2024-04-25@06:26:11 GMT
۲۳۴۲ نتیجه - (۰.۰۶۲ ثانیه)
جدیدترینهای «تیم سوم گروه»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش "ورزش سه"، از سری رقابت های والیبال انتخابی المپیک و از گروه یک مسابقات که در شهر ریودوژانیرو برزیل در حال برگزاری است دو همگروه ایران یعنی قطر و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیلیهای میزبان توانستند با نتیجه سه بر صفر از سد تیم ملی والیبال قطر نماینده سوم آسیا بگذرند.در این مسابقه که تنها ست سوم جذابی داشت، برزیلی ها گیمهای بازی را با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۶ بر ۲۴ پیروز شدند و موقتا به صدر گروه یک رفتند.در این دیدار آلان سوزا و ریکاردو لوکارلی با کسب چهارده پوئن امتیاز آورترین بازیکنان میدان بودند و در تیم ملی والیبال قطر هم رنان ریبرو و وادیدی رایمی روز خوبی را...
به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات والیبال انتخابی المپیک تیم ملی والیبال لهستان علی رغم دادن دو ست توانست با نتیجه سه بر دو تیم خوب بلژیک را شکست دهد و در اولین مسابقه اولین پیروزی خود را در گروه سوم مسابقات در چین کسب کند.در این دیدار لهستانی ها که عنوان قهرمانی اروپا و لیگ مبثلتها را یدک می کشند، ست های دوم، سوم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۶ و ۱۷ بر ۱۵ پیروز شدند و بلژیکیها ها هم ست اول و چهارم را ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ از آن خود کردند.در این دیدار پرهیجان و جذاب، فری رجرز پدیده این روزهای تیم ملی والیبال بلژیک و لوکاژ...
در هفته دوم لیگ دسته اول والیبال کشور، هر ۴ تیم مازندرانی میزبان حریفان بودند که حاصل آن ۲ پیروزی و ۲ شکست بود.کود گلفام آمل که در گروه دوم حضور دارد در ۳ دست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۹ بر ۲۷ حریفش افق قم را مغلوب کرد.این نخستین پیروزی شاگردان مهدی رنجبر بود که در سالن ورزشی پیامبر اعظم و مقابل دیدگان تماشاگران آملیها به دست آمد.مهرگان نور همانند هفته اول در گروه نخست به یک پیروزی دیگر دست یافت.نوریها با هدایت نقی ذکایی مربی بومی خود با حساب ۳ بر ۱ از سد مس شهربابک گذشتند.آنها در دستهای اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و...
تیمهای ملی بسکتبال سه نفره و پنج نفره ایران به دور دوم بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژوصعود کردند. به گزارش ایسنا، ظهر امروز (پنجشنبه - ۶ مهر ۱۴۰۲) در ادامه مسابقات بسکتبال بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، تیم ملی پنج نفره ایران موفق شد در دومین بازی خود از این رقابتها مقابل عربستان به پیروزی دست یافته و صعود خود به دور بعد این رقابتها را قطعی کند. شاگردان هاکان دمیر در این دیدار کوارترهای اول و سوم را ۱۱-۲۱ و ۱۰-۲۳ بردند تا با وجود تساوی ۱۷-۱۷ در کوارتر دوم و شکست ... در کوارتر چهارم، نهایتا با نتیجه ۸۱ - ۶۶ عربستان را شکست داده و دومین برد خود در بازیهای رسمی با هدایت این سرمربی ترک را جشن...
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال امید کشورمان فردا در آخرین دیدار مرحله گروهی بازیهای آسیایی هانگژو به مصاف مغولستان میرود. شاگردان رضا عنایتی که در حال حاضر با ۴ امتیاز و تفاضل گل نسبت به عربستان سعودی صدرنشین گروه دوم این مسابقات هستند، در صورت حفظ رتبه خود در مرحله بعدی کار راحت تری خواهند داشت. ملیپوشان کشورمان با صعود به عنوان صدرنشین در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم سوم گروه D یا گروه E خواهند رفت. در حال حاضر سوم شدن عنابیها و قرار گرفتن این تیم در رتبهای پایینتر از ژاپن و فلسطین در گروه چهار قطعی شده اما تکلیف گروه پنج هنوز مشخص نیست. در این گروه کرهجنوبی با ۶ امتیاز صعودش...
به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، رضا عنایتی پس از برد 4 بر صفر تیم ملی امید کشورمان مقابل ویتنام، اظهار داشت: بازی خوبی بود. تمام تمرکزمان بر این است که با شرایط خوبی از این مرحله صعود کنیم. بازیها در مراحل بعدی سخت تر میشود. وی افزود: امروز دستمان نسبت به بازی عربستان بازتر بود که 14 بازیکن داشتیم و کارمان سخت شده بود. هوای شرجی اینجا بازیکنان را اذیت میکند. بچههایی که باید به ما اضافه شدند. برای مرحله بعد آماده میشویم. البته اول باید با مغولستان بازی کنیم. مراحل حذفی برای ما خیلی حساسیت دارد. از هوادارانی که امروز تیم را حمایت کردند تشکر میکنم. ان شاالله بازی به بازی شرایط خوبی داشته باشیم. بچها نشان...
خبرگزاری آریا - شاگردان حسین عبدی رقبای خود در جام جهانی زیر 17سال را شناختند.به گزارش سرویس ورزشی آریا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان از 19 آبان در مسابقات جامجهانی فوتبال زیر 17سال به میدان خواهد رفت.بر همین اساس، مراسم قرعهکشی این رقابتها از ساعت 17:30 امروز به وقت تهران برگزار شد و 24 تیم حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند.ملیپوشان نوجوان ایران که در سید سوم قرار داشتند با تیمهای برزیل، نیوکالدونیا و انگلیس در گروه سوم همگروه شدند.گروهبندی کامل جامجهانی زیر 17سال 2023 اندونزی به شرح زیر است:گروه اول: اندونزی، اکوادور، پاناما، مراکشگروه دوم: اسپانیا، کانادا، مالی، ازبکستانگروه...
شاگردان حسین عبدی رقبای خود در جام جهانی زیر ۱۷سال را شناختند. به گزارش خبرگزاری برنا، تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان از ۱۹ آبان در مسابقات جامجهانی فوتبال زیر ۱۷سال به میدان خواهد رفت. بر همین اساس، مراسم قرعهکشی این رقابتها از ساعت ۱۷:۳۰ امروز به وقت تهران برگزار شد و ۲۴ تیم حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند. ملیپوشان نوجوان ایران که در سید سوم قرار داشتند با تیمهای برزیل، نیوکالدونیا و انگلیس در گروه سوم همگروه شدند. گروهبندی کامل جامجهانی زیر ۱۷سال ۲۰۲۳ اندونزی به شرح زیر است: گروه اول: اندونزی، اکوادور، پاناما، مراکش گروه دوم: اسپانیا، کانادا، مالی، ازبکستان گروه سوم: برزیل، ایران، نیوکالدونیا، انگلیس گروه چهارم: ژاپن، ، لهستان، آرژانتین، سنگال گروه پنجم: فرانسه،...
به گزارش ورزش سه،مرحله مقدماتی جام ملتهای زیر 23 سال آسیا به هفته سوم و پایانی رسید و شرایط صعود برای تیم ها مشخص شد.تیم های قطر،ژاپن و عربستان کار ساده تری برای صعود دارند و با توجه به بازی آنها در هفته پایانی می توان صعود آنها را قطعی دانست.ایران-ازبکستان ، عراق-کویت، استرالیا-تاجیکستان، تایلند-مالزی، ترکمنستان و اندونزی دیدارهای فینال گونه ای هستند که در هفته آخر برگزار خواهد شد و تکلیف صعود در همان مسابقه مشخص خواهد شد. از نکات عجیب این دوره احتمال حذف کره جنوبی از مسابقات است.در ادامه به جزئیات گروه بندی مسابقات و شرایط صعود اشاره شده است که مشاهده خواهید کرد:گروه A: اردن - عمان - سوریه - برونئیدر این گروه تیم های اردن،...
تیم ملی بلژیک در دیداری خارج از خانه به پیروزی رسید. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بازی نخست شب سوم از دور پنجم مرحله مقدماتی یورو 2024 و از گروه F؛ تیم ملی بلژیک در خانه آذربایجان به پیروزی رسید. در این بازی که ساعت 16:30 امروز (شنبه) در باکو پایتخت کشور آذربایجان برگزار شد، شیاطین سرخ اروپا با تک گل دقیقه 38 یانیک کاراسکو به پیروزی رسیدند.بلژیک با این پیروزی به مجموع 10 امتیاز از 4 بازی رسید و در صدر گروه F رقابتها قرار گرفت.در این گروه اتریش با 10 امتیاز از 4 بازی دوم است و سوئد که از 3 بازی برگزار شدهاش 3 امتیاز کسب کرده در رده سوم قرار دارد.انتهای پیام/
به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ فدراسیون کشتی برنامه مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در سال 1402 را اعلام کرد.بر این اساس در هفته اول دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه B روز 18 مهرماه تیم های گروه ساختمانی جاودانی و پاس تهران در مشهد و روز 20 مهرماه انبوه سازان هوتن و مقاومت البرز درقائم شهر به مصاف هم می روند.در گروه A نیز روز 21 مهرماه بانک شهر به مصاف آلفا مرزن آبان می رود و ستارگان ساری مقابل دانشگاه آزاد مازندران قرار می گیرد. هر دو دیدار در شهر ساری برگزار می شود.همچنین بنا بر درخواست تیم های شرکت کننده در لیگ برتر کشتی فرنگی و موافقت سازمان لیگ، مسابقات...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه ای اف سی، این رقابتها جنبه انتخابی بازیهای المپیک ۲۰۲۴ پاریس را دارد و ۳ تیم دور نهایی به المپیک راه خواهند یافت. تیم عربستان (مدافع عنوان قهرمانی) و قطر (میزبان مرحله نهایی) در دور مقدماتی حضور دارند.۴۳ تیم در دور مقدماتی شرکت کرده اند که در ۹ گروه ۴ تیمی و دو گروه سه تیمی رقابت میکنند و در پایان تیمهای سر گروه به صورت مستقیم و ۴ تیم دوم برتر (در مجموع ۱۵ تیم) راهی مرحله نهایی خواهند شد. در این دوره تیمهای بوتان، سریلانکا، نپال و جزایر ماریانای شمالی ثیب از قرعه کشی از حضور در دور مقدماتی انصراف دادند و تیمهای مالدیو و کره...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هاکان دمیر سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران در ترکیب ابتدایی تیم کشورمان برای دیدار با لبنان در جام جهانی بسکتبال، محمدامینی، حامد حدادی، بهنام یخچالی، ارسلان کاظمی و پیتر گیرگوریان را به زمین فرستاد تا بر خلاف دیدارهای گذشته اش عمل کند. او ریسک جوانگرایی در ترکیب اولیه را برای حساسترین مصافش انجام نداد. لبنان نیز سرجیو ال درویش، علی حیدر، علی مظهر، عمری رسولالا و کریم زینون را به زمین فرستاد. نیمه نخست با غافلگیری تیم ایران آغاز شد و بسکتبالیستهای کشورمان شش امتیاز عقب افتادند. وقت اول با اختلاف هفت امتیاز تمام شد. کوارتر اول ۲۰ بر ۱۳ تمام شد و کوارتر دوم ۲۸ بر ۲۳ و در مجموع...
به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی بسکتبال ایران که در گروه G رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۳ با تیمهای اسپانیا، برزیل و ساحلعاج همگروه بود، با سه باخت متوالی در گروه خود آخر شد تا به این ترتیب، در گروه بازندهها برای جایگاههای ۱۷ تا ۳۲ جام جهانی تلاش کند.به این ترتیب در مرحله دوم جام جهانی، ساحلعاج و ایران به عنوان تیمهای سوم و چهارم گروه G، با فرانسه و لبنان که تیمهای سوم و چهارم گروه H بودند، در گروه P قرار گرفتند.شاگردان دمیر در این مرحله باید با تیمهای فرانسه و لبنان دیدار میکردند و بعد از شکست برابر فرانسه، عصر امروز از ساعت 17 به مصاف لبنان رفتند تا پنجمین مسابقه خود را در جام جهانی 2023...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، این رقابتها با حضور ۱۴ تیم برگزار میشود و تیمها در ۴ گروه ۳ و ۴ تیمی رقابت کرده و از هر گروه تیمهای اول و دوم به دور دوم گروهی صعود کردند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای نهم تا چهاردهم رقابت میکنند. تیمهای اندونزی، نیوزیلند و سریلانکا از حضور در مسابقات انصراف دادند. ۳ تیم برتر مسابقات به رقابتهای قهرمانی جهان ۲۰۲۵ که به میزبانی یک کشور جنوب شرق آسیا برگزار خواهد شد، راه مییابند. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: تایلند ۳ - ۰ مغولستان تیم استرالیا استراحت کرد.تیمهای تایلند با ۶ و استرالیا با ۳ امتیاز اول و دوم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه فیبا، مرحله نهایی این رقابتها نخستین بار به میزبانی مشترک ۳ کشور برگزار شد و فدراسیون بین المللی بسکتبال تیمهای روسیه و بلاروس را به علت بحران اوکراین از ادامه مسابقات محروم کرد. ۳۲ تیم از جمله تیم ایران در این دوره حاضر شدند. قاره آسیا برای دومین بار پس از سال ۲۰۱۹ میزبان جام جهانی شده است و با توجه به ناکامی تیم اندونزی در کسب مجوز صعود، این اولین بار است که تیم میزبان نتوانسته در مرحله نهایی شرکت کند. رقابتها حکم انتخابی المپیک پاریس ۲۰۲۴ را نیز دارد و ۲ تیم برتر هر قاره به این بازیها صعود خواهند کرد. مسابقات در ۵ شهر جاکارتا...
به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات والیبال قهرمانی مردان اروپا و از گروه سوم مسابقات تیم ملی والیبال لهستان در حالی که ست اول را شکست خورده بود توانست با نتیجه سه بر یک پیروز شود.در این مسابقه لهستانی ها ست های دوم، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ از آن خود کردند و تنها ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به هلندی ها واگذار کردند.در این مسابقه ویلفردو لئون از لهستان با کسب بیست امتیاز بهترین بازیکن میدان بود. پس از او نیمر عبدالعزیز ستاره والیبال هلند با هجده امتیاز قرار گرفت، و لوکاس کاژمارک از لهستان هم هفده امتیاز به دست آورد. هلندیها...
در این گزارش به نحوه برگزاری بازیهای جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ به میزبانی سه کشور فیلیپین، ژاپن و اندونزی پرداختهایم. به گزارش ایران اکونومیست، جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ (نوزدهمین دوره) در حالی از امروز جمعه (۳ شهریور ۱۴۰۲) آغاز میشود که برای نخستین بار در تاریخ، این مسابقات به میزبانی سه کشور مختلف (فیلیپین، ژاپن و اندونزی) پیگیری خواهد شد. در این دوره از رقابتهای جام جهانی ۳۲ تیم از قارههای مختلف به قاره کهن آمده اند که در ۸ گروه (A, B, C, D, E, F, G, H) چهار تیمی به رقابت میپردازند تا قهرمان نوزدهمین دوره جام جهانی بسکتبال مشخص شود. ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی بسکتبال ۲۰۲۳ با تفکیک منطقه (قاره) به شرح زیر هستند:...
نتایج روز سوم بیست و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا در ارومیه + رده بندی تیم ها در مرحله گروهی
چهار تیم ایران، ژاپن، قطر و کرهجنوبی مرحله مقدماتی قهرمانی مردان آسیا را با اقتدار و شش امتیاز کامل به پایان رساندند. به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ که از روز شنبه ۲۸ مرداد با حضور ۱۷ تیم در شهر ارومیه آغاز شده بود ، با مشخص شدن ۱۲ تیم صعود کننده به مرحله بعد به پایان رسید. در سومین روز مرحله گروهی پنج دیدار در دو سالن غدیر و شهیدان آهندوست برگزار شد و تیمهای ایران، چین، تایلند، هند و کرهجنوبی حریفان خود را شکست دادند. از بین دیدارهای برگزار شده باز هم یک مسابقه در سالن شهیدان آهندوست به ست پنجم کشیده شد. نتایج کامل سومین روز مسابقات قهرمانی...
نتایج دیدارهای روز سوم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به میزبانی ایران در شهر ارومیه، در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیستوسومین دوره از رقابتهای والیبال قهرمانی مردان آسیا، از روز شنبه _بیستوهشتم مردادماه_ به میزبانی کشورمان در شهر ارومیه، بین ۱۷ تیم شرکتکننده و در دو سالن ۶ هزار نفری غدیر و سالن ۳ هزار نفری شهیدان آهندوست آغاز شده است و روز سوم این مسابقات با پیگیری شش دیدار به پایان رسید. در روز سوم از مسابقات دور گروهی قهرمانی والیبال آسیا، در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه با ده دقیقه تأخیر از ساعت ۱۹:۴۰ به مصاف هم رفتند که تیم ملی کشورمان با وجود واگذاری ست نخست به حریف در سه ست بعدی با اقتدار...
به گزارش خبرنگار مهر، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ که از روز شنبه ۲۸ مرداد با حضور ۱۷ تیم در شهر ارومیه آغاز شده بود، امشب دوشنبه ۳۰ مرداد با رونمایی از ۱۲ تیم صعود کننده به پایان رسید. در سومین روز مرحله گروهی پنج دیدار در دو سالن غدیر و شهیدان آهندوست برگزار شد و تیمهای ایران، چین، تایلند، هند و کرهجنوبی حریفان خود را شکست دادند. از بین دیدارهای برگزار شده باز هم یک مسابقه در سالن شهیدان آهندوست به ست پنجم کشیده شد. نتایج کامل سومین روز مسابقات قهرمانی مردان آسیا به شرح زیر است: تایلند ۳ – ازبکستان صفر (۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۶) چین ۳ – قزاقستان...
تیم ملی والیبال تایلند با شکست ازبکستان در سومین روز رقابتهای قهرمانی مردان آسیا به عنوان دومین تیم از گروه B به دور بعد صعود کرد. تایلند با پیروزی مقابل ازبکستان در رقابتهای والیبال قهرمانی مردان آسیا به دور بعد صعود کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در ادامه رقابتهای والیبال قهرمانی مردان آسیا که به میزبانی ایران در شهر ارومیه در حال برگزاری است و در اولین بازی روز سوم دو تیم تایلند و ازبکستان در ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر به مصاف هم رفتند. تیمهای ملی والیبال تایلند و ازبکستان در حالی با هم روبهرو شدند که هر دو در بازی قبل سه بر صفر مغلوب ژاپن شده بودند و برنده این رقابت...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون انجمنهای ورزشی، رقابتهای جهت یابی مردان ایران با حضور ۱۰۰ ورزشکار در قالب ۱۶ تیم از سراسر کشور به مدت دو روز در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد که در رده بندی تیمی، تیم میعاد بتن تهران به عنوان قهرمانی دست یافت، خراسان جنوبی دوم شد و کردستان در جایگاه سوم ایستاد.اما در بخش انفرادی و در گروه A، بهنام ندری از تیم میعاد بتن استان تهران در جایگاه نخست ایستاد، محمد کنعانی دیگر نماینده تیم میعاد بتن تهران دوم شد و محسن احمد زاده از ایلام در ردیف سوم قرار گرفت.در بخش انفرادی گروه B هم علی رحمتی از تیم میعاد بتن استان تهران به عنوان نخست...
خبرگزاری آریا - مسابقات جهت یابی قهرمانی کشور مردان که به میزبانی کمیته جهت یابی و هیات انجمنهای ورزشی استان تهران برگزار شد با برتری قاطعانه تیم میزبان در دو بخش انفرادی و تیمی به پایان رسید.به گزارش خبرگزاری آریا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ،این رقابتها با حضور 100 ورزشکار در قالب 16 تیم از سراسر کشور به مدت دو روز در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد که در رده بندی تیمی، تیم میعاد بتن تهران به عنوان قهرمانی دست یافت، خراسان جنوبی دوم شد و کردستان در جایگاه سوم ایستاد. اما در بخش انفرادی و در گروه A بهنام ندری از تیم میعاد بتن استان تهران در جایگاه نخست ایستاد، محمد کنعانی دیگر...
به گزارش خبرنگار مهر، در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران پنج شنبه شب بازی برگشت دو تیم همشهری «پاس جوان» و «موج نوین» نمایندگان شهرستان گناوه در استادیوم شهدای خلیجفارس این شهر در میان حضور پرشور هواداران گناوهای برگزار شد. در پایان این مسابقه، تیم «موج نوین» موفق شد «پاس جوان» دیگر نماینده این شهرستان و صدرنشین این گروه را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد. گلهای تیم موج را علی عشایری، جعفر غلامی و محمد امین سیمرغ به ثمر رساندند. نمایندگان شهرستان گناوه در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور در گروه (سوم) به همراه تیمهای شهید جهان نژادیان آبادان (استقلال) و شهرداری چلیچه قرار گرفتند. در مرحله اول این مسابقات ۱۲ تیم در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دسته ۸ تیم حضور یافتند که در دو گروه ۴ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به دور نیمه نهایی راه خواهد یافت و تیمهای دوم و سوم باید در پلی آف شرکت کنند و تیم چهارم هر گروه برای رده هفتم مسابقه میدهد. تیم برتر مسابقات به دسته اول که سال ۲۰۲۵ برگزار خواهد شد، صعود میکند. نتایج و برنامه روز چهارم رقابتها به این شرح است: برای ردههای ۷ و ۸: مغولستان ۸۰ - ۴۱ سریلانکادور پلی آف:ایران ۵۴ - ۴۱ قزاقستان تیم ایران پیش از این در دور گروهی و در گروه یک ۶۵ - ۵۹ تیم مالزی و ۷۰- ۳۳ تیم...
معاون تربیت بدنی و سلامت ادارهکل آموزش و سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:در سومین روز مسابقات هندبال دانش آموزی سراسر کشور به میزبانی شهر یاسوج ۱۴ بازی از مرحله مقدماتی (دوره ای) برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ فرشید کرمی گفت: در بازیهای مرحله مقدماتی روز سوم تیم هندبال خراسان رضوی با نتیجه ۳۰ – ۸ بر تیم سیستان و بلوچستان پیروز شد.تیم هندبال کرمان با نتیجه ۲۷ – ۱۷بر تیم کردستان به پیروزی رسید. تیم هندبال استان یزد با نتیجه ۲۰– ۱۲ بر تیم آذربایجان غربی به پیروزی رسید. تیم هندبال استان خراسان جنوبی با نتیجه ۲۰ – ۱۳ بر تیم مرکزی به پیروزی رسید. تیم هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد با نتیجه ۲۷_۱۵بر تیم...
تیم ملی بسکتبال بانوان ایران با شکست ۶۵ بر ۵۶ برابر اندونزی باید برای رسیدن به نیمه نهایی دیویژن B آسیا به انتظار مشخص شدن تیم سوم گروه دوم این رقابتها باشد. این سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی تیم کشورمان بود. ایران با این نتیجه در جایگاه دوم گروه A قرار گرفت و برای صعود به نیمه نهایی باید برابر تیم سوم گروه B به میدان برود. باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیم ملی بسکتبال مردان ایران با هدایت هاکان دمیر ترکیهای با نتیجه 81 بر 73 تیم ملی اردن را شکست داد و موفق به کسب عنوان سوم مسابقات بینالمللی گرجستان شد. «حسن علیاکبری» بسکتبالیست مستعد قمی که به آسمان خراش قمی معروف است در ترکیب تیم ملی کشورمان در این رقابتها حضور داشت. این بسکتبالیست قمی موفق شده اعتماد «هاکان دمیر» را جلب کند و به همین خاطر در چند اردو و مسابقه گذشته پای ثابت ترکیب تیم ملی بوده است. تیم ملی بسکتبال مردان ایران این روزها خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات جام جهانی آماده میکند. ملیپوشان ایران در مسابقات جام جهانی در گروه G با تیمهای اسپانیا، ساحل عاج و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دسته ۸ تیم حضور یافتند که در دو گروه ۴ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به دور نیمه نهایی راه خواهد یافت و تیمهای دوم و سوم باید در پلی آف شرکت کنند و تیم چهارم هر گروه برای رده هفتم مسابقه میدهد. تیم برتر مسابقات به دسته اول که سال ۲۰۲۵ برگزار خواهد شد، صعود میکند. ادامه نتایج روز نخست و نتیجه و برنامه روز دوم رقابتها به این شرح است: گروه یک: دوشنبه ۲۳ مرداد: ایران ۷۰ - ۳۳ مغولستانتیم ایران پیش از این ۶۵ - ۵۹ تیم مالزی را شکست داد.اندونزی ۶۰ - ۵۵ مالزی سه شنبه ۲۴ مرداد ایران...
به گزارش تابناک، در این دسته ۸ تیم حضور یافتند که در دو گروه ۴ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به دور نیمه نهایی راه خواهد یافت و تیمهای دوم و سوم باید در پلی آف شرکت کنند و تیم چهارم هر گروه برای رده هفتم مسابقه میدهد. تیم برتر مسابقات به دسته اول که سال ۲۰۲۵ برگزار خواهد شد، صعود میکند. نتایج و برنامه روز نخست رقابتها به این شرح است: یکشنبه ۲۲ مرداد: گروه یک: اندونزی ۶۹ - ۵۲ مغولستان ایران ۶۵ - ۵۹ مالزی تیم ایران دوشنبه ۲۳ مرداد از ساعت ۹ به مصاف تیم مغولستان میرود.در جدول گروه یک تیمهای اندونزی و ایران با ۲ امتیاز اول و دوم و تیمهای مالزی و مغولستان با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دسته ۸ تیم حضور یافتند که در دو گروه ۴ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه تیم نخست مستقیما به دور نیمه نهایی راه خواهد یافت و تیمهای دوم و سوم باید در پلی آف شرکت کنند و تیم چهارم هر گروه برای رده هفتم مسابقه میدهد. تیم برتر مسابقات به دسته اول که سال ۲۰۲۵ برگزار خواهد شد، صعود میکند. نتایج و برنامه روز نخست رقابتها به این شرح است: یکشنبه ۲۲ مرداد: گروه یک: اندونزی ۶۹ - ۵۲ مغولستان ایران ۶۵ - ۵۹ مالزی تیم ایران دوشنبه ۲۳ مرداد از ساعت ۹ به مصاف تیم مغولستان میرود.در جدول گروه یک تیمهای اندونزی و ایران با ۲ امتیاز...
به گزارش خبرنگار مهر، در هفته سوم لیگ دسته یک فوتبال ساحلی ایران شنبه شب دو تیم همشهری «پاس جوان» و «موج نوین» نمایندگان شهرستان گناوه در استادیوم شهدای خلیجفارس این شهر در میان حضور پرشور هواداران گناوهای به مصاف هم رفتند. در پایان این مسابقه تیم «پاس جوان» موفق شد «موج نوین» دیگر نماینده این شهرستان را با نتیجه پنج بر یک شکست دهد و به صدرنشینی خود در این گروه ادامه دهند. برای تیم تیم پاس احسان آزموده (۲)، علیرضا بهروزی (۲) و محمد جواد پناهی (۱) گلزنی کردند. تک گل تیم موج نیز توسط حسین خدری به دروازه تیم پاس وارد شد. نمایندگان شهرستان گناوه در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور در گروه (سوم) به...
تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در ادامه جام ویلیام جونز در چین تایپه به مصاف تیم اول کشور میزبان رفت و نتیجه را واگذار کرد. به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، شاگردان النی کاپوجیانی که بعد از باخت در بازی اول برابر تیم دوم لیگ کره جنوبی، در دیدار دوم نمایش پایاپایی را مقابل تیم ملی فیلیپین ارائه کردند و با نتیجه نزدیک مغلوب شدند. آنها در سومین دیدار خود در این جام امروز برابر تیم اول چین تایپه با نتایج ۲۶ بر ۱۴ و ۱۵ بر ۱۳ در کوارتر اول و دوم نیمه نخست را ۴۱ بر ۲۷ واگذار کردند. در کوارتر سوم نیز برتری ۱۸ بر ۱۵ با حریف ایران بود تا در...
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در تورنمنت بلاروس مقابل تیم آذربایجان قرار گرفت و این تیم را به نتیجه سه، یک مغلوب کرد. تیم ایران در این بازی ابتدا در دقیقه ۹ وقت دوم توسط مهدی شیرمحمدی به اولین گل خود رسید. اما آذربایجان در وقت سوم و در دقیقه ۲ بازی را مساوی کرد. عباس رضایی در دقیقه ۷ وقت سوم ایران را دو، یک پیش انداخت و سپس هادی فرهمند با زدن گل سوم در دقیقه ۱۱ نتیجه نهایی را به نفع تیم ایران با اختلاف دو گل برابر آذربایجان رقم زد. تیم ملی ساحلی که در گروه اول رقابتهای کشورهای مشترک المنافع با تیمهای بلاروس، آذربایجان و امارات همگروه است. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در تورنمنت...
خبرگزاری آریا- نهمین دوره فوتبال جام جهانی زنان 2023 امروز به میزبانی مشترک دو کشور استرالیا و نیوزیلند پیگیری می شود.به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از فیفا، در این دوره برای اولین بار مسابقات به میزبانی دو کشور برگزار میشود و مرحله نهایی تا یکشنبه 29 مرداد برگزار خواهد شد. نخستین بار تعداد تیمها از 24 به 32 تیم افزایش یافته است و قاره اقیانوسیه نخستین بار میزبان یک دوره جام جهانی شده است. تیمهای ایرلند، مغرب، زامبیا، ویتنام و فیلیپین نخستین بار به جام جهانی صعود کردند. تیم روسیه به علت بحران اوکراین از حضور در مسابقات منع شده است. شهرهای سیدنی، بریزبن، پرت، آدلاید و ملبورن استرالیا و اوکلند، دانِدین، ولینگتون و همیلتون نیوزیلند میزبان دیدارها...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دسته ۸ تیم حضور دارند و هر مسابقه شامل دو دیدار انفرادی و یک دیدار دوبل است. در پایان دور گروهی تیمهای سرگروه برای معرفی قهرمان دسته دو و تیمهای سوم برای تعیین تیم سوم صعود کننده رقابت میکنند. نتایج و برنامه ادامه روز سوم دور گروهی به این شرح است: گروه یک: ایران ۳ - ۰ سریلانکا علی یزدانی ۲ - ۰ آپنا پریرا (ستها: ۶ - ۰ و ۶ - ۴)سینا مقیمی ۲ - ۰ آشن سیلوا (۶ - ۰ و ۶ - ۳)امیر حسین بادی و سامیار الیاسی ۲ - ۰ هرات و ویجمانی (۶ - ۴ و ۷ - ۶)تیم ایران پیش از این ۳...
به گزارش گروه ورزشی خبرگاری صداوسیما به نقل از گلز، در هفته اول این رقابت جدید التاسیس که از دیروز آغاز شد، ۵۵ تیم از کشورهای آمریکا، کانادا و مکزیک حضور دارند که در ۴ منطقه و در ۱۵ گروه ۳ تیمی رقابت میکنند. در مسابقات نتیجه تساوی وجود ندارد و دیدارهای با تساوی به پایان رسیده به ضربات پنالتی کشیده میشود. نتایج ادامه هفته دوم به دست آمد: منطقه شرق:گروه یک: تیم فیلادلفیا یونیون آمریکا با ۶ امتیاز در صدر تثبیت شد و تیمهای تیخوآنا مکزیک و کوئرتارارو مکزیک بدون امتیاز دوم و سوم هستند.گروه دو: تیمهای دی سی یونایتد آمریکا با ۳، مونترال ایمپکت با ۲ و پوماس اونام با یک امتیاز در ردههای اول تا سوم قرار گرفته اند.گروه سه: تیمهای...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما فیفا، در این دوره نخستین بار مسابقات به میزبانی دو کشور برگزار میشود و مرحله نهایی تا یکشنبه ۲۹ مرداد برگزار خواهد شد. برای نخستین بار تعداد تیمها از ۲۴ به ۳۲ تیم افزایش یافته است و قاره اقیانوسیه برای نخستین بار میزبان یک دوره جام جهانی شده است. تیمهای ایرلند، مغرب، زامبیا، ویتنام و فیلیپین برای نخستین بار به جام جهانی صعود کردند. تیم روسیه به علت بحران اوکراین از حضور در مسابقات منع شده است. شهرهای سیدنی، بریزبن، پرت، آدلاید و ملبورن استرالیا و اوکلند، دانِدین، ولینگتون و همیلتون نیوزیلند میزبان دیدارها خواهند بود. تیمهای حاضر در ۸ گروه ۴ تیمی به رقابت میپردازند که از هر گروه ۲ تیم...
در هفته هفدهم و ماقبل پایانی رقابتهای لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور، تیم شناورسازی قشم در ورزشگاه اختصاصی خود با نتیجه ۲ بر صفر تیم شایان دیزل کوار را شکست داد و با کسب ۳۴ امتیاز و ایستادن در صدر جدول رده بندی گروه سوم، صعود خود را به لیگ دسته دو قطعی کرد. گلهای تیم شناورسازی قشم را جواد پزشک پور و هادی دهقانی به ثمر رساندند. از همین گروه تیم هرنگ جوان بستک نیز مقابل میزبانش تیم سپاهان نوین اصفهان به تساوی ۱-۱ دست یافت و ۲۴ امتیازی شد. مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور با حضور ۳۰ تیم در سه گروه در حال برگزاری است و در پایان تیمهای صدرنشین هر گروه...
به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام سازمان لیگ، مسابقات فصل ۱۴۰۲ در سه گروه چهار تیمی و در ۲ مرحله برگزار خواهد شد. نمایندگان گناوه در این دوره از مسابقات در گروه (سوم) به همراه تیمهای شهید جهان نژادیان آبادان (استقلال) و شهرداری چلیچه قرار گرفتند. در مرحله اول این مسابقات ۱۲ تیم در سه گروه چهار تیمی به صورت رفت و برگشت دیدار میکنند. در پایان مرحله اول از هر گروه ۲ تیم برتر به علاوه بهترین تیم سوم در مجموع هفت تیم به دور بعد صعود خواهند کرد. مسابقات این دوره قرار است از اوایل مرداد آغاز شود. کد خبر 5842621
به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ژاپن که با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی پرافتخارین تیم آسیایی در فوتبال زنان به شمار می رود کار خود را در جام جهانی 2023 با یک برد پرگل (5-0) مقابل زامبیا آغاز کرد.ژاپن در گروه سوم مسابقات با اسپانیا، کاستاریکا و زامبیا همگروه است و ظهر امروز در اولین بازی خود مقابل زامبیا قرار گرفت و با کسب پیروی 5-0 مقابل این تیم به صدر جدول گروه صعود کرد.ژاپن با تک گل هانیتا میازاوا (43) برنده راهی رختکن شد اما در نیمه دوم با به راه انداختن جشنواره گل 4 بار دیگر دروازه حریف را باز کرد تا به برتری پرگل ترین برد مسابقات تا این جای کار را ثبت کند. مینا...
بر اساس اعلام سازمان لیگ مسابقات لیگ یک فوتبال ساحلی کشور در سبک و سیاقی جدید در سه گروه چهار تیمی و در دو مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول، ۱۲ تیم در سه گروه چهارتیمی تقسیم شدند تا مسابقات مرحله اول را به صورت رفت و برگشت برگزار نمایند. در پایان مرحله اول از هر گروه دو تیم برتر به مرحله بعد صعود خواهند نمود (جمعا" شش تیم) بهترین تیم سوم گروههای سه گانه نیز به جمع شش تیم اضافه خواهد شد تا مجموعا" هفت تیم مرحله دوم را در یک گروه بصورت یک دور برگزار نمایند تا در پایان دو تیم برتر (قهرمان و نایب قهرمان لیگ یک) به لیگ برتر فصل ۱۴۰۳ صعود نمایند. دو تیم سوم دو گروه...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس؛ تیم شناور سازی قشم دیروز (۲۵ تیر) با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبان خود تیم پرسپولیس شیراز گذشت و با کسب ۳۱ امتیاز به صدر جدول رده بندی گروه سوم راه یافت.محمد قاسمی و هادی دهقانی برای تیم شناورسازی گلزنی کردند.اما دیگر نماینده استان تیم هرنگ جوان بستک نیز با نتیجه ۳ بر صفر مهمان خود تیم خرم کشت افلاک را شکست داد و با ۲۳ امتیاز جایگاه خود را در مکان چهارم جدول گروه سوم حفظ کرد. بیشتر بخوانید؛ علی نیکبخت سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس شد علیرضا یوسف پور، جهانبخش خبر و الیاس نجفی گلزنان هرنگ جوان بستک بودند.لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور با حضور ۳۰ تیم در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه یوفا، در این دوره ۸ تیم حاضر در دو گروه رقابت کردند و از هر گروه ۲ تیم به نیمه نهایی راه یافتند. تیم انگلیس - مدافع عنوان قهرمانی - در این دوره موفق به صعود نشد. نتیجه مسابقات به این شرح است: فینال: پرتغال ۰ - ۱ ایتالیا (گل: مایکل کایوده در دقیقه ۱۹)دیدار رده بندی برگزار نشد و تیمهای اسپانیا و نروژ سوم مشترک شدند.در این دوره ویکتور باربرا از اسپانیا با ۴ گل آقای گل شد.در دوره قبل در سال ۲۰۲۲ تیم انگلیس قهرمان شد و تیمهای فرانسه و ایتالیا سوم مشترک شدند.در تاریخ فوتبال قهرمانی جوانان اروپا که از سال ۱۹۴۸ سابقه برگزاری دارد و قبلا...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا برگزار شد و تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور یافت. تیم سنت کیتس و نویس اولین بار به مرحله نهایی صعود کرد. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت کردند که از هر گروه ۲ تیم به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. نتایج فینال مسابقات که در کالیفرنیای آمریکا برگزار شد، به این شرح اعلام شد: مکزیک ۱ - ۰ پاناما (گل: سانتیاگو خیمخ نس در دقیقه ۸۸)دیدار رده بندی برگزار نشد و تیمهای جامائیکا و آمریکا (قهرمان دوره قبل) سوم مشترک شدند. در ۳۱ دیدار برگزار شده ۱۰۵ گل...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از گلز، در این دوره از رقابتها ۱۲ تیم حضور یافتند و ابتدا در ۳ گروه ۴ تیمی به رقابت پرداختند و تیمهای اول به همراه بهترین تیم دوم از گروههای سه گانه راهی دور نیمه نهایی شدند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: نیمه نهایی: آفریقای جنوبی ۱ - ۲ زامبیا کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مالاوی ۱ - ۱ لسوتو (در ضربات پنالتی ۰ - ۳ به سود لسوتو)در دوره قبل در سال ۲۰۲۲ تیمهای زامبیا، نامیبیا و سنگال اول تا سوم شدند.در فوتبال کاسافا کاپ تیم زامبیا با ۶ قهرمانی و نایب قهرمانی و یک سومی رکورد دار است و تیمهای زیمبابوه با ۶ قهرمانی، ۳ نایب قهرمانی و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه یوفا، در این دوره ۸ تیم حاضر در دو گروه رقابت کردند و از هر گروه ۲ تیم به نیمه نهایی راه یافتند. تیم انگلیس - مدافع عنوان قهرمانی - در این دوره موفق به صعود نشد. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: تیمهای پرتغال با ۹ و ایتالیا با ۴ امتیاز و به علت گل زده بیشتر اول و دوم شدند و به نیمه نهایی صعود کردند. تیمهای لهستان با ۴ و مالت بدون امتیاز سوم و چهارم شدند و از دور رقابتها کنار رفتند.گروه دو: یونان ۰ - ۰ ایسلنداسپانیا ۰ - ۰ نروژ تیمهای اسپانیا با ۷ و نروژ با ۵ امتیاز اول و دوم هستند و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، در این دوره از رقابتها ۱۲ تیم حضور یافتند و ابتدا در ۳ گروه ۴ تیمی به رقابت میپردازند و تیمهای اول به همراه بهترین تیم دوم از گروههای سه گانه راهی دور نیمه نهایی میشوند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: نامیبیا ۰ - ۰ بوتسوآناآفریقای جنوبی ۲ - ۱ اسواتینیتیم آفریقای جنوبی با ۷ امتیاز در صدر تثبیت شد و به نیمه نهایی راه یافت. تیمهای بوتسوآنا با ۴، اسواتینی (سوازیلند سابق) با ۳ و نامبیا با ۲ امتیاز در ردههای دوم تا چهارم قرار گرفتند و حذف شدند.گروه دو: مالاوی ۲ - ۰ قمرزامبیا ۴ - ۲ سیشل تیم مالاوی با ۹ امتیاز در صدر قرار...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره از رقابتها ۱۷ تیم حضور یافتند که در دو دسته رقابت میکنند و تیم ایران در دسته دوم قرار دارد.۴ تیم برتر رقابتها به مسابقات جهانی دختران کمتر از ۱۷ سال ۲۰۲۴ راه خواهند یافت. نتایج روز نخست و دوم مسابقات و برنامه روز سوم به این شرح است: دسته اول: (در این دسته ۹ تیم برتر قاره حضور دارند که در دو گروه ۵ و ۴ تیمی رقابت میکنند و از هر گروه دو تیم به دور نیمه نهایی صعود خواهد کرد. تیم نهم نیز به دسته دوم سقوط میکند.)گروه یک: روز اول: کره جنوبی ۹۱ - ۵۸ سوریه تایلند ۲۸ - ۱۱۷ تایوان تیم استرالیا (مدافع...
خبرگزاری آریا-بیست و دومین دوره رقابتهای والیبال قهرمانی جوانان کمتر از 21 سال جهان 2023 سه شنبه 20 تیر پیگیری میشود.به گزارش خبرگزاری آریا، در این دوره از رقابتها 16 تیم حضور یافتند که در 4 گروه 4 تیمی تقسیم بندی شدند و از هر گروه دو تیم به دور دوم گروهی راه مییابند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای 9 تا 16 رقابت میکنند. به تیم روسیه به علت بحران اوکراین اجازه حضور داده نشد.نتایج روز سوم و برنامه روز چهارم به این شرح اعلام شد: دور اول گروهی: گروه یک: تونس 1 - 3 تایلند بحرین 0 - 3 ایران (ستها: 11 - 25، 19 - 25 و 19 - 25)تیم ایران پیش از این 3...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه یوفا، در این دوره ۸ تیم حاضر در دو گروه رقابت میکنند و از هر گروه ۲ تیم به نیمه نهایی راه خواهند یافت. تیم انگلیس - مدافع عنوان قهرمانی - در این دوره موفق به صعود نشد. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: پرتغال ۲ - ۱ مالت ایتالیا ۱ - ۱ لهستان تیمهای پرتغال با ۹ و ایتالیا با ۴ امتیاز و به علت گل زده بیشتر اول و دوم شدند و به نیمه نهایی صعود کردند. تیمهای لهستان با ۴ و مالت بدون امتیاز سوم و چهارم شدند و از دور رقابتها کنار رفتند.گروه دو: تیم اسپانیا با ۶ امتیاز صدرنشین شد و صعود کرد. تیمهای نروژ با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت کردند که از هر گروه ۲ تیم به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گواتمالا ۰ - ۱ جامائیکا در سینسیناتی آمریکاآمریکا (قهرمان دوره قبل) ۲ - ۲ کانادا (در ضربات پنالتی ۳ - ۲ و در مجموع ۵ - ۴ به سود آمریکا) (تصویر دارد.)...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، در این دوره از رقابتها ۱۲ تیم حضور یافتند و ابتدا در ۳ گروه ۴ تیمی به رقابت میپردازند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: تیم آفریقای جنوبی با ۴ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای بوتسوآنا و اسواتینی (سوازیلند سابق) با ۳ امتیاز در ردههای دوم و سوم هستند و تیم نامیبیا بدون امتیاز چهارم است و عملا حذف شد.گروه دو: زامبیا ۲ - ۱ قمر مالاوی ۲ - ۰ سیشل تیم مالاوی با ۶ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای قمر و زامبیا (قهرمان دوره قبل) با ۳ امتیاز دوم و سوم هستند و تیم سیشل بدون امتیاز چهارم و عملا حذف شد.گروه سه: تیم لسوتو با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس برای اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت کردندکه از هر گروه ۲ تیم به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: پاناما ۴ - ۰ قطر (تصویر دارد.) در آرلینگتون آمریکا- کارلوس کی روش مربی پرتغالی و سابق تیم ملی ایران هدایت تیم ملی قطر را بر عهده دارد. برای پاناما ادگار بارسناس در دقیقه ۱۹ و اسماعیل...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از گلز، در این دوره از رقابتها ۱۲ تیم حضور یافتند و ابتدا در ۳ گروه ۴ تیمی به رقابت میپردازند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: آفریقای جنوبی ۲ - ۱ بوتسوآنااسواتینی ۲ - ۱ نامیبیاتیم آفریقای جنوبی با ۴ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای بوتسوآنا و اسواتینی (سوازیلند سابق) با ۳ امتیاز در ردههای دوم و سوم هستند و تیم نامیبیا بدون امتیاز چهارم است و عملا حذف شد.گروه دو: تیمهای قمر و مالاوی با ۳ امتیاز اول و دوم و تیمهای زامبیا (قهرمان دوره قبل) و سیشل بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.گروه سه: تیم لسوتو با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای موزامبیک...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات ، در این دوره از رقابتها ۱۶ تیم حضور یافتند که در ۴ گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند و از هر گروه دو تیم به دور دوم گروهی راه مییابند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای ۹ تا ۱۶ رقابت میکنند. به تیم روسیه به علت بحران اوکراین اجازه حضور داده نشد. نتایج ادامه روز دوم و برنامه روز سوم به این شرح اعلام شد: گروه یک: بحرین ۲ - ۳ تایلندبرنامه - یکشنبه ۱۸ تیر: تونس - تایلند بحرین - ایران (ساعت ۲۰:۳۰)تیم ایران پیش از این ۳ - ۱ تیم تایلند را شکست داد و ۳ - ۲ از سد تیم تونس گذشت.- تیمهای ایران با ۵...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات ، در این دوره از رقابتها ۱۶ تیم حضور یافتند که در ۴ گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند و از هر گروه دو تیم به دور دوم گروهی راه مییابند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای ۹ تا ۱۶ رقابت میکنند. به تیم روسیه به علت بحران اوکراین اجازه حضور داده نشد. نتایج و برنامه ادامه روز دوم به این شرح اعلام شد: شنبه ۱۷ تیر: گروه ی ایران ۳ - ۲ تونس (ستها: ۲۲ - ۲۵، ۲۲ - ۲۵، ۲۵ - ۲۱، ۲۵ - ۲۲ و ۱۵ - ۱۱) تیم ایران پیش از این ۳ - ۱ تیم تایلند را شکست داد.بحرین - تایلندتیمهای ایران با ۵...
خبرگزاری آریا-هفدهمین دوره مسابقات هندبال دختران جوان آسیا 2023 شنبه در هنگ کنگ ادامه یافت و تیم ایران آخرین مجوز حضور در رقابتهای جهانی را به خود اختصاص داد.به گزارش خبرگزاری آریا، در این رقابتها 10 تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت پرداختند. تیمهای اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود کردند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای 5 تا 8 مسابقه دادند. تیمهای پنجم گروهها نیز برای ردههای 9 و 10 مسابقه برگزار کردند.5 تیم برتر مسابقات (کره جنوبی، ژاپن، چین و تایوان به همراه تیم پنجم) به رقابتهای جهانی صعود میکنند. ادامه نتایج و برنامه روز هفتم مسابقات به این شرح اعلام شد: شنبه 17 تیر: برای ردههای 7 و 8:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از گلز، در این دوره از رقابتها ۱۲ تیم حضور یافتند و ابتدا در ۳ گروه ۴ تیمی به رقابت میپردازند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: تیم بوتسوآنا با امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای نامیبیا و آفریقای جنوبی با یک امتیاز دوم و سوم هستند و تیم اسواتینی (سوازیلند سابق) بدون امتیاز چهارم است.گروه دو: سیشل ۰ - ۳ قمر زامبیا (قهرمان دوره قبل) ۰ - ۱ مالاوی تیمهای قمر و مالاوی با ۳ امتیاز اول و دوم و تیمهای زامبیا و سیشل بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.گروه سه: موزامبیک ۱ - ۱ آنگولا موریس ۰ - ۲ لسوتو تیم لسوتو با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای موزامبیک و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این رقابتها هر سه سال یک بار برگزار میشود و در این دوره ۶ تیم منطقه به همراه تیمهای لبنان و کویت به عنوان مهمان شرکت کردند. تیمها در دو گروه رقابت کردند و از هر گروه ۲ تیم به دور نیمه نهایی راه یافتند. نتیجه ادامه مسابقات به این شرح است: فینال: کویت ۱ - ۱ هند (در ضربات پنالتی ۴ - ۵ به سود هند)شبیب الخالدی در دقیقه ۱۴ تیم کویت را پیش انداخت، اما تیم هند با گل چانگته لالیانزوآلا در دقیقه ۳۸ بازی را به تساوی کشاند.دیدار رده بندی برگزار نشد و تیمهای بنگلادش و لبنان سوم مشترک شدند.در جدول گلزنان سونیل چتری از هند با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت کردند که از هر گروه ۲ تیم به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: تیمهای آمریکا (قهرمان دوره قبل) و جامائیکا با ۷ امتیاز اول و دوم شدند و تیمهای ترینیداد و توباگو با ۳ و سنت کیتس و نویس بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم...
خبرگزاری آریا- هفتادمین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان کمتر از 19 سال اروپا در مالت آغاز شد.به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه یوفا، در این دوره 8 تیم حاضر در دو گروه رقابت میکنند و از هر گروه 2 تیم به نیمه نهایی راه خواهند یافت. تیم انگلیس - مدافع عنوان قهرمانی - در این دوره موفق به صعود نشد.نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: پرتغال 2 - 0 لهستان ایتالیا 4 - 0 مالت تیمهای ایتالیا و پرتغال با 3 امتیاز اول و دوم و تیمهای لهستان و مالت بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.گروه دو: نروژ 5 - 4 یونان اسپانیا 2 - 1 ایسلندتیمهای نروژ و اسپانیا با 3 امتیاز در ردههای...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، در چارچوب هفته چهاردهم این رقابتها تیم هرنگ جوان بستک از ساعت ۱۸ امروز (۱۳ تیر) به مصاف تیم نفت امیدیه میرود. دیگر نماینده استان تیم شناور سازی قشم نیز مهمان تیم پارسا باغملک است. بیشتر بخوانید: برگزاری مسابقات بومی و محلی در سندرک شناور سازی با کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه سوم و هرنگ جوان با ۱۷ امتیاز در جایگاه پنجم گروه سوم قرار دارند. لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور با حضور ۳۰ تیم در ۳ گروه پیگیری میشود.
تیم نصفه و نیمه ایران که در هفتههای اول و دوم لیگ ملتهای والیبال بازیهای جذاب و هماهنگی را به نمایش نگذاشته بود، در هفته سوم هم با توجه به تغییرات عمده و اجباری، قاعدتا قادر نخواهد بود، عملکرد چشمگیری از خود به نمایش بگذارد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیمهای حاضر در لیگ ملتهای والیبال 2023 به جز ایران در هفته پایانی VNL با تمام قوا در مسابقات حاضر خواهند شد تا شاید به مرحله نهایی صعود یا حداقل به تعداد پیروزیهای خود برای ارتقاء رنکینگ جهانی اضافه کنند.شرایط تیم ملی ایران اما با سایر تیمها کاملا متفاوت است و با توجه به کارشکنی آمریکاییها برای صدور ویزا، اعضای تیم ملی والیبال کشورمان در دو گروه...
خبرگزاری آریا-هفدهمین دوره مسابقات هندبال دختران جوان آسیا 2023 فرداز در هنگ کنگ ادامه مییابد.به گزارش خبرگزاری آریا، در این رقابتها 10 تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت میپردازند. تیمهای اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود میکنند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای 5 تا 8 مسابقه میدهند. تیمهای پنجم گروهها نیز برای ردههای 9 و 10 مسابقه خواهند داد. ادامه ادامه نتایج روز سوم و برنامه روز چهارم مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: کره جنوبی 44 - 26 قزاقستان تیم هنگ کنگ استراحت کرد.برنامه - سه شنبه 13 تیر: کویت - هنگ کنگ ژاپن - کره جنوبی تیم قزاقستان استراحت میکند.تیمهای ژاپن با 6 و کره جنوبی با...
خبرگزاری آریا-نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی دختران کمتر از 16 سال آسیا 2023 امروز در هانگجو چین ادامه یافت و تیم ایران با کسب نخستین پیروزی خود به دور دوم مسابقات صعود کرد.به گزارش خبرگزاری آریا، در این دوره از مسابقات 11 تیم حضور دارند که در 3 گروه سه تیمی و یک گروه 2 تیمی رقابت میکنند و از هر گروه دو تیم به دور دوم گروهی راه خواهند یافت. تیم هند از حضور در رقابتها انصراف داد. ادامه نتایج روز سوم مسابقات و وضعیت دور بعد به این شرح اعلام شد: دوشنبه 12 تیر: گروه یک: ازبکستان 3 - 0 مغولستان تیم چین استراحت کرد.تیمهای چین با 6 و ازبکستان با 3 امتیاز اول و دوم شدند...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این رقابتها ۱۰ تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت میپردازند. تیمهای اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود میکنند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای ۵ تا ۸ مسابقه میدهند. تیمهای پنجم گروهها نیز برای ردههای ۹ و ۱۰ مسابقه خواهند داد. ادامه ادامه نتایج روز سوم و برنامه روز چهارم مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: کره جنوبی ۴۴ - ۲۶ قزاقستان تیم هنگ کنگ استراحت کرد.برنامه - سه شنبه ۱۳ تیر: کویت - هنگ کنگ ژاپن - کره جنوبی تیم قزاقستان استراحت میکند.تیمهای ژاپن با ۶ و کره جنوبی با ۴ امتیاز در ردههای اول و دوم قرار گرفتند و به نیمه نهایی...
مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملتها ۲۰۲۳ با حضور ۱۶ تیم در گروه مردان پیگیری میشود. هفته نخست این رقابتها به میزبانی دو شهر اوتاوا در کانادا و ناگویای ژاپن از ۱۶ تا ۲۱ خرداد پیگیری شد و تیمهای شرکت کننده هفته دوم نیز در شهرهای روتردام هلند و اورلئان فرانسه از ۳۰ خرداد تا ۴ تیر به مصاف یکدیگر رفتند. هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملتها ۲۰۲۳ از ۱۳ تا ۱۹ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری میشود تا هفت تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. لهستان به عنوان میزبان حضورش در مرحله نهایی قطعی است. شهر آناهایم آمریکا میزبان گروه پنجم مسابقات است و تیمهای آمریکا، ایران،...
خبرگزاری آریا-هفدهمین دوره مسابقات هندبال دختران جوان آسیا 2023 امروز در هنگ کنگ پیگیری شد و تیم ایران با تحمل دومین شکست از صعود به دور نیمه نهایی بازماند.به گزارش خبرگزاری آریا، در این رقابتها 10 تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت میپردازند. تیمهای اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود میکنند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای 5 تا 8 مسابقه میدهند. تیمهای پنجم گروهها نیز برای ردههای 9 و 10 مسابقه خواهند داد.ادامه نتایج و برنامه ادامه روز سوم مسابقات به این شرح اعلام شد: یکشنبه 11 تیر: گروه یک: ژاپن 55 - 7 کویت کره جنوبی - قزاقستان تیم هنگ کنگ استراحت کرد.تیم ژاپن با 6 امتیاز در صدر قرار...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این رقابتها ۱۰ تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت میپردازند. تیمهای اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی صعود میکنند و تیمهای سوم و چهارم برای ردههای ۵ تا ۸ مسابقه میدهند. تیمهای پنجم گروهها نیز برای ردههای ۹ و ۱۰ مسابقه خواهند داد. ادامه نتایج و برنامه ادامه روز سوم مسابقات به این شرح اعلام شد: یکشنبه ۱۱ تیر: گروه یک: ژاپن ۵۵ - ۷ کویت کره جنوبی - قزاقستان تیم هنگ کنگ استراحت کرد.تیم ژاپن با ۶ امتیاز در صدر قرار گرفته است و به نیمه نهایی صعود کرد. تیمهای کره جنوبی و قزاقستان با ۲ امتیاز دوم و سوم هستند و تیمهای هنگ...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره از رقابتها ۱۶ تیم حضور یافتند که در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت کردند تا رده تیمها در مراحل حذفی مشخص شود. نتایج دور یک چهارم نهایی به این شرح اعلام شد: برای ردههای ۹ تا ۱۶: لبنان ۴۹ - ۷۲ برزیل اسلوونی ۸۵ - ۶۱ مصرماداگاسکار ۶۰ - ۷۲ کره جنوبیچین ۷۶ - ۶۶ مجارستان یک چهارم نهایی: اسپانیا ۸۴ - ۴۷ آرژانتینکانادا ۷۳ - ۹۷ ترکیهفرانسه ۹۸ - ۵۹ صربستان آمریکا (قهرمان دوره قبل) ۱۰۵ - ۶۱ ژاپن در دوره قبل در سال ۲۰۲۱ تیمهای آمریکا، فرانسه و کانادا اول تا سوم هستند.در تاریخ بسکتبال جوانان جهان که از سال ۱۹۷۹ سابقه برگزاری دارد، تیم آمریکا با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این رقابتها هر سه سال یک بار برگزار میشود و در این دوره ۶ تیم منطقه به همراه تیمهای لبنان و کویت به عنوان مهمان شرکت کرده اند. تیمها در دو گروه رقابت کردند و از هر گروه ۲ تیم به دور نیمه نهایی راه یافتند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: دور نیمه نهایی: کویت ۱ - ۰ بنگلادش (وقت اضافه)هند ۰ - ۰ لبنان (در ضربات پنالتی ۴ - ۲ به سود هند)دیدار رده بندی برگزار نمیشود و تیمهای بنگلادش و لبنان سوم مشترک شدند.در جدول گلزنان سونیل چتری از هند با ۵ گل در صدر است.در دوره قبل در سال ۲۰۲۱ تیمهای هند و نپال اول...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنند که از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: تیمهای آمریکا (قهرمان دوره قبل) و جامائیکا با ۴ امتیاز اول و دوم هستند و تیم ترینیداد و توباگو با ۳ امتیاز در رده سوم قرار گرفت. تیم سنت کیتس و نویس بدون امتیاز چهارم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این رقابتها ۱۰ تیم حضور یافتند که در دو گروه به رقابت میپردازند. ادامه نتایج روز نخست و برنامه روز دوم به این شرح اعلام شد: شنبه ۱۰ تیر: گروه یک: کویت ۴ - ۳۳ قزاقستان ژاپن - هنگ کنگ تیم کره جنوبی استراحت میکند.تیمهای کره جنوبی، قزاقستان و ژاپن با ۲ امتیاز اول تا سوم هستند و تیمهای کویت و هنگ کنگ بدون امتیاز در ردههای چهارم و پنجم جای گرفتند. گروه دو: ایران ۳۷ - ۳۶ ازبکستان تیم ایران پیش از این ۲۳ - ۲۹ از چین شکست خورد. تیم ایران فردا از ساعت ۱۱:۳۰ به مصاف تیم تایوان میرود.چین - هند (قهرمان دوره قبل)تیم تایوان استراحت میکند.تیمهای چین، تایوان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنند که از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک در سنت لوئیز: تیمهای آمریکا (قهرمان دوره قبل) و جامائیکا با ۴ امتیاز اول و دوم هستند و تیم ترینیداد و توباگو با ۳ امتیاز در رده سوم قرار گرفت. تیم سنت کیتس و نویس...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این رقابتها هر سه سال یک بار برگزار میشود و در این دوره ۶ تیم منطقه به همراه تیمهای لبنان و کویت به عنوان مهمان شرکت کرده اند. تیمها در دو گروه رقابت کردند و از هر گروه ۲ تیم به دور نیمه نهایی راه یافتند. نتایج و برنامه مسابقات به این شرح است: دور گروهی: گروه یک: تیمهای کویت و هند با ۷ امتیاز اول و دوم شدند و به نیمه نهایی صعود کردند. تیمهای نپال با ۳ و پاکستان بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفتند و حذف شدند.گروه دو: لبنان ۱ - ۰ مالدیوبوتان ۱ - ۳ بنگلادش تیمهای لبنان با ۹ و بنگلادش با ۶ امتیاز اول...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در دور مقدماتی مسابقات ۱۹ تیم حضور یافتند که در نهایت ۴ تیم به دور گروهی راه پیدا کردند. در دور گروهی ۳۲ تیم در ۸ گروه ۴ تیمی رقابت کردند و در پایان تیمهای اول و دوم به دور یک هشتم نهایی راه یافتند و تیمهای سوم به دور حذفی جام سودآمه ریکانا میروند. نتایج هفته پنجم دور گروهی به این شرح است: گروه یک:فلامینگو برزیل ۴ - ۰ اوکاس اکوادور در تیم فلامینگو آرتورو ویدال هافبک کهنه کار شیلیایی غایب بود و گابریل باربوسا مهاجم مطرح برزیلی از دقیقه ۶۵ به میدان آمد.راسینگ کلوب آرژانتین ۴ - ۰ نوبلنزه شیلی تیمهای راسینگ کلوب آرژانتین با ۱۳ و...
خبرگزاری آریا- دور نیمه نهایی نوزدهمین دوره فوتبال نوجوانان کمتر از 17 سال جام ملتهای آسیا 2023 در تایلند دیروز برگزار شد و تیم ایران به مقام سومی بسنده کرد.به گزارش خبرگزاری آریا،به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در رقابتهای فوتبال پسران زیر 17 سال آسیا که به میزبانی تایلند در حال برگزاریست 16 تیم حضور دارند که در 4 گروه 4 تیمی رقابت کردند و از هر گروه دو تیم به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. از این دوره با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به جای کمتر از 16 سال، شرایط سنی تیمها به کمتر از 17 سال تغییر کرده است. ابتدا کشور بحرین به عنوان میزبان معرفی شد، اما پس از انصراف بحرینیها، تایلند به...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس برای اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنندکه از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: * گروه یک در سنت لوئیز: ترینیداد و توباگو ۱ - ۴ جامائیکا آمریکا ۶ - ۰ سنت کیتس و نویس - تیمهای آمریکا (قهرمان دوره قبل) و جامائیکا با ۴ امتیاز اول و دوم هستند و تیم ترینیداد...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس برای اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنندکه از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: چهارشنبه ۷ و بامداد پنج شنبه ۸ تیر: ترینیداد و توباگو - جامائیکا در سنت لوئیز آمریکا - سنت کیتس و نویس در سنت لوئیز تیم ترینیداد و توباگو با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفته است و تیمهای...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزار صداوسیما به نقل از گلز، این رقابتها هر سه سال یک بار برگزار میشود و در این دوره ۶ تیم منطقه به همراه تیمهای لبنان و کویت به عنوان مهمان شرکت کرده اند. تیمها در دو گروه رقابت میکنند و از هر گروه ۲ تیم به دور نیمه نهایی راه خواهند یافت. نتایج و برنامه مسابقات به این شرح است: گروه یک: پاکستان ۰ - ۱ نپالهند ۱ - ۱ کویت کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تیمهای کویت و هند با ۷ امتیاز اول و دوم شدند و به نیمه نهایی صعود کردند. تیمهای نپال با ۳ و پاکستان بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفتند و حذف شدند.گروه دو: تیم لبنان با ۶ امتیاز...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از یوفا، در این رقابتها ۱۶ تیم حضور دارند که در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنند. از هر گروه دو تیم صعود میکنند. نتایج ادامه مسابقات به این شرح است: گروه یک در تفلیس گرجستان: گرجستان ۱ - ۱ هلندبلژیک ۱ - ۲ پرتغال تیمهای گرجستان با ۵ و پرتغال با ۴ امتیاز اول و دوم شدند و به دور یک چهارم نهایی راه یافتند. تیمهای هلند با ۳ و بلژیک با ۲ امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفتند و حذف شدند.گروه دو در بخارست رومانی: رومانی ۰ - ۰ کرواسی اوکراین ۲ - ۲ اسپانیا کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تیمهای اسپانیا و اوکراین با ۷ امتیاز در ردههای اول و دوم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از گلز، این دوره از رقابتها با ۱۶ تیم برگزار میشود و مسابقات در ۱۳ شهر آمریکا و تورنتو کانادا ادامه خواهد یافت. تیم قطر به عنوان مهمان در این دوره نیز حضور دارد و تیم سنت کیتس و نویس برای اولین بار به مرحله نهایی صعود کرده است. تیمها در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنندکه از هر گروه ۲ تیم صعود خواهند کرد. نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک: آمریکا (قهرمان دوره قبل) ۱ - ۱ جامائیکا در شیکاگو ترینیداد و توباگو ۳ - ۰ سنت کیتس و نویس در فورت لودر دیل آمریکاتیم ترینیداد و توباگو با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای آمریکا...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، این رقابتها هر سه سال یک بار برگزار میشود و در این دوره ۶ تیم منطقه به همراه تیمهای لبنان و کویت به عنوان مهمان شرکت کرده اند. تیمها در دو گروه رقابت میکنند و از هر گروه ۲ تیم به دور نیمه نهایی راه خواهند یافت. نتایج و برنامه مسابقات به این شرح است: * گروه یک: - برنامه - شنبه ۳ تیر: پاکستان - کویت نپال - هند - تیمهای هند و کویت با ۳ امتیاز اول و دوم هستند و تیمهای نپال و پاکستان بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفته اند.* گروه دو: لبنان ۲ - ۰ بنگلادش مالدیو ۳ - ۰ بوتان - تیمهای لبنان و مالدیو با ۳...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از یوفا، در این رقابتها ۱۶ تیم حضور دارند که در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت میکنند. از هر گروه دو تیم صعود میکنند. نتایج روز دوم و وضعیت سایر گروهها به این شرح است: گروه یک در تفلیس گرجستان: تیم گرجستان با ۳ امتیاز در صدر است و تیمهای هلند و بلژیک با یک امتیاز دوم و سوم هستند. تیم پرتغال بدون امتیاز چهارم است.گروه دو در بخارست رومانی: تیمهای اسپانیا و اوکراین با ۳ امتیاز در ردههای اول و دوم و تیمهای کرواسی و رومانی بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفته اند.گروه سه در باتومی گرجستان: چک ۰ - ۲ انگلیس تیم انگلیس با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفت...
اتحادیه فوتبال عرب برنامه مسابقات جام ملک سلمان که از 27 جولای تا 12 آگوست (5 تا 21 مرداد) با حضور شانزده تیم عربی در عربستان برگزار میشود را اعلام کرد. این مسابقات در چهار گروه برگزار میشود که گروههای اول و دوم در شهر طائف و گروههای سوم و چهارم در شهر ابهاء عربستان برگزار میشود و السد در گروه دوم این پیکارها باید به مصاف رقبای خود برود. طبق برنامه اعلام شده، السد که محمدامین حزباوی را در اختیار دارد، پنجم مرداد در ورزشگاه شاهزاده سلطان با تیم الوداد مراکش دیدار میکند، سپس هشتم مرداد در دیداری مهم به مصاف الهلال عربستان میرود. السد در دیدار سوم مرحله گروهی در تاریخ یازدهم مرداد با الاهلی لیبی بازی میکند. لازم به ذکر است...
تیمهای حاضر در گروه سوم و چهارم این مسابقات به مصاف هم رفتند. طرفداری | مسابقات یورو زیر 21 سال به میزبانی دو کشور گرجستان و رومانی برگزار میشود. بازیهای پنجشنبه شب در دو گروه سوم و چهارم این رقابتها انجام پذیرفت که در یکی از مهمترین بازیها فرانسه با حساب 2-1 برابر ایتالیا به پیروزی رسید تا خروسها در یک فینال زودرس بتوانند یکی از مدعیان اصلی این جام را شکست دهند. در دیگر دیدارها آلمان برابر اسرائیل با تساوی 1-1 متوقف شد و انگلستان نیز با دو گل از سد جمهوری چک گذشت. گروه چهارم: فرانسه 2-1 ایتالیا / نروژ 1-2 سوئیس در این دیدار که اشتباهات داوری حرف اول را در آن میزد فرانسه موفق شد با...