2024-04-19@19:45:42 GMT
۱۲۳۰ نتیجه - (۰.۰۱۴ ثانیه)
جدیدترینهای «نفرات برتر وزن»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور، یادواره شهیدان کوروش و داوود علی پناه از صبح دیروز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه درسالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است. به گزارش خبرگزاری برنا، اسامی نفرات برتر شش وزن نخست این رقابت ها به شرح زیر است: 35 کیلوگرم: 1- محمدجواد عنایتی راد (خوزستان) 2- مهدی دمرچلی (توابع تهران) 3- محمدامین خشنودفر (اروند) و سینا غفوری (تهران س) محمدصدرا زاهد (اردبیل) و علی فتحیان (لرستان) 7- اشکان شیرازلو (تهران) 8- امیرعلی راغب فاز (خراسان رضوی) 9- محمدصالح نتجاتی (قم) 10- آرمین شهنوازی (سیستان و بلوچستان) 41 کیلوگرم: 1- محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) 2- ماهان حسینی نسب (لرستان) 3- حسین حیدری (کهگیلویه و بویراحمد) و آرش اشکانی (کرمان) 5-...
دریافت 17 MB به گزارش خبرنگار مهر، هشتمین دوره مسابقات کشتی باچوخه روستای بوربور با حضور ۲۲۵ چوخهکار از استانهای خراسان شمالی و رضوی برگزار شد. در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی قدیمی به مقام قهرمانی رسید؛ علی محمدی و امین لعل نظام به ترتیب دوم و سوم شدند. در وزن ۷۴ کیلوگرم اصغر باغچقی مقام اول را کسب کرد. علی عبادی دوم و علی گلزاده سوم شد. در وزن ۸۴ کیلوگرم علی شاهوردیان مقام اول را کسب کرد. امین باغچقی مقام دوم و امین احمدزاده مقام سوم را به دست آورد. در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی مقام اول، مصطفی اسکندری مقام دوم و رضا قدرتی مقام سوم را به دست آورد. در وزن ۵۰ کیلوگرم...
ایسنا/مازندران نفرات برتر دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، در بابلسر عصرچهارشنبه مشخص شدند. در پایان روز نخست این مسابقات که با رقابت ۴۸ کشتی گیر از کشورهای عراق و ارمنستان و تیم هایی از بابلسر، منتخب مازندران و نفرات دوم تا پنجم در ۵ وزن نخست در سالن شهیدان نوبخت بابلسر برگزارشد. در وزن ۴۵ کیلو گرم:۱- امیرحسین محمدی مقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی در وزن ۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان(ارمنستان) ۲-محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی۵-رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادق پور در وزن ۶۰ کیلوگرم:...
به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، دومین دوره رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، از صبح امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در سالن شهیدان نوبخت در حال برگزاری است. مسابقات ردهبندی و فینال پنج نخست عصر امروز برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. ردهبندی انفرادی پنج وزن اول به شرح زیر است؛ ۴۵ کیلوگرم :۱- امیرحسین محمدیمقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی ۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان(ارمنستان) ۲-محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی۵-رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادق پور ۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی حسینزاده ۲- ادریس...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، دومین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، از صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه) در سالن شهیدان نوبخت در حال برگزاری است. مسابقات ردهبندی و فینال پنج وزن نخست عصر امروز برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.ردهبندی انفرادی پنج وزن اول به شرح زیر است: ۴۵ کیلو گرم:ر۱- امیرحسین محمدی مقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان (ارمنستان) ۲- محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی ۵- رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادقپور۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی حسین زاده ۲-...
دومین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، از صبح امروز(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه) در سالن شهیدان نوبخت در حال برگزاری است. مسابقات ردهبندی و فینال پنج نخست عصر امروز برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. ردهبندی انفرادی پنج وزن اول به شرح زیر است: ۴۵ کیلو گرم:۱- امیرحسین محمدی مقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی ۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان(ارمنستان) ۲- محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی ۵- رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادقپور ۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی حسین زاده ۲- ادریس بوربور۳- هادی ابوالحسنی ۳- میعاد عسگریان ۵-...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، دومین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، از صبح امروز(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه) در سالن شهیدان نوبخت در حال برگزاری است. مسابقات ردهبندی و فینال پنج نخست عصر امروز برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.ردهبندی انفرادی پنج وزن اول به شرح زیر است: ۴۵ کیلو گرم:۱- امیرحسین محمدی مقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان(ارمنستان) ۲- محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی ۵- رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادقپور۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی حسین زاده ۲- ادریس بوربور۳- هادی...
آفتابنیوز : دومین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبدالله موحد، از صبح امروز(چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه) در سالن شهیدان نوبخت در حال برگزاری است. مسابقات ردهبندی و فینال پنج نخست عصر امروز برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. ردهبندی انفرادی پنج وزن اول به شرح زیر است: ۴۵ کیلو گرم:۱- امیرحسین محمدی مقدم ۲- امیرعباس علیزاده ۳- عرفان بوکان ۴- علی اصغر مصطفایی ۵- عرفان طبسی ۵۱ کیلوگرم: ۱- آرسن پاپکیان(ارمنستان) ۲- محمدرضا اسماعیل نتایج ۳- امیرمحمد ططری ۳- محمد عموِیی زمیدانی ۵- امیرحسین عباسی ۵- رضا باقری ۷- علی دهقان ۸- رضا گوران ۹- یاسین تبرستانی ۱۰- محمد حسین صادقپور ۶۰ کیلوگرم: ۱- مهدی حسین زاده ۲- ادریس بوربور۳- هادی ابوالحسنی ۳- میعاد...
ردهبندی نهایی پنج وزن دوم کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد و در این بین پژمان پشتام به مدال برنز وزن ۸۷ کیلوگرم دست پیدا کرد. به گزارش مشرق، پرونده رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی بعد از برگزاری مبارزههای فینال و ردهبندی پنج وزن ۶۰، ۶۷، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته شد. تنها تیم خارجی حاضر در این رقابتها عراق بود که علی جاسین تکیب به مبارزه ردهبندی سنگین وزن رسید و شانس این را داشت تا تیمش ایران را بدون مدال ترک نکند که او هم مغلوب پارسا نظری شد و دستش از مدال کوتاه ماند. رقابتهای کشتی آزاد جام تختی نیز ۴ و ۵ خرداد در ارومیه برگزار خواهد شد. نتایج...
خبرگزاری آریا - برترینهای 5 وزن نخست مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی (مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی) مشخص شدند.به گزارش خبرگزاری آریا، مسابقات 5 وزن نخست چهلوسومین دوره رقابتهای کشتی فرنگی بینالمللی جام تختی، از صبح امروز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. نفرات برتر پنج وزن نخست به شرح زیر مشخص شدند: 55 کیلوگرم 1-مهدی احدی 2-کیانوش شمشیری 3-سید آرش نگهداری و مهدی جواهری 5-مهرگان جهانگیری و مهدی کمالی 63 کیلوگرم 1-احمدرضا محسن نژاد 2-امیرمحمد یارمحمدزهی 3-آرمین محب ثابت و عارف محمدی 5-کرار عباس (عراق) و امید احمدی 72 کیلوگرم 1-شاهین بداغی 2-امیر عبدی 3-محمدرضا رستمی و مرتضی پورعیسی 5-عرفان، ولی پور و امیرحسین...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا وسیما، مسابقات ۵ وزن نخست چهلوسومین دوره رقابتهای کشتی فرنگی بینالمللی جام تختی، از صبح امروز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.نفرات برتر پنج وزن نخست به شرح زیر مشخص شدند:در وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی احدی، در ۶۳ کیلوگرم احمد محسن نژاد، در ۷۲ کیلوگرم شاهین بداغی، در ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری و در وزن ۹۷ کیلوگرم امیر رضا اکبری به مدال طلا رسیدند.مسابقات پنج وزن دوم این رقابتها روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار میشود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات پنج وزن نخست چهل و سومین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- مهدی احدی ۲- کیانوش شمشیری ۳- مهدی جواهری و سید آرش نگهداری ۵- مهرگان جهانگیری و مهدی کمالی ۷- حسین بیژنی ۸- رامین احمدی ۹- محمد حاجی وند ۱۰- رضا خدری۶۳ کیلوگرم: ۱- احمدرضا محسن نژاد ۲- امیرمحمد یارمحمدزهی ۳- آرمین محب ثابت و عارف محمدی ۵- کرار عباس (عراق) و امید احمدی ۷- علیرضا کارگر ۸- محمد مهرابی ۹- مهرزاد علوی نژاد ۱۰- رضا مردی۷۲ کیلوگرم: ۱- شاهید بداغی ۲- امیر عبدی...
آفتابنیوز : مسابقات پنج وزن نخست چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- مهدی احدی ۲- کیانوش شمشیری ۳- مهدی جواهری و سید آرش نگهداری ۵- مهرگان جهانگیری و مهدی کمالی ۷- حسین بیژنی ۸- رامین احمدی ۹- محمد حاجی وند ۱۰- رضا خدری ۶۳ کیلوگرم: ۱- احمدرضا محسن نژاد ۲- امیرمحمد یارمحمدزهی ۳- آرمین محب ثابت و عارف محمدی ۵- کرار عباس (عراق) و امید احمدی ۷- علیرضا کارگر ۸- محمد مهرابی ۹- مهرزاد علوی نژاد ۱۰- رضا مردی ۷۲ کیلوگرم: ۱- شاهید بداغی ۲- امیر عبدی ۳- مرتضی...
نفرات برتر پنج وزن نخست مسابقات کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند. نفرات برتر پنج وزن نخست چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن نخست چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز (دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- مهدی احدی 2- کیانوش شمشیری 3- مهدی جواهری و سید آرش نگهداری 5- مهرگان جهانگیری و مهدی کمالی 7- حسین بیژنی 8- رامین احمدی 9- محمد حاجی وند 10- رضا خدری 63 کیلوگرم: 1- احمدرضا محسن نژاد...
به گزارش"ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست این مسابقات به پایان رسید که اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم:فینال: کیانوش شمشیری - مهدی احدیرده بندی:مهرگان جهانگیری – مهدی جواهریمهدی کمالی – سید آرش نگهداری۶۳ کیلوگرم:فینال: احمدرضا محسن نژاد – امیرمحمد یارمحمد زهیرده بندی:آرمین محب ثابت – کرار عباس (عراق)امید احمدی – عارف محمدی ۷۲ کیلوگرم:فینال: امیر عبدی – شاهین بداغیرده بندی:محمدرضا رستمی – عرفان ولی پورمرتضی پورعیسی – امیرحسین حاجی پور۸۲ کیلوگرم:فینال: رسول گرمسیری - جمال اسماعیلیرده بندی:محمدامین احمدپور – سجاد فرج پورمیثم شاکری – سید مهدی چوبچیان۹۷ کیلوگرم:فینال: امیررضا اکبری – وحید دادخواهرده بندی:حامد عبدولی – محمد نصرتیحسین آریا – حسین...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان و ردههای سنی که از شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز آغاز شده بو، امروز (یکشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و ۴ فرم باقی مانده تالو مشخص شدند. در این دوره از مسابقات تمامی استانها و مناطق آزاد سراسر کشور حضور داشتند. اسامی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا در رده سنی جوانان به صورت زیر است: وزن ۴۸- کیلوگرم: ۱. رضا دنیادیده از اردبیل ۲. محمد براتی از خراسان جنوبی ۳. امیرمحمد لموچی از خوزستان و امیرحسین بیرانوند از تهران (ب) وزن ۵۲- کیلوگرم: ۱. حسین نجفی از کهگیلویه...
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان و ردههای سنی که از روز گذشته (شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز آغاز شده بود ، امروز (یکشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و ۴ فرم باقی مانده تالو مشخص شدند. در این مسابقات تمامی استانها و مناطق آزاد سراسر کشور حضور داشتند. اسامی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا در رده سنی جوانان به صورت زیر است: در وزن ۴۸-کیلوگرم ۱.رضا دنیادیده از اردبیل ۲.محمد براتی از خراسان جنوبی ۳.امیرمحمد لموچی از خوزستان و امیرحسین بیرانوند از تهران (ب) سوم مشترک در وزن ۵۲- کیلوگرم ۱.حسین نجفی از...
با پیگیری مسابقات بخش جوانان رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم جوانان و ردههای سنی، نفرات برتر این رده سنی مشخص شدند. نفرات و تیمهای برتر مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم رده سنی جوانان مشخص شدند به گزارش طرفداری؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم جوانان و ردههای سنی که از روز گذشته (شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز آغاز شده بود، امروز (یکشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و ۴ فرم باقی مانده تالو مشخص شدند. در این مسابقات تمامی استانها و مناطق آزاد سراسر کشور حضور داشتند. اسامی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا در رده سنی جوانان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو، رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان و ردههای سنی که از شنبه ۱۶ اردیبهشت به میزبانی باشگاه رنگ فیروزه در شیراز آغاز شده بود، امروز (یکشنبه) نیز پیگیری شد و نفرات برتر اوزان مختلف ساندا و ۴ فرم باقی مانده تالو مشخص شدند. اسامی نفرات برتر اوزان مختلف ساندا در رده سنی جوانان به صورت زیر است: در وزن ۴۸-کیلوگرم ۱. رضا دنیادیده از اردبیل ۲. محمد براتی از خراسان جنوبی ۳. امیرمحمد لموچی از خوزستان و امیرحسین بیرانوند از تهران (ب) سوم مشترک در وزن ۵۲- کیلوگرم ۱. حسین نجفی از کهگیلویه و بویراحمد ۲. محمدرضا موسوی از فارس (ب) ۳....
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تکواندو، دوازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ شهریور به میزبانی کشور لبنان در شهر بیروت برگزار خواهد شد. به همین منظور مرحله نخست رقابتهای انتخابی تیم نوجوانان از صبح امروز (شنبه ۱۶ اردیبهشت ) در سالن خانه تکواندو آغاز شد و نفرات برتر اوزان ۵۱- و ۵۵- کیلوگرم مشخص شدند. این دوره از مسابقات با استقبال خوب تکواندوکاران با آتیه کشورمان در استانهای مختلف مواجه شده؛ به طوری که در مجموع دختران و پسران ۱۹۰۵ (۱۰۵۶ نفر در گروه پسران و ۸۴۹ نفر در گروه دختران) تکواندوکار از سراسر کشور ثبت نام کرده اند؛ ۲۵۶ مربی در گروه پسران و ۱۹۹ مربی در گروه...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان؛ مسابقات گورش امسال در دو وزن مثبت ۹۰ کیلو و وزن منفی ۹۰ کیلو و با حضور ۴۸ کشتی گیر به میزبانی روستای آق آباد و با حضور پر شور علاقهمندان برگزار شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کاراته، رقابتهای قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) کاتا انفرادی و تیمی آقایان جهت حضور در رویدادهای آسیایی و جهانی و همچنین کومیته وزن ۵۵- آقایان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا روز گذشته (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲) در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. در بخش کومیته وزن ۵۵- آقایان نفر اول این مسابقات راهی اردوی تیم ملی شد و در خصوص کاتا نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. نفرات برتر قهرمانی کشور کاتا انفرادی آقایان به شرح زیر هستند: ۱. امیر حسن معین الدینی از استان کرمان ۲. محمد صدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی ۳. احمد رضا محمودی از استان تهران ۳. سهند...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، رقابتهای کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) کاتا انفرادی و تیمی آقایان جهت حضور در رویدادهای آسیایی و جهانی و همچنین کومیته وزن 55- آقایان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا روز گذشته (14 اردیبهشت 1402) در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.در بخش کومیته وزن 55- آقایان نفر اول این مسابقات راهی اردوی تیم ملی شد و در خصوص کاتا نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.نفرات برتر قهرمانی کشور کاتا انفرادی آقایان به شرح زیر هستند:1. امیرحسن معینالدینی از استان کرمان2. محمدصدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی3. احمدرضا محمودی از استان تهران3. سهند اسلامی از استان آذربایجان شرقی تیمهای برتر قهرمانی کشور کاتا تیمی...
نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کاتا انفرادی، کاتا تیمی و کومیته وزن ۵۵- آقایان مشخص شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، رقابتهای کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) کاتا انفرادی و تیمی آقایان جهت حضور در رویدادهای آسیایی و جهانی و همچنین کومیته وزن 55- آقایان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا روز گذشته (14 اردیبهشت 1402) در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.در بخش کومیته وزن 55- آقایان نفر اول این مسابقات راهی اردوی تیم ملی شد و در خصوص کاتا نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.برگزاری کمیته انضباطی فدراسیون کاراته/ حواشی انتخابی تیم ملی بررسی شدنفرات برتر قهرمانی کشور کاتا انفرادی آقایان به شرح...
معرفی نفرات برتر کاراته قهرمانی کشور کاتا و کومیتا وزن ۵۵- صورت پذیرفت نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کاتا انفرادی، کاتا تیمی و کومیته وزن ۵۵- مشخص شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، رقابت های کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) کاتا انفرادی و تیمی مردان جهت حضور در رویداد های آسیایی و جهانی و همچنین کومیته وزن ۵۵- جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. در بخش کومیته وزن ۵۵- نفر اول این مسابقات راهی اردوی تیم ملی شد و در خصوص کاتا نیز متعاقبا اعلام خواهد شد. نفرات برتر قهرمانی کشور کاتا انفرادی به شرح زیر هستند: ۱. امیرحسن معین الدینی...
اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اعلام کرد:مسابقات چوب کشی قهرمانی آذربایجان شرقی با شرکت ۹۷ ورزشکار از سراسر استان در ۶ وزن در پایگاه قهرمانی استان برگزار شد. در وزن ۶۵-کیلوگرم جواد کرمی، در وزن ۸۰- کیلوگرم افشین حسینی، در وزن ۹۵-، محمد کاظم پور، وزن ۱۱۰- کیلوگرم حجت محمد حنیفه، در وزن ۱۱۵+ هادی مصطفی زاده و در در وزن ۱۲۵+ حسین کشوری عنوان نخست را کسب کردند. این افراد به اردوی انتخابی تیم ملی اعزام میشوند و در صورت تثبیت جایگاه در تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا - مغولستان ۲۰۲۳ اعزام خواهند شد. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
نفرات برتر مشخص شدند با برگزاری مرحله دوم مسابقات تکواندو انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان جهت شرکت در یونیورسیاد جهانی دانشجویان نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان طی روزهای 6 تا 17 مرداد ماه سال 1402 به میزبانی کشور چین در شهر «چنگدو» برگزار می شود.به همین منظور مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان در گروه بانوان عصر امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه در خانه تکواندو با حضور کادر فنی تیم ملی تکواندو، مسئولان فدراسیون و زهرا سلمان نایب رئیس فدراسیون ملی ورزش دانشجویان برگزار شد. مبینا فلاحیان، مریم ملکوتی خواه، زهرا علیزاده، نگار عزیزی، روناک حسین زاده، نیلوفر صادقی، کیمیا یوسفی، زینب اسدی، نگار قدیانی و...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان طی روزهای ۶ تا ۱۷ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ به میزبانی کشور چین در شهر «چنگدو» برگزار میشود.به همین منظور مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان در گروه بانوان عصر امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه در خانه تکواندو با حضور کادر فنی تیم ملی تکواندو، مسئولان فدراسیون و زهرا سلمان نایب رئیس فدراسیون ملی ورزش دانشجویان برگزار شد. مبینا فلاحیان، مریم ملکوتی خواه، زهرا علیزاده، نگار عزیزی، روناک حسین زاده، نیلوفر صادقی، کیمیا یوسفی، زینب اسدی، نگار قدیانی و حدیثه اماره، ملیکا میرحسینی، کوثر اساسه، نرگس میرنوراللهی، آناهیتا توکلی، غزل سلطانی، سعیده نصیری، زینب اسماعیلی، زهرا پوراسماعیل، ناهید کیانی، مهلا مؤمن...
به گزارش خبرنگار مهر، ۵۴ ورزشکار از استانهای گلستان، خراسان شمالی و رضوی، تهران و سمنان، روز جمعه در شهر فراغی کلاله در مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی گورش کشور شرکت کردند. در پایان این رقابتها، در وزن ۶۲ کیلو الله یار علی آلیلی از خراسان شمالی، ۷۳ کیلو میکائیل دازی از گلستان، ۸۱ کیلو نوروز آرام از خراسان شمالی، ۹۰ کیلو یونس پهلوان زاده از گلستان، ۱۰۰ کیلو عبدالله ایری از گلستان و به علاوه ۱۰۰ کیلو محمد دهقان از گلستان به عناوین نخست وزنهای ششگانه دست یافته و کمربند پهلوانی مزین به یادواره مختومقلی فراغی را به ارمغان بردند. ورزش گورش نوعی از سبک کشتی با شال است که به غیر از مسابقات رسمی، در بین ترکمنها...
به گزارش ایرنا، مسابقات کشوری یک روزه کشتی گورش انتخابی تیم ملی بزرگسالان با عنوان جام مختومقلی فراغی با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار از استانهای گلستان، خراسان شمالی و رضوی، تهران و سمنان امروز جمعه به میزبانی شهر فراغی برگزار شد. گورشکاران در وزنهای ۶۲، ۷۳، ۸۱، ۹۰، ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰ کیلوگرم با هم رقابت کردند و در نهایت سه نفر برتر از هر وزن برای حضور در اردوی تیم ملی به میزبانی مشهد مقدس انتخاب شدند. الله یار علیآجیلی و علیرضا پناهی از خراسان شمالی و نعمت الله آلیلی از خراسان رضوی مقامهای اول تا سوم وزن ۶۲ کیلومتر و میکائیل دازی و نعمت الله جرجانی از گلستان و حافظ خالیان از خراسان رضوی مقامهای اول تا...
با پایان مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته بانوان، چهره نفرات راه یافته به اردوهای آماده سازی تیم ملی مشخص شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، فدراسیون کاراته، مرحله نخست پیکارهای انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان در بخش بانوان، امروز (پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه) در سالن شهید افراسیابی استان تهران برگزار شد و در پایان تکلیف اردو نشینان اوزان پنج گانه این رقابتها مشخص شدند.بر اساس این گزارش در وزن منهای ۵۰کیلوگرم، ۴ کاراته کا با هم به رقابت پرداختند و در پایان زینب جعفر نژاد با ۳برد و معصومه محسنیان با ۲برد و یک باخت به اردوی تیم ملی راه یافتند.در پایان رقابت ۵ کاراته کا حاضر در وزن منهای ۵۵کیلوگرم، فاطمه سعادتی و سیده سوده خلیلی هر...
مسابقات کشتی با چوخه گود چشمه زینل خان اسفراین با حضور ۳۸۶ چوخهکار در ۵ وزن برگزار شد. در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم به ترتیب غلام نجاری، حمید چادرنشین و حمید سلیمانیان و حسن گروهی به ترتیب مقامهای اول تا سوم مشترک را کسب کردند. در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز حامد قربانی موفق به کسب سکوی اول شد، حسن موسیزاده و احسان هنر دوست به ترتیب دوم و سوم شدند. در وزن ۸۴ کیلوگرم امید تیزتک مقام اول را کسب کرد مرتضی وطن دوست مقام دوم و علی شاهوردیان به مقام سوم رسید. در وزن ۹۶ کیلوگرم بهزاد اعتمادی مقام اول، مصطفی اسکندری مقام دوم و امید ساعدپناه مقام سوم را کسب کرد. در وزن ۹۶+ کیلوگرم...
رقابت های کشتی باچوخه قهرمانی کشور، گود چشمه زینل خان اسفراین باحضور ۳۸۰ کشتی گیر در ۵ وزن برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، حضور دکتر حسین نژاد استاندار، ناهیدی معاون سیاسی و امنیتی، حسین پور نماینده مردم اسفراین و پاکمهر نماینده پنج شهرستان در مجلس، دکتر شاکری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و بسیاری از مسئولین استانی در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم غلام نجاری اول، حمید چادرنشین دوم و حمید سلیمانیان و حسن گروهی مشترکا سوم شدند، در وزن ۷۴ کیلوگرم حامد قربانی موفق به کسب مقام اول شد، حسن موسی زاده و احسان هنر دوست به ترتیب دوم و سوم شدند، در وزن ۸۴ کیلوگرم امید تیزتک مقام اول را کسب کرد،...
نفرات برتر وزنهای مختلف رقابتهای کشتی باچوخه اسفراین معرفی شدند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسفراین، بزرگترین رویداد کشتی باچوخه کشور روز گذشته در اسفراین با حضور 386 ورزشکار از نقاط مختلف کشور برگزار و پس از 10 ساعت با معرفی نفرات برتر هر وزن بهکار خود پایان داد.در پایان این رقابتها در وزن 66 کیلوگرم غلام نجاری اول، حمید چادرنشین دوم و حمید سلیمانیان و حسن گروهی به طور مشترک سوم شدند.در وزن 74 کیلوگرم حامد قربانی موفق به کسب مقام اول شد، حسن موسیزاده و احسان هنردوست به ترتیب دوم و سوم شدند.در وزن 84 کیلوگرم امید تیزتکمقام اول را کسب کرد، مرتضی وطندوست مقام دوم و علی شاهوردیان به مقام سوم رسید.در وزن 96 کیلوگرم...
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات کشتی با چوخه گود چشمه زینل خان اسفراین با حضور ۳۸۶ چوخهکار در ۵ وزن برگزار شد. در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم به ترتیب غلام نجاری، حمید چادرنشین و حمید سلیمانیان و حسن گروهی به ترتیب مقامهای اول تا سوم مشترک را کسب کردند. در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز حامد قربانی موفق به کسب سکوی اول شد، حسن موسیزاده و احسان هنر دوست به ترتیب دوم و سوم شدند. در وزن ۸۴ کیلوگرم امید تیزتک مقام اول را کسب کرد مرتضی وطن دوست مقام دوم و علی شاهوردیان به مقام سوم رسید. در وزن ۹۶ کیلوگرم بهزاد اعتمادی مقام اول، مصطفی اسکندری مقام دوم و امید ساعدپناه مقام سوم را کسب کرد....
ایسنا/خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات کشتی با چوخه گود زینل خان اسفراین مشخص شدند. به گزارش ایسنا، مسابقات کشتی با چوخه چشمه زینل خان اسفراین با حضور ۳۸۶ چوخه کار در ۵ وزن دیروز ۳ اردیبهشتماه برگزار شد. در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم غلام نجاری اول، حمید چادرنشین دوم و حمید سلیمانیان و حسن گروهی مشترکا سوم شدند. در وزن ۷۴ کیلوگرم حامد قربانی موفق به کسب مقام اول شد حسن موسی زاده و احسان هنر دوست به ترتیب دوم و سوم شدند. در وزن ۸۴ کیلوگرم امید تیزتک مقام اول را کسب کرد مرتضی وطن دوست مقام دوم و علی شاهوردیان به مقام سوم رسید. در وزن ۹۶ کیلوگرم بهزاد اعتمادی مقام اول، مصطفی اسکندری...
به گزارش ایرنا این رویداد ورزشی در پنج وزن با حضور چوخه کارانی از هفت استان کشور در گود "چشمه زینل خان" اسفراین خراسان شمالی برگزار شد. نتایج در بخش انفرادی به شرح زیر است: در وزن ۶۶ کیلوگرم غلام نجاری مقام نخست، حمید چادرنشین مقام دوم و حمید سلیمانیان و حسن گروهی نیز به صورت مشترک در جایگاه سوم این رقابت ها ایستادند. در وزن ۷۴ کیلوگرم حامد قربانی نشان نخست و حسن موسی زاده و احسان هنر دوست نیز به ترتیب نشان های دوم و سوم را کسب کردند. در وزن ۸۴ کیلوگرم نیز امید تیزتک مقام اول، مرتضی وطن دوست مقام دوم و علی شاهوردیان نیز به مقام سوم این رقابت ها رسید. در وزن ۹۶...
عباس شیبک رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: این دوره از رقابتها با حضور ۶ تیم در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با شرکت ۷۰ ورزشکار در زاهدان برگزار شد. وی ادامه داد: در وزن منفی ۱۸ کیلوگرم میکائیل آبادیان، هادی آبادیان، میثم شهرکی به ترتیب حائز مقام اول تا شوم شدند. رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان افزود: همچنین در وزن ۲۱- آزاد بلوچزهی، شه بخش طارق ریگی، سدیس آبادیان -حاجی ریگی و همچنین وزن ۲۴- امیر اکبرییان، امیرحسین احمدی، سبحان محمدی، وزن ۲۷- سدیس گرگیچ، محمد طاها شهیکی راد، ماجد نارویی، وزن۳۰- عمادغزاق خالقداد، محمدامین کهرازهی، محمدسجادلاشاری، یوسف آبادیان، وزن ۳۳- زین الدین اسحاق زهی، آریا کمالی خالقداد، عزت کوچکزاهی، وزن ۳۶- سمیر گرگیچ...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی جهان در خانه تکواندو برگزار شد و در پایان ۷ تکواندوکار برتر هر وزن معرفی شدند.اسامی برترینهای اوزان هشتگانه انتخابی تکواندوی بانوان به شرح ذیل است:وزن ۴۶- کیلوگرم: سعیده نصیریوزن ۴۹- کیلوگرم: غزل سلطانی وزن ۵۳- کیلوگرم: ناهید کیانیوزن ۵۷- کیلوگرم: تینا مدانلووزن ۶۲- کیلوگرم: نرگس میرنوراللهی وزن ۶۷- کیلوگرم: زینب اسماعیلیوزن ۷۳+ کیلوگرم: زهرا پوراسماعیل سعیده نصیری و ناهید کیانی پیش از این رقابتها در ترکیب نهایی قرار گرفتند. بر اساس تصمیم کادر فنی نفرات اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان بهزودی معرفی خواهند شد. هدایت تیم ملی تکواندو برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است. مهروز ساعی و فاطمه نعمتی به عنوان مربی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در این رقابتها که با حضور بیش از ۴۰۰ کشتیگیر رده سنی زیر ۱۳ سال برگزار شد، کشتیگیران ۳۴ تیم مختلف در ۱۲ وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان، نفرات برتر هر وزن معرفی گردیدند.نمایندگانی از تمامی شهرستانهای خراسان رضوی در این دوره از رقابتها شرکت داشتند.نفرات برتر این رقابتها در قالب تیم خراسان رضوی در لیگ پهلوانکهای کشور که از خردادماه آغاز میشود شرکت خواهند کرد
در پایان رقابتهای قهرمانی کشور و مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته مردان، گیلان با کسب یک طلا و دو نقره عنوان قهرمانی را به دست آورد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رقابتهای قهرمانی کشور کاراته بزرگسالان آقایان (انتخابی تیم ملی) روز گذشته در استان همدان برگزار شد و در ردهبندی آقایان، استان گیلان با یک طلا و دو نقره اول، استان البرز با یک طلا و یک نقره، دوم و استان تهران با یک طلا و سه برنز سوم شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر هستند: وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱. مهدی کاظمی از استان گیلان۲. مرتضی کریمی از استان البرز۳. بهنام دهقانزاده از استان تهران۳. محمدامین قنبری از استان کرمان وزن ۶۷- کیلوگرم: ۱. امیررضا برزویی...
نفرات برتر رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی، گرامیداشت شهدای کردستان پس از ۲ روز رقابت نفسگیر در قروه معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، این مسابقات با حضور ۲۱۰ کشتیگیر در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان قروه برگزار شد. بر اساس بند چهار ماده چهار چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، چهار نفر نخست این رقابتها (اول، دوم و سوم مشترک) مجوز حضور در رقابت های بین المللی جام تختی را کسب می کنند. بر این اساس و در پایان رقابت ها در وزن ۵۷ کیلوگرم میلاد والی زاده از مازندران و محتبی سلطان زاده از بوشهر عناوین اول و دوم را کسب کردند و احسان سنجولی از گلستان و رضا علی جان زاده از...
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری سما، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از اوایل سال میلادی(۲۰۲۳) تا کنون ۸۸ فلسطینی به دست نیروهای صهیونیستی به شهادت رسیدند که در میان این شهدا، ۱۷ کودک و یک زن وجود دارد. وزارت بهداشت فلسطین آمار شهدا را به تفکیک به این شرح اعلام کرد: ۳۵ شهید از استان جنین، ۲۱ شهید از نابلس، ۷ شهید از الخلیل، ۶ شهید از قدس، ۵ شهید از اریحا و اغوار، ۵ شهید از قلقیلیه، ۳ شهید از رام الله و البیزه، ۲ شهید از نوار غزه، ۲ شهید از بیت لحم، ۱شهید از سلفیت و ۱شهید از طوباس. شرایط این روزهای سرزمینهای اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و...
رقابتهای قهرمانی کشور کاراته بزرگسالان آقایان (انتخابی تیم ملی) روز گذشته در استان همدان برگزار شد و در ردهبندی آقایان، استان گیلان با یک طلا و دو نقره اول، استان البرز با یک طلا و یک نقره، دوم و استان تهران با یک طلا و سه برنز سوم شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر هستند: وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱. مهدی کاظمی از استان گیلان۲. مرتضی کریمی از استان البرز۳. بهنام دهقانزاده از استان تهران۳. محمدامین قنبری از استان کرمان وزن ۶۷- کیلوگرم: ۱. امیررضا برزویی از استان کرمانشاه۲. مهدی کیانی از استان آذربایجان غربی۳. رضا عنایتی از استان مازندران۳. محمدرضا زنگی از استان کرمان وزن ۷۵- کیلوگرم: ۱. سامان عدالتی از استان البرز۲. بهمن عسگری از استان قزوین۳....
در پایان رقابتهای قهرمانی کشور و مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته مردان، گیلان با کسب یک طلا و دو نقره عنوان قهرمانی را به دست آورد. به گزارش ایمنا، رقابتهای قهرمانی کشور کاراته بزرگسالان آقایان (انتخابی تیم ملی) روز گذشته در استان همدان برگزار شد و در ردهبندی آقایان، استان گیلان با یک طلا و دو نقره اول، استان البرز با یک طلا و یک نقره، دوم و استان تهران با یک طلا و سه برنز سوم شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱. مهدی کاظمی از استان گیلان ۲. مرتضی کریمی از استان البرز ۳. بهنام دهقانزاده از استان تهران ۳. محمدامین قنبری از استان کرمان وزن ۶۷- کیلوگرم: ۱. امیررضا برزویی...
به گزارش ورزش سه به نقل از ایسنا، رقابتهای پنج وزن نخست کشتی آزاد انتخابی جام تختی به عنوان یکی از مراحل رسیدن به دوبنده تیم ملی کشتی آزاد، در شهر قروه کردستان برگزار شد و نفرات برتر اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم به شرح زیر مشخص شدند:۵۷ کیلوگرم:۱- میلاد والی زاده (مازندران) ۲- مجتبی سلطان زاده (بوشهر) ۳- احسان سنچولی (گلستان) و رضا علی جان زاده (مازندران) ۶۵ کیلوگرم:۱- داریوش ولی زاده (همدان) ۲- محمدعلی عموزاد (مازندران) ۳- امیرحسین حسن زاده (سیستان و بلوچستان) و امیرحسین شامی (البرز)۷۴ کیلوگرم:۱- علی کریمی (همدان) ۲- حسن عباس پور (مازندران) ۳- بهروز حیدری (سیستان و بلوچستان) و سجاد چهاردلی (کهگیلویه و بویراحمد)۸۶ کیلوگرم:۱- علی منصوری (مازندران) ۲- محمدصادق سلطانی...
نفرات برتر پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور مشخص شدند. رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت شهید سجاد عفتی طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه 1401 در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم ظهر امروز (دوشنبه 22 اسفند) برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: 48 کیلوگرم: فینال: سام سیار (تهران) 7 – نیما امینی (مازندران) 4 رده بندی: سجاد صارمی (لرستان) 10 - یاسین زارع زاده (خراسان رضوی) صفر محمدحسن مولایی (اروند) صفر - محمد عموئی زمیدانی (البرز) 3 55 کیلوگرم: فینال: ادریس بوربور (توابع تهران) 4 – امیررضا...
ایسنا/قم پیکارهای تکواندو قهرمانی استان قم در رده سنی خردسالان و نونهالان و در رده کمربند سبز و آبی در سه شیاپ چانگ، برگزار شد. علی آهنی، رییس هیات تکواندو قم، در گفتوگو با ایسنا با بیان این خبر اظهارکرد: رقابتهای تکواندو قهرمانی استان قم در گروههای سنی خردسالان و نونهالان رده کمربند سبز و آبی با حضور ۳۰۲ هوگوپوش پسر در سه شیاپ چانگ، روز جمعه ۱۲ اسفندماه در خانه تکواندو "شهیدان برجعلیزاده" برگزار شد. وی افزود: در پایان این رقابتها و در گروهسنی خردسالان در وزن ۲۶- کیلوگرم محمد صادق نائیج، محمد جواد معصومی و علی عرفانی فرد و حسین علی صادقی، در وزن ۲۸- کیلوگرم رضا محمدی سیاحت، عرشیا وردانی، ابوالفضل کهن و محمد طاها منظمی...
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «مهرداد بذرپاش» افزود: وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز و همچنین بخشی از تسهیلات را در این طرح تامین میکند. وی اضافهکرد: فعالان صنعت ساخت و ساز می توانند با بهره مندی از این ظرفیت اقدام به ساخت مسکن کرده و پس از ساخت به اندازه مشارکتی که داشتند قدر السهم خود را بردارند. بذرپاش گفت: بقیه خانه های ساخته شده را نیز به وزارت مسکن و شهرسازی دادهایم تا در حوزه نهضت ملی مسکن، تحویل متقاضیان دهیم. اقتصاد راه و مسکن ۰ نفر وحیده عسکری برچسبها مهرداد بذرپاش نهضت ملی مسکن پرداخت تسهیلات
به گزارش ایرنا، در جریان این رقابتها و در وزن ۵۵ کیلوگرم، کیانوش شمشیری از تهران با غلبه برابر همه رقبای خود عنوان قهرمانی را کسب کرد، حسین بیژنی از کهگیلویه و بویراحمد نایب قهرمان شد، محمدرضا توکلیان از فارس و محمدحسن مظفری از بوشهر به طور مشترک سوم شدند. همچنین در پایان رقابتهای وزن ۶۳ کیلوگرم عرفان جرکنی از توابع تهران به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت، رضا بهمنی از فارس عنوان دومی را کسب کرد، امید احمدی از زنجان و امید علیایی از اردبیل نیز به طور مشترک روی سکوی سوم قرار گرفتند. در رقابتهای وزن ۷۲ کیلوگرم، امیرحسین حاجیپور از مازندران مقام نخست را تصاحب کرد، رضا ساکی از خوزستان موفق شد عنوان دوم را...
خبرگزاری آریا-مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مردان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری آریا، یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادوآره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش آقایان با حضور 139 کوراشکار از 26 استان کشوربه میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار شد و نفرات برتر هر دسته وزنی به صورت زیر مشخص شدند.وزن 60- کیلوگرمعلی فاتح مقدم از البرزسعید طالبی نیا از همدانعلی قلی پور از تهران و مهدی قره غاش از خراسان شمالی (سوم مشترک)وزن 66- کیلوگرمحسن گروهی از خراسان رضویمجید وحید بریمانلو از تهرانمحمد جوادی فر از خراسان شمالی و امیرمحمد طالبی نیا از یزدوزن 73- کیلوگرمرضا پارسا پور از تهرانعلی محمدی بریمانلو از سمنان الفمحسن نستانی از...
یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادوآره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش آقایان با حضور ۱۳۹ کوراشکار از ۲۶ استان کشوربه میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار و نفرات برتر هر دسته وزنی به صورت زیر مشخص شدند. وزن ۶۰- کیلوگرمعلی فاتح مقدم از البرزسعید طالبی نیا از همدانعلی قلی پور از تهران و مهدی قره غاش از خراسان شمالی (سوم مشترک) وزن ۶۶- کیلوگرمحسن گروهی از خراسان رضویمجید وحید بریمانلو از تهرانمحمد جوادی فر از خراسان شمالی و امیرمحمد طالبی نیا از یزد وزن ۷۳- کیلوگرمرضا پارسا پور از تهرانعلی محمدی بریمانلو از سمنان الفمحسن نستانی از چهارمحال و بختیاری و احسان هنردوست از مازندران (سوم مشترک) وزن ۸۱- کیلوگرمامید تیزتک از خراسان رضویرامین احمدزاده از...
مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مردان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. نفرات برتر مسابقات کوراش قهرمانی کشور معرفی شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادوآره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش مردان با حضور ۱۳۹ کوراشکار از ۲۶ استان کشور به میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار شد. این مسابقات حکم انتخابی تیمهای ملی بزرگسالان کوراش ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ هانگژو چین و تست ایونت بازیهای آسیایی ۲۰۲۳، بازیهای آسیایی ۲۰۲۳، قهرمانی جهان ۲۰۲۳ ترکمنستان و بازیهای داخل سالن آسیا تایلند ۲۰۲۳ را دارد. نفرات برتر هر دسته وزنی به صورت زیر مشخص شدند: وزن ۶۰- کیلوگرم علی فاتح...
نفرات برتر اوزان مختلف رقابتهای کوراش قهرمانی کشور بخش زنان مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادوآره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش بانوان، عصر امروز (چهارشنبه - ۱۰ اسفند) به میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار و نفرات برتر هر دسته وزنی به صورت زیر مشخص شدند. وزن ۴۸- کیلوگرم: نسرین محمد صالحی از اصفهان مهسا فروغی از کرمان بهاره جاویدپور از خراسان رضوی و زهرا باغچقی از خراسان شمالی (سوم مشترک) وزن ۵۲- کیلوگرم: آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری عسل کلاهی از سمنان (الف) فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی و رقیه مفیدی از مازندران (سوم مشترک) وزن ۵۷- کیلوگرم: مبینا عزیزی از تهران فاطمه شبانی از خراسان رضوی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو، یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادوآره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش بانوان، عصر امروز (چهارشنبه - ۱۰ اسفند) به میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار و نفرات برتر هر دسته وزنی به شرح زیر مشخص شدند. وزن ۴۸- کیلوگرم: نسرین محمد صالحی از اصفهان مهسا فروغی از کرمان بهاره جاویدپور از خراسان رضوی و زهرا باغچقی از خراسان شمالی (سوم مشترک) وزن ۵۲- کیلوگرم: آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری عسل کلاهی از سمنان (الف) فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی و رقیه مفیدی از مازندران (سوم مشترک) وزن ۵۷- کیلوگرم: مبینا عزیزی از تهران فاطمه شبانی از خراسان رضوی زهرا...
نفرات برتر مسابقات کوراش زنا قهرمانی کشور مشخص شدند. نفرات برتر اوزان مختلف رقابت های کوراش قهرمانی کشور در بخش زنان مشخص شدند به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، یازدهمین دوره رقابتهای کوراش قهرمانی بزرگسالان، یادواره سردار شهید غلامحسین بسطامی در بخش زنان، عصر امروز (چهارشنبه ۱۰ اسفند 1401) به میزبانی مجموعه تختی شهرستان شاهرود استان سمنان برگزار شد و نفرات برتر هر دسته وزنی به صورت زیر مشخص شدند. وزن ۴۸- کیلوگرم: نسرین محمد صالحی از اصفهان مهسا فروغی از کرمان بهاره جاویدپور از خراسان رضوی و زهرا باغچقی از خراسان شمالی (سوم مشترک) وزن ۵۲- کیلوگرم: آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری عسل کلاهی از سمنان (الف) فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی و رقیه...
به گزارش ایرنا، دریاچه آزادی امروز (سهشنبه) میزبان مسابقات قهرمانی کشور روئینگ در بخش مردان در رده سنی جوانان و بزرگسالان بود. این مسابقات با حضور ورزشکارانی از ۱۲ تیم خراسان شمالی، گیلان، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، فارس، مازندران، هرمزگان، تهران (الف)، تهران (ب)، اردبیل و قزوین در ۲ رده سنی و در مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر در مواد روئینگ سبکوزن و سنگینوزن برگزار خواهد شد. نفرات برتر روئینگ مسافت ۱۰۰۰ متر به این شرح است: روئینگ تکنفره سبک وزن ۱۰۰۰ متر: ۱. علی رشادت با زمان ۳:۵۰.۵۴۰ (آذربایجان غربی) ۲. مهدی قپانوری با زمان ۳:۵۳.۷۸۰ (تهران الف) ۳. شایان ریحانیفرد ۳:۵۷.۳۰۰ دقیقه (فارس) روئینگ تکنفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر: ۱. حمیدرضا رضوانی با زمان ۳:۵۱.۵۱۰ (تهران الف) ۲....
در پایان مسابقات روز نخست کشتی فرنگی رقابتهای بین المللی جام ابراهیم مصطفی مصر و مرحله دوم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۳ که تیم ایران با دو نماینده در آن شرکت کرده بود، میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۷ بر صفر سیمیک محموداف از قرقیزستان را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی ویکتور سیوبانو دارنده مدال طلا و نقره جهان از مولداوی را با نتیجه ۴ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. دلخانی...
به گزارش خبرگزاری آنا، در پایان مسابقات روز نخست کشتی فرنگی رقابتهای بین المللی جام ابراهیم مصطفی مصر و مرحله دوم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۳ که تیم ایران با دو نماینده در آن شرکت کرده بود، میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه ۷ بر صفر سیمیک محموداف از قرقیزستان را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی ویکتور سیوبانو دارنده مدال طلا و نقره جهان از مولداوی را با نتیجه ۴ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه...
دو نماینده کشورمان به مدال طلا دست یافتند نفرات برتر 7 وزن نخست مشخص شدند مسابقات رده بندی و فینال 7 وزن نخست کشتی فرنگی دومین رقابت رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۳ جام ابراهیم مصطفی امشب در شهر اسکندریه مصر برگزار شد که 2 نماینده کشورمان به مدال طلا دست یافتند. به گزارش طرفداری، در پایان مسابقات روز نخست کشتی فرنگی رقابت های بین المللی جام ابراهیم مصطفی مصر و مرحله دوم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال 2023 که تیم ایران با دو نماینده در آن شرکت کرده بود، میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم و محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون وزنه برداری مسابقات وزنه برداری لیگ برتر در دو بخش جوانان و بزرگسالان از ۲۵ به میزبانی باشگاه ملی حفاری اهواز در این شهر آغاز شده است و تا ۱۷ بهمن ادامه دارد. نتایج مسابقات در وزن ۵۵ و ۶۱ کیلوگرم به شرح زیر است: جوانان وزن ۵۵ کیلوگرم:۱- محمد چاپاش (مناطق نفتخیر جنوب)، ۹۸ کیلوگرم یکضرب، ۱۱۹ کیلوگرم دوضرب، ۲۱۷ کیلوگرم مجموع ۲- سینا محمدی (ذوب آهن): ۹۵ کیلوگرم یکضرب، ۱۱۵ کیلوگرم دوضرب، ۲۱۰ کیلوگرم مجموع ۳- محمدرضا غالبی (ملی حفاری): ۹۷ کیلوگرم یکضرب، ۱۰۷ کیلوگرم دوضرب، ۲۰۴ کیلوگرم مجموع وزن ۶۱ کیلوگرم:۱- شایان احمدنژاد (مناطق نفتخیر جنوب)، ۱۱۶ کیلوگرم یکضرب، ۱۳۳ کیلوگرم دوضرب، ۲۴۹ کیلوگرم مجموع...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین، رقابتهای قهرمانی کشور وزنه برداری بانوان جانباز و معلول، جام فجر، تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک از صبح امروز دوشنبه بیست و چهارم بهمن آغاز شد.نتایج دستههای وزنی نوبت صبح:دسته ۴۱-۴۵ کیلوگرم:جوانانمقام اول: نرگس متحیربزرگسالانمقام اول: مرضیه حلاجیمقام دوم: مرضیه نظام زادهمقاوم سوم: مقدسه آقا گل نژاددسته ۵۰ کیلوگرم:جوانانمقام اول: الناز متقیمقام دوم: نگار قربانیمقام سوم: عطیه سادات حسینیبزرگسالانمقام اول: زهرا سادات موسویمقام دوم: معصومه ابوالحسنیامقاوم سوم مشرک: الناز متقی و معصومه گودینیدسته ۵۵ کیلوگرم:بزرگسالانمقام اول: مهدیه محمدیانمقام دوم: زینب طاهریمقاوم سوم: لیلا عباسیدسته ۶۱ کیلوگرمبزرگسالانمقام اول: پروین مقدممقام دوم: منیژه جلالیمقام سوم: فاطمه ریاحی شیراز
مسابقات ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیمهای ملی به منظور اعزام به بازیهای آسیایی هانگژو و رقابتهای قهرمانی جهان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیمهای ملی اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ در هانگژو و قهرمانی جهان که از صبح دیروز (سهشنبه ۱۸ بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده بود، بعدازظهر امروز (چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه) با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت. نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به صورت زیر است: بخش سانداوزن ۴۸- کیلوگرم:۱. آیدا حیدری از تهران۲. نرگس بهادرانی از سیستان و بلوچستان۳. مهسا فروغی...
مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. مسابقات ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیمهای ملی به منظور اعزام به بازیهای آسیایی هانگژو و رقابتهای قهرمانی جهان با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیمهای ملی اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ در هانگژو و قهرمانی جهان که از صبح روز گذشته (سهشنبه ۱۸ بهمن 1401) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده، بعدازظهر امروز (چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه) با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت. نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به صورت زیر است: بخش ساندا وزن ۴۸-...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان در این مسابقات ۸۵ شرکت کننده از شهرستان گرگان با هم رقابت کردند که در پایان محمد عابدین پور، امیر محمد فتوحی، غلامعلی تازیکه، رضا عابدین پور و محمد پهلوانی در وزنهای مختلف اول شدند.این مسابقات با کمک شورای اسلامی و شهرداری جلین، کمیته کشتی با شال و هیئت ورزشهای روستایی و بومی محلی در ۵ وزن منفی ۵۵ کیلوگرم ، منفی ۶۵ کیلوگرم ، منفی ۷۵ کیلوگرم ، منفی ۸۵ و مثبت ۸۵ کیلوگرم برگزار شد.نفرات اول تا سوم هر وزن جایزه نقدی دریافت کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو با معرفی نفرات و تیمهای برتر پایان یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون ووشو، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو و قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که از صبح روز (پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه۱۵ بهمن ماه) با معرفی نفرات و تیمهای برتر پایان یافت.بر این اساس نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به صورت زیر است:در بخش ساندا/وزن ۵۲- کیلوگرم:۱. مسعود انصاری از آذربایجان شرقی۲. سید علی میردورقی نیا از مرکزی۳. سامان شعبانیان از خراسان رضوی...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو و قهرمانی جهان 2023 که از صبح روز گذشته (پنجشنبه 13 بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده است، امروز (شنبه) نیز پیگیری شد.در رقابتهای امروز (شنبه 15 بهمن ماه) رقابتهای مرحله نیمهنهایی و فینال اوزان مختلف ساندا برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.بر این اساس نتایج کامل مسابقات بخش ساندا در اوزان مختلف به شرح ذیل است:وزن 52- کیلوگرم:1.مسعود انصاری از آذربایجان شرقی2.سید علی میردورقی نیا از مرکزی3.سامان شعبانیان از خراسان رضوی و امیرمحمد طوسی از سمنان (سوم مشترک)وزن 56- کیلوگرم:1.علی افشانی از کهگیلویه و بویراحمد2.محمد جعفری از اصفهان3.نجم الدین علیمرادی از...
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش خبرگزاری برنا، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو و قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که از صبح روز (پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه ۱۵ بهمن ماه) با معرفی نفرات برتر پایان یافت. بر این اساس نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به صورت زیر است: در بخش ساندا/ وزن ۵۲- کیلوگرم: ۱.مسعود انصاری از آذربایجان شرقی ۲.سید علی میردورقی نیا از مرکزی ۳.سامان شعبانیان از خراسان رضوی و امیرمحمد طوسی از سمنان (سوم مشترک)...
به گزارش گروه ورزشی خبرزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو و قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که از صبح روز (پنجشنبه ۱۳ بهمن) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه۱۵ بهمن ) با معرفی نفرات برتر پایان یافت. نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به شرح زیر است: بخش ساندا :وزن ۵۲- کیلوگرم:۱. مسعود انصاری از آذربایجان شرقی۲. سید علی میردورقی نیا از مرکزی۳. سامان شعبانیان از خراسان رضوی و امیرمحمد طوسی از سمنان (سوم مشترک) وزن ۵۶- کیلوگرم:۱. علی افشانی از کهگیلویه و بویراحمد۲. محمد جعفری از اصفهان۳. نجم الدین علیمرادی از هرمزگان...
مسابقات ساندا ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر پایان یافت. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو و قهرمانی جهان 2023 که از صبح روز گذشته (پنجشنبه 13 بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده است، امروز (شنبه) نیز پیگیری شد. در رقابتهای امروز (شنبه 15 بهمن ماه) رقابتهای مرحله نیمهنهایی و فینال اوزان مختلف ساندا برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.ووشو قهرمانی کشور/ نفرات برتر بخش تالو مشخص شدند بر این اساس نتایج کامل مسابقات بخش ساندا در اوزان مختلف به شرح ذیل است: وزن 52- کیلوگرم: 1.مسعود انصاری از آذربایجان شرقی 2.سید علی میردورقی...
به گزارش خبرنگار مهر، بمناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و آماده سازی برای مسابقات استانی، مسابقه تکواندو خردسالان کمربند قرمز و مشکی هیأت تکواندو کلانشهر تبریز امروز جمعه در خانه تکواندو آذربایجان شرقی با حضور ۴۵ تکواندوکار برگزار شده و در نهایت نفرات برتر این دور از مسابقات معرفی و تجلیل شدند. در وزن اول امیر مهدی فلاحی بدون رقیب نفر اول در وزن دوم امیرمحمد شکورزاده نفر اول، علی اصغر بردون نفر دوم و سید امیرمحمد بابایی نفر سوم در وزن سوم فرهان ناطق نفر اول، عرشیا مرادی نفر دوم، امیرعلی عزیزی و عطا ملکی مشترکا سوم در وزن چهارم صالح مرادلو نفر اول، محمد رمضانی نفر دوم، هادی شاهی و امیر محمد یزدانی مشترکا سوم در وزن...
نفرات برتر پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند. رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت دهه مبارک فجر طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم ظهر امروز جمعه (۱۴ بهمن) برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: 61 کیلوگرم: فینال : شهداد خسروی (البرز) 4 -علی خرم دل (توابع تهران) 2 رده بندی : امیرمحمد غلام نژاد (سهمیه مازندران) صفر - علی قلی زادگان کلوخی (تهران) 10 امیرعلی فریدی اسد (سهمیه البرز) 6 - مهدی محمد جانی (سهمیه مازندران) 2 70 کیلوگرم:...
نفرات برتر پنج وزن نخست کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند. رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت دهه مبارک فجر از روز چهارشنبه ۱۲ بهمن 1401 در سالن شهدای هفتم تیر در حال برگزاری است. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن اول عصر امروز (پنجشنبه) برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: 57 کیلوگرم : فینال : پوریا کاظمی (سهمیه مازندران) صفر - احمد محمد نژاد جوان (خراسان رضوی) 9 رده بندی : علی مومنی (سهمیه مازندران) 4 - مسعود اصغرپور (سهیمه مازندران) 2 احمدرضا رحیمی (سهمیه لرستان) 2 - علی یحیی پور (سهمیه آزاد) 4 65 کیلوگرم : فینال : محمد...
به گزارش "ورزش سه"و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در رده سنی نوجوانان روز گذشته(چهارشنبه) با حضور ۲۴ تیم و ۱۴۷ ورزشکار یادواره (کنگره ملی 6544 شهید استان لرستان) به میزبانی شهر خرم آباد برگزار شد و در پایان تیم ها و نفرات برتر مشخص شدند. نفرات برتر به شرح زیر است:وزن ۴۰- کیلوگرم:اسما ملکی (فارس)مدال طلاغزل اکبری (اصفهان)مدال نقرهفاطمه زهرا پیراسته ( سیستان و بلوچستان)مدال برنز وزن ۴۴- کیلوگرم:آندیا فلاح (لرستان)مدال طلافاطمه غلامی (اصفهان)مدال نقرهمبینا خدابخش ( خراسان رضوی)مدال برنزشیرین کولیوند(تهران)مدال برنزوزن ۴۸- کیلوگرم:کوثر اقایی (آذربایجان شرقی )مدال طلاریحانه عسگری (فارس)مدال نقرهمهشید شوریابی ( خراسان رضوی )مدال برنزفائزه غلامی (اصفهان )مدال برنز وزن ۵۲- کیلوگرم:سویل لیموچی(آذربایجان شرقی)مدال طلازینب حسینیان (فارس)مدال نقرهمائده...
نفرات برتر رقابت های قویترین مردان قهرمانی باشگاههای کشور در وزن ١٠۵ - کیلوگرم مشخص شدند هفدهمین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای کشور از روز چهارشنبه ۵ دی ماه به میزبانی صفادشت و در سالن سردار سلیمانی آغاز شد. به گزارش طرفداری، شب گذشته با برگزاری فینال دسته ١٠۵- کیلوگرم در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان نفرات برتر شناخته شدند. اسامی نفرات برتر وزن ١٠۵ - کیلوگرم به شرح زیر است: جوانان/// ١ - علی کوشکی ٢ - احسان کرمی ٣ - ابوالفضل التزامی بزرگسالان /// ١ - میلاد عباس آبادی ٢ - عباد کهنسال ٣ - اریز فلاحی گفتنى است؛ رقابت فينال دسته ١٠٥+ كيلوگرم امروز در دو بخش جوانان و بزرگسالان پيگيرى خواهد شد. ...
به گزارش خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا از پرند، مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک با بیش از ۲۰۰ شرکتکننده در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند برگزار شد. مسابقات پرورش اندام پرند کلاسیک بهصورت تیمی و در قالب تیمهایی از شهرهای سراسر کشور در وزنهای مختلف برگزار شد و در پایان مسابقات به نفرات اول هر وزن مبلغ ۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی و نفرات دوم و سوم هر وزن مکملهای ورزش اهدا شد.این رقابتها برای سومین دوره در سالنی مجهز با داوران و شرکتکنندگان حرفهای برگزار شد. انتهای پیام/
در پایان مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای کشور نفرات برتر وزن 80- و 90-کیلوگرم در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان مشخص شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هفدهمین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای کشور به میزبانی تهران و در سالن شهید کاظمی برگزار شد. رقابت های این هفته که در اوزان 80- و 90- کیلوگرم و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود، در روز دوم با معرفی نفرات برتر در وزن 80- کیلوگرم به پایان رسید. اسامی نفرات برتر وزن 80- کیلوگرم به شرح زیر است: جوانان 1- علیرضا بالابندی از استان البرز 2- مهراب میرانپور از مازندران...
به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم ظهر امروز جمعه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: 61 کیلوگرم : فینال : داریوش حضرت قلی (خراسان شمالی) 12 - یاسین رضایی (بوشهر) 16 رده بندی : شهداد خسروی (البرز) 5 - احمد محمد نژاد جوان (خراسان رضوی) 5 پوریا ترکمان (مرکزی) صفر - مهدی ویسی (اروند) 4 70 کیلوگرم : فینال : محمد بخشی (سهمیه مازندران) 1 - مرتضی قیاسی (لرستان) 2 رده بندی : محمد قاسمعلی (سهمیه مازندران) 2 - امیررضا اکبرزاده (سهمیه کرمان) 7 علی اکبر زرودی (قشم) برنده - امید خدمتی (توابع تهران) بر روی تشک حاضر نشد 79 کیلوگرم : فینال : امیرحسین کاوسی (مازندران) 8 - مصطفی قیاسی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هفدهمین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی باشگاههای کشور از چهارشنبه ۲۸ دی به میزبانی تهران و در سالن شهید کاظمی آغاز شده و امروز جمعه ۳۰ دی به پایان میرسد. رقابتهای این هفته که در اوزان ۸۰- و ۹۰- کیلوگرم و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار میشود، در روز دوم با معرفی نفرات برتر در وزن ۸۰- کیلوگرم به پایان رسید. اسامی نفرات برتر وزن ۸۰- کیلوگرم به شرح زیر است: جوانان ۱- علیرضا بالابندی از استان البرز ۲- مهراب میرانپور از مازندران ۳- مهدی رنجکش از اصفهان بزرگسالان ۱- صادق قرقانی از کهگیلویه و بویراحمد ۲- علی حسینی از همدان...
به گزارش ایرنا، قابتهای کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور(مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی) ، گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از صبح دیروز چهارشنبه در سالن شهدای هفتم تیر در حال برگزاری است. فدراسیون کشتی اعلام کرد مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن نخست عصرامروز(پنجشنبه) برگزار شد تا نفرات برتر این اوزان مشخص شوند. رده بندی پنج وزن اول این مسابقات به شرح زیر است: ۶۵ کیلوگرم : ۱-پیمان بیابانی (تهران) ۲-کیان محمود جانلو (اروند) ۳-عباس ابراهیم زاده (سهمیه مازندران) ۳-مجید داستان (توابع تهران) ۵-علی علیزاده جهان آبادی (کیش) ۵-جواد جوادی (بوشهر) ۷-امیرمحمد اکبری (قزوین) ۸-امیرحسین سبزعلی (لرستان) ۹-مصیب شیرزاده (سهمیه تهران) ۱۰-امیرپارسا قدرتی دولت شانلو (البرز) ۷۴ کیلوگرم : ۱-حسین ابوذری (سهمیه مازندران) ۲-امیرحسین حسینی (تهران) ۳-محمدصادق...
نفرات برتر پنج وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور مشخص شدند. مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور با اعلام نفرات برتر پنج وزن نخست پیگیری شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور (مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از صبح روز گذشته (چهارشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر در حال برگزاری است. مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن اول عصر امروز (پنجشنبه) برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: ۵۷ کیلوگرم: فینال : علیرضا سرلک (لرستان) 4- رضا مومنی (مازندران) ۳ رده بندی : مهدی رحیمی (البرز) 6 - محمدرضا حسینی (کرمانشاه) صفر ابراهیم خواری (سهمیه مازندران) ۱۰ - محسن ملکی...
نفرات برتر رقابتهای ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش ایران اکونومیست، رقابت های ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی ایران به عنوان مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر در سالن هفتم تیر تهران به پایان رسید. نتایج دیدارهای فینال و رده بندی ۵ وزن نخست این رقابتها به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم:فینال: علیرضا سرلک (لرستان) ۴- رضا مومنی (مازندران) ۳رده بندی: مهدی رحیمی (البرز) ۶ - محمدرضا حسینی (کرمانشاه) صفرابراهیم خواری (سهمیه مازندران) ۱۰ - محسن ملکی ایلخانلار (تهران) صفر۶۵ کیلوگرم:فینال: کیان محمود جانلو (اروند) ۵ - پیمان بیابانی (تهران)۵ برندهرده بندی: عباس ابراهیم زاده (سهمیه مازندران) ۴ - علی علیزاده جهان آبادی (کیش) ۲مجید داستان (توابع تهران) ۲ - جواد...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، دختران کاراته کای ناشنوای استان کرمانشاه برای حضور در مسابقات لیگ جهانی در یکدوره مسابقه یک روزه با هم رقابت کردند. دراین مسابقات ناهید امینی در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، دریا زنگنه در وزن منهای ۵۵ و زهرا ابراهیمی به همراه آرزو قادری در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم نمایندگان استان کرمانشاه در لیگ جهانی کاراته وان ترکیه معرفی شدندتیم چهار نفره به همراه یک مربی و یک سرپرست ، با تأمین هزینههای تیم به مسابقات جهانی اعزام میشوند.