2024-04-23@21:03:36 GMT
۵۵۷ نتیجه - (۰.۰۶۳ ثانیه)
جدیدترینهای «توابع تهران»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هفته پایانی از هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر پومسه مردان باشگاههای کشور «جام ستارگان» امروز دوشنبه با حضور ۱۳۱ تکواندوکار در بخش انفرادی و ۳۱ تیم در بخش استاندارد و ابداعی در محل فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد و در پایان تیمهای برتر معرفی شدند. مراسم اختتامیه این رقابتها با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون، سید حسن عباسی رئیس کمیته امور استانها و مجامع، احمد لاریجانی رئیس کمیته قضائی، رضوانی، متین فر، میرزایی از پیشکسوتان تکواندو در محل فدراسیون برگزار شد. در پایان این رقابتها تیم راهیان تهران با کسب ۵۳ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد. هیأت تکواندو استان اصفهان با ۳۸ امتیاز نایب قهرمان شد و...
در هفتهی جهاد کشاورزی گروه جهادی دامپزشکی سربازان گمنام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با همکاری ادارهی دامپزشکی شهر تهران اقدام به برگزاری اردوی درمانی در منطقهی مسگر آباد از توابع تهران نمود. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در هفتهی جهاد کشاورزی گروه جهادی دامپزشکی سربازان گمنام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با همکاری ادارهی دامپزشکی شهر تهران اقدام به برگزاری اردوی درمانی در منطقهی مسگر آباد از توابع تهران نمود.در این اردو بیش از ۱۰۰۰قطعه طیور و ۱۰۰ قلاده سگ گله بطور رایگان واکسینه شدنددر بخش دام بزرگ نیز مشاورههای مختلف در زمینهی پیشگیری و درمان بیماری و همچنین آموزش جهت افزایش بهره وری گوشت و شیر به دامداران منطقه داده شدلازم به ذکر...
در پایان رقابتهای بوکس قهرمانی کشور در زاهدان تیم سیستان و بلوچستان قهرمان شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سیامین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 186 بوکسور از روز پنجشنبه - 29 اردیبهشتماه به میزبانی سیستان و بلوچستان و در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان آغاز و امروز دوشنبه – دوم خردادماه به پایان رسید. با پایان ۵ روز رقابت بوکسورهای 36 تیم از 31 استان، در نهایت تیم سیستان و بلوچستان با کسب 3 مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 29 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، بوکسورهای خوزستان با 3 طلا، 2 برنز و 24 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند و...
بوکسورهای راهیافته به مرحله نیمهنهایی رقابتهای قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، سیامین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 186 بوکسور از روز پنجشنبه 29 اردیبهشتماه بهمیزبانی سیستان و بلوچستان و در سالن امام علی(ع) شهر زاهدان آغاز شده است و تا روز دوشنبه دوم خردادماه ادامه دارد.این مسابقات در اوزان 13گانه (48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم) و در سه راند سهدقیقهای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر قوانین بینالمللی انجام میشود.دیروز (شنبه 31 اردیبهشتماه)، روز سوم این دوره از رقابتها پیگیری شد که با پایان این روز بوکسورهای راهیافته به مرحله نیمهنهایی مشخص شدند.اسامی بوکسورهای صعودکننده به نیمهنهایی بهشرح زیر است:وزن 48 کیلوگرم:محمدعمران...
با پایان سومین روز از سیامین دوره مسابقات قهرمانی کشور، بوکسورهای راهیافته به مرحله نیمهنهایی این دوره از رقابتها مشخص شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سیامین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 186 بوکسور از روز پنجشنبه - 29 اردیبهشتماه به میزبانی سیستان و بلوچستان و در "سالن امام علی (ع)" شهر زاهدان آغاز و تا روز دوشنبه – دوم خردادماه ادامه دارد. این مسابقات در اوزان 13گانه (48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم) و در سه راند سه دقیقهای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر قوانین بین المللی انجام میشود. امروز (شنبه – 31 اردیبهشتماه)، روز سوم این دوره...
در پایان روز سوم رقابتهای بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان، راه یافتگان به مرحله نیمهنهایی معرفی شدند. به گزارش ایران اکونومیست، سومین روز از رقابتهای بوکس قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی بزرگسالان) امروز (شنبه) ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد که در پایان، بوکسورهای راه یافته به مرحله نیمهنهایی مسابقات مشخص شدند. فردا و در روز چهارم مسابقات، بوکسورها برای راهیابی به فینال به مصاف یکدیگر میروند و طبق برنامه بوکسورهای راه یافته به مرحله نیمهنهایی برنز خود را قطعی کردهاند (چهارم مشترک) و دیگر مبارزات ردهبندی برگزار نمیشود. بوکسورهای صعود کننده به نیمه نهایی، فردا طبق برنامه زیر به مصاف یکدیگر خواهند رفت: وزن 48 کیلوگرم:محمدعمران سوریزائی (سیستان و بلوچستان) – آرشام حسنی (مازندران)جعفر ناصری (خوزستان) – آرتین قلیه (کردستان)وزن 51 کیلوگرم:علی...
مسابقات پومسه آزاد قهرمانی کشور که با هدف انتخابی تیم ملی است، در دو گروه آقایان و بانوان دیروز و امروز به میزبانی اصفهان برگزار شد که اصفهانیها توانستند ۱۲ مدال رنگارنگ را از آن خود کردند.این رقابتها در بخش آقایان با حضور ۹۱ پومسه رو دیروز ۲۹ اردیبهشت و در بخش بانوان با حضور ۸۰ شرکت کننده امروز ۳۰ اردیبهشت در دو بخش استاندارد و ابداعی در ردههای کمربندی مشکی دان یک به بالا در سالن شهید قورچانی به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان برگزار شد.شرح نتایج:رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سالمقام اول، مرجان سلحشوری (اصفهان)مقام دوم، ریحانه عمرانی (تهران و توابع)مقام سوم، مهسا صادقی (اصفهان)مقام سوم، مشترک مرجان تاجی (اصفهان)رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سالمقام اول، آتوسا فرهمند...
در پایان رقابتهای آزاد قهرمانی پومسه کشور در گروه بانوان، نفرات برتر مشخص و معرفی شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ رقابتهای آزاد قهرمانی پومسه کشور به منظور شناسایی برترینها جهت ورود به اردوی تیم ملی در گروه بانوان با حضور 80 پومسه رو امروز جمعه 30 اردیبهشت ماه در سالن ورزشی شهید قورچیانی به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان برگزار شد. این رقابتها در بخش استاندارد در ردههای سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال و در بخش ابداعی در رده سنی بالای 18 سال پیگیری شد و نفرات برتر...
به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از صبح دیروز (دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه) در سالن شش هزار نفری ۲۲ گولان سنندج آغاز شد و عصر امروز با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد. پس از برگزاری مرحله ی مقدماتی این مسابقات، نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: ۳۵ کیلوگرم: یاسین ملاحسنی (تهران) – عباس آقانژاد (توابع تهران) ۳۸ کیلوگرم: امیرعباس علی زاده (مازندران) – محمدامین ساقی (تهران) ۴۱ کیلوگرم: امیرحسین محمدی مقدم (لرستان) امیرحسین شعبان پور (سهمیه آزاد) ۴۴ کیلوگرم: آرین مهرعلیزاده (توابع تهران) – اهورا خاطری (مازندران) ۴۸ کیلوگرم: حسین آرین (تهران) – سام سیار (توابع تهران) ۵۲ کیلوگرم:...
با دستور رئیس دادگستری استان تهران، ویلایی که در منطقه صعبالعبور روخانه آهار از توابع شهرستان شمیرانات در حال ساخت بود، تخریب شد. به گزارش خبرگزاری برنا تهران، در پی گزارشات مردمی مبنی بر ساخت ویلا در منطقه صعبالعبور روخانه آهار توابع رودبار قصران شمیرانات، بلافاصله با پیگیریهای رئیس کل دادگستری استان تهران در دستور کار حوزه قضایی رودبار و قصران قرار گرفت و پس از انجام روال قانونی و در کمتر از ۴۸ ساعت، با حضور رئیس حوزه قضایی رودبار و قصران، این سازه غیر مجاز تخریب شد.نکته قابل توجه صعب العبور بودن موقعیت مکانی ویلای مذکور است که به گفته شاهدان و اهالی محلی، این فرد با استفاده از حیوانات و بار زدن مصالح ساختمانی و انتقال...
مسابقات بوکس انتخابی نوجوانان توابع استان تهران به میزبانی شهرستان قرچک برگزار شد و شهرری مقام سوم تیمی این رقابتها را به دست آورد. به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ تیم بوکس این شهرستان باحضور چهار بوکسور نوجوان در این مسابقات حضور یافت و در پایان مهدی دانش نعمتی و محمد ترکمان مدال طلا، پیمان محمدی مدال نقره، محمد مهرورز مدال برنز کسب کردند.براساس این گزارش در رتبه بندی تیمی نیز تیم های شهرقدس، شهریار و ری به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.همچنین در رقابت های جوانان که در روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت به میزبانی قرچک برگزار شد، بوکسورهای شهرری خوش درخشیدند و در این بخش بنیامین مرادزاده به نشان طلا، صادق صادقی به مدال...
نفرات و تیم های برتر کشتی ساحلی قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی کشور، گرامیداشت شهدای ورزشکار، در ساحل فریندونکنار استان مازندران برگزار شد. اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است: رده بندی تیمی: 1- مازندران 53 امتیاز 2- لرستان 41 امتیاز 3- توابع تهران 38 امتیاز 4- مازندران ب 37 امتیاز 5- فارس 32 امتیاز 6- البرز 31 امتیاز 7- همدان 29 امتیاز 8- گیلان 26 امتیاز 9- تهران 26 امتیاز 10- هرمزگان 25 امتیاز 11- کهگیلویه و بویراحمد 24 امتیاز 12- گلستان 16 امتیاز رده بندی انفرادی: 70 کیلوگرم: 1- غلامرضا عبداله پور (هرمزگان) 2- محمدرضا عسکرپور (فارس) 3-...
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، تیم بوکس این شهرستان باحضور چهار بوکسور نوجوان در این مسابقات حضور یافت و در پایان مهدی دانش نعمتی و محمد ترکمان مدال طلا، پیمان محمدی مدال نقره، محمد مهرورز مدال برنز کسب کردند. براساس این گزارش در رتبه بندی تیمی نیز تیم های شهرقدس، شهریار و ری به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند. همچنین در رقابت های جوانان که در روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت به میزبانی قرچک برگزار شد، بوکسورهای شهرری خوش درخشیدند و در این بخش بنیامین مرادزاده به نشان طلا، صادق صادقی به مدال نقره، ابوالفضل شعبان و نیما ابویی به نشان برنز دست یافتند. سرپرست تیم شهرری در این رقابت...
دبیر فدراسیون بوکس ایران، در اقدامی عجیب تصمیم به حذف تیم توابع استان تهران از قهرمانی کشور گرفته بود که با این تصمیم مخالفت شد. به گزارش ایران اکونومیست، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان، اواخر اردیبهشت ماه به میزبانی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار خواهد شد که دبیر فدراسیون بوکس، در اقدامی قابل توجه قصد داشت تیم توابع استان تهران را که در هر دوره به عنوان یک تیم در این رقابتها شرکت میکرد را حذف کند که این موضوع لغو شد. موضوع از این قرار بود که وقتی تصمیم بر آن شد تا محمدرضا ترمیمی دبیر فدراسیون بوکس، برنامه مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان (انتخابی تیم ملی) را اعلام کند، او تصمیم گرفت تیم تهران و توابع استان...
راند سوم مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور امروز به میزبانی بوشهر برگزار و پرونده این مسابقات در سال ۱۴۰۰ بسته شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، راند سوم مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور امروز یکشنبه بیست و دوم اسفندماه به میزبانی استان بوشهر برگزار و پرونده این مسابقات در سال ۱۴۰۰ با معرفی نفرات برتر در هر بخش بسته شد. مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، بهروزیان فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، مهدی شمسی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر، امیر ثابتیفر رئیس کمیته موتورکراس و سهند دلداده رئیس کمیته موتورریس در این مسابقات حضور داشتند. این مسابقات در شش کلاس برگزار و نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند: کلاس ۲۵۰ پیشکسوتان ۱- سیدکمال میرمحسنی ۲۵ امتیاز استان...
رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در حاشیه این مسابقات به خبرنگار مهر گفت: در فاصله یک ماه دو دوره مسابقه موتورسواری در استان بوشهر به میزبانی دشتستان و بوشهر برگزار شد. مازیار ناظمی با اشاره به آمادهسازی یکی از بهترین پیستهای موتورسواری در شهر بوشهر اضافه کرد: دور سوم مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور با حضور ۷۵ موتور سوار از ۱۵ استان در پیست ساحلی بندرگاه بوشهر برگزار شد. وی ادامه داد: در پایان رقابتها در مجموع تیمی، تیمهای تهران، بوشهر و اصفهان به ترتیب حائز رتبههای نخست تا سوم شدند. در این مسابقات در کلاس ۶۵ سی سی، آرشان کاظمی از قزوین، عرفان محبعلی از تهران و رایان عباسی از خوزستان به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند....
رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر روزهای ۲۸ لغایت ۳۰ بهمن ماه در سالن شش هزار نفری الغدیر ارومیه برگزار شد و در پایان تیم استان مازندران با ۱۵۹ امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیمهای تهران و لرستان به ترتیب با ۱۱۲ و ۱۰۱ امتیاز دوم و سوم شدند. رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۴۵ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد نوازی (خراسان رضوی) ۲- حمیدرضا رضایی (البرز) ۳- رضا گوران (سهمیه آزاد) و محمدحسین شعبانلو (همدان) ۵- حسین گودرزی (کیش) و محمدرضا ساقی (قشم) ۷- محمدرضا شهسواری (قزوین) ۸- شایان اردو (سهمیه آزاد) ۹- اهورا خاطری (مازندران) ۱۰- ابوالفضل ولایی (قم) ۴۸ کیلوگرم: ۱- امیررضا تیموری زاده (تهران) ۲- عرشیا حدادی (مازندران)...
– اخبار ورزشی –عبدالله عزیزی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با انتشار فیلمی از حاشیههای برگزاری یک مسابقه کشتی در پاکدشت اظهار داشت: مربیان کشتی تهران با علیرضا دبیر صحبت کرده و به اتفاق خواستند که مسابقات تهران و توابع از هم جدا شود. به دنبال این درخواست، مسابقات تهران و توابع از هم جدا شده و مسابقات کشتی جوانان تهران در سالن هفتتیر به انجام رسید و برگزاری رقابتهای توابع نیز به پاکدشت واگذار شد. ظاهرا بعد از مسابقهای که بین دو تیم بوستان و دارایی برگزار شده، پدر کشتیگیری که باخته، حس پدریاش گل کرده وسط تشک میآید، در ادامه نیز یکسری دیگر شاگردان مربی، به تشک آمده و سالن شلوغ میشود.وی ادامه داد:...
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان دومین مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از صبح امروز (یکشنبه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد. درپایان مسابقات روز نخست نفرات برتر پنج وزن اول مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) 2- مهدی جواهری (قم) 3- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) 4- محمدهادی شعبانی (فارس) 5- سجاد گزمه (گلستان) 6- مهیار چراخی (قم) 7- یونس عیسی بیگ لو (توابع تهران) مهدی احدی گیلان (دیسکالیفه) 63 کیلوگرم: 1- بهنام مرادی (خوزستان) 2- امید علیایی (اردبیل) 3- محمدمهدی کشتکار (فارس)...
با برگزاری مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی، نفرات برتر ۵ وزن نخست مشخص شدند. به گزارش مشرق، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد. در پایان مسابقات روز نخست نفرات برتر پنج وزن اول مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: (بین نفرات سوم مشترک، برای مشخص شدن نفر صاحب سهمیه جام تختی مسابقه برگزار شد) ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) ۲- مهدی جواهری (قم) ۳- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) ۴- محمدهادی شعبانی (فارس) ۵- سجاد گزمه (گلستان) ۶-...
رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان دومین مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، درپایان مسابقات روز نخست نفرات برتر پنج وزن اول مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: لازم به ذکر است بین نفرات سوم مشترک، برای مشخص شدن نفر صاحب سهمیه جام تختی مسابقه برگزار شد. 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) 2- مهدی جواهری (قم) 3- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) 4- محمدهادی شعبانی (فارس) 5- سجاد گزمه...
نفرات برتر ۵ وزن نخست کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان دومین مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد. بین نفرات سوم مشترک، برای مشخص شدن نفر صاحب سهمیه جام تختی مسابقه برگزار شد. درپایان مسابقات روز نخست نفرات برتر پنج وزن اول مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) 2- مهدی جواهری (قم) 3- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) 4- محمدهادی شعبانی (فارس) 5- سجاد گزمه (گلستان) 6- مهیار...
نفرات و تیمهای برتر رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور مشخص شدند. خبرگزاری میزان -طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت ۶۳۰۰ شهید استان لرستان، روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن شهید عالی پور شهرستان کوهدشت برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت. اسامی نفرات و تیمهای برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۳۸ کیلوگرم: ۱- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) ۲- علی غریبی (خوزستان) ۳- حسین ابراهیمی (تهران) و امیرحسن کوهساری (گلستان) ۵- کامین امیری (توابع تهران) و محمد خزر (مازندران) ۷- حسین قادری (قم) ۸- ابراهیم امینی (اصفهان ۹، ۹- زانا رسولی (کردستان) ۱۰- امیرعلی افغانی پور (کرمان)۴۱ کیلوگرم: ۱- مهدی میرشکار (سیستان و بلوچستان) ۲-...
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت ۶۳۰۰ شهید استان لرستان، روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن شهید «عالی پور» شهرستان کوهدشت برگزار شد. این رقابتها بعد از دو روز به پایان رسید و در این دوره از مسابقات تیم خوزستان قهرمان شد، لرستان با داشتن دو تیم در این رقابتها یک مدال طلا از مسابقات کشتی فرنگی نونهالان کشور کسب کرد و ششم شد. اسامی نفرات و تیمهای برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۳۸ کیلوگرم: ۱- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) ۲- علی غریبی (خوزستان) ۳- حسین ابراهیمی (تهران) و امیرحسن کوهساری (گلستان) ۴۱ کیلوگرم: ۱- مهدی میرشکار (سیستان و بلوچستان) ۲- حسن میرآقائی (البرز) ۳- امیرحسین کوهساری (گلستان) و امیرحسین میرزائیان...
ایسنا/لرستان خوزستان در رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان کشور به مقام قهرمانی دست یافت. نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور مشخص شدند. رقابتهای کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت ۶۳۰۰ شهید لرستان که روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن شهید عالی پور شهرستان کوهدشت برگزار شد با ثهرمانی تیم خوزستان پایان یافت. پس از تیم خوزستان، تهران با ۱۰۹ امتیاز و قم با ۹۵ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۳۸ کیلوگرم: ۱- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) ۲- علی غریبی (خوزستان) ۳- حسین ابراهیمی (تهران) و امیرحسن کوهساری (گلستان) ۵- کامین امیری (توابع تهران) و محمد خزر (مازندران)...
نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور که به میزبانی کوهدشت لرستان برگزارشد مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت 6300 شهید استان لرستان، روزهای 18 و 19 مهرماه در سالن شهید عالی پور شهرستان کوهدشت برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت. اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است: 38 کیلوگرم: 1- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) 2- علی غریبی (خوزستان) 3- حسین ابراهیمی (تهران) و امیرحسن کوهساری (گلستان) 5- کامین امیری (توابع تهران) و محمد خزر (مازندران) 7- حسین قادری (قم) 8- ابراهیم امینی (اصفهان9 9- زانا رسولی (کردستان) 10- امیرعلی افغانی پور (کرمان)...
به گزارش ایرنا از شرکت گاز استان تهران، گاز مشترکان بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری محدوده، روستاهای کوره فرنگی، زمان آباد و غنی آباد از ساعت هشت صبح دوشنبه ۲۹ شهریور ماه به مدت ۱۰ ساعت قطع خواهد شد. بر اساس این اعلام، به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز حضور مشترکان در محل الزامی است. در این اطلاعیه آمده است: در صورت نیاز، مشترکین محدوده اعلام شده می توانند با شماره تلفنهای ۱۹۴ مرکز امداد گازرسانی تهران تماس حاصل کنند. بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد. برچسبها شرکت ملی گاز ایران شرکت گاز استان...
به گزارش ایرنا از شرکت گاز استان تهران، گاز مشترکان بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری محدوده، قلعه نو، روستای طالب آباد و روستای قمی آباد از ساعت هشت صبح چهارشنبه به مدت تقریبی ۱۰ ساعت قطع خواهد شد. بر اساس این اعلام، به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز حضور مشترکان در محل الزامی است. در این اطلاعیه آمده است: در صورت نیاز، مشترکین محدوده اعلام شده می توانند با شماره تلفنهای ۱۹۴ مرکز امداد گازرسانی تهران و ۸۱۹۷۲۰۰۸ روابط عمومی شرکت گاز استان تهران تماس حاصل کنند. بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد. برچسبها شرکت گاز استان تهران شرکت ملی گاز...
خبرورزشی – با اتمام رقابتهای بزرگسالان و جمع امتیازات هر ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، تیمهایبرتر قهرمانیکشور نیز معرفی شدند. براین اساس در نوجوانان استانهای مازندران، مرکزی و گیلان الف بهترتیب با ۷۲، ۴۳ و ۴۰ امتیاز اول تا سوم شدند. در جوانان تیمهای تهران، مازندران و گیلان الف با ۶۵، ۴۵ و ۴۳ امتیاز اول تا سوم شدند. در بزرگسالان نیز تیمهای مازندران، آزاد و هرمزگان با ۷۴، ۷۰ و ۳۹ امتیاز اول تا سوم شدند. اسامی نفراتبرتر انفرادی مسابقات کشتیساحلی قهرمانی بزرگسالان کشور بهاین شرح است: * ۷۰ کیلو: ۱- محمد زمانی (توابعتهران) ۲- علیاکبر زرودی (آزاد) ۳- غلامرضا عبدالهپور (گیلان) و محمدرضا عسگرپور (آزاد) * ۸۰ کیلو: ۱- عبداله شیخاعظمی (مازندران) ۲- حمید الهیان (خراسان...
نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یادان سیدعلی موسوی و سهیل پرسته، که روزهای 5 و 6 تیرماه در بندر انزلی برگزار شد به شرح زیر است: نوجوانان: 50 کیلوگرم: 1- محمد رمضانی (خراسان جنوبی) 2- عرشیا حدادی (مازندران) 3- محمدرضا حسینی جلالوندی (البرز) 60 کیلوگرم: پژمان ذوالفقاری (مازندران) 2- محمدرضا خدادی گله (چهارمحال وبختیاری) 3- عرفان سنچولی (گلستان) 70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی شیخلر (مرکزی) 2- احسان نعیمی (خوزستان) 3- محمدرضا فرضی پور (گیلان)...
اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان کشورمان از ۳۰ خردادماه در خانه کشید توفیق جهانبخت برگزار میشود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان روزهای ۳۰ خرداد تا ۶ تیرماه در خانه ی کشتی توفیق جهانبخت تهران برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر خواهد بود؛ 55 کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) سپیده بابایی (مازندران) 60 کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) فاطمه کرمی (کرمان) 65 کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) زهرا ابراهیمی (مازندران) 70 کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) نگین نظری (اصفهان) 75 کیلوگرم: مریم احمدی (فارس) سارا علیپور (تهران) ندا مرادی (کرمانشاه) 75+ کیلوگرم: هانیه عاشوری (کرمانشاه) نیلوفر امینی (توابع تهران) منا اصغری (مازندران) سرمربی: آنا...
اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان روزهای 30 خرداد تا 6 تیرماه در خانه ی کشتی توفیق جهانبخت تهران برگزار می شود. به گزارش برنا، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) سپیده بابایی (مازندران) 60 کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) فاطمه کرمی (کرمان) 65 کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) زهرا ابراهیمی (مازندران) 70 کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) نگین نظری (اصفهان) 75 کیلوگرم: مریم احمدی (فارس) سارا علیپور (تهران) ندا مرادی (کرمانشاه) 75+ کیلوگرم: هانیه عاشوری (کرمانشاه) نیلوفر امینی (توابع تهران) منا اصغری (مازندران) سرمربی: آنا براتی (خراسان رضوی) مربیان: هدی نقیبی (مازندران) هانیه قدرتی پور (اصفهان) هیئت کشتی استان های تهران و فارس یک مربی معرفی نمایند. سرپرست:...
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، رقابتهای کشتی آلیش آزاد قهرمانی کشور با حضور ۸۱ کشتیگیر از ۱۸ استان و با انجام ۱۰۲ کشتی در سرخس به کار خود پایان داد، اسامی نفرات و تیمهای برتر این سری از مسابقات اعلام شد.۶۰ کیلوگرم: ۱- موسی پرویزی (خراسان شمالی) ۲- علی خلیلی (گلستان) ۳- محمد شکوهی (سمنان) و مهدی احمدی (تهران) ۵- عرفان خوران (خراسان رضوی ب) و امیرحسین جمالی لیوانی (توابع تهران) ۷- علی بهلولی (خراسان رضوی الف) ۸- محمدرضا نوری (لرستان) ۹- رضا تیرگان (مازندران) ۱۰- محمدمهدی خدادرست (خراسان جنوبی) ۷۰ کلوگرم: ۱- محمدحسن الکایی (مازندران) ۲- مصطفی کلاوی (خراسان رضوی الف) ۳- امیرحسین بارونی (خراسان رضوی ب) و مهدی صالحی (سمنان) ۵- نعمت اله جرجانی...
رقابت های کشتی آلیش آزاد قهرمانی کشور بزرگداشت شهدای شهرستان سرخس، امروز (جمعه) با قهرمانی تیم خراسان رضوی در شهرستان سرخس به پایان رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات که با حضور 81 کشتی گیر از 18 استان و با انجام 102 کشتی برگزار شد به شرح زیر است: 60 کیلوگرم: 1- موسی پرویزی (خراسان شمالی) 2- علی خلیلی (گلستان) 3- محمد شکوهی (سمنان) و مهدی احمدی (تهران) 5- عرفان خوران (خراسان رضوی ب) و امیرحسین جمالی لیوانی (توابع تهران) 7- علی بهلولی (خراسان رضوی الف) 8- محمدرضا نوری (لرستان) 9- رضا تیرگان (مازندران) 10- محمدمهدی خدادرست (خراسان جنوبی) 70...
انجمن علمی دانشجویی احیاء مناطق خشک و کوهستانی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران، کارگاه آموزش مقدماتی نرمافزار اکسل را برگزار میکند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، "مقدمهای بر اکسل"، "مدیریت شیت"، "کار با سلولها"، "نامگذاری خطاها"، "فرمولنویسی"، "توابع جستجو اکسل"، "توابع شرطی"، "توابع ریاضی" و "ترفندهای جذاب و کاربردی" از جمله مباحث و سرفصلهایی است که در این دوره آموزش داده میشود. این برنامه با تدریس مهندس مسلم برجی ـ دانشجوی دکتری علوم و مهندسی آبخیز دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران، روزهای سهشنبه و پنچشنبه ۱۱و ۱۳، ۱۸و۲۰، ۲۵و۲۷ خرداد ماه ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰ ، به صورت مجازی برگزار می شود. علاقهمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۷۵۲۴۳۶۱ در واتساپ ارتباط برقرار کنند. انتهای...
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مورد آمادگی شهرهای توابع تهران در زمینه بحران توضیحاتی داد. به گزارش مشرق، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، با اشاره لزوم اهمیت آمادگی مدیریت بحران شهرهای توابع تهران اظهار کرد: غیر از شهر تهران که مسئولیت مدیریت بحران آن با وزیر کشور است باقی شهرهای کشور مسئولیت ستاد مدیریت بحران با فرماندار است که باید از ظرفیت های موجود در زمان بحران استفاده شود. بیشتر بخوانید: نقش نفوذ در آسیبپذیری امنیت غذایی ایران وی افزود: در بسیاری از حوادث اگر شهری امکانات امدادی کمی داشت و یا با مشکل رو به رو شود استانهای معین وظیفه کمک به شهر دیگر را دارند و لذا اگر در توابع تهران نیز مشکلی رخ دهد...
نفرات راهیافته به دیدار فینال رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور مشخص شدند. به گزارش ایسنا، رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان از امروز (چهارشنبه) در سالن شهید چمران شهر ساری استان مازندران به مدت دو روز برگزار میشود. در پایان رقابتهای روز نخست فینالیستهای اوزان دهگانه مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است: ۴۵ کیلوگرم: سید ابوالفضل رضوی (مازندران) – حسین احمدی (مرکزی) ۴۸ کیلوگرم: محمدمهدی لاغری (مازندران) – علی یحیی پور (مازندران) ۵۱ کیلوگرم: ابراهیم الهی (مازندران) – علی خرم دل (تهران) ۵۵ کیلوگرم: ابراهیم خواری (مازندران)– شهداد خسروی (البرز) ۶۰ کیلوگرم: علیرضا عزیزی (توابع تهران)- محمدرضا شاکری (لرستان) ۶۵ کیلوگرم: علی رضایی (مازندران) محمدمهدی پلنگ وار (مازندران) ۷۱ کیلوگرم: محمد امین...
پس از اتمام ارسال کلیپ های بوکس از سوی شرکت کنندگان در جشنواره مجازی استعدادهای برتر ، نفرات برتر این جشنواره انتخاب شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، در جلسه ای که اعضای فنی کارگروه انتخاب نفرات برتر این جشنواره مجازی با حمیدرضا قباییزاده دبیر فدراسیون داشتند، افراد برتر انتخاب شده و قرار است احکام این بوکسورهای مستعد به آنها اهدا شود. جلال شاملو، اسماعیل آرامی، شهیار روشن و مصطفی خانی مسئولیت فنی این جشنواره را بر عهده داشتند و تمام کلیپهای ارسالی را مشاهده کردند. در پایان نفرات برتر بخش شادو، میتزنی، کیسه زنی، تکنیک های دونفره و بخش آزاد برگزیده شدند که اسامی آنها به...
نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی آلیش بانوان، صبح امروز آزمایش کرونا دادند. به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان روزهای 16 تا 23 اسفندماه در سالن زنده یاد توفیق جهانبخت برگزار می شود. صبح امروز از نفرات دعوت شده به این اردو که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد آزمایش کرونا بعمل آمد. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) سپیده بابایی (مازندران) 60 کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) ثریا حاجت (گیلان) 65 کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) زهرا ابراهیمی (گیلان) 70 کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) نگین نظری (اصفهان) 75 کیلوگرم: مریم احمدی (فارس) سارا...
نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی آلیش بانوان، صبح امروز آزمایش کرونا دادند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان روزهای 16 تا 23 اسفندماه در سالن زنده یاد توفیق جهانبخت برگزار می شود. صبح امروز از نفرات دعوت شده به این اردو که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد آزمایش کرونا بعمل آمد. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) سپیده بابایی (مازندران) 60 کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) ثریا حاجت (گیلان) 65 کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) زهرا ابراهیمی (گیلان) 70 کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) نگین نظری (اصفهان)...
اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان روزهای 16 تا 23 اسفندماه در سالن زنده یاد توفیق جهانبخت برگزار می شود. به گزارش برنا، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) سپیده بابایی (مازندران) 60 کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) ثریا حاجت (گیلان) 65 کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) زهرا ابراهیمی (گیلان) 70 کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) نگین نظری (اصفهان) 75 کیلوگرم: مریم احمدی (فارس) سارا علیپور (تهران) 75+ کیلوگرم: هانیه عاشوری (کرمانشاه) نیلوفر امینی (توابع تهران) سرمربی: آنا براتی (خراسان رضوی) مربیان: هدی نقیبی (مازندران) هانیه قدرتی (اصفهان) و یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان تهران مربی بدنساز: تکتم...
اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان با حضور ۱۲ ورزشکار برگزار میشود. خبرگزاری میزان - طبق اعلام سایت فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان طی روزهای ۱۶ تا ۲۳ اسفند ماه در سالن زنده یاد توفیق جهانبخت برگزار میشود.اسامی نفرات دعوتشده به این اردو که با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار خواهد شد به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: یگانه غریب گشته (یزد) و سپیده بابایی (مازندران)۶۰ کیلوگرم: فاطمه فتاحی (مازندران) و ثریا حاجت (گیلان)۶۵ کیلوگرم: محدثه حسینی (خراسان رضوی) و زهرا ابراهیمی (گیلان)۷۰ کیلوگرم: ریحانه گیلانی (توابع تهران) و نگین نظری (اصفهان)۷۵ کیلوگرم: مریم احمدی (فارس) و سارا علیپور (تهران)۷۵+ کیلوگرم: هانیه عاشوری (کرمانشاه) و نیلوفر امینی (توابع تهران)سرمربی: آنا براتی (خراسان رضوی)مربیان: هدی نقیبی (مازندران) هانیه قدرتی (اصفهان)...
به گزارش ایرنا، رقابتهای آلیش زنان با نام گرامیداشت شهدای سلامت امروز در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: ردهبندی انفرادی: ۵۵ کیلوگرم: ۱- یگانه غریب گشته (یزد) ۲- سپیده بابایی (مازندران) ۳- مریم طاهرپسند (تهران) و یاسمین فاضلی (چهارمحال و بختیاری) ۵- فرشته کرمی (زنجان) و مهسا فروغی (اصفهان) ۶۰ کیلوگرم: ۱- فاطمه فتاحی (مازندران) ۲- ثریا حاجت ارده جانی (گیلان) ۳- فاطمه کرمی (کرمان) و نرگس قلاوند (قم) ۵- پردیس عیدی وند (اصفهان) و فاطمه جمشیدی (فارس) ۶۵ کیلوگرم: ۱- محدثه حسینی (خراسان رضوی) ۲- زهرا ابراهیمی (مازندران) ۳- سماء سلیمانی (اردبیل) و لیلا سالاروند (مرکزی) ۵- سارا رنجبر (توابع تهران) و سرور سعیدی (خوزستان)...
ششمین دوره رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور با معرفی نفرات و تیم های برتر خاتمه یافت. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور امروز (یکشنبه) با نام گرامیداشت شهدای سلامت در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت. اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: رده بندی انفرادی: 55 کیلوگرم: 1- یگانه غریب گشته (یزد) 2- سپیده بابایی (مازندران) 3- مریم طاهرپسند (تهران) و یاسمین فاضلی (چهارمحال و بختیاری) 5- فرشته کرمی (زنجان) و مهسا فروغی (اصفهان) 60 کیلوگرم: 1- فاطمه فتاحی (مازندران) 2- ثریا حاجت...
رقابتهای آلیش بانوان قهرمانی کشور امروز (یکشنبه) با نام گرامیداشت شهدای سلامت در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: رده بندی انفرادی: 55 کیلوگرم: 1- یگانه غریب گشته (یزد) 2- سپیده بابایی (مازندران) 3- مریم طاهرپسند (تهران) و یاسمین فاضلی (چهارمحال و بختیاری) 5- فرشته کرمی (زنجان) و مهسا فروغی (اصفهان) 60 کیلوگرم: 1- فاطمه فتاحی (مازندران) 2- ثریا حاجت ارده جانی (گیلان) 3- فاطمه کرمی (کرمان) و نرگس قلاوند (قم) 5- پردیس عیدی وند (اصفهان) و فاطمه جمشیدی (فارس)...
با صدور دستور موقت از سوی کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران 9 بازیکن، مربی و سرپرست تیم ستارگان پیشگامان پیمان به دلیل درگیری در رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امیدهای پایتخت محروم شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با توجه به اتفاقات و حوادث رخ داده در مسابقات استان تهران و با توجه به گزارش داور و ناظر مسابقه، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران برابر ماده 100 آیین نامه انضباطی با صدور دستور موقت افراد زیر را تا اطلاع ثانوی از حضور در کلیه مسابقات محروم کرد. 1. افشین محرمی (بازیکن شماره 20 رده بزرگسالان توابع تیم شاهین آساره باقرشهر) 2. مسلم شاهبازی (بازیکن شماره 10 رده بزرگسالان توابع تیم شاهین آساره باقرشهر) 3. ابوالفضل بندریان (بازیکن...
حکم های انضباطی بازی جنجالی اعلام شد با صدور دستور موقت از سوی کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران 9 بازیکن، مربی و سرپرست تیم ستارگان پیشگامان پیمان به دلیل درگیری در رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امیدهای پایتخت محروم شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، با توجه به اتفاقات و حوادث رخ داده در مسابقات استان تهران و با توجه به گزارش داور و ناظر مسابقه، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران برابر ماده 100 آیین نامه انضباطی با صدور دستور موقت افراد زیر را تا اطلاع ثانوی از حضور در کلیه مسابقات محروم کرد. 1. افشین محرمی (بازیکن شماره 20 رده بزرگسالان توابع تیم شاهین آساره باقرشهر) 2. مسلم شاهبازی (بازیکن شماره 10 رده بزرگسالان توابع تیم شاهین آساره باقرشهر)...
به گزارش ایرنا، تیر سال ۹۸، وزارت کشور با ارتقای روستای جلیلآباد به شهر موافقت کرد و پنجم مرداد ماه امسال، با انجام آیین تحلیف اعضای شورای روستای جلیلآباد از توابع شهرستان پیشوا، این روستا به صورت رسمی به شهر ارتقا پیدا کرد. ۱۲ آبان امسال، اعضای شهر تازه تاسیس جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا، عبدالله میرزایی که پیش از این، دهیار این منطقه بود را به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند تا پس از طی شدن مراحل اداری، وی فعالیت خود را آغاز کند. تنها چند روز پس از این انتخاب، میرزایی به دلایل شخصی از پذیرش این مسوولیت انصراف داد تا پس از گذشت سه ماه از اعلام رسمی ارتقاء روستا، به شهر جلیل آباد، این شهر...
امیر عرب ، که در دوران مدیریت بهرام افشارزاده یکی از معاونین باشگاه استقلال محسوب میشد، حالا با سمتی جدید ورزش بازگشته است. به گزارش برنا؛ عرب که در عرصه ورزش باستانی نیز سالیان متمادی فعال بوده، هم اکنون به عنوان سرپرست هیات پهلوانی و زورخانهای استان تهران منصوب شده است. مراسم معارفه او و محمد باقری (دبیر هیات تهران) روز سهشنبه با حضور روسا و سرپرستان هیاتهای توابع پایتخت در زورخانه شهید عراقی برگزار شد تا استارت فعالیت جدید این هیات عملاً به شکل رسمی زده شود. یکی از مهمترین دغدغههای مسئولان هیاتهای توابع استان تهران در این جلسه ،عدم توجه به آنها و فراهم نشدن امکانات لازم برایشان در گذشته بود که عرب و باقری ضمن دادن وعده...
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر عرب معاون اسبق استقلال که در دوران مدیریت بهرام افشارزاده یکی از معاونین این باشگاه محسوب میشد،حالا با سمتی جدید ورزش بازگشته است.عرب که در عرصه ورزش باستانی نیز سالیان متمادی فعال بوده،هم اکنون به عنوان سرپرست هیئت پهلوانی و زورخانهای استان تهران منصوب شده است.مراسم معارفه او و محمد باقری (دبیر هیئت تهران) روز سه شنبه با حضور رؤسا و سرپرستان هیئتهای توابع پایتخت در زورخانه شهید عراقی برگزار شد تا استارت فعالیت جدید این هیئت عملاً به شکل رسمی زده شود.یکی از مهمترین دغدغههای مسئولان هیئتهای توابع استان تهران در این جلسه ،عدم توجه به آنها و فراهم نشدن امکانات لازم برایشان در گذشته بود که عرب و باقری ضمن دادن وعده پیگیریهای...
معاون پیشین باشگاه استقلال بهعنوان سرپرست هیئت پهلوانی و زورخانهای تهران فعالیت خواهد کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر عرب که در دوران مدیریت بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال، یکی از معاونان این باشگاه محسوب میشد و سالیان متمادی در عرصه ورزش باستانی فعال بوده به عنوان سرپرست هیئت پهلوانی و زورخانهای استان تهران منصوب شده است. جدیدترین خبرها و تحلیلهای ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) مراسم معارفه عرب و محمد باقری (دبیر هیئت استان تهران) روز سهشنبه با حضور روسا و سرپرستان هیئتهای توابع پایتخت، در زورخانه شهید عراقی برگزار شد تا فعالیت رسمی این هیئت آغاز شود.صالحیامیری: احیای فرهنگ پهلوانی و ارزشهای انسانی بیش از هر چیز...
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر عرب معاون اسبق استقلال که در دوران مدیریت بهرام افشارزاده یکی از معاونین این باشگاه محسوب میشد و در عرصه ورزش باستانی نیز سالیان متمادی فعال بوده، به عنوان سرپرست هیئت پهلوانی و زورخانهای استان تهران منصوب شد. مراسم معارفه وی و محمد باقری (دبیر هیئت تهران) روز سه شنبه با حضور رؤسا و سرپرستان هیئتهای توابع پایتخت در زورخانه شهید عراقی برگزار شد تا استارت فعالیت جدید این هیئت عملاً به شکل رسمی زده شود. یکی از مهمترین دغدغههای مسئولان هیئتهای توابع استان تهران در این جلسه ،عدم توجه به آنها و فراهم نشدن امکانات لازم برایشان در گذشته بود که عرب و باقری ضمن دادن وعده پیگیریهای لازم، اهداف کوتاه مدت...
نشست مدیر سازمان تیم های ملی با سیامک ویسی سرمربی تیم ملی نوجوانان 2021 برگزار شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مسعود قاسمی مدیر تیم های ملی با سیامک ویسی سرمربی تیم نوجوانان 2021 در محل فدراسیون بسکتبال دیدار و گفت و کرد. این نشست در راستای برنامه ریزی و گزینش مرحله اول از مستعدین این رده سنی از تهران و توابع تهران انجام خواهد شد. بازیکنان منتخب منطقه تهران و توابع از روز شنبه 13 دی زیر نظر سازمان تیم های ملی، با هدایت سیامک ویسی و به میزبانی هیات بسکتبال استان تهران برگزار می شود. این گزینش ها در دیگر مناطق مختلف کشور به...
در پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روئینگ تیم تهران به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابطعمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روئینگ آقایان بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادبود زندهیاد جمشید فتحی امروز 9 مهرماه در دریاچه آزادی برگزار شد. این رقابتها با حضور 27 ورزشکار از تیمهای اردبیل، گیلان، کرمانشاه، کردستان، مازندران، آذربایجان غربی، تهران، تهران توابع، همدان، زنجان و فارس انجام شد. رقابتها در دور مقدماتی، نیمهنهایی، فینالA و فینالB در مواد تکنفره سنگینوزن و سبکوزن انجام و در پایان چهره نفرات و تیمهای برتر مشخص شد. در پایان مسابقات تیم تهران با 22 امتیاز...
در پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روئینگ مردان، پس از تیم تهران که با ۲۲ امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد، تیمهای زنجان با ۲۰ امتیاز و تیم توابع تهران با ۱۷ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. این رقابتها با حضور ۲۷ ورزشکار از تیمهای اردبیل، گیلان، کرمانشاه، کردستان، مازندران، آذربایجان غربی، تهران، تهران توابع، همدان، زنجان و فارس انجام شد. رقابتها در دور مقدماتی، نیمهنهایی، فینالA و فینالB در مواد تکنفره سنگینوزن و سبکوزن انجام شد و در پایان این رقابتها مدال ورزشکاران و تیم ها توسط فرزندان مرحوم فتحی توزیع شد. منبع: فدراسیون قایقرانی برچسبها قایقرانی تیم ملی روئینگ
وزیر کشور در نامه ای به استاندار تهران با تاسیس یک دهیاری در روستای کریم آباد در دهستان آفتاب از توابع شهرستان تهران موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری شبستان، وزیر کشور در نامه ای به استاندار تهران با تاسیس یک دهیاری در روستای کریم آباد در دهستان آفتاب از توابع شهرستان تهران موافقت کرد. در نامه «عبدالرضا رحمانی فضلی» خطاب به «انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران آمده است: با توجه به پیشنهاد تاسیس دهیاری در آن استان و با عنایت به ماده واحده قانون تاسیس دهیاریهای خودکفا در صورتی که خارج از محدوده شهرهای همجوار باشد، راه اندازی این دهیاری مانعی ندارد. براساس این گزارش، این دهیاری در روستای کریم آباد در دهستان آفتاب از توابع شهرستان تهران فعالیت خواهد...
«سید جلال ملکی» عصر شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: عصر روز گذشته این حادثه در شهرک حسن آباد فشافویه روستای خانلق به سامانه ۱۲۵ اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان شهر تهران بود اما نیروهای نجات ویژه و غواصان سازمان آتش نشانی شهر تهران به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که در یک آبگیر وسیع که آن محوطه برای جمعآوری آبهای سطحی و در فصل تابستان به عنوان آبیاری زمین های کشاورزی استفاده می شد ۵ جوان ۲۴ تا ۲۵ ساله در این آبگیر برای شنا حضور داشتند. ملکی ادامه داد: در این حادثه ۴ جوان به شکل...
رویداد۲۴ بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در شهرستان رودهن یک مرد ۶۰ ساله بر اثر مصدومیت در حین فرار جان خود را از دست داد و ۱۴ نفر دیگر نیز در حین فرار از زلزله دچار مصدومیت شدند. تعداد مصدومان و جان باختگان در گیلاوند: ۶ نفر مصدوم و یک نفر فوتی در تهران: ۶ نفر مصدوم و در شهرستان کرج: ۲ نفر مصدوم اعلام شده است. بیشتر بخوانید: زلزله ۵.۱ ریشتری تهران را لرزاند/ ۶ نفر مصدوم شدند، یک نفر فوت کردهمچنین شهرستان آمل روستاهای بایجان، صقرچی، گزنک و لاسم در آمل از توابع مازندران و شهرستان الموت از توابع استان قزوین بدون صدمات جانی و خسارات مالی گزارش شده است. در محور تهران –...
رویداد۲۴ بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در شهرستان رودهن یک مرد ۶۰ ساله بر اثر مصدومیت در حین فرار جان خود را از دست داد. سازمان اورژانس کشور خبر داده که این زمین لرزه مصدوم و فوتی نیز داشته است: کل مصدومین و فوتی: ۱۷ نفر (استان تهران: ۱۵ – استان البرز: ۲ نفر)شهرستان دماوند – گیلاوند: ۷ نفر (اعزامی: ۲ – درمان درمحل: ۴ – فوتی: ۱ (مرد ۶۰ ساله)شهرستان دماوند – آبعلی: ۱ نفر (درمان در محل:۱)شهرستان شمیرانات – لواسانات: ۱ نفر (اعزامی: ۱)شهرستان تهران: ۶ نفر (اعزامی: ۲ – درمان درمحل: ۴)شهرستان کرج: ۲ نفر (اعزامی: ۱ – درمان درمحل: ۱)بیشتر بخوانید: زلزله ۵.۱ ریشتری تهران را لرزاند/ ۶ نفر مصدوم شدند، یک نفر...
رویداد۲۴ بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در شهرستان رودهن یک مرد ۶۰ ساله بر اثر مصدومیت در حین فرار جان خود را از دست داد. بنابر این گزارش به دنبال این زمین لرزه ۶ نفر در گیلاوند،۶ نفر در تهران و ۲ نفر نیز در کرج در حین فرار دچار مصدومیت شدهاند.بیشتر بخوانید: زلزله ۵.۱ ریشتری تهران را لرزاند/ ۶ نفر مصدوم شدند، یک نفر فوت کردهمچنین شهرستان آمل روستاهای بایجان، صقرچی، گزنک و لاسم در آمل از توابع مازندران و شهرستان الموت از توابع استان قزوین بدون صدمات جانی و خسارات مالی گزارش شده است. در محور تهران – لواسانات محدوده کمرخانی ریزش کوه رخ داده است. لینک کوتاه: کپی در کلیپ بورد کپی لینک...
رویداد۲۴ بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور در شهرستان رودهن یک مرد ۶۰ ساله بر اثر مصدومیت در حین فرار جان خود را از دست داد. بنابر این گزارش به دنبال این زمین لرزه ۷ نفر در گیلاوند،۶ نفر در تهران و ۲ نفر نیز در کرج در حین فرار دچار مصدومیت شدهاند.بیشتر بخوانید: زلزله ۵.۱ ریشتری تهران را لرزاند/ ۶ نفر مصدوم شدند، یک نفر فوت کردهمچنین شهرستان آمل روستاهای بایجان، صقرچی، گزنک و لاسم در آمل از توابع مازندران و شهرستان الموت از توابع استان قزوین بدون صدمات جانی و خسارات مالی گزارش شده است. در محور تهران – لواسانات محدوده کمرخانی ریزش کوه رخ داده است. لینک کوتاه: کپی در کلیپ بورد کپی لینک خبر...
امتداد :مسابقه انتخابی آمادگی جسمانی (تیم توابع) به همت کمیته آمادگی جسمانی استان تهران برگزار شد. امتداد :مسابقه انتخابی آمادگی جسمانی (تیم توابع) به همت کمیته آمادگی جسمانی استان تهران برگزار شد. به گزارش امتداد ، مسابقات بانوان با حضور ۱۲۰ ورزشکار از توابع استان روز پنجشنبه ۱۲ دیماه به سرپرستی زهرا اسفندیاری رئیس کمیته آمادگی جسمانی استان تهران، مریم حقی دبیر کمیته و میترا محمدزاده مسئول فنی مسابقات در ۷ رده سنی و ۶ آیتم -حمل وزنه و مارپیچ از بین موانع، طناب زدن قدرتی، تعادل پویا و پرتاپ مدیسنبال، جامپ باکس، پلانک و دو استقامت به میزبانی شهرری برگزار و نفرات برتر به منظور اعزام به مسابقات کشوری انتخاب و معرفی شدند. همچنین مسابقات انتخابی آقایان...
با دستور استاندار تهران در خصوص برخورد با واحدهای آلاینده هوا در جنوب تهران، تعداد ۳۵ واحد کوره تولید غیر مجاز ذغال در توابع بخش کهریزک با حکم قضائی تخریب و پاکسازی شد. ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷ اجتماعی تهران نظرات - اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در راستای دستور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در خصوص برخورد با واحدهای آلاینده هوا در جنوب تهران با حضور بخشدار کهریزک، یگان محیط زیست استان تهران، محیط زیست ری و نیروی انتظامی تعداد 35 واحد کوره تولید غیر مجاز ذغال در توابع بخش کهریزک با حکم قضائی تخریب و پاکسازی شد. استانداری: نوبت عصر مدارس تهران امروز دایر است/رد ادعای حناچی برای تخلیه شهرانتهای پیام/...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند که سه مازندرانی جزو نفرات برتر قرار گرفتند. خبرگزاری فارس مازندران ـ سرویس ورزشی| رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. سه نماینده از مازندران در این مسابقات توانستند جزو نفرات برتر شوند. سجاد عباسپور در وزن ۵۵ کیلوگرم با شکست تمامی حریفان خود با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت. علی ارسلان و ناصر علیزاده به ترتیب در اوزان ۷۲ و ۸۷ کیلوگرم موفق شدند مقام سوم را بهدست بیاورند. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی در تهران مشخص شدند. به گزارش مشرق، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای 21 و 22 آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر هستند: 55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور (مازندران) 2– علی نوربخش (توابع تهران) 3- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) 5- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 7- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 8- علیرضا قناعتی (اصفهان) 9- محمدعلی حسینی (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم) 60 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- امیرحسین خونساری (خوزستان) 3- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) 5- محمد دهقانی (فارس) و...
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان عضو کمیته فنی از نزدیک رقابت ها را زیر نظر داشت و در نهایت نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر مشخص شدند: ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم) بیشتر بخوانید:نماینده اتحادیه جهانی راهی ایران میشود/...
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. بر همین اساس اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم) بیشتر بخوانید:نماینده اتحادیه جهانی راهی ایران میشود/ تلاش فدراسیون برای دعوت از تیمهای خارجی ۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز)...
در این دوره از پیکارها که در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد، نفرات برتر وزن های مختلف به شرح زیر مشخص شدند. ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم) ۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) ۷- محمد مهرابی (البرز) ۸- ایمان محمدی (خوزستان) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیرمحمد بختیاری (تهران)...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی در تهران مشخص شدند. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر هستند: ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم) ۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و...
رویداد۲۴ رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم)۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) ۷- محمد مهرابی (البرز) ۸- ایمان محمدی (خوزستان) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- امیرمحمد...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی در تهران مشخص شدند. ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶ ورزشی کشتی و وزنه برداری نظرات - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای 21 و 22 آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر هستند: 55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور (مازندران) 2– علی نوربخش (توابع تهران) 3- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) 5- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 7- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 8- علیرضا قناعتی (اصفهان) 9- محمدعلی حسینی (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم) 60 کیلوگرم: 1-...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای 21 و 22 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور (مازندران) 2– علی نوربخش (توابع تهران) 3- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) 5- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 7- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 8- علیرضا قناعتی (اصفهان) 9- محمدعلی حسینی (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم) 60 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- امیرحسین خونساری (خوزستان) 3- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) 5- محمد دهقانی (فارس)...
رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور (مازندران) ۲– علی نوربخش (توابع تهران) ۳- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) ۵- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) ۷- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۸- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۹- محمدعلی حسینی (توابع تهران) ۱۰- مهدی قربانی (قم) ۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- امیرحسین خونساری (خوزستان) ۳- محسن شیخی (البرز) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمد دهقانی (فارس) و سید حمیدرضا خامسی (لرستان) ۷- محمد مهرابی (البرز) ۸- ایمان محمدی (خوزستان) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد)...
نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی روزهای 21 و 22 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور (مازندران) 2– علی نوربخش (توابع تهران) 3- مهرگان جهانگیری (خوزستان) و محمد حسینوند (خوزستان) 5- سعید سید احمدیان (خوزستان) و فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 7- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) 8- علیرضا قناعتی (اصفهان) 9- محمدعلی حسینی (توابع تهران) 10- مهدی قربانی (قم) 60 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- امیرحسین خونساری (خوزستان) 3- محسن شیخی (البرز) و امید...
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی از روز گذشته (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و امروز (جمعه) با مشخص شدن نفرات برتر به پایان میرسد. در پایان مسابقات روز نخست نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند: ۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران) – علی نوربخش (توابع تهران) ۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خونساری (خوزستان) – میلاد رضانژاد (خوزستان) بیشتر بخوانید:صالحیامیری: المپیک ۲۰۲۰ توکیو پایان راه کشتی نیست ۶۳ کیلوگرم: رضا مردی (قم) – آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر (خوزستان) – حسین اسدی (خوزستان) ۷۲ کیلوگرم: برومند اصلان (لرستان) – اشکان سعادتی فر (توابع تهران) ۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری (فارس) –...
رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی جام تختی از امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان میرسد. در پایان مسابقات روز نخست نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند: ۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران) – علی نوربخش (توابع تهران)۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خونساری (خوزستان) – میلاد رضانژاد (خوزستان)۶۳ کیلوگرم: رضا مردی (قم) – آرمین محب ثابت (توابع تهران)۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر (خوزستان) – حسین اسدی (خوزستان)۷۲ کیلوگرم: برومند اصلان (لرستان) – اشکان سعادتی فر (توابع تهران)۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری (فارس) – عظیم گرمسیری (خوزستان)۸۲ کیلوگرم: سیدمحمد چوبچیان (گیلان) – مهدی ابراهیمی (قم)۸۷ کیلوگرم: محمد نصرتی (تهران) – یوسف قادریان (البرز)۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه (لرستان) - آرمان علیزاده (خوزستان)۱۳۰...
نفرات راه یافته به دیدار فینال مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی از امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد. در پایان مسابقات روز نخست نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند: 55 کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران) – علی نوربخش (توابع تهران) 60 کیلوگرم: امیرحسین خونساری (خوزستان) – میلاد رضانژاد (خوزستان) 63 کیلوگرم: رضا مردی (قم) – آرمین محب ثابت (توابع تهران) 67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر (خوزستان) – حسین اسدی (خوزستان) 72 کیلوگرم: برومند اصلان (لرستان) – اشکان سعادتی فر (توابع تهران) 77 کیلوگرم: پرهام قنبری (فارس) –...
نفرات برتر رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای 17 و 18 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- صابر خانجانی (مازندران) 2- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) 3- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) 5- پوریا ترکمان (مرکزی) 6- رضا خلافی (خراسان رضوی) 7- صابر بصیری (تهران) 8- عرفان آئینی (توابع تهران) 9- سعید صفائیان (خراسان رضوی) 10- علیرضا حاتمی (کیش) 61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان جنوبی) 2- علی حاج آقانیا (مازندران) 3- حسن عبادی...
نفرات برتر رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام تختی مشخص شدند به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای 17 و 18 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- صابر خانجانی (مازندران) 2- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) 3- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) 5- پوریا ترکمان (مرکزی) 6- رضا خلافی (خراسان رضوی) 7- صابر بصیری (تهران) 8- عرفان آئینی (توابع تهران) 9- سعید صفائیان (خراسان رضوی) 10- علیرضا حاتمی (کیش) 61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان جنوبی) 2- علی حاج آقانیا (مازندران) 3- حسن عبادی (مازندران) و میرعلی باوفاسادات (توابع تهران) 5- غلامحسین حاصلی (فارس)...
خبرگزاری میزان- نفرات برتر رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام تختی مشخص شدند. تاریخ انتشار: 15:48 - 18 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۵۳۸۹ به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۱۷ و ۱۸ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: ۱- صابر خانجانی (مازندران) ۲- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) ۳- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) ۵- پوریا ترکمان (مرکزی) ۶- رضا خلافی (خراسان رضوی) ۷- صابر بصیری (تهران) ۸- عرفان آئینی (توابع تهران) ۹- سعید صفائیان (خراسان رضوی) ۱۰- علیرضا حاتمی (کیش) ۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرت قلیزاده (خراسان جنوبی)...
نفرات برتر رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام تختی مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای 17 و 18 آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- صابر خانجانی (مازندران) 2- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) 3- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) 5- پوریا ترکمان (مرکزی) 6- رضا خلافی (خراسان رضوی) 7- صابر بصیری (تهران) 8- عرفان آئینی (توابع تهران) 9- سعید صفائیان (خراسان رضوی) 10- علیرضا حاتمی (کیش) 61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان جنوبی) 2- علی حاج آقانیا (مازندران) 3- حسن عبادی (مازندران) و میرعلی باوفاسادات (توابع...
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۷ کیلوگرم: ۱- صابر خانجانی (مازندران) ۲- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) ۳- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) ۵- پوریا ترکمان (مرکزی) ۶- رضا خلافی (خراسان رضوی) ۷- صابر بصیری (تهران) ۸- عرفان آئینی (توابع تهران) ۹- سعید صفائیان (خراسان رضوی) ۱۰- علیرضا حاتمی (کیش) بیشتر بخوانید:ابراهیمی نایب قهرمان وزن ۹۲ کیلو گرم شد/ یک مدال نقره و یک برنز برای ایران ۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان جنوبی) ۲- علی حاج آقانیا (مازندران) ۳-...
رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. رقابتهای بینالمللی کشتی آزاد جام تختی روزهای ۲۵ تا ۲۷ دی ماه در شهر کرمانشاه برگزار میشود. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۷ کیلوگرم: ۱- صابر خانجانی (مازندران) ۲- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) ۳- ایمان زارعی (تهران) و سیدعلی عظیمی (کرمانشاه) ۵- پوریا ترکمان (مرکزی) ۶- رضا خلافی (خراسان رضوی) ۷- صابر بصیری (تهران) ۸- عرفان آئینی (توابع تهران) ۹- سعید صفائیان (خراسان رضوی) ۱۰- علیرضا حاتمی (کیش). ۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرت قلیزاده (خراسان جنوبی) ۲- علی حاج آقانیا (مازندران) ۳- حسن عبادی (مازندران) و میرعلی باوفاسادات (توابع تهران) ۵- غلامحسین حاصلی (فارس) و...
رقابت های قهرمانی کشور آبهای آرام بانوان در دو رده سنی جوانان و زیر 23 سال در استان هرمزگان به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابتهای قهرمانی کشور آبهای آرام بانوان در رده سنی جوانان و زیر 23 سال به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. در رقابت های رده زیر 23 نتایج زیر بدست آمد. در کایاک تکنفره 500 متر کیانا کمالزاده از هرمزگان به مقام قهرمانی رسید، ساجده تبریزی روی سکوی دوم ایستاد و سما یاسمی از کرمانشاه سوم شد. ساغر خاقانی از توابع، نازنین رفعت از گیلان و مریم مبارکی از بوشهر به ترتیب چهارم تا ششم شدند. در کایاک دونفره...