2021-04-14@16:46:51 GMT
۱۲۳ نتیجه - (۰.۰۳۱ ثانیه)

جدیدترین‌های «مقام دوم رسید»:

دیگر صفحات کلیدواژه‌ی «مقام دوم رسید»: (اخبار جدید در صفحه یک)
۱۲
    در مراسم اختتامیه جشنواره‌های چهارگانه بسیج هنرمندان فارس، «احمدرضا مداح» عکاس خبری پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» در بخش کرونا و کمک‌های مومنانه را کسب کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سرویس فرهنگی شیرازه، مراسم اختتامیه جشنواره‌های چهارگانه بسیج هنرمندان فارس شامل «نگار عاشقی»، «مشق مقاومت»، «دفاع عاشقانه» و «سروقامتان» به ترتیب در بخش‌های مختلف عکس، خوشنویسی، هنرهای تجسمی و نمایش امروز، 2 اسفندماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل سازمان بسیج هنرمندان استان برگزار شد.     روح‌الله محرری به‌نمایندگی از معصومه کلانتری مسئول انجمن هنرهای تجسمی به بیان توضیحاتی درباره این بخش در جشنواره‌های 4 گانه بسیج هنرمندان پرداخت و گفت: در مرحله داوری 150 اثر به دبیرخانه جشنواره «دفاع عاشقانه» ارسال شد  که...
    گروه استان‌ها- ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر با تجلیل از نفرات برتر در اردبیل به کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اردبیل، ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر امسال به دلیل شرایط کرونایی به صورت محدود و پخش زنده برگزارشد ودراین جشنواره از نفرات اول دربخش های مختلف به صورت حضوری با اهدای لوح سپاس وتندیس وجوایزی تجلیل شد. ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر درمجتمع فرهنگی ولایت اردبیل برگزارشد و در این مراسم ازخانواده شهید بالازاده نیز قدردانی شد. در این جشنواره خبرنگاران خبرگزاری تسنیم  خوش درخشیدند و خبرگزاری تسنیم به عنوان خبرگزاری شاخص انتخاب شد. این جشنواره که توسط سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با هدف بصیرت‌افزایی و عینیت بخشیدن به منویات رهبر...
    مربی گروه سرود سقای حسین(ع) شهرستان میناب روز پنجشنبه گفت: این گروه سرود که به همراه سه گروه دیگر استان هرمزگان با جلب نظر هیات داوران به جمع ۱۰ گروه برتر فینال سومین جشنواره سراسری ترنم الهی راه یافت، پس از اجرای موفق در مرحله نهایی، موفق به کسب مقام دوم سومین جشنواره سرود ترنم الهی شد. امین نعیمی کمال آبادی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: گروه های سرود کانون فرهنگی هنری سقای حسین(ع) از روستای حکمی شهرستان میناب، کانون فرهنگی هنری منتظران موعود بخش جغین شهرستان رودان و بچه‌های آسمانی کانون فرهنگی هنری سادات روستای گورزانگ شهرستان میناب در رده سنی ۱۴ تا ۱۸ سال و گروه سرود شهید احمدشاهی از کانون شاه خراسانی روستای حکمی نیز در رده...
    سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج گفت: کتاب «ضرب الاجل» مجموعه شعر «حسین پورقلی یامی» از شاعران طنز پرداز شهرستان به چاپ دوم رسید. «حسن رضوانی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در فاروج گفت: «ضرب الاجل» دومین مجموعه شعر حسین پور قلی شاعر و طنز پرداز جوان شهرستان با درون مایه عشق و اجتماع است که توانسته با مخاطب امروز همراه شود.   سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج گفت: حسین پورقلی در کارنامه خود، مقام اول ششمین دوره رقابت های قند پهلو، برگزیده شعر آئینی خراسان شمالی، مقام سوم شعر انتظار کشور و مقام اول شعر دانشگاه های خراسان رضوی را دارد.   «حسین پورقلی» از زبان خودش همین قدر بگویم که  حسین پورقلی متولد 1371 در خانواده ای از اهالی روستای...
    مسابقات مجازی قهرمانی ووشو دانشجویان پسر و دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در بخش تالو با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، مسابقه ووشو در بخش تالو و در راستای توسعه ورزش همگانی این رشته میان دانشجویان، به همت انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در دو بخش دختران و پسران به صورت مجازی با اجرای ۶ فرم برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بنابراین گزارش در بخش پسران در فرم چانگ چوان: سید سامان احمدی مقام اول و علی مراد آبادی مقام دوم؛ در فرم نانچوان: امید انیسی مقام نخست، سید رضا سجادی فر مقام دوم و حمید غفاری مقام سوم؛ در فرم جین...
    به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات قهرمانی کشور اوسیما در بخش آقایان و در رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد و علی احمدی نماینده استان آذربایجان‌شرقی به مقام دوم رسید. علی احمدی در رده سنی نوجوانان با اجرای حرکات تعادلی، حرکات نمایشی و انعطاف پذیری به مقام دوم دست یافت و نماینده اصفهان اول و نماینده یزد سوم شدند. این مسابقات به صورت متمرکز و مجازی در آبان ماه در محل فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور برگزار شد. رشته ورزشی اوسیما، سبکی از ورزش کونگ‌فو است که ورزشکاران در آن حرکات رزمی با سلاح سرد انجام می‌دهند. انتهای پیام/60017
    طاعتی گفت: مقام دوم شانزدهمین جشنواره استانی فیلم مقاومت به مستند اشکفت از شهرستان بهمئی رسید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در گچساران، امروز چهارشنبه (۱۶ مهر) «جهانشاد طاعتی پور» گفت: شانزدهمین جشنواره استانی فیلم مقاومت در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد و مقام دوم این جشنواره فیلم به مستند «اشکفت» از شهرستان بهمئی رسید. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی، تصریح کرد: هنرمندان این قطعه از خاک میهن اسلامی با هنرنمایی خود صحنه ای از دفاع مقدس را به تصویر کشاندند و این عمل که با هدف نشر فرهنگ مقاومت و شهادت انجام شد قابل تقدیر و تحسین است. وی برگزیده شدن فیلمساز مطرح استان «حسن کریم نژاد» را مایه افتخار و مباهات شهرستان دانست...
    به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان البرز روز چهارشنبه با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد. طبق اعلام خانه مطبوعات استان البرز ۴۵۷ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و آثار در دو بخش موضوعی و اصلی مورد بررسی قرار گرفته است. این جشنواره در بخش اصلی (خبر) برگزیده اول نداشت. ساره نوری خبرنگار و مدیر خبرگزاری مهر توانست مقام دوم را با خبری تحت عنوان «پز عالی مدیران وارداتی / رهن خانه لاکچری با جیب خالی شهرداری کرج» از آن خود کند. همچنین معصومه امین زاده از خبرگزاری ایلنا با خبری تحت عنوان «اختلاف آمار مبتلایان و فوتی‌های البرز بدون تست تشخیصی» مقام سوم را کسب کرد. در بخش گزارش خبری تحلیلی مریم...
    ایسنا/هرمزگان نفرات و آثار برگزیده نخستین جشنواره "خبر خوب" استان هرمزگان با رای هیأت داوران این جشنواره، معرفی شدند. براساس رای هیأت داوران، در بخش نرم خبر و گزارش خبری، لیدا رضایی(خبرنگار ایسنا) رتبه اول، امیر حسین طالبی(خبرنگار ایسنا) و مصیب رجایی رتبه دوم مشترک و میرزا علیرضا ذاکری رتبه سوم را کسب کردند. در بخش گزارش توصیفی و تحلیلی، شهین صادقی رتبه اول، لیدا رضایی(خبرنگار ایسنا) رتبه دوم را به دست آوردند. در بخش کلیپ هیچ اثری شایسته مقام اول نبود و مجموعه آثار عباس عظیمی رتبه دوم و زینب نورالدینی در جایگاه سوم قرار گرفتند. در بخش عکس هیچ اثری شایسته مقام اول و دوم نبود و مجموعه آثار امیرحسین خورگویی(عکاس ایسنا) مقام سوم را به دست...
    مقام نخست عکاسی در بخش دانشجویی و دوم فیلمنامه‌نویسی در بخش استادان در بیست و چهارمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی به واحد بندرعباس رسید. مدیرکل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس، با از کسب مقام نخست عکاسی در بخش دانشجویی و دوم فیلمنامه‌نویسی در بخش استادان در بیست و چهارمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی که در کرج برگزار شد توسط واحد بندرعباس خبر داد و اظهار کرد: « این دوره از مسابقات با رشته‌های متنوع در سه بخش دانشجویی، کارکنان و استادان برگزار شد.» حجت‌الاسلام حسن زارعی افزود: «در بخش دانشجویی مرتضی حسن آخوندی...
    مسابقات تور تنیس جهانی زیر ۱۸ سال با معرفی چهرهای برتر به کار خود پایان داد. به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ مسابقات تور تنیس جهانی جوانان زیر ۱۸ سال که از روز شنبه ۵ بهمن ماه با حضور 32 تنیسور در بخش پسران از کشورهای ایران ، فرانسه ، سوریه ، ترکیه ، آلمان ، لبنان و اکراین و ۲۵ تنیسور از ایران ، ترکیه و مالی در بخش دختران حضور داشتند آغاز شد. مسابقات در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار شد و امروز با انجام دیدارهای فینال به کار خود پایان داد. در بخش انفرادی دختران مشکات الزهرا صفی قهرمان شد، مهتا خانلو در جایگاه دوم ایستاد و ماندگار فرزامی و کومبا نیانگادو از...
    به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، تیم تیراندازی بانوان دانشگاه آزاد در پایان هفته هشتم این دوره از مسابقات به جایگاه دوم جدول تکیه زد. در این هفته از مسابقات تیم تیراندازی دانشگاه آزاداسلامی با برتری مقابل پردیسان، بین دوازده تیم به رتبه دومی جدول رسید. در بخش فینال این مسابقات نسا پاریاب به مقام اول و مریم شفیع پور به مقام دوم دست یافتند. پایان پیام/ 351 / 167 تیراندازی بانوان دانشگاه آزاد
    ایسنا/ایلام نتایج مسابقات دووصحرانوردی قهرمانی استان انتخابی کشور مشخص شد. مسابقات دووصحرانوردی قهرمانی استان انتخابی کشورمرحله دوم لیگ عیلامیانبرگزار و برترین‌های گروه‌های سنی مختلف مشخص شدند. در این مسابقات در قسمت مردان  بخش مردان و رده سنی نونهالان  سینا میرزایی از  ایوان مقام اول ، رسول اسماعیلی از  ایوان مقام دوم و محمدمصطفی رحیمی از ملکشاهی مقام سوم را به دست آورد. در رده سنی نوجوانان محمود رستم نیا از ایلام مقام اول، رسول اسماعیلی از  ایوان مقام دوم و محمدرضا جمشاهی از ملکشاهی مقام سوم را از آن خود کرد. در بخش جوانان علی رضا جمشاهی از ملکشاهی مقام اول، جلیل پور نصرالهی از ملکشاهی مقام دوم محمد علی کرمی از ایلام مقام سوم را به دست آورد....
    مصطفی پور رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، گفت: مسابقات دوو صحرانوردی قهرمانی آذربایجان غربی در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ۲۳ و ۲۴ آبان ماه به میزبانی ارومیه برگزار شد، که بعد از جمع بندی امتیازات در هر سه رده سنی تیم ارومیه با ۲۰ امتیاز منفی قهرمان شد، تیم مهاباد با ۴۵ امتیاز منفی به مقام دوم رسید و پیرانشهر با ۶۶ امتیاز منفی در جایگاه سوم ایستاد. او افزود: همچنین در مقام‌های انفرادی از تیم مهاباد رحمت استوار مقام دوم رده سنی بزرگسالان، نیما آلانی مقام چهارم رده سنی جوانان و چیا چوکلی مقام چهارم رده سنی نوجوانان را از آن خود کرد. انتهای...
    به گزارش فدراسیون ورزش‌های کارگری، این رقابت‌ها در ۱۵ ماده دو و میدانی، پرش‌ها و پرتاب‌ها برگزار شد و در نهایت تیم قزوین با کسب ۳۸ امتیاز مقام اول را به دست آورد و تیم‌های لرستان و بوشهر هر یک به ترتیب با ۳۶ و ۳۱ امتیاز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند. نتایج به دست آمده در مواد برگزار شده به شرح زیر است: - پنج هزار  متر پیاده روی نفر اول: ابراهیم رحیمیان از استان تهران نفر دوم: محمود آرین نژاد از استان مرکزی نفر سوم: علیرضا فرزان پور از استان مرکزی - دوی ۱۰۰ متر نفر اول: سجاد زارعی از استان لرستان نفر دوم: علی غلام شاهی از استان خراسان رضوی نفر سوم: مسعود بهرامی...
    قایقران کشورمان به مقام دوم رقابت‌های پارا کانوی آزمایشی پارالمپیک دست یافت. ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶ ورزشی رشته های ورزشی نظرات - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، با برگزاری مسابقه فینال کلاس KL3 بانوان مسابقات پارا کانوی آزمایشی پارالمپیک در ژاپن، شهلا بهروزی‌راد به مقام دوم رسید و صاحب مدال نقره شد.قایقرانی آب‌های آرام و پاراکانوی آزمایشی المپیک| مجللی از رسیدن به فینال بازماند  انتهای پیام/ R1351/P/S3,32,33/CT12 واژه های کاربردی مرتبط پارالمپیک 2020 توکیو قایقرانی
    به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون اسکی، در روز دوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس، در بخش بانوان ثمین داوری به مقام هشتم رسید. در این رقابت‌ها چیساکی مائدا از ژاپن همچون روز نخست در جایگاه اول قرار گرفت و ژاکلین گرلاخ از اتریش دوم شد. یوکیو شینتانی دیگر اسکی باز ژاپنی عنوان سوم را بدست آورد. در بخش مردان نیز سید مرتضی جعفری و مهدی سولقانی موفق به اتمام مسابقه خود نشدند. در این رقابت‌ها استفان پورتمان از سوئیس عنوان نخست را کسب کرد، مارتین بارتاک از جمهوری چک دوم شد و ادواردو فرائو از ایتالیا مقام سوم را کسب کرد. انتهای پیام/ نتایج روز دوم رقابت‌های اسکی روی چمن...
    ‍ امیررضا آشورماهانی، رئیس هیئت اسکیت استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات انتخابی تیم اسکیت ‌سرعت دختران استان کرمان در محل پیست اسکیت پارک جنگلی کرمان با حضور متولدان سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ برگزار شد تا نفرات برتر بر اساس اعلام کمیته فنی تعیین و معرفی شوند. وی به نتایح این رقابت ها اشاره کرد و افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد: رده‌سنی‌۱۳۸۲ ماده ۳۰۰ متر مقام اول: مبینا ملک پور مقام دوم: سارا محمدی مقام سوم: شراره السادات رضوی ماده ۱۰۰۰ متر مقام اول: مبینا ملک پور مقام دوم: سارا محمدی مقام سوم: شراره السادات رضوی  رده‌سنی۱۳۸۳ ماده ۳۰۰ متر مقام اول: یاسمن پایندان مقام دوم: درسا صافی مقام...
    امیررضا آشورماهانی، رئیس هیئت اسکیت استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات انتخابی تیم‌های اسکیت ‌فری‌ استایل آقایان‌ و بانوان استان کرمان در ۲ رده سنی زیر ۱۲ و بالای ۱۲ سال در محل پیست اسکیت پارک جنگلی کرمان برگزار شد تا نفرات برتر بر اساس اعلام کمیته فنی تعیین و معرفی شوند. وی افزود: در پایان نتایج زیر حاصل شد: بخش آقایان مقام اول: متین مبصرفرد مقام دوم: امیرمحمد شمس الدین سعید مقام سوم: حمید تاج الدینی بخش بانوان زیر ۱۲ سال مقام اول: ستایش عبدالهی مقام دوم: روشا سلطانی مقام سوم: آنیتا احمدی بخش بانوان بالای ۱۲ سال مقام اول: عالیه مقدم زاده مقام دوم: نیلوفر سام نژاد مقام...
    خبرگزاری میزان- شاهین لرپری زنگنه در مسابقات شطرنج استادی اوربیس صربستان به عنوان دومی بسنده کرد. تاریخ انتشار: 16:09 - 29 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۴۷۳۷ به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شاهین لرپری‌زنگنه هفتمین شطرنجباز ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانی، در دور نهم و پایانی مسابقات استادی اوربیس صربستان مقابل حریفی از صربستان شکست خورد. لرپری‌زنگنه با ریتینگ ۲۴۹۴ و با کسب ۶ امتیاز و ۱.۸ افزایش ریتینگ به عنوان دومی این مسابقات اکتفا کرد. ژیونگ‌جین پنگ از چین با ۷ امتیاز اول و دراگان از مونته‌نگرو با ۶ امتیاز سوم شد.انتهای پیام/
    به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مسابقات چند جانبه موتورسواری سرعت روز جمعه 28 تیرماه در پیست مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار شد. در این دوره از مسابقات، ٢٦ موتورسوار از استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، تهران، گلستان و مازندران در مسابقه چند جانبه موتور سرعت در کلاس های ١٢٥، ٦٠٠، ١٠٠٠ سی سی، مینی جی پی و استریت با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان این مسابقات در کلاس ١٢٥سی. سی، سیدحسن برومند از خراسان رضوی بر سکوی نخست ایستاد و یاسین سینه سپر و ابراهیم کلبادی از مازندران دوم و سوم شدند. در کلاس ۶۰۰ سی. سی نیز مهدی نعیمی، امیرحسین علیشاهی و سید سعید برومند از خراسان رضوی به ترتیب مقام‌های برتر را از آن خود کردند....
    به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در این مسابقات که در شهر مشهد برگزار شد، تیم تهران الف با ۲۹ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد، تیم‌های آذربایجان غربی با ۲۳ و زنجان با ۲۰ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و جام اخلاق هم به تیم خراسان رضوی اهدا شد. اسامی نفرات برتر هر کلاس به شرح زیر است: BC1: مقام اول: امیرحسین بنایی (تهران الف) مقام دوم: میلاد امینی (مازندران) مقام سوم: برهان کوهکن (تهران الف) BC2: مقام اول: میلاد بقائی (آذربایجان غربی) مقام دوم: فرشید داغستاتی (آذربایجان غربی) مقام سوم: موسی رئوفیان (خراسان رضوی) BC3: مقام اول: حسین جعفری (تهران الف) مقام دوم: امیرحسین میرزامحمدی (آذربایجان غربی) مقام سوم: علیرضا عنصرودی...
    امیر رضاپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها با حضور ۴۰۰ کشتی‌گیر از ۱۷ شهر آذربایجان غربی در اوزان مختلف به مدت سه روز در سالن ورزشی ۲ هزار نفری شهدای ۱۷ شهریور میاندوآب برگزار شد. وی افزود: در رشته فرنگی و در مجموع تیمی رده سنی خردسالان تیم میاندوآب با کسب ۱۵۷ امتیاز به مقام اول رسید و تیم‌های خوی و بوکان با ۱۵۲ و ۱۴۵ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. وی گفت: در رده سنی نونهالان نیز تیم میاندوآب با ۱۵۰ امتیاز اول شد و تیم‌های بوکان و سلماس با ۱۳۲ و ۱۱۹ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: در رشته آزاد...
    به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بوچیا مردان در شهر مشهد برگزار شد و تیم تهران الف با ۲۹ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم آذربایجان غربی با ۲۳ امتیاز و تیم زنجان با ۲۰ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و جام اخلاق به تیم خراسان رضوی اهدا شد. نفرات برتر در هر کلاس به شرح زیر است: BC1: مقام اول: امیرحسین بنایی (تهران الف) مقام دوم: میلاد امینی (مازندران) مقام سوم: برهان کوهکن (تهران الف)   BC2: مقام اول: میلاد بقائی (آذربایجان غربی) مقام دوم: فرشید داغستاتی (آذربایجان غربی) مقام سوم: موسی رئوفیان (خراسان رضوی)   BC3: مقام اول: حسین...
    دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور بوچیا مردان با معرفی تیم‌‌ها و نفرات برتر به پایان رسید. ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴ ورزشی رشته های ورزشی نظرات - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بوچیا مردان در شهر مشهد برگزار شد و تیم تهران الف با 29 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم آذربایجان غربی با 23 امتیاز و تیم زنجان با 20 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. جام اخلاق به تیم خراسان رضوی اهدا شد. نفرات برتر در هر کلاس به شرح زیر است: BC1: مقام اول: امیرحسین بنایی (تهران الف) مقام دوم: میلاد امینی (مازندران)...
    خبرگزاری میزان- دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور بوچیا مردان با معرفی تیم‌‌ها و نفرات برتر به پایان رسید. تاریخ انتشار: 10:16 - 20 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۲۳۹۹ به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور بوچیا مردان در شهر مشهد برگزار شد و تیم تهران الف با ۲۹ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم آذربایجان غربی با ۲۳ امتیاز و تیم زنجان با ۲۰ امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و جام اخلاق به تیم خراسان رضوی اهدا شد. نفرات برتر در هر کلاس به شرح زیر است:BC۱: مقام اول: امیرحسین بنایی (تهران الف)مقام دوم: میلاد امینی (مازندران)مقام...
    به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، روز گذشته با حضور کیوان مرادیان مدیرکل توسعه منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی، کمال جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، حسین منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، صالحی رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، رئیس و هیأت رئیسه واحد قائم شهر، مسئولان کشتی استان، داوران، مربیان و سرپرست تیم ها نفرات برتر مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی مشخص و تجلیل شدند. به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای جام ولایت یاد بود شهید مدافع حرم شهرستان قائم شهر شهید محمد بلباسی در سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور 13 تیم و 90 ورزشکار از دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران، کرمان، تهران مرکز،...
    مسابقات قهرمانی کاتای کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم قم با کسب ۳ مدال طلا و یک نقره روی سکوی قهرمانی ایستاد. مازندران با ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام دوم رسید و اصفهان با ۲ مدال طلا و ۲ برنز مقام سوم را از آن خود کرد. نتایج انفرادی به شرح ذیل است: رده سنی زیر ۳۵ سال / ناگه نوکاتا: مقام اول: محمدجواد بشارتی نیا و محسن قاسملو از قم الف مقام دوم: محمد نوروزی و علی نوروزی از همدان ب مقام سوم: علی خسروی و امیررضا احمدی فرد از قم ب کیمه نوکاتا: مقام اول: سیدعلی میرسپاسی و محمد احسن از قم الف مقام دوم: حسین پناهنده و فرزاد...
    به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مسابقات تکواندو بانوان در رده سنی نونهالان و با حضور 140 ورزشکار در دو شب برگزار شد که 40 نفر از آنها به مدال و رتبه های اول تا سوم دست پیدا کردند. نایب رییس بانوان هیأت تکواندو استان اصفهان درخصوص برگزاری مسابقات جام بانوی قدسیان اظهار داشت: تعامل بین معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با هیأت تکواندو استان اصفهان باعث شد تا بتوانیم از فضای موجودی که در اختیار شهرداری است و پتانسیل هایی که ما داریم برای ارتقای سطح تکواندو استان استفاده کنیم. زهرا رفیعی ادامه داد: سطح مسابقات کمتر از مسابقات کشوری نبود و بچه های ما برای انتخابی لیگ استان در حال فعالیت هستند...
    بیست و ششمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی عشایر قره‌قیه با معرفی نفرات برتر در ۳ بخش به کار خود پایان داد. ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹ استانها آذربایجان شرقی نظرات - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، بیست و ششمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی عشایر قره‌قیه (هارنا) از صبح امروز (جمعه) آغاز و با برگزاری مسابقات در 3 بخش پیگیری شد. در بخش دو صحرایی، پویا رضوان، محمد رضایی، روح الله تقوی، حسین سیفی و علی زینالی به ترتیب مقام های اول تا پنجم را کسب کردند. در سوارکاری بانوان، قهرمان دوره‌های گذشته نتوانست خود را به خط پایان برساند و روی سکو نرفت. در این بخش نتایج زیر به دست آمد: مقام اول:...
    دانشجوی دانشگاه فرهنگیان بوشهر توانست در نهمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران موفق به کسب مقام دوم شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ دانشجوی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر مقام دوم جشنواره کشوری سعدی را کسب نماید. اسماء سنجری دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر توانست با اجرای خوب خود در نهمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با عنوان "جشنواره سعدی" موفق به کسب مقام دوم این جشنواره شود. وی دانشجومعلم دبیری الهیات و معارف اسلامی و مجری توانمند استان کرمان است به واسطه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان بوشهر، مجری گری همایش های مختلف استانی و ملی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر را...
    به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون نجات غریق و غواصی، از صبح امروز چهارمین و آخرین مرحله از سومین دوره رقابت‌های نجات غریق باشگاه‌های کشور در بخش (استخری) و به میزبانی استخر دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد. این مرحله از رقابت‌ها با حضور ١٠ تیم باشگاهی از سراسر کشور و در ٦ ماده برگزار شد که در پایان نتایج زیر بدست آمد: ٢٠٠متر شنا با مانع مقام اول: سعید آشتیانی ارمغان مشهد مقام دوم: سهیل آشتیانی ارمغان مشهد مقام سوم: احسان شفائیان دانشگاه آزاد ٥٠*٤متر ترکیبی مقام اول: نیروی زمینی مقام دوم: ارمغان مشهد مقام سوم: دانشگاه آزاد ١٠٠مترحمل آدمک با فین غواصی مقام اول: پوریا مالدار قصری دانشگاه آزاد مقام دوم: امین شایسته نیروی...
    به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ ساسان معین افزود: محمود باقرنژاد و حسین بینائیان از جوانان تیرانداز هیات جانبازان و معلولان دامغان در رشته تپانچه بادی، بر سکوی اول و دوم این مسابقه ها قرار گرفتند. سرپرست اداره ورزش و جوانان دامغان گفت: رقابت های آزاد تیراندازی کشور که در آن تیراندازان جانباز و معلول از سراسر کشور نیز حضور داشتند در روزهای 25 و 26 بهمن 97 در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. معین ادامه داد: پارسا و محمود بشیری از هیات تیراندازی و محمود باقرنژاد و حسین بینائیان از معلولان دامغان در این مسابقات حضور داشتند که پارسا و محمود بشیری از رسیدن به مقام بازماندند. سرپرست اداره ورزش و جوانان دامغان تصریح کرد: در این مسابقات بیش...
    آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پیامی را صادر کردند. به گزارش عصرایران، متن این بیانیه با عنوان «گام دوم انقلاب» به نقل از سایت اینترنتی دفتر مقام معظم رهبری به این شرح است: بسم الله الرّحمن الرّحیمالحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله‌ الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین. از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به پا خاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین...
    به گزارش برنا آذربایجان غربی، دومین دوره مسابقات ژیمناستیک برای همه در کرمان برگزار شد. در این مسابقات که با حضور 11 تیم از 8 استان برگزار شد، تیم‌ عطریات افشار ارومیه به مقام دوم رسید و تیم سولدوز نقده دیگر نماینده استان نیز به مقام سوم دست یافت. در دومین دوره مسابقات ژیمناستیک برای همه قهرمانی کشور  ۱۱ تیم از ۸ استان کرمان ، اصفهان ، فارس ، مازندران ، آذربایجان غربی، سمنان،آذربایجان شرقی و تهران حضور داشتند.   خبرنگار: سینا پسران افشاریان
    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان مازندران با شرکت 172 کشتی گیر از 27 شهرستان جمعه به میزبانی شهرستان قائمشهر برگزار و در شهرستان آمل با 146 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و شهرستان های بابل و نوشهر به ترتیب با 143 و 115 امتیاز دوم و سوم شدند. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:    45 کیلوگرم:  مقام اول: رضا یعقوبی(قائمشهر A) مقام دوم: علیرضا مهدی زاده(بابل) مقام سوم مشترک: منصور ده مرده(نکا)- مهدی والی زاده(فریدونکنار)    48 کیلوگرم: مقام اول: اسماعیل کریمی(بابل) مقام دوم: نیما خواجوند(نوشهر) مقام سوم مشترک: محمدحسین عباسی(آمل)- پارسا اسحق کرمی(سهمیه رستم کلا)   51 کیلوگرم: مقام اول: احمد نجفی(آمل) مقام دوم: محمد اسکندری(بابل) مقام...
    به گزارش خبرنگار ایرنا در آخرین روز از پاییز و زیر بارش باران هفته چهارم کورس پاییزه گنبد با رقابت60 اسب در 7 دور برگزار شد.در دور اول اسب های بیشتر از 3 سال نژاد ترکمن با هم رقابت کردند که در پایان اسب سارینا خرقان اول شد و جواهر میر و ملایم بترتیب دوم و سوم شدند.دور دوم این هفته مخصوص اسب های دوخون 2 ساله بود که در نهایت تانیلان قهرمان شد و پس از او زیبای بندر و راک بوی مقام های دوم و سوم را کسب کردند.اسب های دوخون بیش از سه سال هندیکاپ کلاس 3 در دور سوم وارد میدان شدند که طی یک رقابت تنگاتنگ عروس بندر مقام اول را به خود اختصاص داد...
    شیراز-ایرنا- چهارعنوان برتر نخستین دوره جشنواره استانی و کشوری ابوذر به خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز فارس رسید. به گزارش خبرنگارایرنا، مراسم اختتامیه اولین جشنواره رسانه ای ابوذر پنجشنبه با تقدیر از برگزیدگان در بخش های مختلف برگزار شد که یک مقام نخست در رشته گزارش، دو مقام اول و دوم در بخش خبر و یک عنوان رسانه برتر، رهاورد خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس از این آیین بود. در بخش کشوری اولین جشنواره رسانه ای ابوذر در حوزه گزارش محمدامین افشارپور از خبرگزاری ایرنا مرکز فارس با عنوان «چند می گیری تصادف کنی» موفق به کسب مقام نخست شد. در این بخش سیده نصرت شجاعی از خبرگزاری صدا و سیما با گزارشی با عنوان درآمد کثیف قاچاقچیان...
    روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد که نایب رئیس دوم «گروه ٢٤» کشورهای در حال توسعه به ایران رسید.به گزارش صدای ایران از روابط عمومی بانک مرکزی، با توجه به فرارسیدن نوبت ایران برای عهده دار شدن سمت نایب رئیس دوم «گروه ٢٤» کشورهای در حال توسعه، بانک مرکزی به نمایندگی از کشورمان در دو سال آتی به ترتیب مسئولیت نایب رئیس اول و رئیس گروه ٢٤ را برعهده می گیرد.«در این زمینه، کارگروهی متشکل از کارشناسان بخش اقتصادی و ارزی بانک مرکزی تشکیل شده است.»گروه ٢٤ با سابقه طولانی، از وزیران دارایی و رئیسان بانک های مرکزی ٢٨ کشور در حال توسعه سه منطقه آفریقا، آسیا و کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب تشکیل شده است؛ همچنین سازکار طراحی شده...
    ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:دومین دوره مسابقات دوگانه قهرمانی کشور آقایان به میزبانی استان البرز برگزار شد و نفرات برتر مشخص و معرفی شدند. به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش سه‌گانه، دومين دوره مسابقات دوگانه قهرماني كشور آقايان با شركت 103 ورزشكار از 19 استان كشور به ميزباني استان البرز و شهر جديد هشتگرد در سه رده سني جوانان، اميد و بزرگسالان و در دو بخش تيمي و انفرادي برگزار شد. در اين دوره از مسابقات و در رده سني بزرگسالان كه با شركت 39 ورزشكار از 16 استان به انجام رسيد، در بخش انفرادي سيد محمد حسيني از استان گلستان با زمان 52:13 به مقام قهرماني دست يافت و منصور عبدي از كردستان با زمان 52:29 و رحيم...
    در این رقابت امیر مرادی در حالی مسابقه را آغاز کرد که در کنار خود، دوندگان عراق، قطر، ژاپن، بحرین، هند، کره جنوبی، قرقیزستان و چین را می‌دید. سه کشور هند، قطر و بحرین با دو نماینده در این مسابقه شرکت کرده بودند. مرادی که بهترین رکوردش ۳:۴۶:۹۳ دقیقه بود، در حالی مسابقه را آغاز کرد که در ابتدای مسابقه در رده سوم دوندگان قرار گرفت. مرادی در فاصله دو دور مانده به مسابقه چهارمین دونده مسابقه بود. مرادی در فاصله یک دور مانده به پایان، خود را به رتبه سوم رساند. او در دور آخر شتاب گرفت و نماینده چین را پشت سر گذاشت تا بعد از جینسون جانسون هندی نایب قهرمان مسابقه شود. مرادی با زمان ۳:۴۵:۶۲ دقیقه...
    در ادامه بازی های آسیایی جاکارتا، تیم ملی ژیمناستیک مردان ایران، به رده هشتم بازی های آسیایی جاکارتا رسید. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم ملی ژیمناستیک مردان ایران، به رده هشتم بازی های آسیایی جاکارتا رسید. تیم ملی ژیمناستیک ایران در مرحله نهایی بازی های مردان، توانست با کسب ۱۶۴٫۲۵۰ امتیاز به مقام هشتم بازی های آسیایی جاکارتا دست یابد. تیم مردان ایران روز گذشته به فینال آمده بود و در این رشته، چین به مدال طلا رسید و ژاپن و کره جنوبی نیز، دوم و سوم شدند.
    به گزارش خبرگزاری بسیج، کتاب «بایسته های تبلیغ از منظر مقام معظم رهبری» با تدوین احسان بابایی از سوی دفتر نشر معارف به چاپ دوم رسید.    در  کتاب «بایسته های تبلیغ از منظر مقام معظم رهبری» تلاش شده است تا دیدگاه های رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی حضرت آیت ‏الله خامنه ای ـ که خود از سرآمدان و الگوهای تبلیغ دینی در شکل و محتوا محسوب می ‏گردد ـ در زمینه بایسته های تبلیغ ارائه شود. سرفصل های مهم توصیه های ایشان خطاب به مبلغین دینی عبارت است از: اهمیت و جایگاه تبلیغ، شرایط مبلغ مانند خودسازی و رشد اخلاقی و علمی، بایسته های تبلیغ، محیط های تبلیغی مختلف مانند مسجد، دانشگاه، امامت جمعه، محیط نظامی، محیط رسانه ای و مجالس عزای...
    با به صدا درآمدن سوت پایان داور شایسته کشورمان، بلژیک صاحب رده سوم جام جهانی ۲۰۱۸ شد. ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲ ورزشی فوتبال جهان جام جهانی ۲۰۱۸ نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 روسیه امروز (شنبه) از ساعت 18:30 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پترزبورگ تیم‌های ملی انگلیس و بلژیک با قضاوت علیرضا فغانی، داور شایسته کشورمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر بلژیک و مقام سوم این تیم به پایان رسید.  نیمه اول در این بازی که تکرار مصاف دو تیم در دور سوم مرحله گروهی بود، بلژیکی‌ها بازی بهتر و هجومی‌تر ارائه کردند و میل بیشتری برای کسب عنوان سومی رقابت‌ها نشان دادند. شروع بهتر...
    به گزارش وانانیوز،  به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین، در دومین روز از رقابت های تورنمنت بین المللی دوومیدانی تونس، نمایندگان کشورمان در بخش معلولین،  به  ۱۲  نشان رنگارنگ (۸ طلا، ۲ نقره، ۲ برنز) دست یافتند.این مسابقات از اول تیر ماه به میزبانی تونس آغاز شده است و تا روز دوشنبه، ادامه خواهد داشت. کاروان اعزامی ایران در دو بخش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان در این مسابقات شرکت کرده که نتایج بخش جانبازان و معلولین به شرح زیر اعلام شده است:     بتول جهانگیری، کلاس F33/34، پرتاب نیزه، رکورد ۹ متر و هشت سانتی متر، مقام سوم     فرهاد کهریزی، کلاس F36 ، دو ۲۰۰ متر، رکورد ۲۶ ثانیه و ۳۲...
    به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی کشتی فرهنگی بزرگسالان ناشنوایان کشور، در پایان پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی در ولادیمیر روسیه، با کسب ۳ مدال نقره و ۴ مدال برنز پس از تیم های روسیه و ترکیه بر سکوی سوم ایستاد. مهدی بخش کشتی گیر تبریزی در وزن ۶۳ کیلوگرم، کشتی گیر ترکیه ای را با ضربه فنی شکست داد و در فینال نیز مقابل حریف روسیه ای شکست خورد و به مدال نقره دست یافت. مهدی صدری دیگر کشتی گیر تبریزی نیز در وزن ۶۰ کیلوگرم، در اولین حضور خود در رقابت ‌های بین المللی، برابر حریف ارمنستانی با ضربه فنی مغلوب شد و به مقام پنجم رسید. تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان کشورمان دوره گذشته عنوان پنجم...
    رقابت های مچ اندازی جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان و بانوی قدسیان باحضور ۱۸۹ شرکت کننده طی سه شب متوالی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، رییس اداره محلات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهراری اصفهان گفت : پس از سپری شدن شب های پرفضیلت قدر و وقفه چند روزه بین مسابقات، شاهد برگزاری مسابقات مچ اندازی، هندبال، بدمینتون ، شطرنج و بولینگ هستیم که ورزشکاران زیادی از این مسابقات استقبال کردند. محسن رویگری از حضور ۱۸۹ ورزشکار بانو و آقا در رقابت های مچ اندازی جشنواره مولای عرشیان و بانوی قدسیان خبر داد و گفت : در بخش آقایان ۱۰۹ ورزشکار و بانوان ۸۰ ورزشکار در دو رده راست دست و چپ دست طی...
    ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ مرحله پنجم رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس به میزبانی شهر «اسلو» نروژ برگزار شد.«احسان حدادی» در ماده پرتاب دیسک با رکورد 67.55 به مقام دومی رسید تا روند خود ماه های اخیر خود را تداوم بخشد.وی در پرتاب اول رکورد 65.41، پرتاب دوم 67.55، پرتاب سوم 65.75، پرتاب چهارم 66.17 متر را ثبت کرد که پرتاب‌های پنجم و ششم او خطا شد.در این رقابت‌ها 10 پرتابگر حضور داشتند که «اندریوس گودیوس» جامائیکایی با رکورد 69.04 متر قهرمان شد. «دنیل استال» از سوئد نیز با رکورد 67.04 متر به مقام سومی دست یافت.
    پرتاب گر تیم ملی کشورمان در رقابت های جهانی به مقام دوم دست یافت. طرفداری- احسان حدادی، پرتاب گر تیم ملی ایران در پنجمین مرحله از لیگ دو و میدانی الماس که در شهر اسلو نروژ برگزار شد توانست با رکورد 67.55 متر به مقام نایب قهرمانی دست یافت. پنجمین مرحله از لیگ دوومیدانی الماس پنجشنبه شب در شهر اسلو نروژ برگزار شد که در پرتاب دیسک این رقابت‌ها احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا به مقام دوم دست یافت. به نقل از فارس، حدادی در این رقابت‌ها در بهترین پرتاب خود رکورد 67.55 متر را ثبت کرد و بعد از اندریوس گودزیوس از لیتوانی با رکورد 69.04 متر در جایگاه دوم ایستاد. ملی پوش دوومیدانی کشورمان مسابقه خود را...
    ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:بانوان، استان‌های تهران، البرز و فارس در پایان دو روز برگزاری چهاردهمین دوره رقابت‌های نجات غریق قهرمانی کشور، عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، در این رقابت‌ها که به میزبانی جزیره کیش برگزار شد، در بخش ساحلی و در رشته ۹۰ متر سرعت در ساحل، فائزه نسایی از استان خراسان رضوی به عنوان نخست رسید، الهام کاکلی از استان البرز دوم شد و شیرین سالاری از استان هرمزگان جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. در رشته ۴ در ۹۰ متر سرعت در ساحل امدادی، تیم استان بوشهر به مقام نخست دست یافت، تیم خراسان رضوی دوم شد و تیم هرمزگان عنوان سوم...
    به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،    سه ملی پوش کشورمان در فینال تورنمنت قزاقستان به مصاف حریفان خود رفتند که امید احمدی صفا در وزن ۴۹ کیلو با شکست بوکسور قزاق به مدال طلا رسید. سجاد کاظم زاده و شاهین موسوی بترتیب بعد از باخت به کشورهای قزاقستان و روسیه به مدال نقره دست یافتند. در این رقابتها تیم ملی بوکس کشورمان با کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره به مقام دوم تیمی دست یافت . علی مظاهری مربی  کرمانشاهی تیم ملی بوکس کشورمان را در این رقابت ها  همراهی کرد. انتهای پیام/ز تیم ملی بوکس ایران به مقام دوم مسابقات بین المللی قزاقستان رسید
    فصل هفدهم رقابتهای لیگ برتر درحالی به پایان رسید که در نیم فصل دوم تیم ذوب آهن عنوان نخست را در جدول به خود اختصاص داد. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل نخست متحول شد و در بین تیم های حاضر در لیگ برتر بهترین نتایج ممکن را گرفت. ذوب آهن که در پایان نیم فصل نخست تنها ۱۹ امتیاز گرفته بود و در رده دهم جدول حضور داشت، در نیم فصل دوم موفق شد ۳۶ امتیاز گرفته تا در مجموع با ۵۵ امتیاز در رده دوم جدول قرار بگیرد.  شاگردان امیر قلعه نویی در نیم فصل دوم با ۱۱ پیروزی، ۳ مساوی، یک شکست، ۲۵ گل زده و...
    ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:مسابقات پرش با اسب جام پدیده‌سازان بعد از سه روز رقابت سوارکاران به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی، این مسابقه در سه روز از 16 الی 18 اسفند ماه به طول انجامید که باشگاه سوارکاری آزمون این مسابقات را میزبانی می‌کرد. نتایج سه روز مسابقه به شرح ذیل است: رده نونهالان مقام اول: کارن معصومی مقام دوم: محمدحسین عقیقی مقام سوم: ایلیا معنوی مقام چهارم: یلدا اصل زعیم مقام پنجم: رادین شادمان مقام ششم: عرفان شیخ مقام هفتم: کوروش اسماعیلی مقام هشتم: یزدان ملاافضل مقام نهم: امید انتظاری مقام دهم: ایلیا علی‌محمدی رده نوجوانان مقام اول: نیوشا نجفی مقام دوم: پوریا زنجانی مقام سوم: سام معصومی رده جوانان b1 مقام اول: سعید کلانتری مقام...
    خبرگزاري آريا - زنجان - ايرنا - هجدهمين رقابت هاي سنگنوردي انتخابي تيم ملي مردان ايران در زنجان که به مناسبت گراميداشت دهه مبارک فجر برگزار شد، يکشنبه شب /29 بهمن جاري/ با معرفي سنگنوردان برتر به پايان رسيد. به گزارش ايرنا، اين رقابت ها در رده سني آزاد و رشته هاي سرعت، سرطناب (ليد)، بولدرينگ و ترکيبي (Combined) از 26 تا 29 بهمن جاري در سالن اختصاصي سنگنوردي و سالن 6 هزار نفري امام خميني (ره) واقع در مجموعه ورزشي انقلاب زنجان، برگزار شد. بخش `ترکيبي` مسابقات سنگنوردي امروز /شنبه 29 بهمن/ در سالن اختصاصي سنگنوردي زنجان برگزار شد که در پايان نتايج زير حاصل شد. **گروه سني نوجوانان B مقام اول: سيدرضا تقي پور از خراسان رضوي مقام...
    به گزارش ایسکانیوز ، تیم پتروشیمی بندر امام در سومین بازی از دیدارهای رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال مقابل پالایش نفت آبادان با نتیجه 106 بر 102 به پیروزی رسید و مقام سوم لیگ را به خود اختصاص داد. نتایج کوارترهای این بازی 21 بر 31، 33 بر 21، 25 بر 23 و 27 بر 27 بود. در این بازی دومینیک جونز با 40 امتیاز، 11 ریباند و 14 پاس گل، ستاره زمین و تیم پتروشیمی بود. گانی لاوال 24 امتیاز و 13 ریباند و نوید نیکتاش 21 امتیاز دیگر برای پترشیمی کسب کردند. استیون برت 21، محمد جمشیدی 23 و مهدی اسماعیلی 16 امتیاز و 13 ریباند برای نفت به دست آوردند. بازی‌های اول و دوم با نتیجه 88 بر...
    تیم پتروشیمی بندر امام با غلبه بر نفت آبادان به مقام سوم فصل ۱۳۹۶ لیگ برتر بسکتبال رسید. ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲ ورزشی توپ و تور نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پتروشیمی بندر امام در سومین بازی از دیدارهای رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال مقابل پالایش نفت آبادان با نتیجه 106 بر 102 به پیروزی رسید و مقام سوم لیگ را به خود اختصاص داد. نتایج کوارترهای این بازی 21 بر 31، 33 بر 21، 25 بر 23 و 27 بر 27 بود. در این بازی دومینیک جونز با 40 امتیاز، 11 ریباند و 14 پاس گل، ستاره زمین و تیم پتروشیمی بود. گانی لاوال 24 امتیاز و 13 ریباند و نوید نیکتاش 21 امتیاز دیگر برای پترشیمی...
    تیم ملی دوچرخه سواری ایران در ماده تایم تریل تیمی رقابتهای قهرمانی آسیا به مقام دوم رسید. به گزارش قدس آنلاین، در نخستین روز از مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا که در میانمار در حال‌ برگزاری است، تیم ایران در ماده تایم تریل تیمی رکاب زد که در پایان مقام دوم را کسب کرد. برای ایران اروین گودرزی، میرصمد پورسیدی، محمد رجبلو، مهدی سهرابی، بهنام آرین و محمد چایچی رکاب زدند. نتایج به شرح زیر است: 1- ژاپن با زمان 1 ساعت و 23 دقیقه و 15 ثانیه 2-ایران با زمان 1 ساعت و 23 دقیقه و 41 ثانیه 3- هنگ کنگ با زمان 1 ساعت و 24 دقیقه و 14 ثانیه
    پنجمین دوره لیگ آب های آرام بانوان با قهرمانی باشگاه تایدواتر به پایان رسید. طرفداری- پنجمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، جوانان قوا، هیات تهران، تایدواتر و ستارگان قوا  برگزار می شود. هفته چهارم و پایانی این رقابت ها امروز 17 بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس، قایقرانان در این هفته از رقابت ها در 5 ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد. در کایاک یکنفره 2000 متر آرزو حکیمی از تاید واتر اول شد، ساجده تبریزی و الناز شفیعیان هر دو از مقاومت در رده دوم و سوم قرار گرفتند. در کانوی یکنفره 2000 متر فاطمه کرمجانی از تاید واتر مقام اول، پریسا...
    سنندج - ایرنا - خبرنگاران ایرنا مرکز سنندج در سومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کردستان در رشته های عکس، گزارش، تیتر و خبر حائز پنج رتبه برتر شدند. به گزارش خبرنگار ایرنا، برترین های سومین جشنواره رسانه ای ابوذر روز پنجشنبه با حضور استاندار کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس استان، مدیر مسئول روزنامه جوان و رئیس بسیج رسانه کشور و استان و مدیران و اهالی رسانه و مطبوعات استان معرفی شدند.در میان 32 برگزیده سومین جشنواره رسانه ایی ابوذر مرحله استانی در کردستان پنج عنوان برگزیده و برتر به خبرنگاران و عکاس ایرنا مرکز سنندج رسید.*سید مصلح پیرخضرانیان عکاس ایرنا مرکز سنندج در بخش عکس حائز رتبه اول شد و لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی...
    به گزارش خبرنگار ایرنا، برترین های سومین جشنواره رسانه ای ابوذر روز پنجشنبه با حضور استاندار کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس استان، مدیر مسئول روزنامه جوان و رئیس بسیج رسانه کشور و استان و مدیران و اهالی رسانه و مطبوعات استان معرفی شدند.در میان 32 برگزیده سومین جشنواره رسانه ایی ابوذر مرحله استانی در کردستان پنج برگزیده خبرنگاران و عکاس ایرنا مرکز سنندج هستند.*سید مصلح پیرخضرانیان عکاس ایرنا مرکز سنندج در بخش عکس حائز رتبه اول شد و لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی را دریافت کرد.*عبدالله رحمانی خبرنگار ایرنا مرکز سنندج در بخش گزارش عنوان دوم را بدست آورد.*افسانه گلباغی و حسن حسین زاده خبرنگاران ایرنا مرکز سنندج در بخش خبر عنوان دوم مشترک را کسب کردند.*وریا کرمی...
    مسابقات والیبال آموزشگاه‌های فریدونکنار با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بصیرنیوز، مسابقات والیبال آموزشگاه‌های شهرستان فریدونکنار با معرفی تیم‌های برتر در دو مقطع متوسطه دوم و سوم امروز به پایان رسید.   در این مسابقات و در مقطع متوسطه اول تیم‌های مدرسه امام رضا، مدرسه مصطفی خمینی و مدرسه مهدیه به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست پیدا کردند.   همچنین در مقطع متوسطه دوم، تیم‌های مدرسه جابرابن حیان، مدرسه امام علی و مدرسه باقرالعلوم به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.     انتهای پیام/
    مقام دوم و تندیس طلا به همراه ۱۵۰۰ دلار جایزه نقدی دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران به شهرام رضایی، کاریکاتوریست اردبیلی رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مراسم اختتامیه  یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران در سه بخش کارتون موضوعی با موضوع ایمنی و امنیت، کارتون آزاد و کاریکاتور با موضوع افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار، سیاست مدار برگزار شد. برگزیدگان خود را شناخت و مقام دوم و تندیس طلا به همراه 1500 دلار جایزه نقدی به کاریکاتوریست اردبیلی، شهرام رضایی رسید. رضایی متولد 1357 در اردبیل، کارشناس ارشد هنر، طراح، نقاش، کارتونیست و مدرس دانشگاه است که بیش از 160 جایزه ملی و بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان را در کارنامه خود دارد. اسکار کاریکاتور از جشنواره...
    به گزارش گروه ورزشی برنا، مرحله چهارم مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور جمعه 24 آذر ماه به میزبانی شهر بافق استان یزد برگزار شد. در این دوره از مسابقات، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران با دو تیم تهران و توابع استان تهران حضور داشت که در نهایت ورزشکاران شهر تهران سکوی نخست تیمی و توابع استان تهران سکوی سوم را به دست آوردند. نتایج انفرادی نیز به شرح ذیل است: کلاس 65CC نفر اول  علیرضا احمدی نفر دوم سینا دانشگر نفر سوم امیر بیدی کلاس 85CC نفر اول محمد حسین دانشگر نفر دوم پیمان علیزاده نفر سوم پوریا ثابتی فر کلاس 250 جوانان نفر اول علی برزو زاده نفر دوم رضا نادری نفر سوم افشین سیروس کلاس 450 جوانان نفر...
    به گزارش وانانیوز،  هفته اول مسابقات قهرمانی زیر ۱۳ سال دختران در حالی به پایان رسید که ماریا وریدی از لبنان اول شد، مشکات الزهرا صفى مقام دوم را به دست آورد. فاطمه سادات زنجانی سوم، درسا چراغی  چهارم و ماندگار فرزانی هم به مقام پنجم دست یافت. سرمربی بخش دختران را شهرزاد شیخ صراف بر عهده دارد و عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی تیم دختران ایران را همراهی میکند. هفته دوم مسابقات از فردا جمعه ۲۴ آذر ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
    شهرام رضایی هنرمند کاریکاتوریست اردبیلی توانست مقام دوم مسابقه بین‌المللی کارتون "آیدین دوگان" ترکیه را به دست آورد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، در مسابقه بین‌المللی کارتون "آیدین دوگان" ترکیه که معروف به اسکار کاریکاتور است 2200 کارتون از 641 هنرمند از 63 کشور دنیا مورد بررسی و قضاوت قرار گرفت و در نهایت شهرام رضایی با اثر خود با موضوع مهاجرین جنگ موفق به کسب مقام دوم مسابقه بین‌المللی کارتون آیدین دوگان ترکیه  شد. شهرام رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: این مسابقه یکی از معتبرترین و تاثیرگزارترین رویدادهای کارتون و کاریکاتور دنیاست که جوایزش را با عنوان "اسکار" می‌شناسند و هدفم از شرکت در این رخداد بزرگ، ابراز  دغدغه آن به جامعه با نگاه هنر بود که به موفقیت...
    درخشش ورزشکار ایرانی در مسابقات MMA آذربایجان. طرفداری- در مسابقات بین المللی MMA آذربایجان،  پویا امیری ورزشکار خوزستانی این رشته به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت کرده بود که در دیدار فینال برابر حریفی از کشور میزبان شکست خورد و به مقام دوم رسید. او پیش از این بازی رقبایی از پاکستان و هند را با اقتدار شکست داده بود.
    پرسپولیس در لیگ شانزدهم در حالی قهرمان نیم فصل شد که در پایان هفته پانزدهم ۳۲ امتیاز به دست آورده بود این تیم اما امسال تا هفته سیزدهم ۳۰ امتیاز کسب کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم پرسپولیس در لیگ شانزدهم در حالی قهرمان نیم فصل شد که در پایان هفته پانزدهم ۳۲ امتیاز به دست آورده بود این تیم اما امسال تا هفته سیزدهم ۳۰ امتیاز کسب کرده است. تیم پرسپولیس دو بازی دیگر تا پایان نیم فصل پیش رو دارد. این تیم ابتدا باید با سپیدرود از هفته پانزدهم لیگ بازی کند و سپس برای انجام بازی عقب افتاده اش با صنعت نفت آبادان باید به میدان برود. بازی اول این تیم...
    ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این مسابقات که از 21 مهرماه و با شرکت 968 ورزشکار و در قالب 142 تیم ورزشی در شش رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی ،شطرنج و شنا آغاز شده بود، امروز به ایستگاه آخر رسید.در مراسم اختتامیه این مسابقات که روسای ادارات امور شعب استان های مازندران، گیلان و اصفهان و ورزشکاران شرکت کننده در آن حضور داشتند، پس از ارائه گزارشی توسط نجفی مسئول برگزاری مسابقات، لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران گفت: "هدف اصلی در این رقابت ها فقط برنده شدن و قهرمان شدن نبود، بلکه هدف اصلی آن ایجاد رفاقت، صمیمیت، نشاط و...
    اهواز - ایرنا - تیم مناطق نفتخیز جنوب در هفته دوم رقابت های لیگ برتر وزنه برداری کشور برابر حریفان خود به میدان رفت. به گزارش ایرنا رقابت های هفته دوم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور یادواره شهید مدافع حرم محسن حججی در روزهای 12، 13 و 14 مهرماه در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب در این رقابت ها با کسب 2 عنوان اولی، 3 مقام دومی، 2 مقام سومی و یک مقام چهارمی در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر وزنه برداری کشور قرار گرفت.در دسته 56 کیلوگرم محسن نکیسایی در حرکت یک ضرب 98 کیلوگرم، حرکت دوضرب 120 کیلوگرم و مجموع 218 کیلوگرم...
    خبرگزاري آريا- روز نخست هفته دوم ليگ برتر وزنه برداري باشگاههاي کشور با رقابتهاي اوزان 85 و 94 کيلوگرم به اتمام رسيد و مقام هاي نخست به ميري و مرادي رسيد.به گزارش روابط عمومي فدراسيون وزنه برداري؛ رقابتهاي هفته دوم ليگ برتر وزنه برداري بزرگسالان (يادواره شهيد مدافع حرم محسن حججي) ديروز (چهارشنبه 12 مهرماه) با رقابت همزمان وزنه برداران دسته 85 و94 کيلوگرم در تالار وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي تهران (سالن همايش ايرانيان) به اتمام رسيد. برهمين اساس در دسته 85 کيلوگرم 6 وزنه بردار و دسته 94 کيلوگرم 5 وزنه بردار به روي تخته آمدند.سهراب مرادي دارنده مدال طلاي بازي هاي المپيک 2016 ريو و عضو تيم بيمه رازي به همراه علي ميري ملي پوش دسته 85...
    به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان رقابت های پروناتریشن شنبه هفته جاری در اوکراین آغاز و روز گذشته به پایان رسید و ورزشکاران تیم سناتور که به نمایندگی از کشورمان در این رقابت ها شرکت کرده بودند در پایان به این نتایج دست یافتند. بادی كلاسيك افشين رشيد دسته اول مقام پنجم مجيد مجيدى دسته دوم قدى مقام سوم صالح حسن پور دسته دوم قدى مقام اول و اورال بادی كلاسيك پرورش اندام ميلاد نيك فرد دسته ٨٠ كيلو مقام اول احمد رضا اتاق سرايى ١٠٠ كيلو مقام اول محمد خلج دسته ١٠٠ كيلو مقام دوم افشين پريزاد دسته ١٠٠+ كيلو مقام چهارم انتهای پیام/ نتایج ورزشکاران کشورمان در رقابت های پروناتریشن رومانی
    یاسوج- رئیس هیئت ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: المپیاد ورزشی کارکنان استان در شش رشته ورزشی برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی رهامی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود:المپیاد ورزشی کارکنان دولت در شش رشته ورزشی و در جهت توسعه و ارتقای ورزش کارکنان برگزار شد. رهامی خاطرنشان کرد: این مسابقات ورزشی در رشته های طناب کشی، دارت، آمادگی جسمانی، فوتبال روی میز وتنیس روی میز در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. رئیس هیئت ورزش های همگانی استان در خصوص مسابقات و تیم های برنده این مسابقات گفت:در رشته طناب کشی تیم سازمان اتش نشانی به مقام نخست رسید و تیم مرکز بهداشت بویراحمد و بیمارستان شهید رجایی دوم و سوم شدند....
    بعد از دو روز رقابت فشرده و دیدنی نفرات و تیم‌های برتر رشته تکواندو در جشنواره شمیم خانواده در همدان معرفی شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از همدان ورز ش؛ دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم خانواده» که با حضور یک هزار و ۷۰۰ نفر از همسران و فرزندان پاسداران از سراسر کشور که به مدت 4 روز در همدان در جریان است با برگزاری مسابقات تکواندو در دو رده سنی و در اوزان مختلف در نهایت نفرات و تیم‌های برتر مشخص شدند. راضیه خدابنده لو سرپرست فنی مسابقات تکواندو در جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده در جمع خبرنگاران همدانی اظهار داشت: مسابقات تکواندو با حضور 67 نفر و در غالب 23 تیم...
    خبرگزاري آريا - تيم ملي کشتي آزاد نوجوانان ايران به مقام چهارم جهان رسيد.به گزارش "ورزش سه"، در پايان مسابقات کشتي آزاد قهرماني نوجوانان جهان، تيم ايران با 53 امتياز چهارم شد. روسيه با 73، آمريکا با 66 و آذربايجان با 61 امتياز اول، دوم و سوم شدند.اين رقابت ها که طي 3 روز در آتن يونان برگزار شد، با يک طلا، يک نقره و 3 برنز همراه بود. آزادکاران ايراني در مجموع در 10 وزن به 5 مدال رسيد. اين در حالي است که سال گذشته آزادکاران نوجوان کشورمان در مسابقات جهاني گرجستان به مقام هشتم دست پيدا کرده بودند.نتايج اعضاي تيم نوجوانان کشتي آزاد به شرح زير است:وزن 46 کيلوگرم سيد عرفان جعفريان پس از استراحت در دور...
    در نخستین جشنواره بورس و رسانه، 130 خبرنگار و نویسنده بازار سرمایه اقدام به ارسال بیش از 500 اثر کردند که پس از داوری، برترین ها معرفی شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ این جشنواره در قالب سه بخش "رسانه‌های مکتوب و دیجیتال" (روزنامه‌ها، نشریات ادواری، خبرگزاری‌ها و سایت های خبری – تحلیلی) شامل خبر، گزارش، گفت‌وگو، تیتر و یادداشت، مقاله و سرمقاله؛ "رسانه‌های دیداری و شنیداری" و "جایزه ویژه" جشنواره با موضوع «اقتصاد مقاومتی» برگزار شد. در محور دیداری و شنیداری این جشنواره، سامان کجوری از پرس تی وی در رتبه نخست قرار گرفت. جایگاه دوم به محمد رضایی و رضوان باصفا از خبرگزاری صدا و سیما اختصاص یافت و در رتبه سوم سیده مریم...
    ورزش>توپ و تور - همشهری آنلاین:سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور در شیراز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش دانش‌آموزی، در مرحله دوم این مسابقات که از 14 مرداد ماه آغاز شد، دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه اول سراسر کشور در 3 رشته توپی فوتسال، هندبال و بسکتبال، و دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم نیز در 4 رشته فوتسال، هندبال، والیبال و بسکتبال به صورت مدرسه قهرمان با هم به رقابت پرداختند. در روز پایانی این رقابت‌ها و در رشته فوتسال متوسطه اول، تیم‌های فارس و آذربایجان غربی در بازی فینال به مصاف هم رفتند که در پایان تیم فارس به برتری رسید و بر سکوی نخست ایستاد. تیم‌های البرز و کرمانشاه نیز برگزارکننده بازی...
    به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در دومین روز مسابقات قهرمانی کشور پیست ورزشکاران در رشته های دورامتیازی،تعقیبی انفرادی و کایرین به رقابت پرداختند که در پایان گنج خانلو ، ناطقی و دانشور سه مرد طلایی امروز بودند. نتایج کامل مسابقات قهرمانی کشور پیست آقایان به شرح ذیل می باشد: کایرین: مقام اول محمد دانشورخرم از استان خراسان رضوی مقام دوم علی علیعسکری از استان البرز مقام سوم احسان خادمی از استان خوزستان دورامتیازی: مقام اول محمد گنج خانلو از استان البرز مقام دوم مهدی آرمون از استان آذربایجان شرقی مقام سوم کمال رازی از استان خراسان رضوی تعقیبی انفرادی: مقام اول حسین ناطقی از استان اصفهان مقام دوم محمد گنج خانلو از استان البرز مقام سوم محمد چاییچی از...
    خبرگزاري آريا - تيم ملي کشتي آزاد جوانان ايران با کسب يک مدال نقره و سه برنز در جايگاه سوم رقابت هاي کشتي آزاد جهان در فنلاند ايستاد.به گزارش خبرگزاري آريا از روابط عمومي فدراسيون کشتي، مسابقات کشتي آزاد قهرماني جوانان جهان روزهاي 10 و 11 مردادماه در شهر تامپره کشور فنلاند برگزار شد و در پايان تيم ايران با يک مدال نقره نعيم حسن زاده در وزن 120 کيلوگرم و سه مدال برنز يونس امامي، محمد متقي نيا و احمد بذري در اوزان 60، 74 و 84 کيلوگرم و کسب 49 امتياز به عنوان سوم اين رقابت ها رسيد. تيم هاي آمريکا و روسيه نيز با کسب 68 و 67 امتياز در جايگاه هاي اول و دوم ايستادند.نتايج کشتي...
    مسابقات کشتی کوهرنگ گرامیداشت دهه کرامت با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کوهرنگ خبر، با معرفی نفرات برتر مسابقات کشتی روستایی و عشایری شهرستان کوهرنگ به پایان رسید. این مسابقات به مناسبت دهه کرامت در 7 وزن در رده های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان، جوانان با شرکت بیش از 75 نفر از کشتی گیران در سطح شهرستان باحضور برگزار گردید. در پایان به به نفرات برتر هر وزن به شرح ذیل لوح قهرمانی و مدال قهرمانی و جوایز ارزنده ای اهدا گردید. وزن 20 کیلوگرم مقام اول: امیرخسرو محمد حسینی مقام دوم: امیر صالح غیبی مقام سوم؛ محمد مهدی غیبی ...
    به گزارش وانانیوز، فینال ماده 100 متر مسابقات دوومیدانی جام کازانف عصر امروز برگزار شد که در پایان ملی پوشان کشورمان به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند. در این مسابقه رضا قاسمی با ثبت رکورد 10.58 ثانیه دوم شد و علی خدیور هم با زمان 10.59 در جایگاه سوم ایستاد. سبحان طاهرخانی نیز با رکورد 10.83 ثانیه به مقام چهارم رسید. نماینده قزاقستان در این مسابقه با رکورد 10.49 قهرمان شد.
    به گزارش خبرنگار ایرنا، در هفته پایانی این رقابت‌ها 50 راس اسب در 6 دور به مسافت یک هزار 400 متر با هم به رقابت پرداختند که در پایان به صاحبان اسب های برتر افزون بر 660 میلیون ریال جوایزی نقدی اهداء شد.در دور اول محسن یزدانفر با اسب نازبانو بیک و مالکیت محمد دهقانپور زودتر از رقبا به خط پایان رسید و قهرمان شد، امیرحسین کریمی با اسب نامدار فراشاه و محمد خوجملی با اسب معراج صدر به ترتیب دوم و سوم شدند. در دور دوم ابوالفضل دهقان با اسب پریزمتیک و مالکیت امیررضا و سید آرمین گلزاری مقام اول را به دست آورد، همچنین عبدالخالق چپرلی با اسب پیشگام و امان محمد قلرعطا با اسب مارال به ترتیب...
    حسن جمشیدی دوشنبه با اعلام این خبر به ایرنا افزود: عنوان طرح دادرس ( دانش آموز آماده در روزهای سخت) است و در هشت مرحله کنترل ارزیابی و علایم حیاتی، احیای قلبی ریوی، پانسمان، آتل بندی، اسکان اضطراری، پناه گیری و تخلیه اضطراری، اطفای حریق و حمل مصدوم برگزار می شود.وی با بیان اینکه دانش آموزان بندرخمیر مقام های برتر و کشوری این طرح را نیز در کارنامه خود دارند، اظهارکرد: با حمایت مسئولان هلال احمر شهرستان بندرخمیر جهت آموزش و تعامل خوب مدیران و معلمان به دنبال تقویت این طرح در مدارس هستیم.در پنجمین دوره المپیاد آماده طرح ملی دادرس در استان، 416 نفر از دانش آموزان مقطع هشتم متوسطه در 13 منطقه در بندرعباس باهم رقابت کردند.بیش از...
    به گزارش ایسکانیوز، با پایان 3 روز رقابت فشرده و علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، تیم های برتر مسابقات دانشجویی در لیگ های مختلف اعلام شدند. در لیگ ربات انسان نمای سایز بزرگ تیم IRC از دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی تبریز به مقام نخست رسید. در ربات های سایز کودک نیز تیم ZJUDancer از چین به مقام نخست رسید، تیم MRL-HSL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دوم شد و تیم FUmanoids - Berlin United از آلمان به عنوان سوم رسید. در ربات های سایز نوجوان هم تیم Unbounded Designers از دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان مقام نخست را کسب کرد. در لیگ ربات فوتبالیست استاندارد تیم Nao-Team HTWK از آلمان به مقام نخست رسید، تیم MRL-SPL از...
    به گزارش جام جم آنلاین از ستاد اطلاع رسانی دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2017، با پایان 3 روز رقابت فشرده و علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، تیم های برتر مسابقات دانشجویی در لیگ های مختلف اعلام شدند. در لیگ ربات انسان نمای سایز بزرگ تیم IRC از دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی تبریز به مقام نخست رسید. در ربات های سایز کودک نیز تیم ZJUDancer از چین به مقام نخست رسید، تیم MRL-HSL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دوم شد و تیم FUmanoids - Berlin United از آلمان به عنوان سوم رسید. در ربات های سایز نوجوان هم تیم Unbounded Designers از دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان مقام نخست را کسب کرد....