهد عکس استانها مشارکت مردم در انتخابات مسئول هماهنگی ستادهای انتخابات ریاست جمهوری رئیس ستاد شهرستان ستادهای تبلیغاتی چهاردهمین دوره استان بوشهر مسعود پزشکیان ستاد انتخابات مسئول کمیته حجت الاسلام مختلف استان راه اندازی روح الله منصوب شد

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۴۰۴۹۸۶۷۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

سیر تا پیاز ماجرای تغییر فرماندار باشت

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرماندار شهرستان باشت با توجه به حواشی به وجود آمده از ادامه کار منصرف و استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کهگیلویه و بویراحمد انتخابات ریاست جمهوری در دوره چهاردهم را می‌توان یکی از انتخابات‌های جذاب در کشور دانست، انتخاباتی زود هنگام که بعد از شهادت آیت‌الله رئیسی مطابق قانون اساسی و به قید فوریت برگزار شد.

انتخابات ریاست جمهوری در هشت تیر پیشتازی حداقلی مسعود پزشکیان نسبت به سعید جلیلی به دور دوم کشیده شد تا روز پانزدهم تیر شاهد یک حضور قابل توجه پای صندوق‌های رأی باشیم، حضوری که بسیاری از شائبه‌ها حول موضوع مهندسی انتخابات را نیز خنثی کرد و مسعود پزشکیان با رأی بیش از ۱۴ میلیونی پیروز رقابت شد و ردای ریاست جمهوری ایران اسلامی را بر تن کرد.

کهگیلویه و بویراحمد گرچه در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم نتوانست از رتبه خود مبنی بر حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی دفاع کند و رکورد حضور ۶۸ درصدی در این انتخابات را به‌نام خود ثبت کرد اما این موضوع باعث نشد که از تب و تاب انتخابات در این استان کاسته شود.

از همان ابتدا و با چینش نیروهای اجرایی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در دوره چهاردهم در کهگیلویه و بویراحمد که به گفته مسئولان به ۱۵ هزار نفر می‌رسید موج اعتراضات از ناحیه مسئولان برخی از ستادهای انتخاباتی به گوش می‌رسید و این موضوع بیش از همه ستادها از ستاد مسعود پزشکیان بلند می‌شد.

نوع چینش نیروهای اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در دور چهاردهم در کهگیلویه و بویراحمد پای نمایندگان مجلس در استان را نیز به اعتراض کشاند و محمد بهرامی نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت که در انتخابات به‌صورت علنی حمایت از پزشکیان را اعلام کرده بودند در مصاحبه‌ها و مطالب مختلف به این موضوع واکنش نشان دادند.

در روزهای اخیر خبر بازداشت «نادر گرامی» فرماندار شهرستان باشت به یکی از داغ‌ترین تیرهای رسانه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شده بود، خبری که برخی از رسانه‌ها علت آن را تخلفات گسترده در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری عنوان می‌کردند.

خبر بازداشت فرماندار شهرستان باشت از ابتدا با جواب مبهم معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد مواجه شد و سید جواد هاشمی‌مهر در این رابطه با اظهار بی‌اطلاعی از موضوع عنوان می‌کند که از طریق رسانه‌ها خبر را دریافت کرده‌است.

انتشار خبر بازداشت فرماندار شهرستان باشت با استوری اینستاگرامی غلامرضا تاجگردون با هشتگ‌های #انتخابات#تخلفات_گسترده #زندان#اعتماد_عمومی بیش از پیش مورد توجه کاربران قرار گرفت و همین موضوع باعث شد تا دادگستری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به موضوع واکنش نشان دهد.

بعد انتشار خبری توسط غلام رضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت، دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اطلاعیه دادگستری استان در خصوص پرونده‌های تخلفات انتخاباتی به شرح زیر است:

((رسیدگی و برخورد با تخلفات و جرایم انتخاباتی نشان دهنده سلامت و شفافیت فرایند انتخابات و موجب افزایش اعتماد عمومی خواهد بود))

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (زید عزه) در پیامی پس از برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری خطاب به ملت شریف ایران فرمودند: " خدای عزیز و رحیم را سپاس که با اراده و توفیق او ملت بزرگ ایران توانست پس از مصیبت سنگین فقدان رئیس جمهور شهید، در مدت کوتاه قانونی، صحنه انتخابات ریاست جمهوری را سامان دهد و در دو جمعه‌ی پیاپی، انتخاباتی آزاد و شفاف برگزار کند و از میان چند نامزد، با اکثریت آرا رئیس جمهور کشور را برگزیند.

مسئولان محترم برگزاری انتخابات، با شتاب لازم و امانت کامل، وظایف خود را انجام دادند، و مردم عزیز، با احساس مسئولیت به میدان آمدند و صحنه‌هایی گرم و پرشور آفریدند و صندوق‌های انتخاباتی را در دو مرحله با بیش از ۵۵ میلیون رأی انباشتند.

این حرکت بزرگ در رویارویی با غوغای دست‌سازِ تحریم انتخابات، که دشمنان ملت ایران برای القای ناامیدی و بُن‌بست به راه انداخته بودند، کاری درخشان و فراموش نشدنی است و همه نامزدهای محترم و همه کسانی که برای پیروزیِ هر یک از آنان، هفته‌ها تلاش شبانه‌روزی کردند در افتخار و ثواب آن شریکند."

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نماد مردم سالاری دینی و صحنه ایفای نقش آحاد مردم در تعیین سرنوشت خود می‌باشد.

به برکت خون مطهر شهدا و رهبری حکیمانه امامین انقلاب و حضور آگاهانه مردم در طول عمر با برکت نظام مقدس و برگزاری بیش از چهل انتخابات مهم و سرنوشت ساز، این امر در عرصه بین المللی نیز نشان دهنده دموکراسی واقعی به جهانیان و موجب افتخار و سرافرازی ملت قهرمان و شریف ایران بوده است.

دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به نوبه خود این موفقیت اخیر را به تمام هم میهنان خصوصاً هم استانی‌های عزیز که همچون گذشته با حضور پرشور خود در لبیک به فرمایشات مقام عظمای ولایت حماسه‌ای بزرگ و فراموش نشدنی آفریدند، تبریک عرض نموده و از همه دست اندرکاران، مجریان و ناظرین امر انتخابات قدردانی می‌نماید.

از آنجا که یکی از وظایف دستگاه عدلیه رسیدگی به جرایم احتمالی انتخابات می‌باشد، و در تمامی قوانین مربوط به برگزاری انتخابات فصلی مربوط به جرایم و تخلفات احتمالی می‌باشد، دادگستری استان در عمل به تکلیف قانونی خود قبل از انتخابات با برگزاری مستمر و منظم شورای پیشگیری از وقوع جرم تذکرات لازم را به همه افراد حقیقی و حقوقی داده و با تشکیل تیم‌های نظارتی قضائی در روزهای برگزاری انتخابات نیز حداکثر توان خود را با حضور بی‌طرفانه و جهادی قضات خدوم در حوزه‌های انتخابیه به‌کار بست تا انتخابات پرشور در فضایی امن و رقابتی و سالم برگزار شود.

پس از برگزاری انتخابات نیز دستگاه قضائی خود را مکلف به بررسی گزارشات مربوط در این خصوص دانسته و به همین منظور با تشکیل پرونده قضائی در شعب ویژه و با حفظ امانتداری و استقلال کامل مبتنی بر قانون و عدالت، با انجام تحقیقات لازم متخلفین و متهمان احتمالی را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

لذا تأکید می‌شود این اقدام در راستای حراست از حقوق مردم، حفظ اعتماد عمومی، تضمین سلامت انتخابات و جلوگیری از ارتکاب مجدد تخلفات و جرایم انتخاباتی بوده و نه تنها شبهه‌ای به روند انتخابات وارد نمی‌کند بلکه نشان دهنده شفافیت و سلامت انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

از آنجا که پرونده انتخابات در مرحله تحقیقات مقدماتی است، شایسته است از هرگونه اظهار نظرهای غیر واقعی و مبتنی بر برداشت‌های شخصی و مصادره آن توسط افراد خودداری شود و اصحاب رسانه عزیز که در شورآفرینی و جهاد تبیین در ایام انتخابات خوش درخشیدند نیز انتظار می‌رود در این خصوص به وظیفه روشنگرانه خود عمل نموده و از درج مطالب و برداشت‌های شخصی که موجب تشویش اذهان و خدای ناکرده برچسب زدن به افراد بیگناه شود، جلوگیری شود.

«اِن تَنصُرُوا اللَهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم»

سید علی ملک‌حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، اظهار می‌دارد؛ چند پرونده تخلف انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در این استان تشکیل شده و اکنون تفهیم اتهام شده و در مرحله تحقیقات اولیه است.

وی با تأکید بر اینکه اکنون پرونده تشکیل شده و در حال رسیدگی و تحقیقات مقدماتی است، عنوان کرد: بخشی از سلامت انتخابات رسیدگی به جرایم انتخاباتی بوده و برخورد با متخلفان و تشکیل پرونده برای آن‌ها نشان‌دهنده سلامت انتخابات است.

ملک‌حسینی در زمینه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در سایر شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در سایر شهرستان‌ها نیز صندوق به صندوق بررسی و هر گزارشی به ما رسیده تک به تک بررسی می‌شوند و تشکیل پرونده خواهند شد.

صبح امروز_ یکشنبه، سی‌ویکم تیر_ خبر تغییر فرماندار شهرستان باشت روی خروجی رسانه‌های خبری کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت و استاندار کهگیلویه و بویراحمد سید روح‌الله شاهینی مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان باشت منصوب کرد.

عصر امروز جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان باشت با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در باشت برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این آئین اظهار کرد: همینجا لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌هایی که آقای گرامی برای پیشبرد امور شهرستان در همه زمینه‌ها داشتند تشکر کنم.

وی افزود: با توجه به حواشی که ایجاد شد آقای گرامی گفتند دیگر مایل به ادامه خدمت نیستم و استعفا دادند و آقای استاندار هم با استعفای ایشان موافقت کردند.

هاشمی مهر تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت جدید در آستانه شروع به کار است فرصتی که ما گزینه دیگری برای معرفی فرماندار اینجا پیدا کنیم نداشتیم.

وی خاطر نشان کرد: دیشب با آقای استاندار به جمع‌بندی رسیدیم و صلاح بر این شد که جناب آقای شاهینی که معرف حضور است و در مرحله دوم انتخابات همینجا بودند با حفظ سمت مدیرکل امنیتی استانداری به عنوان سرپرست فرمانداری امورات را فعلاً جلو ببرند.

وی افزود: نباید اجازه دهیم کارهای مردم تعطیل شود سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی همین مردم هستند، باید با قدرت و با جدیت کارها، طرح‌ها، پروژه‌ها و امورات روزانه مردم به خوبی مدیریت شود و خللی در انجام امور مردم مشاهده نشود.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آقای شاهینی با جدیت مثل اینکه تازه دولت آقای رئیسی شروع به کار کرده و جنابعالی از فردا صبح موظف هستید هم شورای اداری را برگزار کنید هم سرکشی و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌ها و ادارت را انجام دهید.

وی خطاب به شاهینی تصریح کرد: حضور مدیران ادارات و پای کار بودن آنها را رصد کنید.

هاشمی‌مهر با اشاره به عدم حضور فرماندار سابق باشت در آئین تودیع و معارفه، خاطرنشان کرد: انشاالله آقای گرامی در معارفه فرماندار شهرستان باشت حضور خواهند داشت.

کد خبر 773831

دیگر خبرها

  • (ویدئو) پرهزینه‌ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ چقدر پول خرج کرد؟
  • پرهزینه‌ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ چقدر پول خرج کرد؟
  • پرهزینه ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ چقدر پول خرج کرد؟/ آیا او طبق قولی که داد، این رقم را اعلام می کند؟
  • پرهزینه ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1403 چقدر پول خرج کرد؟/ آیا او طبق قولی که داد، این رقم را اعلام می کند؟
  • برنامه نامزدهای ریاست و دادستان دیوان محاسبات بررسی شد
  • ستادهای شهرستانی نقش تسهیل گری در اربعین ایفا می‌کنند
  • بایدن از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری کناره‌گیری کرد
  • کناره‌گیری بایدن از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴
  • سیر تا پیاز ماجرای تغییر فرماندار باشت
  • کمیته‌های ستاد اربعین چهارمحال و بختیاری فعال شوند