2018-06-19@08:20:05 GMT
۴۱ نتیجه - (۰.۰۰۰ ثانیه)

آخرین اخبار استورارو

  با وجود علاقه جنوا، آینده استورارو می تواند در لیگ برتر رقم بخورد. طرفداری - به نظر می رسد استفانو استورارو، در ژانویه یوونتوس را ترک می کند.  به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، لسترسیتی خواهان جذب استفانو استورارو، هافبک ایتالیایی یوونتوس است و برای او پیشنهادش را ارسال کرده است. روباه ها برای جذب استورارو، پیشنهادی 13 میلیون یورویی به یوونتوس ارسال کرده اند اما یوونتوس ارزش او را 20 میلیون یورو می داند. با گذشت زمان، پیشرفت هایی در مذاکرات صورت می گیرد اما به نظر می رسد فروش استورارو قطعی است و فقط به زمان نیاز دارد.  استفانو استورارو فصل گذشته تنها در 19 بازی برای یوونتوس به میدان رفت و در اکثر آنها به عنوان یار ذخیره بود. 
  استفانو استورارو از سوی لسترسیتی مورد توجه قرار گرفته است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه لسترسیتی انگلیس، رسماً با ارائه پیشنهادی خواهان جذب استورارو هافبک یوونتوس شد. استفانو استورارو، هافبک ۲۵ ساله یوونتوس نیز در لیست خروج بیانکونری است و در شرایطی که باشگاه های متعددی از سری‌آ به دنبال او هستند، او هنوز به هیچ کدام از پیشنهادات پاسخ مثبت نداده است. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، استفانو استورارو، از سوی باشگاه لسترسیتی پیشنهادی ۱۳ میلیون یورویی دریافت کرده است، در حالی که یوونتوس قیمت این بازیکن را ۲۰ میلیون یورو اعلام کرده است. پیش بینی می شود در صورت انجام مذاکرات رسمی، پیشرفت های خوبی صورت بگیرد، امّا در حال حاضر، استفانو استورارو، نمی‌خواهد راه خروج از یوونتوس را در پیش گیرد.
  مدیر برنامه استورارو گفت تنها یک پیشنهاد بالا و مناسب باعث می شود یوونتوس موکلش را بفروشد. طرفداری - جنوا و لسترسیتی به خرید استفانو استورارو علاقه مند هستند. روز گذشته، لسترسیتی پیشنهادی 13 میلیون یورویی برای هافبک ایتالیایی ارائه داد اما گفته می شود یوونتوس برای فروش او 20 میلیون یورو می خواهد. کارلو وولپی در گفتگو با Soccernews24.it گفت: جنوا؟ من هرگز با جنوا برای استورارو در تماس نبوده ام. حداقل تا این لحظه چنین چیزی نبوده است. یوونتوس به من اطلاع داده میلی به فروش استفانو ندارد. برای خرید او به یک پیشنهاد بزرگ و مناسب نیاز است. 
  استفانو استورارو از سوی لسترسیتی مورد توجه قرار گرفته است.  طرفداری- باشگاه لسترسیتی انگلیس، رسماً با ارائه پیشنهادی خواهان جذب هافبک یوونتوس شد.  استفانو استورارو، هافبک 25 ساله یوونتوس نیز در لیست خروج بیانکونری است و در شرایطی که باشگاه های متعددی از سری‌آ به دنبال او هستند، او هنوز به هیچ کدام از پیشنهادات پاسخ مثبت نداده است. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، استفانو استورارو، از سوی باشگاه لسترسیتی پیشنهادی 13 میلیون یورویی دریافت کرده است، در حالی که یوونتوس قیمت این بازیکن را 20 میلیون یورو اعلام کرده است. پیش بینی می شود در صورت انجام مذاکرات رسمی، پیشرفت های خوبی صورت بگیرد، امّا در حال حاضر، استفانو استورارو، به سختی می‌خواهد راه خروج از یوونتوس را در پیش گیرد. 
  یوونتوس فروش های متعددی در این تابستان خواهد داشت طرفداری- یوونتوس در فصل نقل و انتقالات چند فروش خواهد داشت تا بودجه بیشتری برای خرید های بیشتر داشته باشد. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، انریکو پرتزیوسی، مدیر جنوا فردا با جوزپه ماروتا، مدیر یوونتوس دیدار خواهد کرد تا برای انتقال رولاندو ماندراگورا و استفانو استورارو مذاکره کند. جنوا می خواهد رولاندو ماندراگورا، هافبک 20 ساله و ملی پوش ایتالیایی یوونتوس را خریداری کند. ماندراگورا که محصول آکادمی جنوا است، احتمالا جایگاهی در یوونتوس نخواهد داشت اما بیانکونری می خواهد تا با بند بازخرید وی را به فروش برساند. از طرفی، استفانو استورارو، هافبک 25 ساله یوونتوس نیز در لیست خروج بیانکونری است و جنوا علاقه مند است او را به خدمت گیرد. اگرچه استورارو هنوز موافقت خود برای پیوستن به تیم سابقش را اعلام نکرده است زیرا منتظر پیشنهاداتی بهتر، از جمله از سوی سوپرلیگ چین است. استورارو هنوز بابت پیشنهادات جدید، صبر می کند.
  هافبک جنگنده و اغلب نیمکت نشین بانوی پیر، قصد ترک این باشگاه را ندارد. طرفداری- ایجنت استفانو استورارو اعلام کرد این بازیکن ترسی از رقابت با سایر هافبک های یوونتوس ندارد و می خواهد به کارش در این باشگاه ادامه بدهد. گفته می شود لاتزیو به استورارو علاقه مند است. ایجنت استورارو در مصاحبه ای با RMC Sport، گفت: طی سالیان اخیر، پیشنهاد سایر تیمها از سوی یوونتوس یکی پیش از دیگری رد شد. با وجود هافبک های بزرگی چون پیانیچ، ماتویدی، خدیرا و بقیه، او همیشه سعی کرده جایگاهش در تیم را به دست بیاورد و هرگز دست از تلاش بر نداشت. باشگاه از همین تلاش او خوشش می آید. آمدن هافبک جدیدی چون میلینکوویچ ساوی؟ ورود بازیکنان باکیفیت هرگز خبر ناخوشایندی نیست. قطعا رقابت بیشتر می شود اما استورارو سعی می کند جایگاهش را به دست بیاورد.  انتقال به لاتزیو؟ در ایتالیا، من با مسئولان لاتزیو، آتالانتا و جنوا روابط خوبی دارم اما بحث انتقال او به لاتزیو فعلا شدنی به نظر نمی رسد.
  در این مطلب تصویری از "ويتوريو استورارو" فیلمبردار فیلم سینمایی محمد رسول الله در کنار مهدی پاکدل مشاهده خواهید کرد.
  ویتوریو استورارو فیلمبردار سرشناس فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» درباره چگونگی بصری کردن زندگی پیامبر اسلام و اینکه چگونه در زمان تولد ایشان آسمان ستاره باران بوده است، سخن گفت.
  ویتوریو استورارو فیلمبردار سرشناس فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» درباره چگونگی بصری کردن زندگی پیامبر اسلام و اینکه چگونه در زمان تولد ایشان آسمان ستاره باران بوده است، سخن گفت.
  ویتوریو استورارو فیلمبردار سرشناس فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» درباره چگونگی بصری کردن زندگی پیامبر اسلام و اینکه چگونه در زمان تولد ایشان آسمان ستاره باران بوده است، سخن گفت.